سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: در مغازه 6متری چه فعالیت اقتصادی راه اندازی میکنین؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام دوستان
در مغازه6 متری چه فعالیت اقتصادی راه اندازی میکنین؟
ممنون از نظراتتون
مردانیان
خیلی کارها میشه انجام داد.اولیش شکستن و بسته بندی قند هستش.آخه کله قند یه چیز دیگه است
دومیش اجاره دادنش هستش.سومیش رهن دادن.چهارمیش با توجه به موقعیت مغازه از دفتر فنی بگیر تا پرورش و فروش ماهی زینتی که این مورد آخر برای خودش کلی مورد هستش
میتونی دفتر فنی بزنی.
آب میوه فروشی و بستنی فروشی و اینا. البته ب جاش بستگی داره.
همین دور میدون ونک نرسیده ب چرم مشهد ی مغازه داره ۶ مترم نمیشه. خیلی کو چیکه ۲ نفر ب زور توش جا میشن. آب میوه و بستنی میده. انقدی ک این مشتری داره فک نکنم اتوبوس های بی آر تی مشتری داشته باشن! =))) (مبالغه کردم البته اما مشتریاش خیلی زیادن Yosef.gif)
فروش تنقلات ترش مثل لواشک.ترشک.ترشی.زیتون.مربا.سبزی جات و صیفی جات خورد شده و سرخ شده.پیاز داغ و ....
مهمترین نکته ای که باید به اون توجه کرد موقعیت مغازه است وبراساس اون میشه بهتر تصمیم گرفت
در اطراف مغازتون چه شغلایی هست؟میزان درامدشون در چه حده؟

میزان رفت امد و شلوغی منطقه چقدره؟
من خودم نظرم به راه اندازی دفتر تبلیغاته
قبلا تو این منطقه کاربه صورت بازاریابی تبلیغاتی کردم
کسی به صورت حرفه ایی تواین زمینه کار نمیکنه
کاش از تخصص هاتون میگفتین. ولی اگر تخصص کامپیوتر دارین هر کاری میتونید بکنید. من پیشنهاد میدم روی تهیه ی تحقیق و پایان نامه و کلا پروژه های اینترنتی مورد نیاز افراد کار کنید. با تبلیغ میتونید جایگاه خوبی به دست بیارین
(10-24-2012 07:40 PM)vahid61 نوشته شده توسط: [ -> ]مهمترین نکته ای که باید به اون توجه کرد موقعیت مغازه است وبراساس اون میشه بهتر تصمیم گرفت

خواستم این سئوال را داشته باشم که آقا وحید عزیز فرمودند:
موقعیت مغازه را بفرمائید.
(10-24-2012 07:40 PM)vahid61 نوشته شده توسط: [ -> ]مهمترین نکته ای که باید به اون توجه کرد موقعیت مغازه است وبراساس اون میشه بهتر تصمیم گرفت

مغازه های تعمیر موتور،خشکبار،سوپر مارکت،خدمات تایپ و تکثیروچنتا موبایلی
تردد افراد تواین قسمت خوبه
حدود 5-6تا دفتر فنی هست ولی هیچ کدوم تو زمینه تبلیغات حرفه ایی کار نمیکنن
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع