ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تحقیق و اختراع و ایده و ارتباطات و سایر موارد
زمان کنونی: 05-05-2024, 07:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: dost
آخرین ارسال: GreatNavid
پاسخ: 19
بازدید: 3962

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحقیق و اختراع و ایده و ارتباطات و سایر موارد
04-29-2013, 07:28 PM
ارسال: #11
RE: تحقیق و اختراع و ایده و ارتباطات و سایر موارد
بنده هم با دو عزیز فوق آقای شموسی و خانوم صدفی کاملا موافقم.

عزیزی از اعضای انجمن ایده بسیار نابی داشتند که به فردی که اظهار داشتند در ثبت اختراع آشنا دارند آشنا شدند و اعتماد کردند و متاسفانه نتیجه این اعتماد برای این عزیز فقط یاس و حس عدم اعتماد به دیگران را به همراه داشت.
پس اول فضاسازی برای اعتماد انجام بشه مطمئنا نتیجه بهتری گرفته می شه.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , صدفی , Delta.H , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , mir abbas , m_grate29 , mjdehghani , P@RSA , مــجــیــנ , 0625 , venus2 , dara , ناصر صادقی , sir-mahyar , کامیار کاظمی
04-29-2013, 07:37 PM
ارسال: #12
دوست عزیز بی صبرانه منتظر شما در روز بازدید نمایشگاه هستیم که تبادل ایده کنیم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , mohammadshamosi , Delta.H , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , mir abbas , m_grate29 , mjdehghani , P@RSA , مــجــیــנ , 0625 , jahanagahi , dara , ناصر صادقی , sir-mahyar
04-29-2013, 08:07 PM
ارسال: #13
کاربر محترم dost
1-لطفاً در اولین فرصت به سئوالات کاربران جواب داده و در مورد پیشنهادهایی که در این تاپیک ارائه فرموده اید توضیح بدهید.
2-لطفاً در تاپیک زیر خود را به طور کامل معرفی نمایید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=56
لطفاً قوانین را رعایت کنید.

کاربران محترم
با تمام احترام، کاربر dost در حال حاضر برای مدیریت سایت ناشناس بوده و هر نوع ارتباط با ایشان با مسئولیت خودتان است.
لطفاً دقت کنید.

[تصویر: Error.gif]
.
...
 تشکر شده توسط: MARYAR , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , mallarme , mir abbas , goldmen , mjdehghani , 3ObHaN , صدفی , P@RSA , مــجــیــנ , 0625 , jahanagahi , UNC , venus2 , ناصر صادقی , sir-mahyar
04-29-2013, 08:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-29-2013 08:19 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #14
امروزه در دنیای مجازی به هیچ وجه نمیتوان به هم دیگر اعتماد کرد....مخصوصا منی که میخوام ایده ،اختراع یا هر چیز دیگری را برای تکامل به خدمت شما ارائه کنم....

1-چگونه میتوانم شما را ببینم تا با هم راجع به این موضوع صحبت کنیم(منظور تمام اعضای انجمن است)
2-اگر ایده من صد در صد عملی باشد و تمام تحقیقات انجام شده باشد چه تضمینی در همکاری با شما هست؟
3-شما چگونه میتوانید به اعضا کمک کنید؟؟؟

ممنون میشوم اگر به سه سوال ایجاد شده دقت پاسخ دهید....

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , mir abbas , MARYAR , Poacher , goldmen , m_grate29 , mjdehghani , 3ObHaN , صدفی , P@RSA , مــجــیــנ , 0625 , jahanagahi , venus2 , ناصر صادقی , sir-mahyar , کامیار کاظمی
04-29-2013, 09:15 PM
ارسال: #15
متاسفانه خیلی دیده شده که با یه اشتباه کوچیک ایده های بزرگی به نتایج خیلی متفاوت با انچه که صاحب ایده انتظار داشت برسند و یا سرمایه گذاران با سرمایه گذاری عجولانه بر روی ایده های به درد نخور ضرر های هنگفتی متحمل شوند.
در دنیا ی حقیقی ، بررسی ایده و سرمایه گذاری بر روی ان پروسه ای طولانی است ، صد ها مدرک و دلیل از هر دو طرف باید رو شود تا بعد از ان طرح اصلی ایده پرداز مطرح شده و در صورت توجیح پذیری طرح ، سرمایه گذاری بر روی ان آغاز شود .
خواهشا دوستان انتظار نداشته باشند در فضای مجازی ، با زدن یک تاپیک ، بدون هیچکونه نشان و معرفی ، ایده ای مطرح شود و یا سرمایه گذاری صورت گیرد .

به نظر حقیر بهتر است بعد از معرفی کامل طرفین و همچنین توضیح توانایی ها و پتانسیل های افراد ، در جلسات حضوری دوستان همدیگر رو ببینند و بعد از گرفتن تضمین های معتبر اقدام به تبادل دانش و توانایی های مالی خود بکنند .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , P@RSA , مــجــیــנ , 0625 , Delta.H , jahanagahi , dara , mohammadshamosi , mir abbas , ناصر صادقی , sir-mahyar
04-29-2013, 09:16 PM
ارسال: #16
من در مورد ارایه ایده جهت مشاوره تجربه دارم و نیتجه جالبی عایدم نشده .
جناب نامی جزو اساتید و احترام ویژه نزد اعضا دارند
ایجاد سوال نزد اعضا درسته و بر حق . شما پروفایلتون رو با حداقل حداقل اطلاعات تکمیل شده
اعتماد متقابله
عذر خواهی می کنم

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , صدفی , MARYAR , 3ObHaN , P@RSA , مــجــیــנ , 0625 , Delta.H , jahanagahi , dara , mohammadshamosi , mir abbas , ناصر صادقی , sir-mahyar
04-29-2013, 09:21 PM
ارسال: #17
دوست عزیز بی صبرانه منتظر جوابهای شما هستیم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , P@RSA , 3ObHaN , yu3f , مــجــیــנ , 0625 , jahanagahi , dara , mohammadshamosi , mir abbas , ناصر صادقی , sir-mahyar
04-30-2013, 08:19 AM
ارسال: #18
(04-27-2013 11:20 PM)dost نوشته شده توسط:  با سلام و احترام

پیرو نامه ای که به استاد بزرگوارم نامی نوشته بودم و و منتظر امر ایشون برای خدمتگزاری بودم بالاخره امر فرمودند که در خدمت عزیزان سایت باشم خلاصه اینکه اگه عزیزی بخواد سراغ اختراع و ایده و تحقیق بره و اگه دوست داشته باشه سوال بپرسه و اخر راه رو بدونه به بنده پیغام بدن.
بنده افتخار نوشتن تاپیکهای استاد رو در بعضی موارد داشتم یعنی بدلیل ضیق وقت ایشون کلیات مطالبشون رو برای من ایمیل میکردن و بنده حقیر غلط گیری نوشتاری مطالب ارزشمند ایشون رو بر عهده داشتم.
خلاصه فقط بصورت پیغام عنایت بفرمایید و تا جایی که به عقل ناقصم برسه بعضی موارد رو عرض میکنم و اگه ندونم از دوستان وارد میپرسم.
فعلا سرمایه گذاری بر روی طرح ها و پروژه ها مد نظر نیست ولی اگر طرح خاصی باشه لطفا دقیقا برام توضیح بدین (البته فرمولاسیون رو عرض نمیکنم) تا بررسی بشه و این به معنیه سرمایه گذاری نیست و اگه کاری از دستم بربیاد انجام میدم.

در مورد استاد لطفا سوال پرسیده نشه چون خودم هم شاید ندونم فقط میدونم که خیلی ارادت به ایشون دارم.

موفق ، شاداب و باقدرت باشیم

با سلام به شما دوست عزیز
لطفاً راهنمایی بیشتری بفرمایید که چه کمکی می توانید به ما داشته باشید.
اگر الان من یک طرح ارائه بدم که مثلاً می خواهم یک نوع دستمال کاغذی تولید کنم شما چه کمکی می تونید داشته باشید. و اینکه چطور می تونم به شما اعتماد کنم که ایده ام رو در اختیار شما بذارم

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , mir abbas , ناصر صادقی , sir-mahyar , Delta.H , yu3f
05-03-2013, 05:01 PM
ارسال: #19
با سلام و تشکر و سپاس از استاد نامی و شما دوست عزیز .
من خیلی خیلی ایده در سرم دارم که در هر زمینه ای هست . البته به خاطر اینکه دقیقا نمیدونم که چطور باید این ایده ها رو ثبت کنم تا سرقت نشه و بتونم حق انحصاری اونو داشته باشم هیچ جا معرفی نکردم . ایده های من اکثرا ایده های اختراعی هستند .
میخواستم ببینم که استارت کار از کجاست ؟ چکار باید بکنم ؟
 تشکر شده توسط: mir abbas , mrs.abbasi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,335 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 978 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,128 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,945 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  نیازمند افراد خلاق و ایده پرداز ideapardaz 5 1,731 11-23-2016 11:49 AM
آخرین ارسال: pejman36048
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,627 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,915 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,835 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  پرورش اصولی ایده هورداد 0 750 09-23-2015 08:23 AM
آخرین ارسال: هورداد
  ماشین فعلی شما چیست؟ ماشین ایده ال و رویایی شما کدام است؟ karafarin 44 6,681 08-15-2015 01:34 PM
آخرین ارسال: Danial_Javadi
  جا و سرمایه 100تومنی ازما ایده و فعالیت از شما karafarin 2 1,855 06-13-2015 01:08 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,485 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei
  توجه-- توجه-- مسابقه بزرگ ایده (با جوایز طلایی) MARYAR 10 5,071 11-25-2014 07:14 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  سایت خارجی در مورد ایده میخوام ahmad1363 3 4,825 05-20-2014 10:33 AM
آخرین ارسال: ahmad1363
  صبح بخیر زندگی ایده آل MARYAR 20 4,121 12-04-2013 11:29 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  روش هایی عالی برای خلق ایده های بزرگ m-jalalvand 0 1,000 10-19-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  موضوع تحقیق ؟ بنفشه 8 1,844 08-19-2013 02:34 PM
آخرین ارسال: سیدمهدی هاشمی
  نداشتن ایده!!!!!!!!! mmahdi302 3 1,369 07-24-2013 02:27 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  جشنواره ایده های بهره ور karafarin 1 870 06-08-2013 07:30 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  ایده ای برای تبلیغات مشاغل نوپا مهدی گل محمدی 7 3,782 05-28-2013 12:41 PM
آخرین ارسال: بابایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS