ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه و راز نوشتن اهداف
زمان کنونی: 05-09-2024, 04:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: erfan.sh90
پاسخ: 85
بازدید: 16060

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه و راز نوشتن اهداف
09-26-2012, 10:43 PM
ارسال: #11
RE: راه و راز نوشتن اهداف
راه رسدن به هدف اینجوری است :

اول هدفت رو بیار تو ذهنت ( تخیل ) در مرحله دوری از شماست

دوم هدفت رو بزار رو دلت ( باورو تلقین ) در درون شماست

سوم هدفت رو بزار رو کاغذ ( ترسیم ) نزدیک شماست

چهارم هدفت رو بزار جلوی چشم ( تکرار و تمرکز ) در دسترس عینی شماست به سمتش با سماجت حرکت کنید

پنجم هدفت رو بزار تو دستت ( رسیدن به هدف ) هدف محقق می شود شک نکنید

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: c4t3r , حامد , bahador , قادر سلمانی , amiryazdani138 , jahanagahi , درناز , iranboy , dara , sajjad , bitumen , مرضیه عباسی , Elixir , مرتضی الهی , SMKOZ6 , Bahareh Ghaderi , alan , MohamadMJ , koruosh
09-26-2012, 11:37 PM
ارسال: #12
نوشتن نیمی از راهه به قول آقای حلت
من اعتقاد دارم به این حرف واقعا نوشتن معجزه میکنه واقعا نیمی از راهه من خیلی به اهدافم رسیدم با نوشتن

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: c4t3r , حامد , amiryazdani138 , jahanagahi , درناز , iranboy , dara , bitumen , Fela.Want
09-27-2012, 12:12 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2012 12:13 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #13
(09-26-2012 04:29 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  نوشتن هدف و رسیدن به آن راز است. راز رسیدن به اهداف.چگونه اهدفمان را بنویسیم که نتیجه بگیریم؟
هدفها باید مادی و معنوی باشد.
معنوی مثال خواندن سر وقت نماز- ترک سیگار - شروع برنامه ورزشی - رفتن به سر کلاسهای مورد علاقه.
هدفهای مادی - خرید خانه - خرید خودرو-خرید ویلا - خرید مغازه -
وقتی در رابطه با خانه صحبت می شود باید محل - متراژو جزئیات کامل خانه مشخص شده و در ذهن تجسم شود.در مورد خودرو باید نوع خودرو - مدل و رنگ و... نوشته شود و بهمین صورت بقیه اهداف.
این اهداف با ایمان و باور به اینکه به آن می رسیم باید نوشته شود.
فرمول بالا با ریز جزئیات بمن جواب داد.از عزیزان خواهش میکنم برای تمرین بر اساس فرمول بالا اهدافتان را بنویسند
زنگ تفریح:
آقا اجازه ؟ من خجالت میکشم.
جهان آگهی : وقتی از نوشتن اهدافت خجالت بکشی یعنی به رسیدنش ایمان نداری.
- آقا اجازه؟ می نویسم. حتما می نویسم چون به توانائیهای خود ایمان دارم.چون اعتماد بنفس زیادی دارم. چون نمی خواهم بعدا خودم را سرزنش کنم که چرا نتوانستم به اهدافم برسم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: bahador , قادر سلمانی , مــجــیــנ , Delta.H , amiryazdani138 , درناز , vahid61 , dara , P@RSA , Busaba , bitumen , Elixir , مرتضی الهی , Bahareh Ghaderi , hamid.h , alan , MohamadMJ
09-27-2012, 01:12 AM
ارسال: #14
ما که شروع به نوشتن کردیم ولی یه چیز ذهنما مشغول کرده که کدومشون از اون یکی بهتره واقعا کمک میخوام
البته از نظر مادی خیلیاش با هزینه کمی راه اندازی میشن

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , درناز , dara , Elixir
09-27-2012, 03:01 AM
ارسال: #15
من اهدافم رو از شهریور سال گذشته شروع کردم به نوشتن در هر روز و کمتر مواقعی شده که ننوشتم. و اونقدر تکرار کردم که دیگه باورم شده و حتی بعضی وقتا فکر میکنم که اهدافم رو لمس میکنم و دیگه مهم نیست که اهداف به صورت فیزیکی نزد من هستن یا نه چون مهم اون آرامش درونه..!!

نکته:هیچ موقع اهدافت رو به کسی بازگو نکن چون نظرات اونها برات مهم میشن و باید اونها رو قانع کنی و وقتی به اهدافت فکر میکنی یاد اون افراد می افتی و تمرکزت از مشیت الهی که هماهنگ کننده اهداف تو است به افراد بازگو شده می افته و این یعنی اهداف برخواسته از نفس و منیت.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , jahanagahi , حامد , amiryazdani138 , درناز , iranboy , dara , Elixir , مرتضی الهی , SMKOZ6 , karaj , alan , koruosh , Fela.Want
09-27-2012, 09:53 AM
ارسال: #16
(09-27-2012 03:01 AM)قادر سلمانی نوشته شده توسط:  من اهدافم رو از شهریور سال گذشته شروع کردم به نوشتن در هر روز و کمتر مواقعی شده که ننوشتم. و اونقدر تکرار کردم که دیگه باورم شده و حتی بعضی وقتا فکر میکنم که اهدافم رو لمس میکنم و دیگه مهم نیست که اهداف به صورت فیزیکی نزد من هستن یا نه چون مهم اون آرامش درونه..!!

خوشحال هستم که فردی به این نکته بسیار مهم اشاره کرد، ثروتمند بودن یک حس است! که شما به آن حس رسیده اید پس، شما اکنون هم ثروتمند هستید! و از این به بعد با خیال آسوده به دنبال کسب درآمد خواهید بود چون احساس آن را دارید! این نکته ظریف و راز نوشتن اهداف است.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: قادر سلمانی , jahanagahi , حامد , amiryazdani138 , درناز , iranboy , dara , bitumen , مرضیه عباسی , Elixir , مینو. , alan , مهندس روح الله زاهد , koruosh , Fela.Want
09-27-2012, 11:28 AM
ارسال: #17
(09-27-2012 03:01 AM)قادر سلمانی نوشته شده توسط:  من اهدافم رو از شهریور سال گذشته شروع کردم به نوشتن در هر روز و کمتر مواقعی شده که ننوشتم. و اونقدر تکرار کردم که دیگه باورم شده و حتی بعضی وقتا فکر میکنم که اهدافم رو لمس میکنم و دیگه مهم نیست که اهداف به صورت فیزیکی نزد من هستن یا نه چون مهم اون آرامش درونه..!!

نکته:هیچ موقع اهدافت رو به کسی بازگو نکن چون نظرات اونها برات مهم میشن و باید اونها رو قانع کنی و وقتی به اهدافت فکر میکنی یاد اون افراد می افتی و تمرکزت از مشیت الهی که هماهنگ کننده اهداف تو است به افراد بازگو شده می افته و این یعنی اهداف برخواسته از نفس و منیت.

خوشبختانه شما مرحله مهم حرکت را انجام داده اید.یعنی ذهنیت خود را ثروتمند کرده اید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , قادر سلمانی , حامد , درناز , iranboy , dara , bitumen , Elixir , SMKOZ6 , Fela.Want
09-28-2012, 12:55 AM
ارسال: #18
(09-26-2012 04:29 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  نوشتن هدف و رسیدن به آن راز است. راز رسیدن به اهداف.چگونه اهدفمان را بنویسیم که نتیجه بگیریم؟
معنوی مثال خواندن سر وقت نماز- ترک سیگار - شروع برنامه ورزشی - رفتن به سر کلاسهای مورد علاقه.
وقتی در رابطه با خانه صحبت می شود باید محل - متراژو جزئیات کامل خانه مشخص شده و در ذهن تجسم شود.در مورد خودرو باید نوع خودرو - مدل و رنگ و... نوشته شود و بهمین صورت بقیه اهداف.
1 - یعنی اینکه چه شغلی رو راه اندازی کنیم نباید جزو اهدافمون باشه ؟
2 -آیا باید برای اهدافمون زمان گذاری کنیم؟مثلا بگیم پنج سال آینده رسیدن به فلان خودرو و ده سال آینده رسیدن به خودرویی بهتر؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , درناز , dara , bitumen , Elixir , iranboy
09-28-2012, 01:06 AM
ارسال: #19
(09-28-2012 12:55 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
2 -آیا باید برای اهدافمون زمان گذاری کنیم؟مثلا بگیم پنج سال آینده رسیدن به فلان خودرو و ده سال آینده رسیدن به خودرویی بهتر؟
1- متوجه سئوال اول نشدم.
2- بله

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , درناز , dara , Elixir , bitumen
09-28-2012, 01:15 AM
ارسال: #20
(09-28-2012 01:06 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(09-28-2012 12:55 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
1- متوجه سئوال اول نشدم.
2- بله
یعنی انتخاب شغلی که می خواهیم باهاش ثروتمند شویم برامون مهم نباشه و فقط هدفمون کسب ثروت باشه؟
 تشکر شده توسط: درناز , iranboy , jahanagahi , dara , Elixir , bitumen
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 895 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,318 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  ۵ راه حل بسیار فوق العاده برای پولدار شدن! jahanagahi 6 3,185 01-31-2014 11:57 AM
آخرین ارسال: mehdikan
  ۲۵ راز میلیونر های خودساخته ! karafarin 0 518 01-27-2014 10:34 PM
آخرین ارسال: karafarin
  درخواست راهنمایی درباره به راه انداختن نرم افزار حسابداری mahyar1366 3 1,184 12-29-2013 09:42 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  14 راه اصلي براي ثروتمند شدن mrghafoory 1 1,008 05-12-2013 04:54 PM
آخرین ارسال: javamoh
  راز mir abbas 16 2,028 02-14-2013 05:25 PM
آخرین ارسال: mir abbas

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS