سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: در مغازه 6متری چه فعالیت اقتصادی راه اندازی میکنین؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
(11-26-2012 10:28 AM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-25-2012 10:57 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-24-2012 08:21 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]کاش از تخصص هاتون میگفتین. ولی اگر تخصص کامپیوتر دارین هر کاری میتونید بکنید. من پیشنهاد میدم روی تهیه ی تحقیق و پایان نامه و کلا پروژه های اینترنتی مورد نیاز افراد کار کنید. با تبلیغ میتونید جایگاه خوبی به دست بیارین

این کار رو بدون داشتن مغازه توی خونه هم میشه انجام داد؟
تخصص خاصی که نمی خواد؟

بله میشه انجام داد. ولی برای قرار با مشتری هاتون بد نیست یه جایی رو داشته باشین. نه اینکه یه جای ثابت. مثلا میتونید با یه دوست هماهنگ کنید که کار مشتری رو ببرید دم مغازه ی اون و به فرد تحویل بدین. البته میتونین بگین دانشجو هم هستین. ولی کلا افراد وقتی بدونن طرف یه جای ثابت داره بیشتر اعتماد میکنن.
ولی کلا بله میتونید با تبلیغات و بازاریابی کارتون رو راه بندازین. حتی تو همین محیط نت میتونید یه وبلاگ راه بندازین و از طریق ایمیل گروهی و غیره تبلیغ کنید.
تو دنیای واقعی یه مدت که جا افتادین و کیفیت کار یا حالا هر امکان اضافه تری اختصاص دادین کارتون میگیره. تو خوابگاه های دانشجویی و دم دانشگاه ها حتما تبلیغ بزنید
مشتري هاي ما فقط دانشجوها هستند؟
مغازه عطاری هم سود خوبی داره ،با مطالعه چند کتاب طبی میتونی طبابت هم بکنی .با مبلغ 4 تا 5 میلیون میشه همچنین مغازه ای زد.
میشه گفت 80 درصدشون دانشجو هستند. آها از تبلیغات برای دانش آموزان غافل نشین. اتفاقا اونا تازه کارترن و بیشتر نیاز به یه نفر دیگه برای تحقیقاتشون دارن
(11-26-2012 12:25 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]میشه گفت 80 درصدشون دانشجو هستند. آها از تبلیغات برای دانش آموزان غافل نشین. اتفاقا اونا تازه کارترن و بیشتر نیاز به یه نفر دیگه برای تحقیقاتشون دارن
به چه روش هايي بايد تبليغ كنيم؟
شما کدوم شهر زندگی می کنید؟
1- تبلیغ بین دوست و آشنا. به هر دانش آموز یا دانشجویی که دیدین بسپارین به سایرین هم بگن.
2- یه سری برگه تبلیغات تکثیر کنید و تو محل هایی مثل دیوار کنار در دبیرستان ها و دانشگاه ها و کتابخونه ها بزنید. در اندازه ی کوچیک هم تکثیر کنید و مثلا دم دبیرستان ها یا دانشگاه ها بدن به افرادی که رد میشن
و غیره
الان دیدم اصفهان زندگی میکنید. تو اصفهان استفاده از نیازمندی ها خیلی جواب میده. هزینه ی تبلیغاتش هم از چاپ کاغذ کمتر در میاد. بنابراین حتما از این روش هم استفاده کنید.
موفق باشین
(11-26-2012 03:02 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]شما کدوم شهر زندگی می کنید؟
1- تبلیغ بین دوست و آشنا. به هر دانش آموز یا دانشجویی که دیدین بسپارین به سایرین هم بگن.
2- یه سری برگه تبلیغات تکثیر کنید و تو محل هایی مثل دیوار کنار در دبیرستان ها و دانشگاه ها و کتابخونه ها بزنید. در اندازه ی کوچیک هم تکثیر کنید و مثلا دم دبیرستان ها یا دانشگاه ها بدن به افرادی که رد میشن
و غیره

من اصفهان زندگی می کنم.
متن تبلیغ رو چی باید بزنم؟
روی برگه a4 باید بزنم دیگه؟
کار ما این میشه که پروژه ها و پایان نامه های آماده ی داخل اینترنت رو دانلود کنیم و تحویل مشتریان بدهیم؟
متن تبلیغ رو خب فکر کنید ببینید چی مخاطب رو جذب میکنه. بخصوص بستگی داره تبلیغ رو برا کجا بخواین
هم روی A4 هم کوچیک تر. حتی برگ A4رو به چند قسمت تبدیل کنید. خیلی کوچیک. در حد کارت. آخه بستگی داره کجا بخواین پخش کنید.
هم این کار رو میتونید بکنید و هم اختصاصی تهیه کنید. طبیعتا بیشتر کارتون روی این حالت میره که بصورت اختصاصی تحقیق هاشون رو با سرچ در نت تهیه کنید
خدمات تایپ رو هم می تونیم براشون انجام بدیم؟
نظرتون با تهیه ی کارت ویزیت و پخش بین دانشجویان و دانش آموزان چیه؟
پس کار ما شد تهیه ی مقاله ،تحقیق ، پایان نامه ، پروژه و تایپ؟
بله تایپ هم خیلی خوبه.
معلومه که کارت ویزیت اگه تهیه کنید خیلی بهتره
من یه پیشنهاد دارم. اگر مکان مشخصی برای کار ندارین از اصطلاح با پیک رایگان استفاده کنید. البته بشینید بسنجید ببینید اگر براتون میصرفه برین از فرد سفارشش رو بگیرین و بعد هم بهش تحویل بدین.
اتفاقا موتور هم که دارم.
پس توی آگهی باید بزنم همراه با پیک رایگان؟
میشه متن کامل آگهی رو بنویسید؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع