ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چه محصولی رو بصورت اینترنتی بفروشم؟
زمان کنونی: 06-02-2024, 11:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: پرواز
آخرین ارسال: dvdghe
پاسخ: 29
بازدید: 13486

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-25-2012, 02:47 PM
ارسال: #1
چند روزه مدام ذهنم بین ایده های مختلف کسب و کار تو نت مشغول و در حال سوئیچه!
داشتم به زدن یه فروشگاه اینترنتی فکر میکردم. منتها میخوام روی یه محصول خاص متمرکز بشم. اما هنوز نتونستم به ایده ای که درآمدزا باشه برسم
- به دلیل واسطه ی نزدیکی که دارم میخواستم فروشگاه زعفران بزنم اما حس میکنم مشتری یابیش خیلی سخته
- بعدش تصمیم گرفتم یه پک از یه محصول خاص تهیه کنم. مثلا نمونه سوالات کنکور فلان مقطع. مقالات و فیلم های فلان. و غیره.
- به فکر تولید یه نرم افزار و توام کردنش با چند تا وسیله ی دیگه و فروشش هم افتادم

شما چه پیشنهادی میتونین به من بدین؟
من مهندس نرم افزارم و تخصصم هم خوبه. در زمینه های هنری هم خیلی خوب کار کردم. مثلا طراحی- روی- سفال، ساخت- جعبه های- کادویی و کارت -پستال های -فانتزی، خیاطی و غیره
تو کار شعر و ادبیات هم هستم
استعدادم خوبه و هر چیزی که جدی دنبال کنم یاد میگیرم.

حالا به نظر شما با این توانایی های اندک چه محصولی رو میشه تولید کرد؟!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alicpu , ناصر صادقی
08-25-2012, 03:49 PM
ارسال: #2
RE: چه محصولی رو بصورت اینترنتی بفروشم؟
سلام به نظر من فروش سی دی خیلی درآمد داره خیلی از چیزهای که مردم می خوان جنس یا مثلاطعم اون رو بدونن خرید نمی کنن ولی سی دی آموزشی یا کتاب را راحت تر خرید می کنن.اگر بتونید مطالب خوب توی سایت هم بذارید بهتره چون یه سایت که فقط مختص فروشگاه اینترنتی باشه خیلی فروش اون بالا نیست.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: پرواز , ناصر صادقی , Nuruzzaad
08-25-2012, 07:53 PM
ارسال: #3
(08-25-2012 02:47 PM)manmitavanam نوشته شده توسط:  چند روزه مدام ذهنم بین ایده های مختلف کسب و کار تو نت مشغول و در حال سوئیچه!
داشتم به زدن یه فروشگاه اینترنتی فکر میکردم. منتها میخوام روی یه محصول خاص متمرکز بشم. اما هنوز نتونستم به ایده ای که درآمدزا باشه برسم
- به دلیل واسطه ی نزدیکی که دارم میخواستم فروشگاه زعفران بزنم اما حس میکنم مشتری یابیش خیلی سخته
- بعدش تصمیم گرفتم یه پک از یه محصول خاص تهیه کنم. مثلا نمونه سوالات کنکور فلان مقطع. مقالات و فیلم های فلان. و غیره.
- به فکر تولید یه نرم افزار و توام کردنش با چند تا وسیله ی دیگه و فروشش هم افتادم

شما چه پیشنهادی میتونین به من بدین؟
من مهندس نرم افزارم و تخصصم هم خوبه. در زمینه های هنری هم خیلی خوب کار کردم. مثلا طراحی- روی- سفال، ساخت- جعبه های- کادویی و کارت -پستال های -فانتزی، خیاطی و غیره
تو کار شعر و ادبیات هم هستم
استعدادم خوبه و هر چیزی که جدی دنبال کنم یاد میگیرم.

حالا به نظر شما با این توانایی های اندک چه محصولی رو میشه تولید کرد؟!
سلام
شما که ماشالله این همه تخصص و استعداد دارید خوب میتونید کارهای هنری با ابتکار و خلاقیت تهیه کنید.
مثلا کارهائی مثل طراحی و جعبه سازی و خیاطی را با هم ادغام کنید یک چیز جدید تولید کنید.
ببینید من خودم به شخصه تا حالا چیزای زیادی به صورت انلاین خریدم و اینا چیزایی بوده که حس کردم واقعا بدردم میخوره،قیمتش مناسبه،سایتش معتبره،پرداختش امن و راحته و از همه مهمتر چیزی که از بیرون تهیه کردنش یا امکان نداره یا سخته و ارزش گشتن تو بازار نداره!
موفق باشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: پرواز , ناصر صادقی , Nuruzzaad
08-25-2012, 09:59 PM
ارسال: #4
اگر حوصله داشته باشید میتونید یه سایت مرجع بزنید و داخلش آموزش اینایی که بلدین رو بزارین. اینطوری بازدید کننده هایی که پیدا میکنید همشون علاقه مند به این کار هستن و بعد راحت میشه توی اون سایت محصولات هنریتون رو بفروشید.

در کنارش هم میتونید همراه آپدیت روزانه سایتتون نرم افزارهای کاربردی بنویسید و بفروشید تا کم کم کار حرفه ای تر بشه.

بهترین کاریه که داخل نت میتونید در حال حاظر بکنید به نظرم.

موفق باشید

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: پرواز , ناصر صادقی , Nuruzzaad , mehrnoosh
08-25-2012, 11:14 PM
ارسال: #5
(08-25-2012 03:49 PM)soltan_sal نوشته شده توسط:  سلام به نظر من فروش سی دی خیلی درآمد داره خیلی از چیزهای که مردم می خوان جنس یا مثلاطعم اون رو بدونن خرید نمی کنن ولی سی دی آموزشی یا کتاب را راحت تر خرید می کنن.اگر بتونید مطالب خوب توی سایت هم بذارید بهتره چون یه سایت که فقط مختص فروشگاه اینترنتی باشه خیلی فروش اون بالا نیست.
ممنونم. اما راستش دوست ندارم تو کار خرید سی دی وارد شم. چون نگران بحث جوز ها و ایناشم. اگر چندتا مثلا آموزش آشپزی که از نت گیر آوردم رو سر جمع کنم و روی یه دی وی دی رایت کنم بازم امکان مشکل شکایت و اینا هست؟
(08-25-2012 07:53 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام
شما که ماشالله این همه تخصص و استعداد دارید خوب میتونید کارهای هنری با ابتکار و خلاقیت تهیه کنید.
مثلا کارهائی مثل طراحی و جعبه سازی و خیاطی را با هم ادغام کنید یک چیز جدید تولید کنید.
ببینید من خودم به شخصه تا حالا چیزای زیادی به صورت انلاین خریدم و اینا چیزایی بوده که حس کردم واقعا بدردم میخوره،قیمتش مناسبه،سایتش معتبره،پرداختش امن و راحته و از همه مهمتر چیزی که از بیرون تهیه کردنش یا امکان نداره یا سخته و ارزش گشتن تو بازار نداره!
موفق باشید.
آخه برنامه نویسی و خیاطی و طراحی روی سفال رو چطور با هم ترکیب کنم؟! فرمایش شما خیلی مهمه اما مساله همینه که چند روزه هر چی فکر میکنم نمی تونم ایده ی راهی برای استفاده از این توانمندی هام برای کسب درآمد در محیط اینترنت پیدا کنم

(08-25-2012 09:59 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  اگر حوصله داشته باشید میتونید یه سایت مرجع بزنید و داخلش آموزش اینایی که بلدین رو بزارین. اینطوری بازدید کننده هایی که پیدا میکنید همشون علاقه مند به این کار هستن و بعد راحت میشه توی اون سایت محصولات هنریتون رو بفروشید.

در کنارش هم میتونید همراه آپدیت روزانه سایتتون نرم افزارهای کاربردی بنویسید و بفروشید تا کم کم کار حرفه ای تر بشه.

بهترین کاریه که داخل نت میتونید در حال حاظر بکنید به نظرم.

موفق باشید
ممنونم. ولی این حالت کار وقت زیادی از من میگیره. من شاغل بخش دولتی هم هستم. واقعا وقت نمی کنم که اینهمه آموزش هم بذارم . بعد هم نمونه کارهام رو بفروشم. میشه دو تا کار زمان بر. ولی اینکه ارائه ی اطلاعات در کنار ارائه ی محصول باشه نکته ی مهمیه
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , Nuruzzaad
08-26-2012, 12:30 AM
ارسال: #6
همه چی میشه اینترنتی فروخت
سی دی . لوازم آرایشی . زیور آلات . لباس . جعبه و ساک دستی تزیینی . شمع و لوازم تزیینی منزل و ...

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: پرواز , Nuruzzaad , soshiant
08-26-2012, 11:18 AM
ارسال: #7
نمیدونم چرا اکثر دوستان فکر میکنن کار وقت گیریه. یعنی شما نمیتونی روزی 2 تا پست بزاری توی سایتت ؟
یعنی 15 دقیقه وقت نداری ؟ حالا گیریم 1 ساعت
میدونی بعد یکی دو سال که بهش نگاه کنی یه منبع درآمده که حتی نگاشم نکنی اتوماتیک درآمد کسب میکنی ازش ؟
به این مسائلشم فکر کن
بعضی وقتها آدم باید به خودش زحمت بده.

تشکر شده توسط: M3HDI , SHAYAN.IRANI , Nuruzzaad , پرواز , mehrnoosh
08-26-2012, 11:48 AM
ارسال: #8
سلام دوست عزیز
اگه بتونید چند تا برنامه آموزشی خاص رو در قالب سی دی تهیه کنید که خیلی ها طالبش هستن و درضمن جایی هم، چنین چیزی ارائه نشده مطمئنن فروش خوبی خواهد داشت
و این کار خودتون هست که جستجو کنید توی دنیای اینترنت و چیز بدردبخور رو خودتون کشف کنید
 تشکر شده توسط: پرواز
08-26-2012, 12:27 PM
ارسال: #9
(08-26-2012 11:48 AM)Nuruzzaad نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
اگه بتونید چند تا برنامه آموزشی خاص رو در قالب سی دی تهیه کنید که خیلی ها طالبش هستن و درضمن جایی هم، چنین چیزی ارائه نشده مطمئنن فروش خوبی خواهد داشت
و این کار خودتون هست که جستجو کنید توی دنیای اینترنت و چیز بدردبخور رو خودتون کشف کنید

آخه اگه بخوام تو نت سرچ بزنم و پیدا کنم و بریزم رو سی دی، دو روز دیگه یکی پیدا میشه میگه این آموزش مال من بوده. حتی اگه با چندتا محصول دیگه همراهش کنم.
من حتی از کلاس های آموزشی ای که رفتم یه سری فیلم دارم. نگرانم اونا رو هم اگه بریزم رو سی دی، فردا استاده بیاد بگه با چه اجازه ای این کار رو کردی؟!

فعلا دارم به قول آقا محمد یه کم به خودم زحمت میدم و به فکر راه اندازی یه سایت با موضوع خاص هستم تا هم توش مطلب بنویسم و هم یه سری محصولات رو بفروشم. ولی هنوز سایت رو نزدم.در واقع هر لحظه احتمال پشیمون شدنم هست!
08-26-2012, 02:03 PM
ارسال: #10
یکم اراده میخواد دوست عزیزم.
سایت باشه همینطوری خاطره هم بنویسی از آموزشهات 4 تا میان یه چیزی یاد میگیرن پس بازم میان.
پستاتم همگی میشه تخصصی
کلاس رفتی جزوه ای چیزی دادن دیگه چیزایی یادتون دادن. اونارو یاد میدین و همون محصولات رو آماده شدشو میزارین واسه فروش توی سایت.
به همین راحتی
یه روز نگاه میندازین میبینین عجب شدا. اون موقع کار دولتیم میبوسی میزاری کنار.
به همین راحتی. البته خوب فکراتو بکن اگر قراره بزنی و پشیمون بشی کلا نزن.

تشکر شده توسط: پرواز , soltan20
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو svz2022 0 391 06-14-2022 09:57 AM
آخرین ارسال: svz2022
  روش های کسب درآمد اینترنتی farshid1371 10 3,286 11-24-2017 12:45 PM
آخرین ارسال: javaneirani
  خرید گروهی پکیج وبمستران هوشمند 2 همیار وردپرس (کسب و کار اینترنتی حرفه ای) xmax9119 4 2,331 01-02-2017 10:47 PM
آخرین ارسال: مهران مانی
  پیشنهاد برای راه اندازی یک سایت اینترنتی و همکاری بلند مدت ebiramgs 1 1,079 12-25-2016 08:15 PM
آخرین ارسال: mohamad mobile
  کسب درآمد اینترنتی در ایران toofan245 14 2,381 05-13-2016 01:20 AM
آخرین ارسال: davoodazari
  راه اندازی مجله اینترنتی iran480 2 1,135 11-18-2015 01:30 PM
آخرین ارسال: سزار3
  فروشگاه اینترنتی arzil 10 2,915 02-21-2015 05:54 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  چه محصولاتی در فروش اینترنتی سود بهتری دارن؟ پرواز 1 2,616 09-01-2014 11:26 PM
آخرین ارسال: tondar12
  آینده کسب‌و کارهای اینترنتی saeed.abdollahi 0 949 06-05-2014 08:30 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
  نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی pmmcdvd 61 16,446 04-20-2014 02:36 PM
آخرین ارسال: LOBA-SMS
  چگونه یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژراه اندازی کنیم؟ کامیار کاظمی 31 10,782 01-23-2014 02:34 PM
آخرین ارسال: jujushow
  ده درس مهم در زمینه تجارت اینترنتی karafarin 3 1,328 01-03-2014 02:38 PM
آخرین ارسال: alma
Star راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی کامیار کاظمی 14 9,287 08-28-2013 02:25 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  چند سوال درباره فروشگاه اینترنتی amir_sky 12 3,385 04-23-2013 06:05 PM
آخرین ارسال: دهدار
  ویژگی های مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی پر فروش MohamadMJ 0 2,421 10-20-2012 12:28 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  ایده های شما در خصوص فروشگاه اینترنتی amir_sky 4 1,982 09-01-2012 06:29 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  تاسیس سایت برای کسب درآمد اینترنتی mortezaq 1 1,805 08-19-2012 11:55 PM
آخرین ارسال: هومان هرمزدی
  فروشگاه اینترنتی پوسته صدف های دریایی amir_sky 4 2,818 07-05-2012 05:11 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  کسب درآمد اینترنتی mokhtare 3 2,043 06-09-2012 01:02 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  مروری بر گران*ترین نام*های دامنه اینترنتی امیر مرادی فر 1 1,143 04-12-2012 12:34 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS