ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیشرفت جامعه کوچکمان
زمان کنونی: 04-28-2024, 08:46 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: goldmen
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 61
بازدید: 8917

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشرفت جامعه کوچکمان
10-06-2012, 08:52 PM
ارسال: #61
RE: پیشرفت جامعه کوچکمان
(10-06-2012 08:26 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  داشتم از خیابان رد می شدم.مردی را دیدم حدو 50ساله .گریه میکرد.پولش را از جیبش درآورد و شمرد.من هم از دور می شمردم.فکر کنم 10هزار تومان بود.آنرا در جیبش گذاشت.اشکهایش را پاک کرد.لبخندی بر لبش ظاهر شد.چقدر آن لبخند را دوست داشتم. با قدمهای محکم براه رفتن ادامه داد.نگاهش کردم. چه با ابهت و صلابت راه می رفت.حس کردم راهش را پیدا کرده.دوان دوان خودم را به او رساندم. بمن نگاهی کرد و من گفتم : سلام.
گفت: سلام , عزیز من .هدفهایت را نوشته ای؟
گفتم : با دوستانی هستم پر انرژی ولی بارها خواهش کرده ایم دور هم جمع شویم و فکرهایمان را با هم یکی کنیم تا بتوانیم موفق باشیم.متاسفانه وقت نمیکنند.
لبخندی زد.Wink

مارو واقعا شرمنده کردید خیلی دوست داشتیم بیاییم ولی متاسفانه این مشغله زندگی آدم رو ول نمیکنه واقعا دوست داشتم از مصاحبتهای شما و جناب کاظمی فیض میبردم ولی حیف

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 2,875 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  اعتبار سایت ایران پیشرفت elena65 4 14,417 08-29-2016 07:56 PM
آخرین ارسال: elena65
Rainbow دوست دارم از نظر سرمایه فرد اول جامعه بشم جواد صادقی 13 2,647 01-09-2013 08:40 AM
آخرین ارسال: soltan_sal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS