ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظر شما راجع به پاوربالانس
زمان کنونی: 04-27-2024, 08:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: toofan245
آخرین ارسال: toofan245
پاسخ: 28
بازدید: 3261

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما راجع به پاوربالانس
10-21-2012, 12:23 AM
ارسال: #21
RE: نظر شما راجع به پاوربالانس
جناب قربانیان
منظور ایشان روش فردی که پاوربالانس را می فروشد بود. خطابشان به شما نبوده. فرمودند که شما از روش یک شخص دفاع کردید که روشش دروغ گویی بوده است. فقط جمله بندی کمی ایهام برانگیز است.

به شخصه از نکاتی که در متن هایتان برجسته می کنید خیلی استفاده می کنم و گاهی یادداشت می کنم.

برادر عزیز طوفان جان، ب نظر من هم جواب نمی دهد. علاوه بر تمامی مواردی که آقای دانشفر فرمودند، این را هم اضافه کنید که در ایران فروش یک مورد خاص جواب نمی دهد. حتی شرکت هایی ک فقط یک فعالیت خاص دارند هم خیلی موفق نخواهند بود چه برسد به یک فروشگاه!

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , Delta.H
10-21-2012, 12:24 AM
ارسال: #22
استاد قربانيان عزيز
به اعتقاد ايشان براي فروش محصول پاور بالانس غلو شده و ويژگيهاي گفته شده را ندارد.ايشان بعنوان يك خريدار نظرشان را گفتند و بقيه دوستان هم نظرات موافق و مخالفي داشتند.
نظرات و پستهاي جنابعالي براي بنده و همه كاربران حكم طلا را دارد.
با تشكر

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , Delta.H
10-21-2012, 12:34 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-21-2012 01:22 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #23
عزیزانی که در این انجمن هستند هدفشان ثروتمند شدن است.(البته نه به هر قیمتی)بعضی از ایده ها ممکن است موافق میل من نباشد و من هم سعی میکنم ار آن ایده صرفنظر کنم.ما راه پولدار شدن را می آموزیم(نه به هر قیمتی).هر ایده ای لازم است مطرح شود و ما سبک سنگین کنیم.بررسی کرده و سعی میکنیم باهم مشاور داشته باشیم که برای انجام آن راه درست را انتخاب کنیم.من از انتقاد این عزیز دلگیر نیستم و حتی به خاطر انتقاد خوبشان به این عزیز نمره مثبت دادم.ولی در جوابیه خود متاسفانه نقل قول به نوشته من داشتند که اگر من هم خدانخواسته چنین کاری میکردم ایشان دلگیر می شدند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , P@RSA , کامیار کاظمی , Delta.H
10-21-2012, 12:39 AM
ارسال: #24
البته بعد از پست شما بنده سعی کردم ایده بگیرم و یک ایده خیلی خوب (از نظر خودم) در زمینه تبلیغات محصولات و روش افزایش فروش گرفتم. حتما لازم نیس کار بد و غیر اخلاقی کنیم یا دروغ بگیم. خیلی از مواقع میشه ایده های ناب و درست از کارهای نادرست دیگران گرفت!

حرف آقای پارسا رو تایید و تاکید می کنم. حرف های شما حکم طلا (اونم با نرخ دلار ۳۸۰۰ رو داره آقای قربانیان) واقعا استفاده میکنم از تک تکشون و مشخصه خیلی تجربه پشتشون هست Smile
ممنون از زمانی که می گذارید

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , jahanagahi , P@RSA , کامیار کاظمی , Delta.H
10-21-2012, 08:46 AM
ارسال: #25
با سلام خدمت همه دوستان
بدون در نظر گرفتن خوب یا بد بود یک محصول و یا روش تبلیغات درست یا نادرست آن. هرکس می تواند نظر خود را ابراز کرده و با ذهن ثروتمند و از دیدی مثبت و راهگشا به مسئله نگاه کند. اگر تبلیغات خوب است و روش بازاریابی جواب داده است هرچند کالای نامناسبی انتخاب شده به سایت ما مربوط نیست ما سعی میکنیم روش درست تبلیغات را بیاموزیم اما اینکه نخواهیم هرکس نظر خود را ابراز کند به دور از این سایت و اخلاق حرفه ای اعضای سایت است. لطفا به اصل موضوع بپردازیم.
ممنون از جناب قربانیان و همه کسانی که تجربیات خود را بدون هیچ گونه چشمداشتی در اختیار همه قرار می دهند.
موفق باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: yu3f , ahmad rezaee , Delta.H , jahanagahi
10-21-2012, 12:38 PM
ارسال: #26
حدود یکماه پیش بنده به یک جلسه در رابطه بادستبندهای مغناطیسی دعوت شدم و به عینه تاثیرات آن را دیدم آنجا دستبند گردنبند و یک مفتولی که مثل خودکار بود وجود داشت و واقعا برای من با آزمایشاتی که انجام دادن جالب بود ولی قیمت شان از حدود 270 هزار تومان به بالا بود حالا آیا میشه پاور بالانس را با اینها مقایسه کرد 12 تومان کجا 270 کجا - جریان مثل اون فیلمی بود که با یک قرص سردردبیماری طرف را که خیلی هم حاد بود از نظر روانی آن دکتر با تلقین خوبش کرد - ولی در هر حال میتونه تاثیر داشته باشه حتی یک تسبیح معمولی

تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , peyman9999
10-21-2012, 02:38 PM
ارسال: #27
دوستان عزیز احتمالاً شما هم در همین سایت به تصاویر بسته بندی مواد غذایی خارجی و حتی مشروبات الکلی برخورد کرده اید، مطمئناً کسی که آن تصاویر را قرار داده نه قصد تبلیغ گوشت خوک را داشته و نه خدای نکرده مشروبات الکلی! بلکه هدف نشان دادن تنوع و خلاقیت بسته بندی آن محصولات برای کارآفرینان عزیزی است که دنبال ایده و ابداعات جدید هستند.
بنابراین اگر در اینجا از خصوصیات تجاری محصولی (بسته بندی، بازاریابی، طراحی و...) تعریف میشود لزوماً به معنای تأیید آن محصول توسط نویسنده مطلب یا سپاس کنندگان و حتی مدیران محترم سایت نیست و چه بسا محصولی باشد که در اینجا همگی از زیبایی شکل و بسته بندی و روش تبلیغ آن تعریف کنیم اما هیچ کدام حاضر به استفاده از آن نباشیم!!
فکر میکنم منظور هومان عزیز هم دروغ در تبلیغات بکار رفته برای محصولات تقلبی بود وگرنه همه ما احترام خاصی برای استاد عزیز جناب قربانیان داریم و نسبت به زحماتی که در این سایت میکشند و تجربیات گرانبهایی که در اختیار دیگران میگذارند قدردان و سپاسگزاریم.
متشکرم

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: mteam , yu3f , jahanagahi
10-21-2012, 03:56 PM
ارسال: #28
بچه ها از همتون ممنونم آره به نظرم خیلی کشش نداره اگه دو ماه پیش به این فکر میفتادم خیلی خوب بود ولی الان نه.
اینجاست که میگن قدر فرصت ها را بدانید

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mteam , Delta.H
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سهند شیمی چگونه به یک کمپانی قدرتمند در صنعت کاشی تبدیل شد؟ svz2022 0 147 11-12-2022 03:03 PM
آخرین ارسال: svz2022
Lightbulb نظرتون راجع به دوره "کوچینگ ثروت" آقای مرتضی الهی چیه؟ M A X 0 294 04-13-2017 12:41 PM
آخرین ارسال: M A X
  گام به گام ایجاد یک بانک اطلاعاتی آنلاین parastoo260 10 1,454 09-28-2015 01:57 PM
آخرین ارسال: parastoo260
  چگونه طراحان وب به جهنم می روند!؟ mallarme 8 1,656 04-13-2014 02:11 PM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  آموزش قدم به قدم طراحی سایت حرفه ای kamangar 15 3,791 06-10-2013 08:24 PM
آخرین ارسال: رضا فضلعلی
  ایده های شما در خصوص فروشگاه اینترنتی amir_sky 4 1,952 09-01-2012 06:29 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  ارائه وبسایتهای بهینه شده به صورت رایگان MohamadMJ 28 5,229 07-16-2012 06:55 AM
آخرین ارسال: mohammad62
  سایت های ایرانی که به درآمد واقعی رسیدن navidh8 4 2,829 02-08-2012 04:42 PM
آخرین ارسال: kafshduzak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS