ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری
زمان کنونی: 05-05-2024, 06:15 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 88
بازدید: 21104

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری
08-23-2011, 11:13 PM
ارسال: #61
RE: اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری
اقای قربانیان ، دوستی داشتم از امریکا ! یه جهانگرد یهود بود . ایران هم اومده بود . خودش متولد یونان بود . و دو هیچ کشوری به جز امریکا ، بیش از 1 سال نمونده بود .
این دوست من تعریف میکرد که تو امریکا جنس چینی ، جزء با کیفیت ترین چیز ها هستند ! ایشون میگفت داخل امریکا ، جنس چینی رقیب جنس اروپایی و ژاپنی هست .
اپل = چین ، تمامی قطعات بدنه چند کلاس بنز = چین ، چندین خودروی لوکس بالاس 100 هزار دلاری اروپایی = چین ، نوکیا = چین ، مرسدس بنز اکتروس نسل قبل اکثر قطعات = چین ، اکثر قطعات کارخانه های بزرگ نفتی امریکا و انگلیس = چین و .....
حالا بیاین مقاله ی چندین وقت مجله ماشین رو مرور کنیم :
این تقصیر وارد کننده ی داخلیه که :
1: ضمانت و خدمات پس از فروش رو به یک تخفیف 5 % میفروشه
2: اخرین کلاس کیفیت رو انتخاب میکنه
3: واسه ارزون تر شدن گاها اکثر تجهیزات کلاس اخر هم تعویض میکنه یا اصلا حذف میکنه
4: کیفیت در چین مثل یه اپشنه ، مثلا میرید خودرو بخرید ، نوشته کیسه هوا باید جلوش تیک بزنید به فلان قیمت ، بعد تو این کشور کیفیت ، اپشن هست ، یعنی باید تیک بزنید .

چین یک OEM بزرگه . OEM یه شرکت بی هویته که برای شرکت های بزرگ محصول میسازیم . مثلا ، الان گوشیتون رو باز کنید ، میبینید هزاران قطعه وجود داره ! ایا این ها همش ساخت یه کارخونه هست ؟ جواب مسلما خیره ! کارخونه اصلی منتاژ میکنه ، این OEM ها هستند که میسازند . چین یک OEM بزرگه ، یه شرکت بی هویت بزرگ با یک میلیارد کارگر که هر نوع خدماتی با هر نوع کیفیتی ارائه میکنه .
موضوع اینه ، خود چین هیچوقت فلان چیز رو کپی نمیکنه ، ولی اگه من برم سفارش ساخت یه سمندو بهش بدم ، عینش رو با هر نوع کیفیتی که خواستم برام میسازه ، با هر ارمی که خواستم ، این یک واقعیته !

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MA.ZOERAM , jahanagahi , kimyya , arash67
08-31-2011, 01:59 PM
ارسال: #62
(08-23-2011 10:04 PM)morteza1 نوشته شده توسط:  خب سبحان جان من خیلی زیاد علاقه مند شدم طرحت رو ببینم امیدوارم داستان طرحت رو برام بگی
امیدوارم تا حالا بازی کامپیوتری rome total war رو بازی کرده باشی اگر بازی کرده باشی خودت میدونی که به طور عجیبی اعتیاد آوره من حتی به کسایی که بازی استراتژیک دوست نداشتن دادم بازی کردن عاشقش شدن یک بازی کامله بنظرم
خب اینا رو گفتم چون بازیم تقریبا مثل توتال واره این بازی شامل نژاد های مختلفی میشه که ما میتونیم با یکم تحقیق واسه هر کشوری تو گذشته سربازهای خودشون رو بیاریم مثلا تو یونان چند نوع سرباز داشتن که هر کدوم یه اسمی داشته و یه قدرتی ما اینا رو درست میکنم اگه اینطور باشه به محبوبیت بازی در سطح جهانی هم کمک میکنه مثلا اگه ما این بازی رو روی یه سرور واسه عربستان پیاده کنیم این عربها چون نژادشون تو اون بازی هست استقبال فوق العاده ای میکنن اینو مطمئنم و خودتم میدونی که درست میگم خب واما اصل بازی یه قسمت واسه سرعت بخشیدن به بازی مثلا تو تراوین داخل دهکده ساختمون میسازی بیرونش منابع بالا میبری خب ما میایم همه رو میاریم یه جا اینجوری سرعت بازی میره بالاتر و مرتبا لازم نیست واسه ساخت هر چیز یه جایی بری و کلی وقت بزاری البته باید از نظر گرافیکی طوری باشه که اون صفحه سریع بالا بیاد خب ما تو این بازی 2 نوع اتحاد داریم یکی اینکه مثلا دوتا قدرت با هم پیمان میبندن تا یک با چند اتحاد دیگر رو نابود کنن مثل تراوین و اما نوع دوم که مثلا یه دهکده پیمان میبنده با یک دهکده دیگه که پادشاه دهکده دهکده مقابل باشه و هر دستوری پادشاه بده بی چون و چرا باید قبول بشه خب اینا همش طرح اولیه هس و نیاز داره به آدمایی مثل شما که با هم تبادل نظر کنن و هر جاش خوبه استفاده بشه و هرجاش بده حذف بشه خب آخر سر کسی که یا گروهی یا اتحادی که 3 چهارمه نقشه رو گرفت قومی به نام پادشاهان
وارد بازی میشن این ها همهن پادشاهان گذشته هستند که از مرگ برخاسته تا زمین های خود را پس بگیرند زمانی که قوم پادشاهان شکست خورد بازی تمام است خب باید بازی رو طوری طراحی کرد که نه سخت باشه نه آسون مدت هر سرور هم بیشتر از 9 ماه دیگه خسته کننده است نحوه پراکندگی رو روش فکر نکردم اما نقشه این بازی میخام جذاب تر از تراوین باشه که طرف داخلش خسته نشه در رابطه با منوها و چیزهای دیگه هم باید بحث بشه که چه چیزهایی رو در اختیار کاربر بذاریم امیدوارم از این طرح خوشت بیاد
راستی یه سری چیزایی دیگه هم هس مثل بازار یا هر چیزی که تو بازی نیاز هست که بعدا با هم صحبت میکنیم راستی چطور 20 میلیون هزینه میبره لطفا توضیح بده برام ممنون

من این رو الان دیدم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بسیار بسیار بازی زیباییه ! بازیه خوبیه و مسلما هزنیه ی کمی میخواد ! ولی نه به اون کمی ای که شما میگید . حداقل 2 میلیون تومن فکر کنم رقم مناسبی باشه . اینو بیشتر باید با هم بحث کنیم در موردش . شما انلاین شدی ، پیام خصوصی بده تا با هم گپ بزنیم ، ببینیم به چه نتیجه ای میرسیم بعد به کمک دوستان اجراش کنیم .
اما هزینه ی 20 میلیون تومنی ( حداقل ) بازی ای که من طراحی کردم ، بخش های زیادیش نیاز به متخصص جنگی داره ! اونم نه یکی چند تا ، این بازی شبیه سازه جنگه ! به یک سرور نیاز داره که من پرسیدم ، کیس این سرور 2/500/000 در میاد ، حالا بماند داخلش Big Grin ، نیاز به مترجم داره یا بهتر بگم به دارلترجمه نیاز داره ، نیاز به ثبت جهانی داره که باید کسی خارج از کشور پیگیرش باشه .

تشکر شده توسط: jahanagahi , جوان , kimyya
08-31-2011, 02:45 PM
ارسال: #63
من هم با توجه به ایمانی که به طرح های انجمن و ایده های بکر دوستان میلیاردرم دارم حاضرم روی طرح ها سرمایه گذاری کنم. و با توجه به توانایی هام تو کارایی که بلدم هم حاضر به همکاری هستم.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , kimyya , jahanagahi , جوان
10-03-2011, 03:42 PM
ارسال: #64
منم اعلام آمادگی میکنم میشه بفرمائید طرح شما در چه مورده

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , kimyya
10-03-2011, 04:39 PM
ارسال: #65
سبحان جان نمیدونم این طرحت به کجا رسیده برا بازی

اما میتونی روی کمک من حساب کنی

هم برا جور کردن تیم برنامه نویسی قوی که تخصصشون حرفه ای هستش (این تیم الان خودشون هم دارن روی یک بازی قوی کار میکنن )

هم سرور های بازی حتی بصورت cloud (این تخصص خودمه )

هم دفتر در خارج (در مالزی و اماراتش امادست بقیش هم میشه کار کرد )

هم ترجمه (تیمش موجوده Yosef.gif )

هم اگر خدا کمک کنه مالی و سرمایه گزاری در حد توان (البته از چند ماه دیگه Yosef.gif )

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: جوان , jahanagahi , kimyya , 3ObHaN , کامیار کاظمی , arash1367
10-03-2011, 04:52 PM
ارسال: #66
سلام دوستان.
رو من هم حساب کنید.هم همه جوره در خدمتم.
موید باشید.Heart

ببار ای بارون ببار ...

[تصویر: u8g8845rk0x3wgn414np.jpg]
 تشکر شده توسط: Suma , jahanagahi , مهدی گل محمدی , kimyya , MARYAR
10-03-2011, 09:05 PM
ارسال: #67
هیچوقت بازی نکردم ولی از قدرتش برای جذب افراد خبر دارم
منم برای سرمایه گزاری در حد توانم امادگی دارم

دنیا به قدری بزرگ است که برای همه جا هست به جای آنکه جای دیگران را بگیرید سعی کنید جای خود را بیابید!Angel
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , جوان , Suma , arash1367
10-04-2011, 12:29 AM
ارسال: #68
دوستان رك گويي منو ببخشيد ولي با اين سرعتي كه ما جلو ميريم فكر كنم حضرت لاك پشتم از ما جلو بزنه حضرت فيل كه جاي خودداره فكر نكنيد ديگران خوابند ووقتي من و شما طرحمونو پياده كرديم از خواب بيدار ميشوند اگر فردا عين يا مشابه طرحتونو پشت ويترين فروشگاه محلتون ديدين تعجب نكنيد الان عصر عصر سرعته ثانيه ها و ميليمترها تعيين كننده اند نه روزها و ماهها و سالها و كيلومترها پس بشتابيد تا نفرات عقبي از شما جلو نزده اند و از خط پايان عبور نكرده اند!!

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , جوان , دلشاد حسین پور , Suma , 3ObHaN , jahanagahi , کامیار کاظمی , madar , arash1367
10-04-2011, 03:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-04-2011 03:11 AM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #69
پولکی راست میگه . حالا که داریم مثل لاک پشت راه میریم حداقل به قول اقا هوشنگ ، از مناظر استفاده کنیم .
پس بیاین یه تیم درست کنیم و کم کم کار رو شروع کنیم تا مشکلات مالی حل شه .
با اجازه ادمین ، تاپیک رو راه میندازم .

تشکر شده توسط: jahanagahi , mosafer bedar , pulaki , کامیار کاظمی
10-04-2011, 07:22 PM
ارسال: #70
رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود**************رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , madar , jahanagahi , arash1367
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سرمایه گذار ایده شما سرمایه گذار 34 11,447 05-22-2022 11:20 PM
آخرین ارسال: ehsankyk
  سرمایه گذاری در ترکیه emigration 0 227 02-08-2022 02:59 PM
آخرین ارسال: emigration
  سرمایه گذارم راهنمایی کنید مرتضی احمد صادق 37 12,344 03-07-2020 03:44 PM
آخرین ارسال: Ayhan.k
  بهترین سرمایه گذاری با 40 میلیون تومان alisara 10 29,873 10-18-2019 01:23 PM
آخرین ارسال: sniper1363
Heart نياز به سرمايه گذار جهت تأسيس كلينيك زيبايي در تهران خانم وكيل 0 376 07-03-2019 10:15 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
  سرمایه گذاری tokyo 14 2,825 06-04-2018 04:39 PM
آخرین ارسال: Mohamad9901
  نیازمند سرمایه گذار در زمینه نانو تکنولوژی Mohamad9901 0 500 06-03-2018 05:50 AM
آخرین ارسال: Mohamad9901
  ایده پرسود سرمایه گذاری بدید- در 50 درصد سود شریک باشد 90_eh3an 23 6,610 05-31-2018 10:03 AM
آخرین ارسال: آتیلا هلالی
Lightbulb نیازمند سرمایه گذار برای ساخت پیام رسان داخلی pr0grammer 0 409 05-09-2018 09:30 AM
آخرین ارسال: pr0grammer
  سرمایه گذاری روی شهربازی maryamafarinesh 0 425 04-18-2018 12:40 PM
آخرین ارسال: maryamafarinesh
  احتیاج به سرمایه گذار در سایت اینترنتی amir-g 17 3,965 11-13-2017 01:49 PM
آخرین ارسال: yoyo
  نیازمند سرمایه گذار در سایت اینترنتی mortezi 25 6,135 11-04-2017 12:18 PM
آخرین ارسال: memarzadeh
  سرمایه گذاری در یک کسب و کار جدید matenmango 2 912 09-28-2017 03:52 PM
آخرین ارسال: matenmango
Wink نیاز به سرمایه گذار برای باشگاه پینت بال shahid-a 0 4,487 07-10-2017 11:27 PM
آخرین ارسال: shahid-a
  ***سرمایه گذار فووووووری *** raz_mm 0 944 04-07-2017 03:20 AM
آخرین ارسال: raz_mm
  با 12 میلیون تومان سرمایه چیکار کنم؟ vahid7138 19 7,452 03-13-2017 01:56 PM
آخرین ارسال: نام کاربریbahram
Smile نیازمند به سرمایه گذار در یک سایت بازی آینده دار ehsannazemi051 2 1,143 03-08-2017 06:59 PM
آخرین ارسال: ehsannazemi051
  نیاز به شریک یا سرمایه گذار - بازی لم lembaz 2 810 02-27-2017 06:13 PM
آخرین ارسال: lembaz
  سرمایه گذاری با 40 درصد سود vsma69 1 8,611 12-30-2016 12:08 AM
آخرین ارسال: memarzadeh
  درخواست سرمایه گذاری در زمینه سایت mirab 12 2,252 11-23-2016 08:29 PM
آخرین ارسال: mirab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS