ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواست سرمایه گذاری در زمینه سایت
زمان کنونی: 04-26-2024, 11:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mirab
آخرین ارسال: mirab
پاسخ: 13
بازدید: 2205

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-29-2016, 06:26 PM
ارسال: #1
سلام دوستان
بابا خسته شدم، خسته شدم از این که در حالت سکون هستم و هیچ کاری نمیکنم، از بس که در حال سکون بودم شدم ستون، مگه ما افغانی ها گناهی کردیم که شدیم افغانی، یا گناهی کردیم که شیعه شدیم(البته خدا رو شکر که شیعه شدیم)، ما افغانی های شیعه نه توی افغانستان کاری میتونیم انجام بدیم و نه توی ایران و نه توی خارج، تو خارج که باید دین و ایمونمون رو کنار بذاریم، تا بتونیم کاری که میخوایم رو انجام بدیم، جدا از این اونقدر زمینه ی گناه فراهمه که من کم ظرفیت قطعا به بی راهه کشیده خواهم شد، این مسایلم کنار بذاریم پولشو از کجا بیاریم که بریم. توی افغانستانم که با این که شیعه ی بسیار زیادی وجود داره، اما چون شیعه همیشه در مظلومیت به سر می بره، کلا سنی جماعت و طالب جماعت وهابی دستمون رو بستن، تازه داعش هم اضافه شده، مگر این که پول زیادی داشته باشیم تا کارامون رو باهاش به سرانجام برسونیم، یادم میاد که توی سفارت افغانستان تهران فقط یه شیعه از کارمندان اونجا بود که همونم آخرین باری که رفتم، در حال اخراج شدن بود و داشت کارها رو به کارمند جدیدی یاد میداد. توی ایران هم که افغانی فقط کارگری میتونه بکنه، بابا یکی مثل من که بدن نحیفی داره چه کار کنه، توی ایران نه به افغانی وام میدن از جمله وام مسکن، ازدواج، شغل،دانشجو و غیره، نه شرکت میتونیم بزنیم، نه کارخونه، نه بهمون کاری غیر از کارگری میدن، حتی کارگری توی رستوران ها و فلافلی ها و غیره هم که به نظر ساده تر میان،مجاز نیستیم و نه حتی میتونیم با ماشینی مسافرکشی یا حمل بار انجام بدیم، تازه دیده شده که بعضی شرکت های خدماتی هم برای نظافت افغانی استخدام نمیکنن، انگار افغانی ساخته شده برای کارگری، حتی افکار پدر و مادرهای ما هم رفته به سوی کارگری، وقتی به 15،16 و حتی کمتر که میرسیم،میگن برو یه جایی کارگری کن برای خودت پول در بیار، آخه همه چی مگه کارگریه؟ اونم کارگریه ساختمون مگه افغانی رو خدا برای کارگری ساخته، بدبختی تخم سرایداری و نگهبانی هم که برچیده شده. راستش اکثر ما افغانی ها به خودمون هم رحم نمیکنیم، پدر من روحانیه، ازون روحانیهای قدیمی و پیشکسوت، شاید ندونید اکثر این قبیل افراد مخصوصا قدیمیهاش، به اسم دین توی قبیله و فامیل خودشون توی افغانستان قلدری میکنن، خب این رفتار زشتشون توی روابط خانوادگی هم سرایت میکنه، پدر من با این که روحانیه اما من از وقتی که یادم میاد مادرم حداقل دو هفته یه بار از دست آزار و اذیت های این فرد در امان نبود، حالا این به کنار، سر یک دعوایی که با یکی از برادرام کرد همون دعوارو بسطش داد و نه تنها الان با ما در ارتباط نیست بلکه مادرم رو هم طلاق داد، و با حیله هایی که زد نفقه ی مادرم رو قطع کرد و هنوز هم مهریه ای هم به مادرم نداده که احتمالا هم اصلا نده به خاطر حیله ها و لباسی که تنشه و ازش استفاده میکنه، الانم خوش و خرم داره با زن دومش زندگی میکنه، به خیال خودش دو تا یتیم رو به سرپرستی گرفته، در حالی که 6 نفر رو یتیم کرده، چرا که پدری که با فرزنداش در رابطه نیست، انگار که اصلا نیست، ما الان خودمون رو یتیم میدونیم، شاید باورتون نشه. هر وقت به این قظایا فکر میکنم، به خودم میگم مگه یه همچین آدمی که تو متن دین و خدا و آخرت بوده، چرا درک نمیکنه که این دنیا بتونی فرار کنی، اون دنیا که نمیتونی، هم عذابش بیشتره، هم اینکه نه میتونی رشوه بدی و نه از لباست استفاده کنی و نه پارتی وجود داره و نه قدرتی که ازش استفاده کنی و نه در مورد حق الناس ترحمی، پدر و مادر ازفرزندش و فرزندش از پدر و مادرش فرار میکنه، یعنی بابام اینها رو نمیدونه، این همه سال درسشو خونده و تو متن این مسائل بوده، اصلا درکش نمیکنم، بالاخره به چی پایبنده، نمیدونم
بگذریم پیش خودم گفتم که این قضایا ربطی به این موضوع نداره، بعد گفتم حالا بذار باشه، حذفش نکن شاید خالی از لطف نباشه
من یک سرمایه 5 میلیونی یا حتی کمتر نیاز دارم تا بتونم باهاش یکی دوتا سایت در زمینه نیازمندی ها و استخدام بزنم، شاید الان توی این زمینه ها سایت های فراوانی باشه، اما مهم این نیست، مهم نحوه ی جذب کاربره که اونم اگه خدا بخواد، مشکلی باهاش ندارم، با یک و نیم میلیون هم شاید سرو تهش هم بیاد، اما بقیش برای اینه که شاید به مشکلی بر بخورم، کسی که میخواد سرمایه گذاری بکنه یا قرض بده فرقی نمیکنه، من به هر حال درآمد حاصله رو تا زمان بازگشت اصل وجه نصف نصف تقسیم می کنم، موجودی حساب رو هم هر ماه برای اعتماد سازی در اختیار شما قرار میدم، در بدترین شرایط ممکن احتمالا درآمد ماهانه 100 هزار تومنه و در بهترین شرایط درآمد بالای 1 میلیونی خواهم داشت، اونم از یک سایت
اینم به شما بگم که جماعت افغانی به غیر از طلبه هایی مثل پدر بنده اکثرا حق خور نیستن، دلیلش رو هم برین از نونوایی ها و مغازه داران بپرسین که چرا گاها به افغانی ها نسیه میدن، اما به ایرانیها به ندرت، اما از طرفی سرمایه گذاری روی یک افغانی و یا اعتماد در بقیه مسائل مانند سپردن خونه به افغانی ریسک بسیار بالایی داره، چون اگه بخواد بالا بکشه دیگه کشیده، میره افغانستان و دیگه دست شما هم به جایی بند نیست، چرا که افغانستان قانون درستی نداره، اگر چه اینی که گفتم به ضررم بود اما دین و عقل حکم میکنه که گفته بشه، همونطوری که مثلا میوه فروش باید بگه که این میوه ای که ارزون میدم دلیلش چیه؟ و از این قبیل، حالا اگه سوالی دارین یا چیزی میخواین بگین بفرمایین، امیدوارم که سرتونو درد نیاورده باشم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-30-2016, 04:42 PM
ارسال: #2
RE: درخواست سرمایه گذاری در زمینه سایت
برادر عزیز شیعه یادتان باشد که شیعیان حقیقی برای قضاوت دیگران نه ملیت نه زبان نه قومیت نه رنگ پوست و نه چیزهایی مثل این را ملاک قرار میدهند بلکه برای آنها ملاک ایمان و عقیده به تشیع است که همانا اسلام حقیقی است و ما نیز شیعیان مخلص را از هر کجا که باشند دوست داریم و این هم از شروط تشیع است و متاسفم که در ایران امروز عقیده های فاسد گسترده شده و در بزرگترین کشور شیعه به خاطر منافع عده ای منافق شیعیان مخلص تا این حد مظلوم واقع شده اند و این را بدانید که پروردگار عالم انتقام حقوق پایمال شده شیعیان را از ظالمین خواهد گرفت و لباس و تلبیس و ادعا به کار ظالمین کوچک و بزرگ نخواهد آمد و اینکه بزرگترین بزرگترین سرمایه شیعه همان است که رسول اکرم صلی الله علیه وآله و سلم فرمودتد و آن کتاب خدا عترت و اهل بیت ایشانند که با هیچ سرمایه مادی قابل قیاس نیست

و اما درباره سایت مورد نظر شما من نمیدانم دقیقا شما چه ایده ای در سر دارید ولی اگر من بخواهم یک سایت آگهی و نیازمندیها داشته باشم ترجیح میدهم درباره یک موضوع خاص و آن هم نه هر موضوعی باشد ضمنا من ایده های بهتری هم برای سایت و کسب و کارهای آنلاین در سر دارم که قبلا هم مطرح کرده ام اما برای پیاده سازی نیاز به یک تیم برنامه نویس و متخصص دارد که من آن طور که میخواستم در اینجا پیدا نکردم
اگر جزییات بیشتری در اختیار کاربران قرار دهید پیشنهاد های بهتری دریافت میکنید امیدوارم من هم بتوانم به شما کمکی کرده بکنم

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ. وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ
09-30-2016, 04:46 PM
ارسال: #3
(09-30-2016 04:42 PM)a.ink نوشته شده توسط:  برادر عزیز شیعه یادتان باشد که شیعیان حقیقی برای قضاوت دیگران نه ملیت نه زبان نه قومیت نه رنگ پوست و نه چیزهایی مثل این را ملاک قرار میدهند بلکه برای آنها ملاک ایمان و عقیده به تشیع است که همانا اسلام حقیقی است و ما نیز شیعیان مخلص را از هر کجا که باشند دوست داریم و این هم از شروط تشیع است و متاسفم که در ایران امروز عقیده های فاسد گسترده شده و در بزرگترین کشور شیعه به خاطر منافع عده ای منافق شیعیان مخلص تا این حد مظلوم واقع شده اند و این را بدانید که پروردگار عالم انتقام حقوق پایمال شده شیعیان را از ظالمین خواهد گرفت و لباس و تلبیس و ادعا به کار ظالمین کوچک و بزرگ نخواهد آمد و اینکه بزرگترین بزرگترین سرمایه شیعه همان است که رسول اکرم صلی الله علیه وآله و سلم فرمودتد و آن کتاب خدا عترت و اهل بیت ایشانند که با هیچ سرمایه مادی قابل قیاس نیست

و اما درباره سایت مورد نظر شما من نمیدانم دقیقا شما چه ایده ای در سر دارید ولی اگر من بخواهم یک سایت آگهی و نیازمندیها داشته باشم ترجیح میدهم درباره یک موضوع خاص و آن هم نه هر موضوعی باشد ضمنا من ایده های بهتری هم برای سایت و کسب و کارهای آنلاین در سر دارم که قبلا هم مطرح کرده ام اما برای پیاده سازی نیاز به یک تیم برنامه نویس و متخصص دارد که من آن طور که میخواستم در اینجا پیدا نکردم
اگر جزییات بیشتری در اختیار کاربران قرار دهید پیشنهاد های بهتری دریافت میکنید امیدوارم من هم بتوانم به شما کمکی کرده بکنم

بابت غلط های تایپی ببخشید امیدوارم بتوانم به شما کمکی بکنم

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ. وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ
10-01-2016, 03:16 PM
ارسال: #4
(09-30-2016 04:46 PM)a.ink نوشته شده توسط:  
(09-30-2016 04:42 PM)a.ink نوشته شده توسط:  برادر عزیز شیعه یادتان باشد که شیعیان حقیقی برای قضاوت دیگران نه ملیت نه زبان نه قومیت نه رنگ پوست و نه چیزهایی مثل این را ملاک قرار میدهند بلکه برای آنها ملاک ایمان و عقیده به تشیع است که همانا اسلام حقیقی است و ما نیز شیعیان مخلص را از هر کجا که باشند دوست داریم و این هم از شروط تشیع است و متاسفم که در ایران امروز عقیده های فاسد گسترده شده و در بزرگترین کشور شیعه به خاطر منافع عده ای منافق شیعیان مخلص تا این حد مظلوم واقع شده اند و این را بدانید که پروردگار عالم انتقام حقوق پایمال شده شیعیان را از ظالمین خواهد گرفت و لباس و تلبیس و ادعا به کار ظالمین کوچک و بزرگ نخواهد آمد و اینکه بزرگترین بزرگترین سرمایه شیعه همان است که رسول اکرم صلی الله علیه وآله و سلم فرمودتد و آن کتاب خدا عترت و اهل بیت ایشانند که با هیچ سرمایه مادی قابل قیاس نیست

بابت غلط های تایپی ببخشید امیدوارم بتوانم به شما کمکی بکنم

واقعا ممنونم از این که بعضی مسایل رو یادآوری کردید، انگار اصلا فراموش کرده بودم که روز عید غدیر به مادرم که داشت از دست بلاهایی که پدرم سرش آورده بود ناله میکرد و دعا میکرد که ای خدا این آدم رو به راه راست هدایت کن و حق مظلوم رو بهش بده، گفتم امروز عیده ناراحت نباش، چی بیشتر از این از خدا میخوای که زیر ولایت امام علی هستی، شیعه هستی، میدونی اگه دین پدر مادرت اسلام نبود و یا حتی مذهبی غیر شیعه داشتن، تو هم الان همون دین و مذهب رو داشتی، میدونی چه قدر باید زحمت میکشیدی که مذهب شیعه رو پیدا کنی، تازه اگه تمایلی برای این کار داشتی یا نداشتی، حالا خدا چه قدر باید به تو میفهموند که شیعه چیه که بازم معلوم نبود تو توی این صراط مستقیم وارد میشدی یا نه، که البته همونجا خدا رو شکر کرد از ته دل، بعد از اونجایی که یکم آلزایمر خیلی خفیفی داره، بهش چند بار معنی الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة امیرالمومنین و ائمة المعصومین علیهم السلام (ستایش مخصوص خدایی است که قرار داد ما را از چنگ زنان به ولایت امیر المومنین و امامان خارج از تصور گناه که سلام ما بر آنها باد) رو یاد دادم، چند روز پیش هم در مورد سنت استدراج خونده بودم که خود خدا توی سوره آل عمران میگه:" آنان که کفر پیشه کرده اند تصور نکنند اگر به آنها مهلت میدهیم به نفع آنها است. فقط به این خاطر مهلت میدهیم که بر گناهان خود بیفزایند در حالیکه عذاب خوارکننده ای در انتظار آنهاست." یاد بابام افتادم که اگه به خدا ایمان داشت این کارا رو نمیکرد قطعا زندگی خوش و خرمش به خاطر همین موضوعه. بازم ممنون
اما در مورد سایت، من هم ایده ای که به نظر میرسه تا حالا کسی سایتش رو نزده باشه دارم، اما با توجه به این که شاید دانش کد نویسی زیادی نخواد و به تدریج و با گذشت زمان معلوم میشه، ولی من کد نویسی بلد نیستم و همینطور تیمی هم برای کد نویسی ندارم اونم جدای از هزینه ای که میخواد، بنابراین تصمیم گرفتم اول سایتی در زمینه ی دیگه ای بزنم با قالب های آماده، بعد که سرمایه ای داشتم، شروع کنم به یادگیری برنامه نویسی، تا بعدها سایت اصلی رو راه اندازی کنم.
الآنم میخوام اول از سایتی در زمینه استخدام با قالب آماده ولی پیشرفته ای بزنم، و در کنارش هم سایت نیازمندی شبیه دیوار و شیپور که باز هم در این زمینه سایت های فراوانی وجود داره، با قالب های آماده اما پیشرفته تری بزنم، و این سایت ها رو اگه وقتش رو داشتم با قالب های دیگری هم بزنم، بعد با درآمد بوجود اومده به دنبال کد نویسی اندروید و سایت برم، چرا که هر دو، هم برای این سایت ها و هم برای سایت اصلی لازمه

تشکر از این که نظرتون رو ذکر کردید، و همینطور به خاطر یادآوریتون، من که اصلا باورم نمیشد که تا این حد کسی احساس همدردی بکنه. واقعا این دین و این مذهب بسیار کامله و هر کسی بهش تمسک بجویه، دیگه به چیزی احتیاج پیدا نمیکنه، و در همه امور رضایت خدا رو ملاک قرار میده، رفتار شما هم با ملت ما گواه همین موضوعه
یا ایها الناس انا خلقناکم من ذکر و انثی و جعلناکم شعوبا و قبائل لتعارفوا ان اکرمکم عندالله اتقاکم ان الله علیم خبیر (ای مردم من شما را از یک زن و مرد آفریده ام و شما را شعبه ها و قبیله ها قرار دادم [اینها ملاک برترى نیست] واقعا بهترین شما با تقوی ترین شماست و الله دانا و با خبر بر همه چیز است)
10-05-2016, 05:50 PM
ارسال: #5
دوستان،اگه امکانش هست بعد از خوندن مطلب و قبل از ترک کردن موضوع، حداقل نظرتون رو درباره اینکه آیا کار درستی میکنم یا نه، بفرمایید.
اگه ایرانی نیستم،توی این خاک به دنیا اومدم و بزرگ شدم،از این جهت ما رو قابل بدونید و نظرتون رو بنویسید
10-06-2016, 12:45 PM
ارسال: #6
سلام
دوست عزیز هر کس تو زندگیش مشکلات زیاد داره.اصلا مگه میشه زندگی بدون مشکل؟؟
حالا یکی کمتر یکی بیشتر.
چرا خودت رو با انسان هایی که مشکلاتشون خیلی بیشتر از من و تو هست مقایسه نمی کنی؟؟
من خانواده ای رو دیدم باور کن منبع درآمدشون از صاف کردن میخ تامین میشد.به ازای هر کیلو 100 تومن باورت میشه؟؟فقط از روی ناچاری.
همین که تنت سالمه خدارو شکر کن.درست شاید بابایه خوبی نداری ولی مادر خوبی که داری.یه محفل گرم که داری.غیر از اینه؟
خوبه که آدم تلاش بکنه.خوبه که برای بهتر شدن خودمون رو با بهتر از خودمون مقایسه کنیم اما به شرط این که برای بهتر شدن باشه نه بد تر شدن و افسرده شدن.
در رابطه با طراحی سایت.این طور که من فهمیدم حالا راه درازی پیش رو داری.
اگه واقعا به این کار علاقه داری پس همتش رو هم داشته باش.فعلا تو بحث آموزشت تمرکز کن.یادبگیر.هیچ هزینه ای هم نداره.فقط دسترسی به نت لازم داری.ماشالله دیگه همه چیز تو نت میتونی پیدا بکنی.برنامه نویسی، طراحی سایت و ...
10-06-2016, 01:14 PM
ارسال: #7
(10-05-2016 05:50 PM)mirab نوشته شده توسط:  دوستان،اگه امکانش هست بعد از خوندن مطلب و قبل از ترک کردن موضوع، حداقل نظرتون رو درباره اینکه آیا کار درستی میکنم یا نه، بفرمایید.
اگه ایرانی نیستم،توی این خاک به دنیا اومدم و بزرگ شدم،از این جهت ما رو قابل بدونید و نظرتون رو بنویسید
دوست عزیز اینکه تعداد بازدید ها از تعداد جوابها بیشتر هست اینجا یه چیز خیلی معمولیه من خودم یک موضوع جدید ارسال کردم و بعد از یک ماه حتی یک جواب هم نگرفتم با اینکه بار ها از اون موضوع بازدید شده کلا اعضا خیلی فعال نیستند و فکر نمیکنم اینکه جوابهای زیادی دریافت نکردید ربطی به مسائل دیگر داشته باشد . برای من قابل درک است که شما فکر کنید اگر دیگران برخوردهایی دارند که خوشایند نیست آن را تا حدی به حساب ملیت و این جور چیزها بگذارید اما به این مساله توجه کنید که خیلی از افرادی که شما ایرانی میدانید و ادعای شیعه بودن هم دارند رفتارشان با برخی از شیعیان چه ایرانی چه غیر ایرانی از صد تا کافر بدتر هست و ما هم این افراد رو شیعه نمیدانیم
در ضمن شما نگویید که ایرانی نیستم یا افغان هستم برادر عزیز همان طور که قبلا گفتم ایرانی بودن یا افغان بودن یا داشتن هر ملیت دیگر نمیتواند به خودی خود افتخار باشد من که ایرانی هستم اگر ایرانی بودن را افتخار بدانم فقط به خاطر پیوند ایران و تشیع است نه چیز دیگر ما به مومنان افتخار میکنیم و کاری به ملیت نداریم . خیلی از افغان های دشمن شیعه ( خودتان میدانید چه کسانی را میگویم ) نه تنها مذهبشان با ما یکی نیست بلکه با ما دشمن اند در ایران نه متولد شده اند نه از اول اینجا زندگی کرده اند آنها خود را ایرانی میدانند و حق نداشته شان را طلب میکنند حالا شما که هم شیعه و برادر مایی هم اینجا متولد شده ای و بزرگ شده ای وقتی میگویی ایرانی نیستی یعنی حرف کسانی را تایید میکنی که حق شیعیان را پایمال میکنند پس از این به بعد بگویید من هم ایرانی ام مذهبم مذهب اکثریت ایران است اینجا به دنیا آمده ام به این زبان حرف میزنم و اینجا بزرگ شده ام و خانه من اینجاست در آخر هم میگویم که ما موافق حضور شیعیان مخلص در ایران هستیم نه دشمنان و مخالفان شیعه حال این دشمنان ایرانی باشند یا افغانی یا از ملیت های دیگر بازهم فرقی ندارد

10-06-2016, 01:24 PM
ارسال: #8
درباره کار هم به شما برادر عزیز این را میگویم که کار اینترنتی در ایران یا منابع و سرمایه گذاری سنگین نیاز دارد یا تخصص که تخصص لازم است ولی کافی نیست و در حال حاضر شما سرمایه کافی و تخصص لازم را ندارید البته همچنان میتوانید یک سایت معمولی داشته باشید که درآمد هم داشته باشد ولی قطعا درآمد چنین سایتی نمیتواند منبع تامین زندگی شما در دراز مدت باشد در ایران فقط سایتهایی درآمد قابل توجه دارند که سرمایه گذاری های کلان روی آنها انجام گرفته پس پیشنهاد من این است که اول با توجه به مهارت ها و علایق خود یک کار معمولی و غیر اینترنتی را شروع کنید که بتوانید به درآمد آن تکیه کنید و بعد سراغ گزینه سایت بروید اگر مهارت ها و تحصیلات وعلایق شغلی تان را بیان کنید راهنمایی های بهتری دریافت میکنید

11-02-2016, 07:53 PM
ارسال: #9
(10-06-2016 12:45 PM)armankhan1 نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز هر کس تو زندگیش مشکلات زیاد داره.اصلا مگه میشه زندگی بدون مشکل؟؟
حالا یکی کمتر یکی بیشتر.
چرا خودت رو با انسان هایی که مشکلاتشون خیلی بیشتر از من و تو هست مقایسه نمی کنی؟؟
من خانواده ای رو دیدم باور کن منبع درآمدشون از صاف کردن میخ تامین میشد.به ازای هر کیلو 100 تومن باورت میشه؟؟فقط از روی ناچاری.
همین که تنت سالمه خدارو شکر کن.درست شاید بابایه خوبی نداری ولی مادر خوبی که داری.یه محفل گرم که داری.غیر از اینه؟
خوبه که آدم تلاش بکنه.خوبه که برای بهتر شدن خودمون رو با بهتر از خودمون مقایسه کنیم اما به شرط این که برای بهتر شدن باشه نه بد تر شدن و افسرده شدن.
در رابطه با طراحی سایت.این طور که من فهمیدم حالا راه درازی پیش رو داری.
اگه واقعا به این کار علاقه داری پس همتش رو هم داشته باش.فعلا تو بحث آموزشت تمرکز کن.یادبگیر.هیچ هزینه ای هم نداره.فقط دسترسی به نت لازم داری.ماشالله دیگه همه چیز تو نت میتونی پیدا بکنی.برنامه نویسی، طراحی سایت و ...

قبل از هر چیزی از شما عذر خواهی میکنم که بعد از این همه مدت اومدم به انجمن
از شما دوست عزیز تشکر میکنم که شما هم یه سری مسایل رو یاد آوری کردید، واقعا که درست میفرمایید، بگذریم من با قالبهایی که انتخاب کردم اصلا مشکلی ندارم، با نحوه فعالسازی سایت، نحوه کار با cpanel و غیره هم مشکلی ندارم، تنها چیزی که علم کافی بهش ندارم، کد نویسی هست، که خوشبختانه بدون یاد گیری کد نویسی هم میشه سایتی راه انداخت، من با قالبم توی لوکال هاست کار کردم، و همه چیز آماده هست برای آپلود. دو نوع کاربر در سایت های استخدام و نیازمندی وجود داره که در جذب هر دو هم برنامه هایی دارم، که انشاءالله بعد از راه اندازی به زودی کاربران زیادی جذب خواهد شد، اونم در مدت نسبتا کوتاه. تشکر از این که نظرتون رو ذکر کردید
11-07-2016, 12:21 PM
ارسال: #10
(10-06-2016 01:14 PM)a.ink نوشته شده توسط:  
(10-05-2016 05:50 PM)mirab نوشته شده توسط:  دوستان،اگه امکانش هست بعد از خوندن مطلب و قبل از ترک کردن موضوع، حداقل نظرتون رو درباره اینکه آیا کار درستی میکنم یا نه، بفرمایید.
دوست عزیز اینکه تعداد بازدید ها از تعداد جوابها بیشتر هست اینجا یه چیز خیلی معمولیه من خودم یک موضوع جدید ارسال کردم و بعد از یک ماه حتی یک جواب هم نگرفتم با اینکه بار ها از اون موضوع بازدید شده کلا اعضا خیلی فعال نیستند و فکر نمیکنم اینکه جوابهای زیادی دریافت نکردید ربطی به مسائل دیگر داشته باشد . برای من قابل درک است که شما فکر کنید اگر دیگران برخوردهایی دارند که خوشایند نیست آن را تا حدی به حساب ملیت و این جور چیزها بگذارید اما به این مساله توجه کنید که خیلی از افرادی که شما ایرانی میدانید و ادعای شیعه بودن هم دارند رفتارشان با برخی از شیعیان چه ایرانی چه غیر ایرانی از صد تا کافر بدتر هست و ما هم این افراد رو شیعه نمیدانیم
در ضمن شما نگویید که ایرانی نیستم یا افغان هستم برادر عزیز همان طور که قبلا گفتم ایرانی بودن یا افغان بودن یا داشتن هر ملیت دیگر نمیتواند به خودی خود افتخار باشد من که ایرانی هستم اگر ایرانی بودن را افتخار بدانم فقط به خاطر پیوند ایران و تشیع است نه چیز دیگر ما به مومنان افتخار میکنیم و کاری به ملیت نداریم . خیلی از افغان های دشمن شیعه ( خودتان میدانید چه کسانی را میگویم ) نه تنها مذهبشان با ما یکی نیست بلکه با ما دشمن اند در ایران نه متولد شده اند نه از اول اینجا زندگی کرده اند آنها خود را ایرانی میدانند و حق نداشته شان را طلب میکنند حالا شما که هم شیعه و برادر مایی هم اینجا متولد شده ای و بزرگ شده ای وقتی میگویی ایرانی نیستی یعنی حرف کسانی را تایید میکنی که حق شیعیان را پایمال میکنند پس از این به بعد بگویید من هم ایرانی ام مذهبم مذهب اکثریت ایران است اینجا به دنیا آمده ام به این زبان حرف میزنم و اینجا بزرگ شده ام و خانه من اینجاست در آخر هم میگویم که ما موافق حضور شیعیان مخلص در ایران هستیم نه دشمنان و مخالفان شیعه حال این دشمنان ایرانی باشند یا افغانی یا از ملیت های دیگر بازهم فرقی ندارد

ببخشید که جواب شما رو با تفاوت 4 روز بعد از دوست عزیز آقای armankhan1 میدم، اینترنت در دسترس نبود، بگذریم، این که گفتم "اگه ایرانی نیستم،توی این خاک به دنیا اومدم و بزرگ شدم،از این جهت ما رو قابل بدونید و نظرتون رو بنویسید" صرفا به خاطر این بود که کاربرا رو ترغیب به نوشتن نظر بکنم، وگرنه با همون صحبت های قبلی که شما فرمودید، من مجاب شدم که نباید ناشکری بکنم، در واقع کمی فکر کردم، به خودم گفتم که همون خدایی که من رو از نژاد افغانی کرده، همون خدا هم به من دست و پا و گوش و چشم و خلاصه همه چیزو به صورت نسبتا کامل داده، که کامل و کاملش رو به هیچ کس نمیده، اگر من افغانی هستم، و فرضا این یک عیب برای من محسوب بشه، قطعا خدا به من نعمت دیگه ای عوضش داده تا تعادل برقرار بشه، غیر از این باشه، عدل الهی زیر سوال میره، فقط باید خودم رو بیشتر بشناسم و پیداش کنم، مثلا به قول دوستمون "درست شاید بابایه خوبی نداری ولی مادر خوبی که داری.یه محفل گرم که داری"، همینطور با هدایتمون به کامل ترین دینش، سلامت روانی که به ما داده، پس الحمدلله
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سرمایه گذار ایده شما سرمایه گذار 34 11,283 05-22-2022 11:20 PM
آخرین ارسال: ehsankyk
  سرمایه گذاری در ترکیه emigration 0 219 02-08-2022 02:59 PM
آخرین ارسال: emigration
  سرمایه گذارم راهنمایی کنید مرتضی احمد صادق 37 12,178 03-07-2020 03:44 PM
آخرین ارسال: Ayhan.k
  بهترین سرمایه گذاری با 40 میلیون تومان alisara 10 29,831 10-18-2019 01:23 PM
آخرین ارسال: sniper1363
Heart نياز به سرمايه گذار جهت تأسيس كلينيك زيبايي در تهران خانم وكيل 0 368 07-03-2019 10:15 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
  سرمایه گذاری tokyo 14 2,776 06-04-2018 04:39 PM
آخرین ارسال: Mohamad9901
  نیازمند سرمایه گذار در زمینه نانو تکنولوژی Mohamad9901 0 494 06-03-2018 05:50 AM
آخرین ارسال: Mohamad9901
  ایده پرسود سرمایه گذاری بدید- در 50 درصد سود شریک باشد 90_eh3an 23 6,483 05-31-2018 10:03 AM
آخرین ارسال: آتیلا هلالی
Lightbulb نیازمند سرمایه گذار برای ساخت پیام رسان داخلی pr0grammer 0 403 05-09-2018 09:30 AM
آخرین ارسال: pr0grammer
  سرمایه گذاری روی شهربازی maryamafarinesh 0 414 04-18-2018 12:40 PM
آخرین ارسال: maryamafarinesh
  احتیاج به سرمایه گذار در سایت اینترنتی amir-g 17 3,870 11-13-2017 01:49 PM
آخرین ارسال: yoyo
  نیازمند سرمایه گذار در سایت اینترنتی mortezi 25 6,006 11-04-2017 12:18 PM
آخرین ارسال: memarzadeh
  سرمایه گذاری در یک کسب و کار جدید matenmango 2 897 09-28-2017 03:52 PM
آخرین ارسال: matenmango
Wink نیاز به سرمایه گذار برای باشگاه پینت بال shahid-a 0 4,469 07-10-2017 11:27 PM
آخرین ارسال: shahid-a
  ***سرمایه گذار فووووووری *** raz_mm 0 938 04-07-2017 03:20 AM
آخرین ارسال: raz_mm
  جذب شریک تجاری برای یک وب سایت تخفیف با مزیت رقابتی ehsans 2 785 03-15-2017 12:36 AM
آخرین ارسال: ehsans
  با 12 میلیون تومان سرمایه چیکار کنم؟ vahid7138 19 7,383 03-13-2017 01:56 PM
آخرین ارسال: نام کاربریbahram
Smile نیازمند به سرمایه گذار در یک سایت بازی آینده دار ehsannazemi051 2 1,123 03-08-2017 06:59 PM
آخرین ارسال: ehsannazemi051
  نیاز به شریک یا سرمایه گذار - بازی لم lembaz 2 797 02-27-2017 06:13 PM
آخرین ارسال: lembaz
  سرمایه گذاری با 40 درصد سود vsma69 1 8,593 12-30-2016 12:08 AM
آخرین ارسال: memarzadeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS