ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

19 اصل در مورد زندگي و كار از زبان Edward W.Scripps
زمان کنونی: 05-04-2024, 07:57 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: mehdi62
پاسخ: 9
بازدید: 2515

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-29-2011, 04:58 PM
ارسال: #1

.Edward W. Scripps موسس يك بنگاه رسانه‌اي متنوع شامل روزنامه‌ها، ايستگاه‌هاي تلويزيوني، راديويي، شبكه‌هاي تلويزيوني كابلي و ساير تشكيلات اقتصادي مرتبط با رسانه مي‌باشد.
1. هرگز به ميزان درآمدتان خرج نكنيد. مخارج كمتر شما نسبت به درآمدتان باعث ثروتمند شدن سريع شما مي‌شود.
2. دستمزد دادن بهتر از دستمزد گرفتن است. حداقل مفيدتر است.
3. هرگز كاري را كه مي‌توانيد بدهيد تا ديگران برايتان انجام دهند خودتان انجام ندهيد. كاري را كه ديگري براي شما انجام مي‌دهد زمان و انرژي بيشتري به شما براي انجام كارهاي ديگر مي‌دهد.
4. هرگز كاري را كه مي‌تواني با طفره رفتن به فردا اندازي امروز انجام نده. كارهاي زيادي وجود دارد كه مي‌تواني امروز انجام دهي. اصولاً بيشتر كارهايي كه امروز مجبور نيستي انجام دهي كارهاي مهمي نيستند.
5. هميشه خريدار باش نه فروشنده. اگر به اندازه كافي هوش براي پولدار شدن داشته باشي مي‌داني كه يك ريسك بهتر از دو ريسك است.
6. سعي كنيد در زمينه‌هاي انحصاري فعاليت كنيد. چرا با يك شخص يا اشخاص ديگر در هر شغل يا خط كاري رقابت مي‌كني، مادامي كه براي تو انحصار در زمينه‌هاي ديگر ممكن است.
7. اگر مقتضيات تو را مجبور كند تا شغل‌هايي را پيگيري كني يا از يك سري خطوط كاري پيروي كني كه مورد تعقيب افراد ديگر است، بهتر است كه كارت را در زمينه‌اي كه ديگران توان رقابت با تو را ندارند قرار دهي. هميشه يك راه خوب، بهتر و بهترين راه است.
8. اگر يك راه انجام كاري را بداني بايد اين را هم بداني كه مسلماً راه بهتري براي انجام آن وجود دارد.
9. هرگز از كسي متنفر نباش.
10. انسان عاقل رفتارش را با دليل تنظيم مي‌كند نه با غريزه.
11. دانستن كاري كه نبايد انجام دهي، مهمتر از دانستن كاري است كه بايد انجام دهي.
12. يك مرد هر كاري را كه بخواهد در جهان انجام دهد انجام مي‌دهد.
13. بايد پولت را ذخيره كني.
14. برخي از انسان‌ها مي‌گويند كه پول، پول مي‌آورد ولي من مي‌گويم كه پول، پول نمي‌آورد. فقط انسان است كه پول مي‌آورد.
15. دو گناه نابخشودني در جهان اقتصاد وجود دارد: يكي دادن چيزي براي هيچي و د يگري گرفتن چيزي براي هيچى.
16. اگر شما يكي از ورثه‌هاي پدر يا شخص ديگري هستي، توصيه مي‌كنم كه قبول نكني كه فقط يك وارث باشي.
17. از كارهاي كوچك نفرت ند اشته باش بلكه به آن كارها احترم بگذار.
18. پول درآورد ن آسانتر از خرج كردن آن است.
19. سخت‌ترين كار از كارهايي كه انسان انجام مي‌دهد تفكر است.

منبع مجله ديدگاه

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهتاب , mjdehghani , vahid61 , pulaki , arash67 , کامیار کاظمی , madar , aaftaab24 , jahanagahi , جوان , 1omin.com , f.jafarankorjan , sokoot , Haavin
10-29-2011, 10:33 PM
ارسال: #2
RE: 19 اصل در مورد زندگي و كار از زبان Edward W.Scripps
مطلب بسيار آموزنده و مفيدي بود يعني هست خيلي ممنون ولي نكته اي كه لازم ميبينم به آن اشاره كنم اين هستش كه اكثر قريب به اتفاق دوستان بيشتر اين مباحث تئوريك را از حفظند يكيش خود من اونقدر كتاب و مقاله در طول ساليان سال در اين خصوص خوانده ام كه مخم داره ميتركه ولي موقع عمل كه ميرسه همه اينها فراموش ميشه و هركسي دوست داره راه خودشو بره پيش مشاور و متخصصم كه ميري بعد از كلي افاضه فضل و سخنراني فيلسوف مآبانه برميگرده به آدم ميگه خب دوست عزيز من گفتنيها رو گفتم حالا ديگه بايد خودت تصميم بگيري و راهتو انتخاب كني يكي نيست بهش بگه آخه مرد مومن اينايي كه شما فرمودي با كمي تفاوت در الفاظ و نحوه بيان تو بيشتر كتابها و سايتها و مجلات و غيره نوشته شده چيزي كه من ميخوام اين كلي گوييها نيستند اينارو خودمم بلدم من يه راه حل عملي و برنامه عملياتي ميخوام كه باهاش كار كنم و تغييراتي هم كه لازم بدانم با راهنمايي شما توش اعمال كنم و گام به گام جلو برم حالا همه اينها پيشكش لا اقل بهم بگو از كجا بايد شروع كنم!

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: arash67 , کامیار کاظمی , madar , jahanagahi , sokoot
10-29-2011, 11:15 PM
ارسال: #3
پولکی جان همه کسایی که موفق شدن راهشون خودشون پیدا کردن کسی بهشون نگفته که برو فلان کارو بکن پولدار میشی اگه کسی راهی عملی و یه برنامه عملیاتی داشته باشه که خودش اونو انجام میده به من و شما که نمیاد بگه.
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , jahanagahi , pulaki
10-30-2011, 03:22 AM
ارسال: #4
پولکی عزیز همان طور که بارها گفته ام نمیتوان برای هرکس نسخه ای پیچید.برای هرکس راهی متفاوت برای رسیدن وجود دارد و شما باید راه خود را پیدا کنید وگرنه همه این بحث ها برای تفکر و تامل است!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , pulaki , arash67
10-30-2011, 09:11 AM
ارسال: #5
همیشه قدم اول سخت ترین قدمه
اگر اولی براداشته بشه (حالا توی هر کاری) مثل قطار میفتی تو ریل و میری جلو حالا ممکنه توی مسیر پیچ و خم هم داشته باشی
بهر حال در همه زمینه ها اول باید تئوری بدونیم بعد وارد عمل بشیم

البته یک مسئله دیگه که خیلی آدمها رو شامل میشه: ترس وتردیده
ما شاید اهداف رو نوشتیم استراتژی رو تعیین کردیم برنامه راه داریم ولی میترسیم عمل کنیم

و به نظر من چیزی که ازش می ترسیم تغییره
مثلا من تا حالا کالایی رو نفروختم ولی دوست دارم این کار رو تجربه کنم ولی از رو به رو شدن با این شغل واهمه دارم
(حالا کلی هم راجع به استراتژیهای فروش و ....مطالعه کردم )
خودمو آسیب شناسی کردم دیدم از روبه رو شدن با کلمه نه واهمه دارم
اصلا این مشکل شاید ریشه ای باشه

میخوام بگم خیلی از این شروع نکردنها و ترسها شاید و فقط شاید ریشه روانشناسی داره

دوستان راهنمایی بفرمایید

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , jahanagahi , pulaki , arash67
10-30-2011, 11:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-30-2011 11:22 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #6
خانم صفدری مطلبت فوق العاده بود!
اتفاقا دیشب داشتم مطلب جالبی را از آقای مالکی نزاد میخواندم (مبتکر جی5)
در کل مطلب ، ایشان میگفتند که باید در فروش قدرت شنیدن نه را داشته باشید.
خود او در ابتدا برای فروش یک محصولش نه بار نه میشنیده و یکبار بله تا خرید انجام شود!
البته من هم صحت گفته های ایشان را تائید میکنم زیرا ده سال پیش اولین فروشگاه ایشان نزدیک خانه ما بود و خودم شاهد بودم که شخصا برای همه از جی5 میگفت که اتفاقا من از ایشان خرید کردم و بله گفتم!(البته من در خرید هم قدرت نه گفتن نداشتم!!)

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , mjdehghani , jahanagahi , pulaki , madar
10-30-2011, 03:37 PM
ارسال: #7
در مورد راز موفقیت کتابهای زیادی نوشته شده و اکثریت هم آنرا خوانده ایم.من بارها اشاره کردم که خواندن یک کتاب و انجام تمرینات از هزاران کتاب با ارزشتر است. من دو کتاب داشتم. راز شاد زیستن و تجسم خلاق. همیشه با من بودند و هر روز جملات مهمش را می خواندم و تمرین میکردم.موفقتر باشید.
شروع حرکت 50درصد موفقیت است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , vahid61 , pulaki , arash67
10-31-2011, 03:44 PM
ارسال: #8
در واقع تمرین کردن روح وروان آدمها رو صیقل میده
و برای شروع آماده شون میکنه

امیدوارم من هم روزی موفق بشم براتون دعا میکنم
برام دعا کنید
من اعتقاد عجیبی به دعا دارم

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی
09-03-2012, 08:12 PM
ارسال: #9
دمت گرم. منم اعتقاد عجیبی به دعا دارم. دعا واقعا می تونه موثر باشه. من به تجربه فهمیدم که نباید انتظار داشته باشی که دعات خیلی زود مستجاب می شه. فرآیند اجابت دعا زمان بره. تازه به میزان دعای تو و کیفیت و شفافیت دعای تو و میزان عطش تو برای رسیدن به چیزهایی که در دعا طلب می کنی هم بستگی داره.
بچه ها امتحان کنید. هر روز صبح یا هر موقع که راحت ترید و ریلکس ترید بشینید همه خواسته هاتون رو با جزئیات فقط طلب کنید. از هر کسی که باش حال می کنید. خدا - عیسی مسیح - ائمه شیعه - کائنات و ...
می تونید از معجزه آب هم استفاده کنید. یک لیوان آب بذارید جلوتون و دعاها رو طلب کنید یکی یکی و دست آخر که دعاتون تموم شد با آب صحبت کنید و بهش بگید که قراره بره تو تک تک سلول های شما و همه چیز رو به نفع شما و خواسته هاتون تغییر بده. بهش بگید من منتظر تغییرات هستم. بعد آب رو به آرامی و لذت بنوشید.
حالا اینها راهکارهای من بود.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  10 درس از رابرت کیوساکی برای داشتن استقلال مالی samiar afshari 0 761 03-27-2015 12:31 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  توصیه های افراد ثروتمندی که از ابتدا ثروتمند نبودند mehdi098 0 907 11-15-2014 11:01 PM
آخرین ارسال: mehdi098
  فـرار از زنــــــــــدان ( واقعـی ) ahmad rezaee 8 2,295 10-12-2014 01:10 PM
آخرین ارسال: tan-graphic
  کس چه داند تا در این بحر عمیق--- سنگ ریزه قدر دارد یا عقیق somayeee 2 1,260 07-15-2013 04:16 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  فن مذاکره را از استیو جابز بیاموزید .... mallarme 0 484 07-10-2013 12:55 PM
آخرین ارسال: mallarme
  10 سوء تعبیر از مفهوم (موفقیت) iranboy 0 860 06-10-2013 08:37 PM
آخرین ارسال: iranboy
  موفقیت با ذهن ناخودآگاه در خواب bitumen 1 1,106 05-17-2013 09:47 PM
  10 نقل قول از کهن مرد دوره رنسانس، لئوناردو داوینچی.... mallarme 0 1,738 05-04-2013 02:30 PM
  اسرار موفقیت در کارها را اینجا بخوانید MARYAR 2 1,081 05-04-2013 12:15 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  رازهای موفقیت از زبان الیور کان minoo 0 1,037 04-18-2013 07:20 PM
آخرین ارسال: minoo
  بسیار مهم و کاربردی - حالت آلفای مغز از دیدگاه خوزه سیلوا بهداد 13 2,801 04-18-2013 01:09 AM
آخرین ارسال: bitumen
  12 روش براي ايجاد خلاقيت و ايده هاي بزرگ در ذهن successman 1 700 01-25-2013 11:28 AM
آخرین ارسال: successman
  حکمت خدا در چیست؟ کامیار کاظمی 10 2,708 12-11-2012 09:47 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  شهامت گذشتن از گردو ها کامیار کاظمی 1 581 12-10-2012 08:03 PM
  چگـونه فراتـر از خـود زنـدگی کنیـم ؟ soltan_sal 5 1,282 11-27-2012 03:52 AM
آخرین ارسال: Peanut
  موفقيت از نگاه آنتوني رابينز بيلا بالا 0 703 11-17-2012 02:28 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  «زنده ايد» يا «زندگي مي كنيد»؟ koroshparsi 8 1,828 11-15-2012 02:22 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  انگيزه موفقيت در كودكان بيلا بالا 2 661 11-11-2012 09:18 PM
  ۳۰ اصل دکتر آزمندیان بهداد 1 1,116 10-28-2012 02:40 PM
آخرین ارسال: madar
Wink در جستجوی زندگی شادمانه با گرته برداری از مفاهیم تئوری انتخاب sherafati 2 1,109 10-11-2012 11:52 AM
آخرین ارسال: madar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS