ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری
زمان کنونی: 05-05-2024, 04:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 88
بازدید: 21103

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری
08-23-2011, 05:38 PM
ارسال: #51
RE: اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری
آقا مرتضی عزیز لطفا برآورد هزینه فرمائید. ممنون.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , kimyya
08-23-2011, 06:29 PM
ارسال: #52
(08-23-2011 05:38 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  آقا مرتضی عزیز لطفا برآورد هزینه فرمائید. ممنون.

سلام دوست عزیز واسه سایت بازی آنلاین هزینه ای که من پیش بینی میکنم تقریبا 300 الی 400 هزارتومانه البته این پول شامل تبلیغات خرید هاست و دامین است شاید کمتر م بشه این برای اول کار است که اگر بازدیدمون نجومی شد دیگه از راه تبلیغات در سایت هزینه های دیگه رو درمیاریم
برای طرح مسابقه هم اگر هزینه برات مهمه بهم بگو تا بهت پیام خصوصی بدم
حالا شما تو کدوم طرح میتونی کمک کنی؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , kimyya
08-23-2011, 06:37 PM
ارسال: #53
اقا مرتضی ، من از 12 سالگی دارم بازی انلاین کار میکنم و سه سال از عمرم رو گذاشتم صرف تحقیق .
اگه بر اورد هزینتون ، 300 تا 400 هزار تومنه ، طرحتون رو بگید تا با استفاده از تجاربم بررسی کنم و به یکی از دوستان این کاره نشون بدم و نظرشون رو پرسو جو کنم .
در ضمن اقا مرتضی ، اینجا کسی با پیام خصوصی حال نمیکنه . طرحتون رو بگید همه استفاده کنند .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi
08-23-2011, 07:13 PM
ارسال: #54
(08-23-2011 06:37 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  اقا مرتضی ، من از 12 سالگی دارم بازی انلاین کار میکنم و سه سال از عمرم رو گذاشتم صرف تحقیق .
اگه بر اورد هزینتون ، 300 تا 400 هزار تومنه ، طرحتون رو بگید تا با استفاده از تجاربم بررسی کنم و به یکی از دوستان این کاره نشون بدم و نظرشون رو پرسو جو کنم .
در ضمن اقا مرتضی ، اینجا کسی با پیام خصوصی حال نمیکنه . طرحتون رو بگید همه استفاده کنند .

خب خوبه که تجربتون زیاده اول قبل از هر چیزی من در مورد این جمله آخرتون یه چیزی بگم که من قصد مخفی کاری از اینکه طرحمو بدزدن ندارم اصلا مه این چیزا رو قبول ندارم به این خاطر میگفتم نامه خصوصی بده چون میخاستم کسایی که پایه اصلی این ماجرا هستن رو بشناسم و تو چت یه قراری بزار تا تبادل نظر کنیم اینجا امکان داره هر کسی یه پستی بیاد بده و بره من دفعه اولم نیس تو این انجمن ها میرم ببین عزیزم اسمتم بلد نیستم دفعه بعدی اسمت رو بگو بهم برا شرو ع کار اگه برنامه نویسی توسط خودمون صورت بگیره هیچ خرجی نداره فقط یه هاست و دامین میخایم که بهتره بری خودت قیمتش رو ببینی طرحم یه بازی مثل تراوین البته داستانش قویتره یعنی منظورم قرون وسطایی هست الان من متوجه نمیشم کجای طرحمو میخاید همش رو گفتم اگر از جزئیات میخاید بپرسید تا جواب بدم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , kimyya
08-23-2011, 07:20 PM
ارسال: #55
عزیزان همه در جریان هستید که تمام طرح را نمی توان در انجمنی که هر عزیزی می تواند به راحتی وارد شود را آشکار کرد.این طرح زیبائی است و مشکلی ندارد.بعد از ماه مبارک در جلسه حضوری باید برنامه ریزی شود.من کاملا موافق سرمایه گذاری هستم بشرطی که در جلسه حضوری نکات مثبت و منفی آن روشن شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , kimyya
08-23-2011, 07:29 PM
ارسال: #56
(08-23-2011 07:20 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  عزیزان همه در جریان هستید که تمام طرح را نمی توان در انجمنی که هر عزیزی می تواند به راحتی وارد شود را آشکار کرد.این طرح زیبائی است و مشکلی ندارد.بعد از ماه مبارک در جلسه حضوری باید برنامه ریزی شود.من کاملا موافق سرمایه گذاری هستم بشرطی که در جلسه حضوری نکات مثبت و منفی آن روشن شود.

ممنون از حمایت شما امیدوارم در اون جلسه به نکات مثبتی برسیم و اگر این طرح مشکلی داره یا موجب ضرر میشه امیدوارم در اون جلسه بفهمیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , kimyya
08-23-2011, 08:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-23-2011 09:00 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #57
این کار بررسی دقیق میخواهد و چون دومین بار است که این طرح توسط اعضا مطرح می شود و گویا علاقمندان زیادی حتی در میان اعضا انجمن خودمان هم دارد ترجیحا باید با موشکافی بیشتری بررسی و امکان سنجی شود که بنظر جلسه حضوری برای طرح هایی که به مقدار زیاد به هدف سرمایه گذاری نزدیک می شود نیاز هست.برای اولین جلسه بعد از ماه رمضان حتما بررسی می شود در صورت تمایل در جلسه حاضر و اطلاعات دقیق خود را مطرح کنید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , kimyya
08-23-2011, 09:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-23-2011 09:18 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #58
خب حرفتون درسته ! موافقم که تو جلسه بعدی تصمیم گیری بشه .
اسمم هم ، همون نام کاربری من هست .
در ضمن من هزینه ی 20 میلیون تومن رو گفتم بدون طراحی سایت و هاست و دامین !
بله من اواخر سال 84 برای اولین بار سوشیال گیم بازی کردم ! یه بازی بود به اسم ترافیک Big Grin یه بازی فلش بود Big Grin باید تو مواقع معین چراغ رو سبز و قرمز میکردی تا ماشین ها تصادف نکنند ! سیو هم نمیشد !
اگه اینجور بازی بخواین یا یه بازی ای مثل بازی پارس خودرو ، مشکلی نیست ! حتی هزینه ی کمتری از 200 هزار تومن میخواد !
ولی طرحی که من دارم و درموردش حرف میزنم ، نتیجه 3 سال بازی تراوینه ، 2 سال ایریپیوبلیکه ، 1 سال هت تریکه ، 4 سال وارکرافت انلاینه ، کلی کانتر انلاین به شکل تفننی بازی کردم ، LFS بازی کردم ، حتی یه هفته تویه خط مجازی خلبان بودم چون هزینه خرید دم دستگاه داشت ولش کردم و هزاران بازی دیگه
من کلی تجربه جمع کردم و طرحی ریختم که توش چندین نکته بود که امارکاربران سایت رو چند برابر میکرد . این تنها بازی هست که سرور هاش به هم مربوطنند .
این بازی میتونه بعد 2 سال هممون رو بلااستثنا میلیاردر کنه ! حاضرم همین الان چک سفید امضا بدم واسه دو سال بعد ، چون مطمئنم طرحم جواب میده ! Big Grin
در ضمن من داستان بازی رو میخوام ، با نحوه کار بازی !
مثلا این بازی یه بازیه با داستان فلانه و ..... یه منو بالا داره که توش میتونی فلان و فلان و فلان رو چک کنی ، اصل بازی دو قسمت داخل دهکده و بیرونش یا داخل قلعه و بیرونش و .... نوع سرباز ها این و این و اینه ، دشمنات این ها هستن ، نحوه پراکندگی نقشه فلان طوره ، نحوه ی سوشیال شدن اعضا یا همون اتحاد به این شکله و ...
اینجور نکات رو نیاز دارم تا بتونم خودم و دوستان این کارم بازی رو درک کنند .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , kimyya
08-23-2011, 10:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-23-2011 10:11 PM، توسط morteza1.)
ارسال: #59
خب سبحان جان من خیلی زیاد علاقه مند شدم طرحت رو ببینم امیدوارم داستان طرحت رو برام بگی
امیدوارم تا حالا بازی کامپیوتری rome total war رو بازی کرده باشی اگر بازی کرده باشی خودت میدونی که به طور عجیبی اعتیاد آوره من حتی به کسایی که بازی استراتژیک دوست نداشتن دادم بازی کردن عاشقش شدن یک بازی کامله بنظرم
خب اینا رو گفتم چون بازیم تقریبا مثل توتال واره این بازی شامل نژاد های مختلفی میشه که ما میتونیم با یکم تحقیق واسه هر کشوری تو گذشته سربازهای خودشون رو بیاریم مثلا تو یونان چند نوع سرباز داشتن که هر کدوم یه اسمی داشته و یه قدرتی ما اینا رو درست میکنم اگه اینطور باشه به محبوبیت بازی در سطح جهانی هم کمک میکنه مثلا اگه ما این بازی رو روی یه سرور واسه عربستان پیاده کنیم این عربها چون نژادشون تو اون بازی هست استقبال فوق العاده ای میکنن اینو مطمئنم و خودتم میدونی که درست میگم خب واما اصل بازی یه قسمت واسه سرعت بخشیدن به بازی مثلا تو تراوین داخل دهکده ساختمون میسازی بیرونش منابع بالا میبری خب ما میایم همه رو میاریم یه جا اینجوری سرعت بازی میره بالاتر و مرتبا لازم نیست واسه ساخت هر چیز یه جایی بری و کلی وقت بزاری البته باید از نظر گرافیکی طوری باشه که اون صفحه سریع بالا بیاد خب ما تو این بازی 2 نوع اتحاد داریم یکی اینکه مثلا دوتا قدرت با هم پیمان میبندن تا یک با چند اتحاد دیگر رو نابود کنن مثل تراوین و اما نوع دوم که مثلا یه دهکده پیمان میبنده با یک دهکده دیگه که پادشاه دهکده دهکده مقابل باشه و هر دستوری پادشاه بده بی چون و چرا باید قبول بشه خب اینا همش طرح اولیه هس و نیاز داره به آدمایی مثل شما که با هم تبادل نظر کنن و هر جاش خوبه استفاده بشه و هرجاش بده حذف بشه خب آخر سر کسی که یا گروهی یا اتحادی که 3 چهارمه نقشه رو گرفت قومی به نام پادشاهان
وارد بازی میشن این ها همهن پادشاهان گذشته هستند که از مرگ برخاسته تا زمین های خود را پس بگیرند زمانی که قوم پادشاهان شکست خورد بازی تمام است خب باید بازی رو طوری طراحی کرد که نه سخت باشه نه آسون مدت هر سرور هم بیشتر از 9 ماه دیگه خسته کننده است نحوه پراکندگی رو روش فکر نکردم اما نقشه این بازی میخام جذاب تر از تراوین باشه که طرف داخلش خسته نشه در رابطه با منوها و چیزهای دیگه هم باید بحث بشه که چه چیزهایی رو در اختیار کاربر بذاریم امیدوارم از این طرح خوشت بیاد
راستی یه سری چیزایی دیگه هم هس مثل بازار یا هر چیزی که تو بازی نیاز هست که بعدا با هم صحبت میکنیم راستی چطور 20 میلیون هزینه میبره لطفا توضیح بده برام ممنون
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mas , kimyya
08-23-2011, 10:44 PM
ارسال: #60
کپی یک حرکت پردرآمد هم باعث پولداری خواهد شد .(چین).

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , Suma , kimyya , arash1367
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سرمایه گذار ایده شما سرمایه گذار 34 11,447 05-22-2022 11:20 PM
آخرین ارسال: ehsankyk
  سرمایه گذاری در ترکیه emigration 0 227 02-08-2022 02:59 PM
آخرین ارسال: emigration
  سرمایه گذارم راهنمایی کنید مرتضی احمد صادق 37 12,343 03-07-2020 03:44 PM
آخرین ارسال: Ayhan.k
  بهترین سرمایه گذاری با 40 میلیون تومان alisara 10 29,873 10-18-2019 01:23 PM
آخرین ارسال: sniper1363
Heart نياز به سرمايه گذار جهت تأسيس كلينيك زيبايي در تهران خانم وكيل 0 376 07-03-2019 10:15 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
  سرمایه گذاری tokyo 14 2,825 06-04-2018 04:39 PM
آخرین ارسال: Mohamad9901
  نیازمند سرمایه گذار در زمینه نانو تکنولوژی Mohamad9901 0 500 06-03-2018 05:50 AM
آخرین ارسال: Mohamad9901
  ایده پرسود سرمایه گذاری بدید- در 50 درصد سود شریک باشد 90_eh3an 23 6,610 05-31-2018 10:03 AM
آخرین ارسال: آتیلا هلالی
Lightbulb نیازمند سرمایه گذار برای ساخت پیام رسان داخلی pr0grammer 0 409 05-09-2018 09:30 AM
آخرین ارسال: pr0grammer
  سرمایه گذاری روی شهربازی maryamafarinesh 0 425 04-18-2018 12:40 PM
آخرین ارسال: maryamafarinesh
  احتیاج به سرمایه گذار در سایت اینترنتی amir-g 17 3,965 11-13-2017 01:49 PM
آخرین ارسال: yoyo
  نیازمند سرمایه گذار در سایت اینترنتی mortezi 25 6,135 11-04-2017 12:18 PM
آخرین ارسال: memarzadeh
  سرمایه گذاری در یک کسب و کار جدید matenmango 2 912 09-28-2017 03:52 PM
آخرین ارسال: matenmango
Wink نیاز به سرمایه گذار برای باشگاه پینت بال shahid-a 0 4,487 07-10-2017 11:27 PM
آخرین ارسال: shahid-a
  ***سرمایه گذار فووووووری *** raz_mm 0 944 04-07-2017 03:20 AM
آخرین ارسال: raz_mm
  با 12 میلیون تومان سرمایه چیکار کنم؟ vahid7138 19 7,452 03-13-2017 01:56 PM
آخرین ارسال: نام کاربریbahram
Smile نیازمند به سرمایه گذار در یک سایت بازی آینده دار ehsannazemi051 2 1,143 03-08-2017 06:59 PM
آخرین ارسال: ehsannazemi051
  نیاز به شریک یا سرمایه گذار - بازی لم lembaz 2 810 02-27-2017 06:13 PM
آخرین ارسال: lembaz
  سرمایه گذاری با 40 درصد سود vsma69 1 8,610 12-30-2016 12:08 AM
آخرین ارسال: memarzadeh
  درخواست سرمایه گذاری در زمینه سایت mirab 12 2,248 11-23-2016 08:29 PM
آخرین ارسال: mirab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS