سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نظر شما راجع به پاوربالانس - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: نظر شما راجع به پاوربالانس (/showthread.php?tid=4811)

صفحه ها: 1 2 3

نظر شما راجع به پاوربالانس - toofan245 - 10-20-2012 04:26 PM

احتمالا شما هم راجع به محصولات پاوربالانس مخصوصا دستبندش زیاد شنیدید و میدونید که طبق آمار این دستبند در دو ماه اول حدود 20 میلیون عدد فروخته شد میخواستم حالا دو تا سوال بپرسم؟
1- این دستبندها واقعا خاصیت داره؟
2- اگه بخوام یه فروشگاه اینترنتی بزنم که به طور خاص فقط محصولات پاوربالانس رو بفروشم موفق میشم یا نه؟

RE: نظر شما راجع به پاوربالانس - اقاي ايـــده - 10-20-2012 04:35 PM

دوست عزيز
ميشه چند نمونه تصوير بذاريد كمي توضيح بديد
بنده تابه حال چيزي نشيدم در اين مورد

RE: نظر شما راجع به پاوربالانس - هومان هرمزدی - 10-20-2012 04:42 PM

همش دروغه.یه پروژه ای بود به نام تاثیرات آهن ربا و میدان مغناطیسی.توش گفته بود میشه با نصب آهن ربارویه شیر آب، آب رو یونیزه کرد که برای بدن خوبه و با آهن ربا نزدیک رگ که میشه مچ دست میشه خون رو یونیزه کرد تا راحت تر در کلیه و ریه تصفیه بشوند ولی دستبندهای پاور بالانس اصلا این خاصیت رو ندارند.

RE: نظر شما راجع به پاوربالانس - mteam - 10-20-2012 04:46 PM

به نظر من واقعی نمیتونه باشه چون اصل نیست فقط با تلقین میخوان اینو ثابت کنند

RE: نظر شما راجع به پاوربالانس - هومان هرمزدی - 10-20-2012 04:55 PM

نمونه محصول البته با یه مارک دیگه.باز هم میگم دروغه

[تصویر: 2]

RE: نظر شما راجع به پاوربالانس - toofan245 - 10-20-2012 05:01 PM

(10-20-2012 04:35 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  دوست عزيز
ميشه چند نمونه تصوير بذاريد كمي توضيح بديد
بنده تابه حال چيزي نشيدم در اين مورد

این تحقیقی هستش که در سایت رسمی پاوربالانس گذاشته شده و ترجمه این متن با کمی ویرایش:

دستبند پاور بالانس و تاثیرات مغناطیس درمانی آن

پاور بالانس شامل دو هولوگرام است که با ساتع کردن فرکانسی خاص هاله انرژی شما را تا حد ایده آل شما تقویت کرده ، تعادل ، انعطاف پذیری ، قدرت ، تمرکز ، یادگیری شما را افزایش داده و از استرس و تنش شما میکاهد ( البته شما را به حد ایدآل خود میرساند نه فراتر ) و همچنین با دور کردن نسبی فرکانس های منفی مانند موبایل ، م/ا/ه/و/ا/ر/ه و مایکرو ویو باعث میشود شما از زمین و طبیعت بیشتر انرژی بگیرید . کارکرد این هولوگرام مشابه سنگهای کریستال یا دستبندهای مسی است با این تفاوت که ماندگار است و تمام نمیشود، با استفاده کردن از پاور بالانس به طور قابل ملاحظه ای قدرت و تعادل شما بالا میرود که کاملا قابل لمس است علاوه بر آن به کمک دستگاه های موجود در بیمارستان میلاد میتوانید بزرگ شدن هاله انرژی خود را به هنگام استفاده از آن مشاهده کنید ، بسیاری از ورزشکاران دنیا از جمله کریستین رنالدو،علی دایی،لیونل مسی و... و صدها بازیگر زن و مرد ایرانی و بازیگران مطرح هالیوودی از این هولوگرام استفاده میکنند

دستبند پاوربالانس موارد زیر رو افزایش می ده :1- توان2- طاقت3- تعادل4- تمرکز5- انعطاف6 - هماهنگی7 - استقامت8- دامنه حرکت9 - قدرت متمرکز

پاور بالانس موارد زیر رو کاهش می ده :1- درد2- جراحت3- استرس4- خستگی5- زمان بازیابی6- ناتوانی حرکتی
[تصویر: hs2i669nqnxp6q9ifhu9.jpg]

RE: نظر شما راجع به پاوربالانس - هومان هرمزدی - 10-20-2012 05:15 PM

خودم سه تا خریدم و دو تاش رو به دوستهام هدیه دادن.هیچ تاثیری نداره و کلاه برداریه.عکسهایی هم که گذاشتن با فتوشاپ کار شده.مثلا پاور بالانس دست علی دایی.اگه دقت کنین گوشه هاش رویه دستش نخوابیده و پس فردا جایه این دست بند یه ساعت گذاشتند.خارجی هاش هم همینه.یه کلیپ بود خیلی علمی تا یارو دستش میکرد قوی میشد.در که میاورد زورش کم میشد.سایتهای زیادی هم میان و میگن وام میدن و پول میدن.اما کلاه بردار از اب در میان

RE: نظر شما راجع به پاوربالانس - jahanagahi - 10-20-2012 05:20 PM

به فردی که چنین ایده ای را پیاده کرده و چنین فروشی هم داشته است باید تبریک گفت.
ما در این انجمن برای ثروتمند شدن جمع شده ایم پس باید از این حرکتها ایده جدیدی بگیریم و سریعا هم برای شروع حرکت اقدام کنیم.
نظر من یا افراد دیگر برای آن فرد مهم نیست بلکه مهم برای وی فروش بیشتر بوده که موفق شده است.

RE: نظر شما راجع به پاوربالانس - هومان هرمزدی - 10-20-2012 05:28 PM

(10-20-2012 05:20 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  به فردی که چنین ایده ای را پیاده کرده و چنین فروشی هم داشته است باید تبریک گفت.
ما در این انجمن برای ثروتمند شدن جمع شده ایم پس باید از این حرکتها ایده جدیدی بگیریم و سریعا هم برای شروع حرکت اقدام کنیم.
نظر من یا افراد دیگر برای آن فرد مهم نیست بلکه مهم برای وی فروش بیشتر بوده که موفق شده است.

پول درآوردن با دروغ گویی؟هدف این انجمن اینه؟
یعنی اگه یکی بگه وام میدم و باید برای پیش ثبت نامش 50 تومن بریزید به حسابم و پس فرداش در بره، آدم خوبیه؟میلیاردر خوبیه؟
اگه یکی بانک ایجاد کنه به عنوان سود دهی و فرداش بانک رو ببنده و بره خوبه؟
اگه یکی داروی تقلبی بده تویه بازار و میلیاردر بشه خوبه؟
اگه یکی یه شیشه اب به اسم آب زمزم بفروشه ولی توش اب پر از انگل باشه خوبه؟
همه ی این راهها منجر به میلیاردر شدن میشوند.
واقعا متاسفم که عمرم رو در این انجمن هدر دادم.اینجا افراد میخواهند به هر روشی شده پولدار شوند.

RE: نظر شما راجع به پاوربالانس - toofan245 - 10-20-2012 05:29 PM

مرسی از نظرات تمام عزیزان.
اول بگم که من خودم یه ماه پیش دستبند پاوربالانس خریدم که با هزینه پستی واسم افتاد 12 هزار تومن نمیخوام بگم کلاهبرداری هست یا نه ولی واسه من کار کرد باور کنین از اون موقع که از دستبند استفاده میکنم استرس و عصبانیتم خیلی خیلی کم شده و هر کس منو میشناسه بدون این که بدونه دستبند دارم میگه چی شده دیگه داد نمیزنی!!
اینو هم بگم به نظر خودم نود درصد تلقین هستش که همین تلقین مثبت 12 هزار تومن ارزش داره

حالا کسی به این سوال جواب نداد :
فروش اینترنتی محصولات پاوربالانس با این همه اعتقادات مثبت مردم!!! ارزش شروع داره یا نه؟