ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه و راز نوشتن اهداف
زمان کنونی: 05-09-2024, 08:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: erfan.sh90
پاسخ: 85
بازدید: 16056

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه و راز نوشتن اهداف
10-15-2012, 06:55 PM
ارسال: #31
RE: راه و راز نوشتن اهداف
[quote='mteam' pid='41124' dateline='1348647604']
به نظر من رازی در کار نیست - همت میخواد واینکه به خودت اطمینان داشته باشی که میتونی
[/quot

با سلام و سپاس

بسیار زیبا فرمودید: خودباوری، همت و برنامه ریزی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , m_grate29 , مــجــیــנ , amiryazdani138 , حامد , کامیار کاظمی , sherafati , درناز , dost , bitumen
10-15-2012, 07:08 PM
ارسال: #32
(10-07-2012 01:05 AM)M3HDI نوشته شده توسط:  سوالم رو در پست قبلی پرسیده بودم

اینجا مجدد کپی میکنم

منتهی من کامل متوجه نمیشم قضیه رو ، چون نمیتونم به جمع بندی برسم که خوب مثلا پول خرید یک خانه 200 میلیونی

در 5 سال با حقوق ماهانه 500 هزار تومان چطور بدست میاد!
دوست من همین که برای خودت حقوق ماهیانه در نظر گرفتی و زمان را برای خودت مشخص کردی یعنی اینکه خودت را محدود کردی و راز برای شما جوابی نخواهد داشت .

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: m_grate29 , amiryazdani138 , کامیار کاظمی , jahanagahi , sherafati , Delta.H , درناز , M3HDI , Elixir , bitumen
10-15-2012, 07:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-15-2012 07:15 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #33
با درود فراوان نظرات عزیزان را مطالعه کردم اتفاقا باید بگم که رازی در کار هست برای نوشتن اهداف یعنی روشهایی برای روشن شدن اینکه شما چه میخواهید وجود دارد و شاید بتوان به جدول وضوح از تضاد اشاره کرد .
واقعا نبوغ در سادگی نهفته این عمل بسیار ساده اما همیشه پوشیده کارساز خواهد بود:
جدولی دو طرفه ترسیم کنید اول سمت آنچه نمیخواهید را با هر آنچیزی که دوست ندارید داشته باشید پر کنید اینکار تا چند روز ادامه دهید و وقتی تمام شد جلوی هر آنچه نمیخواهید سوالی بگذارید که (( هم اکنون چه میخواهم )) و بعد سمت دیگر جدول را با آنچه می خواهید پر کنید و انچه نمیخواهید را خط بزنید به همین سادگی و دقت بالا . حالا بموقعش مفصل شرح میدهم
به طور مثال :

آنچه نمی خواهم....... سوال : هم اکنون چه می خواهم ؟.................. آنچه می خواهم
.....................................................................................................................................

1 – از خیانت متنفرم ..................................................... 1 - عاشق وفاداری هستم
2 – از بی کاری بیزارم ...................................................2 - کار استثنائی را می پسندم
3 - از بی توجهی ............................................................ 3 - به احساساتم توجه شود
4 - به سختی امرار و معاش میکنم ......................................4 - همیشه پول اضافی دارم
5 - پول در آوردن کار دشواریست ................................... 5 - پول راحت به سراغم می آید

با تشکر و سپاس از شما
 تشکر شده توسط: m_grate29 , مــجــیــנ , P@RSA , vahid61 , amiryazdani138 , حامد , کامیار کاظمی , jahanagahi , ahmad rezaee , sherafati , Delta.H , dara , درناز , نی نی عسلی , bitumen , مرضیه عباسی , negin 30 , Elixir , مرتضی الهی , abbasnabizadeh , alan , koruosh
10-15-2012, 07:16 PM
ارسال: #34
(10-15-2012 06:55 PM)nami نوشته شده توسط:  [quote='mteam' pid='41124' dateline='1348647604']
به نظر من رازی در کار نیست - همت میخواد واینکه به خودت اطمینان داشته باشی که میتونی
[/quot
با سلام و سپاس
بسیار زیبا فرمودید: خودباوری، همت و برنامه ریزی

با خودباوری ,همت وبرنامه ریزی به هر هدفی می شود رسید.تا چند سال قبل کمتر افرادی بودند که این جمله را مطرح می کردند زیرا قبلا می گفتند: نابرده رنج گنج میسر نمی شود - جان برادر که کار کرد.(چون به این شعر اعتقادی ندارم نمی دانم درست نوشته ام؟چون هر وقت این بیت را می خوانم یاد کارگر زحمت کشی می افتم که از صبح تا شب زحمت می کشد و مزد.....)
اکنون به این نتیجه رسیده اند که : نابرده رنج گنج میسر نمی شود -جان برادر که فکر کرد.
وقتی شما هم به نتیجه ای که نامی عزیز رسیده اند( که این راز نیست بلکه خودباوری است )
شما هم انسانی موفق خواهید شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: بهداد , amiryazdani138 , کامیار کاظمی , nami , ahmad rezaee , sherafati , Delta.H , درناز , bitumen , بابایی , مرضیه عباسی , Elixir , koruosh
10-15-2012, 10:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-15-2012 10:24 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #35
راز نوشتن اهداف:
مثالی می زنم در مورد یک هدف و شما به اهداف گوناگون خود ربطش دهید.

هدف : خرید آپارتمان.
متراژ : 70 متر
محل : خیابان کارگر جنوبی
موقعیت : طبقه دوم
دید: رو به خیابان
تعداد اطاق خواب: 2 خوابه
وضعیت اطاقها و آشپزخانه : کاملا نوشته شود
و جزئیات دیگر
سپس ضمن فعالیت کاری این هدف را مجسم کنید.
وقتی کاملا باورش کردید , رهایش کنید.رهایش کنید.
شما هم خندیدیدWink
چون من آنزمان که بمن گفته شد به این ریزی اهدافم را بنویسم خندیدم .

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , حامد , کامیار کاظمی , sherafati , P@RSA , amiryazdani138 , dara , nami , درناز , papuon , bitumen , بابایی , negin 30 , Elixir , مرتضی الهی , جوادي , abbasnabizadeh , amin2002hs , alan , koruosh , mortezajafari
10-15-2012, 10:32 PM
ارسال: #36
خنده بر هر دردی دواست - جزییات شفاف بر آورده شدن دقیقتر بهمراه دارد
جزییات یک حسن بسیار عالی با خود دارد و ان این است که در تجسم شما راحتر میتوانید خواسته را به تصویر بکشید

رهایش کن و تسلیم شو
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , sherafati , amiryazdani138 , dara , درناز , بابایی , Elixir , مرتضی الهی , bitumen , alan , koruosh
10-15-2012, 10:52 PM
ارسال: #37
(10-15-2012 10:23 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  راز نوشتن اهداف:
مثالی می زنم در مورد یک هدف و شما به اهداف گوناگون خود ربطش دهید.

هدف : خرید آپارتمان.
متراژ : 70 متر
محل : خیابان کارگر جنوبی
موقعیت : طبقه دوم
دید: رو به خیابان
تعداد اطاق خواب: 2 خوابه
وضعیت اطاقها و آشپزخانه : کاملا نوشته شود
و جزئیات دیگر
سپس ضمن فعالیت کاری این هدف را مجسم کنید.
وقتی کاملا باورش کردید , رهایش کنید.رهایش کنید.
شما هم خندیدیدWink
چون من آنزمان که بمن گفته شد به این ریزی اهدافم را بنویسم خندیدم .

چقدر این پست به دلم نشست.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , sherafati , amiryazdani138 , درناز , نی نی عسلی , بابایی , Elixir , مرتضی الهی , bitumen
10-15-2012, 11:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-15-2012 11:30 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #38
بقیه اهدافتان را هم به این ریزی و روشنی بنویسید.البته ببخشید در پست بالا زمان را ننوشتم.شما خود زمان را برای خود در نظر بگیرید.(زمان منطقی نه اینکه یکروزه و...)
هدف: خرید اتومبیل
مدل: 91
نوع خودرو:پراید
رنگ : سفید
وضعیت: تمیز و بی رنگ و دو گانه سوز -رینگ اسپرت .
زمان : بستگی به موقعیت و شغل هر عزیزی این زمان فرق میکند.زمان را خودتان بنویسید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , کامیار کاظمی , sherafati , amiryazdani138 , حامد , dara , درناز , بابایی , Elixir , مرتضی الهی , bitumen , koruosh
10-15-2012, 11:16 PM
ارسال: #39
(09-26-2012 12:37 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  راهش پاور پوینت است و رمزش ثبت تصویری اهداف .

اقا مرسدس بنز S500 هدف 2 ساله منه . این جمله بیشتر تو ذهن میمونه یا یه تصویر از ماشین ؟
من به شخصه از تمام اهدافم عکس گرفتم ( 1-5-10-15 ساله ) تو برنامه ی پاور پوینت کنار هم قرار دادم و برای هرکدوم چند جمله تاکیدی قوی نوشتم .
هر روز مطالعه میکنمشون .

حیلی کار باحالیه

من از اونام که 50 درصد کارهام فردا انجام میشه و این فردا میشه چند ماه
از دست خودم کلافه شدم
یه هفته است کارهایی که باید انجام بدم را مینویسم و روی در اتاق میچسبونم
تقریبا انجام شده

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , amiryazdani138 , حامد , dara , درناز , نی نی عسلی , بابایی , Elixir , مرتضی الهی , bitumen , mortezajafari
10-15-2012, 11:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-15-2012 11:55 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #40
عزیزانی که در نوشتن جزئیات هدف مشکلی دارند , مورد را نوشته و ما سعی میکنیم در نوشتن جزئیات برای تجسم هرچه بیشتر کمکشان کنیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , بهداد , ahmad rezaee , amiryazdani138 , درناز , M3HDI , bitumen , بابایی , Elixir , مرضیه عباسی , مرتضی الهی , SMKOZ6
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 895 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,318 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  ۵ راه حل بسیار فوق العاده برای پولدار شدن! jahanagahi 6 3,185 01-31-2014 11:57 AM
آخرین ارسال: mehdikan
  ۲۵ راز میلیونر های خودساخته ! karafarin 0 518 01-27-2014 10:34 PM
آخرین ارسال: karafarin
  درخواست راهنمایی درباره به راه انداختن نرم افزار حسابداری mahyar1366 3 1,184 12-29-2013 09:42 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  14 راه اصلي براي ثروتمند شدن mrghafoory 1 1,008 05-12-2013 04:54 PM
آخرین ارسال: javamoh
  راز mir abbas 16 2,028 02-14-2013 05:25 PM
آخرین ارسال: mir abbas

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS