ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمپ جهنمی چیست !!
زمان کنونی: 05-18-2024, 04:37 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yaraei
آخرین ارسال: yaraei
پاسخ: 25
بازدید: 7079

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امیتازات : 2.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمپ جهنمی چیست !!
08-08-2012, 11:41 AM
ارسال: #11
RE: کمپ جهنمی چیست !!
من تماس گرفتم با موسسه
هزینه کمپ 260 هزار تومان هست و ثبت نام فقط تا فردا امکان پذیر می باشد

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
08-08-2012, 03:21 PM
ارسال: #12
سلام دوستان
عذر خواهی من رو بابت تاخیر در پاسخگویی بپذیرید
خیلی خوشحالم از اینکه دوستان استقبال کردند
بله جناب آقای کاظمی این کمپ داره اجرا میشه و من جزو تیم اجرایی گروه هستم
اولین دوره از این کمپ 9شهریور خواهد بود که به مدت 2روز هست
ولیکن چون ظرفیت محدوده و فقط برای60 نفرهست و استقبال خیلی بیشتر از پیش بینی ما بوده دوستانی که تمایل دارند و حتما میخوان شرکت کنند هر چه سریعتر به من اطلاع بدن تا من خودم زودتر اسمشون رو وارد لیست کنم (قبل از تکمیل ظرفیت) که شرمنده نشم و بتونم کاری برای اعضا انجام داده باشم ،هر چند ناچیز
در واقع کار این کمپ آموزش فروش به صورت حرفه ای و کاملا عملی هست برای شناسایی و رفع نقطه ضعفهای فردی افراد .
همانطور که در توضیحات خوندید خاصیت این دوره سختگیری در آموزش هست چون فقط 2روز زمان داره تا عادتهای رفتاری غلط رو بشکنه !
پس ممکنه حتی کتکم بخورید !;-) مثلا اگه عادت ندارید صاف بشینید و همیشه خمیده میشینید هر بار که این کارو تکرار بکنید با چوب شما رو میزنن تا صاف بشینید ;-)
یا مثلا ممکنه 2ساعت اونجا شما رو بخندونن و بعد از 2ساعت ناگهان در همون لحظه از شما بخوان گریه کنید !!
یا اگر آدم خیلی مغروری هستید یا کمرو هستید و یا خیلی از نقاط ضعفی که هر کدوم از ماها در رفتارمون داریم در این کارگاه عملی شناسایی میشه و راه حل و اقدام برای رفعش انجام میشه !
در واقع اگر اهل هیجان و تغییر هستید این کمپ رو به شما پیشنهاد می کنم ;-)
قیمت این کمپ برای اولین دوره "استثناً 260.000 تومان هست
باز هم اگر سوالی باشه در خدمتم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ناصر صادقی
08-08-2012, 03:37 PM
ارسال: #13
(08-07-2012 11:59 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  خب ظاهرا خود خانم یارائی این دوره را در حال اجرا هستند. بهتر بود از ابتدا توضیحات لازم را ارسال می کردند حالا منتظر توضیحات خانم یارائی می مانیم.

جناب آقای کاظمی
توضیحات کاملتر رو نگذاشتم تا مطلب جنبه تبلیغاتی پیدا نکنه و خدای نکرده نقض قوانین نکرده باشم چون من همینجوری هم کاربریم مدام مسدود میشه حتی وقتی این مطلب رو ارسال کردم و دلیل تاخیرم در پاسخگویی هم همین بود! البته مشکل از پروکسی هست که من استفاده می کنم . هدفم اطلاع رسانی بود تا اگر کسانی واقعا علاقه مندند با پی گیری بیشتر مثل خانم صدفی اطلاعات لازم رو کسب کنند و یا در صورتی که کسی سوالی داشت پاسخگو باشم .
امیدورام به پای قصور و کوتاهی نگذارید
سپاس برای زحمات شما
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ناصر صادقی
08-08-2012, 03:42 PM
ارسال: #14
خانم یارایی واقعاً در طول 2 روز میشه عادت های غلط افراد را تصحیح کرد !

روانشناسان که برای شناسایی عادات اشتباه جندین جلسه برگزار می کنند شما جگونه در عرض 2 روز هم تشخیص می دهید و هم اصلاح می کنید با اینهمه مراجعه کننده ؟
مگر پرسنل اجرایی شما جند نفر هست
بیشتر توضیح دهید ممنون می شیم .........

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: yaraei , ناصر صادقی , مهدی 1
08-08-2012, 04:22 PM
ارسال: #15
(08-08-2012 03:42 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  خانم یارایی واقعاً در طول 2 روز میشه عادت های غلط افراد را تصحیح کرد !

روانشناسان که برای شناسایی عادات اشتباه جندین جلسه برگزار می کنند شما جگونه در عرض 2 روز هم تشخیص می دهید و هم اصلاح می کنید با اینهمه مراجعه کننده ؟
مگر پرسنل اجرایی شما جند نفر هست
بیشتر توضیح دهید ممنون می شیم .........

سخن شما کاملا متین و بجاست و من هم با شما موافقم
هر چند صحیح نمی بینم این چنین قیاس کنم ولی اگر بخوام پیرو گفته شما قیاس کنم
تفاوت این کمپ و مشاوره روانشناسی در ورطه عمل قرار دادن افراد هست
مثال : من میرم پیش مشاور بعد از 1 یا چند جلسه مشکل من رو شناسایی می کنه و به من میگه چه کار کنم ! این خیلی عالی هست .مشکل من شناسایی شد! ولی باز من باید به تنهایی عمل کنم و خودم بتونم با ترسها و موانع فکریم کنار بیام و خودم ، خودم رو ملزم به عمل کنم حال چقدر موفق باشم...!؟
حالا کاری که کمپ انجام میده ؟ مهیا کردن محیطی برای عمل . در واقع ما رو به نحوی در عمل انجام شده قرار میده و راه فرار نمیزاره و وقتی من اولین قدم رو که سخت ترین قدم هست برداشتم و عمل کردم خیلی از خیالات و تصورات غلط و ترسهای من میشکنه و این سرعت من رو در بهبود شرایط و وضعیت بیشتر می کنه
و اما مربی این دوره :
تـوماج فـریدونـی استراتژیست بازاریابی، سخنران بازاریابی و نویسنده ای متفاوت در این زمینه است که قسمت مهمی از فعالیت های حرفه ای خود را به ارائه مشاوره های حرفه ای به شرکت ها و برندهای مطرح ایرانی و غیر ایرانی می پردازد. Al Ries (ال ریس) نفر اول برندینگ و روابط عمومی قرن بیستم و همچنین پدر جایگاه سازی برند که به عنوان یکی از بزرگترین تئورسین های بازاریابی به شمار می رود تـوماج را به “تواناترین متخصص بازاریابی در خاورمیانه” و کارشناسی به شدت آگاه در حوزه بازاریابی لقب داده است. ریس درباره او می گوید: تـوماج با فعالیت های تخصصی که انجام می دهد باعث پیشرفت کشورش در حوزه بازاریابی خواهد شد.
 تشکر شده توسط: mortezajafari , ناصر صادقی , درناز
08-08-2012, 06:06 PM
ارسال: #16
سلام
خوشحال میشم توی این دوره شرکت کنم
امیدوارم بتونم بیام تهران.اگر شرایط اومدنم مهیا شد، حتما بهتون خبرمیدم تا اسم منو هم رزرو کنین

نمیدانم هم اکنون در کجا مشغول لبخندی

فقط یک آرزو دارم : که در دنیای شیرینت

میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی

تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3957

Best Regards
Morteza Jafari
 تشکر شده توسط: yaraei , ناصر صادقی
08-09-2012, 03:18 PM
ارسال: #17
(08-08-2012 05:21 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  وااااااو!!! خانم یارائی یعنی خودتون لان این کمپ رو اجرا میکنید؟
میشه یه مقدار توضیح بدید؟

بله جناب دلتا
این اولین دوره از این کمپ هست
مدت دوره 2روز با اقامت در فشم برگزار خواهد شد
مبلغ دوره استثنائاً 260.000تومان
به خاطر محدود بودن ظرفیت در صورت تمایل به حضور و ثبت نام سریعتر اطلاع بدین
سپاس از توجه شما
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
08-09-2012, 04:40 PM
ارسال: #18
من خیلی چنین مکانهایی رو دست دارم ولی خوب بچه بلوچستانم نمی تونم بیام.
در پاسخ به سوال آقا احمد رضایی عزیز البته خود خانم یارائی پاسخ کامل و درست دادند ولی خوب منم در حد سواد کم خودم یه جمله میگم :
همیشه یادگیری توی یک جمع بهتر از تنهایی جواب میده (تا جایی که خواندن قرآن با جمع ثواب بیشتری نسبت به فراردا داره)،
ذهن شما خیلی زودتر نسبت به مواقع تنهایی شرطی میشه

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , مــجــیــנ , yaraei
08-09-2012, 04:51 PM
ارسال: #19
سلام خانم یارائی پیوستن شما را با انجمن تبریک میگم شما در مورد این کمپ توضیحاتی را فرمودید که خیلی خوب بود و تا حدودی ما رو با این عنوان آشنا کرد و نسبتا با این دوره آشنائی پیدا کردیم امکانش وجود داره از مزایای این دوره بیشتر بفرمائید این دوره فقط مخصوص افرادیه که میخوان بازاریابی رو به صورت حرفه ای یادبگیرن یا اینکه مزایای دیگه ای هم داره لطف کنید در این باره بیشتر توضیح بدید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: yaraei
08-09-2012, 10:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-09-2012 10:15 PM، توسط mehdi62.)
ارسال: #20
خیلی ایده جالبی هست. اتفاقا من خودم خیلی وقت هست که دوست داشتم همچین چیزی باشه. جایی که زور بالا سرت باشه و تو رو وادار به موفقیت کنه. این فکر زمانی تو سرم رفت که من ترم آخر فوق دیپلمم 24 واحد برداشتم که خیلی سنگین بود و من اون ترم از مشهد مهمان شدم سوره تهران. خیلی برام مهم بود که همه 24 واحد رو پاس کنم و دیگه نرم مشهد. درسم هم ضعیف بود. اون ترم ما یه استاد خیلی سخت گیری داشتیم آقای دکتر وزیری. در ضمن بچه های سوره 2 برابر قوی تر از بچه های دانشگاه مشهد بودند. وضعیت منو تصور کنید: 24 واحد - بین دانشجوهای قوی تری که من پیششون احساس بی سوادی می کردم.- استادهای سخت گیرتر و پرتوقع تر. برای من اولش خیلی سخت بود. شب قبل از کلاس آقای وزیری که باهاش کلا 6 واحد در دو درس داشتم اکثرا تا صبح بیدار می موندم تا طراحی های مدنظر درس رو انجام بدم. این وزیری خیلی سخت گرفت خیلی. یه حالتی بود مثل اینکه شما کامپیوتر بلد نباشی حالا بت بگن سایت بساز. ولی آخر ترم از پیشرفت هایی که در اثر سخت گیری این آقا برام به وجود اومده بود ماتم برده بود. در عرض یه مدت کوتاه طرحی می زدی که تمام قوانین توش پیاده شده باشه و در ضمن زیبا هم باشه.
اونجا بود که فهمیدم ما انسان ها استعدادهای شگفتی داریم که تو سختی ها و سخت گیری های زندگی تازه خودشون رو نشون می دن.
به خدا که ما استعدادهای ما برای پیشرفت خیلی فراتر از این چیزی هست که از خودمون می بینیم.
طرحتون عالیه. فقط زمانش کمه و به نظرم گرونه.
در ضمن بهتر بود که مستمر باشه. اگر هفته ای 1 جلسه بود خوب بود. یا مثلا لول داشت. لول 1 رو که رد کردی بری لول بالاتر. هر هفته مثلا یک لول.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , ناصر صادقی , yaraei
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  باورشما در مورد ثروتمند شدن چیست؟ اقاي ايـــده 10 2,859 09-05-2015 06:49 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  صنعت محتوا چیست؟ mehdi098 0 884 06-17-2015 04:04 PM
آخرین ارسال: mehdi098
  نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه ای یا مولتی لول مارکتینگ چیست؟ mehdi098 10 6,317 10-28-2012 05:13 PM
آخرین ارسال: yu3f
  نظر شما چیست؟ فرهاد قربانی 7 2,309 04-04-2012 01:09 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  راز ثروت او در چیست سعید.کرمی 1 1,243 03-19-2012 02:44 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS