ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دستگیری از ناتوان
زمان کنونی: 05-03-2024, 12:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amirsoltani
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 7
بازدید: 1386

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستگیری از ناتوان
08-02-2013, 12:59 PM
ارسال: #1
دستگیری از ناتوان
سلام به همه دوستان
من 27 سالمه و دانشجو هستم دریکی از روستاهای استان فارس -شهرستان مرودشت زندگی میکنم و دانشجو هستم .با مادرم زندگی می کنم و در آمد خاصی ندارم و در اوقات بیکاری کارگری میکنم اما از کارگری خسته شدم و به دنبال ی راه برای کسب درآمد هستم شما چه کارهایی رو برای من پیشنهاد میکنید --در ضمن تخصص هم ندارم.سرمایه من هم در حدود 3میلیونه

خدایا سپاس از این همه محبت
دوستت دارم خدایا[/font]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Elixir , 0625 , نرگس فیاض , jahanagahi
08-02-2013, 01:05 PM
ارسال: #2
RE: دستگیری از ناتوان
سلام
شمایی که اطراف مرودشت زندگی میکنی میتونی یه کاری انجام بدی.
ییک از اتاق های خونه تون رو واسه مهمون ها در نظر بگیر برو تخت جمشید مسافرها و به خصوص توریست ها رو بیار .
جالبه بدونی که یکی از هم استانی هات با همین کارها سرمایه خوبی هم بهم زد.
نگو نمیشه چون توریست ها عشاق فرهنگ فولکلور هستن فقط همت میخاد.

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
 تشکر شده توسط: amirsoltani , مهدی 1 , jahanagahi , Elixir , 0625 , mrs.abbasi , Mahboob , نرگس فیاض , max31
08-02-2013, 01:53 PM
ارسال: #3
(08-02-2013 01:05 PM)odise نوشته شده توسط:  سلام
شمایی که اطراف مرودشت زندگی میکنی میتونی یه کاری انجام بدی.
ییک از اتاق های خونه تون رو واسه مهمون ها در نظر بگیر برو تخت جمشید مسافرها و به خصوص توریست ها رو بیار .
جالبه بدونی که یکی از هم استانی هات با همین کارها سرمایه خوبی هم بهم زد.
نگو نمیشه چون توریست ها عشاق فرهنگ فولکلور هستن فقط همت میخاد.

زیباترین پیشنهاد است .
حتی می توانی با این مبلغ پول جائی را اجاره کنی و دکور آن را درست کرده و مهمانپذیر داشته باشی.
عاشقانه و درست برخورد کردن یعنی داشتن هتل آن چنانی در زمان کوتاه.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , 0625 , mrs.abbasi , Mahboob , بهنام ذوالفقارزاده , نرگس فیاض , odise , amirsoltani , مهدی 1 , max31
08-02-2013, 08:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-02-2013 08:10 PM، توسط Mahboob.)
ارسال: #4
به نظر من روی محصولات جایی که هستید مخصوصا آنهایی که خود رو هستند و نیاز به زحمت خاصی ندارند، میتونی تمرکز کنی و مانور بدی .

یه راه در آمد زا موقت هم اینه که ببینی همکلاسی هات چی نیاز دارند و در دسترسشون نیست بری سراغش و تامین کنی حداقل میتونی خرج دوران تحصیلت دربیاری .

+ در مورد پیشنهاد اجاره مکان هم اینم میتونی اضافه کنی که با یه غذای محلی + یه غذای روز ازشون پذیرایی کنی (چون دو حالت پیش میاره اگه از غذات خوششون بیاد که یه خاطره جالب از مکانت دارن و مشتریت میشن و مشتری دیگه برات معرفی میکنن و اگه از غذای محلی خوششون نیاد غذای روز رو داشتید و مسافریتون گرسنه نمیمونه . )
+ یه دمنوش گیاهی هم سرو کنید که سبب آرامش بشه چون اکثرا الان همه در استرس هستند وقتی ببینید شما برای آرامششون ارزش قائل شدید حتما بازدهی خوبی براتون داره
این کارها بسیار ساده و با کمترین هزینه هاست اما بازدهی خوبی خواهد داشت.

انواع سفارشات کیک، دونات، پیراشکی، تارت، شیرینی و حلوای بسیار لذیذ خانگی پذیرفته می شود. A00 (112)
با یک سفارش مشتری همیشگی ما می شوید 10_004
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , بهنام ذوالفقارزاده , نرگس فیاض , amirsoltani , jahanagahi , مهدی 1
08-02-2013, 08:51 PM
ارسال: #5
نظر دوستان بسیار عالی بودن.
به نظر من سعی کن کنارش کاری که نیاز به سرمایه نداره هم انجام بدی، مثل ویزیتوری.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , Mahboob , amirsoltani
11-21-2014, 04:58 AM
ارسال: #6
سلام دوست من ، تخت جمشید کلی مسافر و توریست هست ، میتونی از پنجه های مامان کمک بگیری و غذا درست کنی در تخت جمشید بفروشی، موارد دیگه ای هم هست ، یا میتونی دوغ محلی درست کنی و انجا بفروشی در کل هرچیزی ببری تخت جمشید فروش میره .
11-21-2014, 01:01 PM
ارسال: #7
من اصلا از انتخاب موضوعتون برای این تاپیک خوشم نیومد......کلا به آدم انرژی منفی میده....
دوستان پیشنهادات خوبی داشتند...با کمی همت و تلاش هر کدوم رو بخوای میتونی شروع کنی....

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: جبرئیل
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه پیدا کردن لیست کاملی از فروشندگان آنلاین در دنیای مجازی mas 0 315 05-04-2021 08:59 AM
آخرین ارسال: mas
  تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی Amin-Bagheri 4 1,796 07-22-2016 07:12 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  از این ۳ اشتباه مالی اجتناب کنید تا ثروتمند شوید mehdi098 0 1,260 06-14-2015 01:23 AM
آخرین ارسال: mehdi098
  آیا می دانید بخش عظیم دارایی ثروتمندان از در آمد غیر فعال به دست می آید؟ mehdi098 2 1,192 11-16-2014 01:56 AM
آخرین ارسال: mehdi098
Wink از كجا بايد شروع كنم داريوش 28 2 1,273 11-09-2014 10:16 PM
آخرین ارسال: tan-graphic
  آموزش کسب درآمد از طریق وبلاگ amirE5Ey 29 6,808 04-12-2014 11:24 PM
آخرین ارسال: zamini
  10 توصیه مهم در کسب و کار از زبان تاجر بزرگ ایران مــجــیــנ 7 2,835 01-12-2014 10:17 PM
آخرین ارسال: davodmyar
  هر قدر از ديگران پشتيباني کنيد... بيلا بالا 0 595 11-12-2012 07:55 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  30 نصیحت از زرتشت فرهاد قربانی 0 735 04-25-2012 03:13 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
Question سود حاصل از فروش P@RSA 5 1,977 04-04-2012 02:00 AM
آخرین ارسال: IT Engineer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS