ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمپ جهنمی چیست !!
زمان کنونی: 05-06-2024, 09:50 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yaraei
آخرین ارسال: yaraei
پاسخ: 25
بازدید: 7055

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امیتازات : 2.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمپ جهنمی چیست !!
08-09-2012, 11:33 PM
ارسال: #21
RE: کمپ جهنمی چیست !!
سلام خانم ياري
چرا قشم؟ اونم شهريور؟ خود گرماي هوا چيزي نميزاره ازادم چي برسه شماهم بخواين سخت بگيرين؟
از مدارك سوابق وتجربيات تيم اجرايي ميشه بيان كنيد؟
سرفصل هاي اموزشي چي هست؟ فقط مشكلات رو شناسايي ميكنيد ورفع؟ يا چيزهاي جديد هم بيان ميكنيد؟

اينا رو براي دوستان پرسيدم وگرنه خودم جاباشه شركت ميكنم

بازم موفق باشين

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , yaraei , فرهاد قربانی
08-10-2012, 12:30 AM
ارسال: #22
فكر كنم منظورشون اوشون فشم هست نه قشم.
 تشکر شده توسط: yaraei , فرهاد قربانی
08-11-2012, 01:54 PM
ارسال: #23
(08-09-2012 04:40 PM)Divar نوشته شده توسط:  من خیلی چنین مکانهایی رو دست دارم ولی خوب بچه بلوچستانم نمی تونم بیام.
در پاسخ به سوال آقا احمد رضایی عزیز البته خود خانم یارائی پاسخ کامل و درست دادند ولی خوب منم در حد سواد کم خودم یه جمله میگم :
همیشه یادگیری توی یک جمع بهتر از تنهایی جواب میده (تا جایی که خواندن قرآن با جمع ثواب بیشتری نسبت به فراردا داره)،
ذهن شما خیلی زودتر نسبت به مواقع تنهایی شرطی میشه

بله متاسفانه برای دوستانی که در تهران نیستند کمی سخت هست و این یکی از محدودیتها و معضلات آموزشی در خیلی از زمینه هاست که اغلب در تهران و شهرهای بزرگ برگزار میشه و وقتی چنین شرایطی داریم باید توجیه درست و دقیقی هم به لحاظ مالی و هم به لحاظ زمانی برای شرکت در چنین محافلی داشته باشیم در غیر اینصورت فقط هزینه کردیم بی هیچ بهره برداری ...
این مشکلی بوده که بارها برای خود من هم زمانی که تهران نبودم پیش اومده و گاهی حتی از این موضوع عصبانی میشدم که نمی تونستم شرکت کنم .
امیدوارم در آینده ای نزدیک در تمامی زمینه های آموزشی ،اساتید توجه به این مقوله داشته باشند و با برنامه ریزیهای درست و دقیق شرایطی مهیا کنند که دوستان علاقه مند در شهرهای دیگر هم بتوانند شرکت کنند
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , Divar
08-11-2012, 02:35 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-11-2012 02:39 PM، توسط yaraei.)
ارسال: #24
(08-09-2012 04:51 PM)ناصر صادقی نوشته شده توسط:  سلام خانم یارائی پیوستن شما را با انجمن تبریک میگم شما در مورد این کمپ توضیحاتی را فرمودید که خیلی خوب بود و تا حدودی ما رو با این عنوان آشنا کرد و نسبتا با این دوره آشنائی پیدا کردیم امکانش وجود داره از مزایای این دوره بیشتر بفرمائید این دوره فقط مخصوص افرادیه که میخوان بازاریابی رو به صورت حرفه ای یادبگیرن یا اینکه مزایای دیگه ای هم داره لطف کنید در این باره بیشتر توضیح بدید.

سپاسگزارم جناب آقای صادقی
البته من مدت زیادی هست که در این انجمن هستم و از تجربیات و آموزه های شما و دوستان دیگر استفاده می کنم و لیکن سعادت آشنایی بیشتر نبوده :-)
جناب آقای صادقی
سوال خیلی خوبی کردین!
من لازم میدونم یک بار دیگه بصورت تاکیدی این رو بیان کنم که :
آنچه در این کمپ می آموزید نه در زمینه تخصصی تجارت و کسب و کار بلکه در مورد حرفه ایی بودن، جسارت در کسب و کار، ویژگی افراد موثر و ارتباط گرا و متخصصین کسب و کارِ قدرتمند و با اسقامت است.
در واقع این کمپ اصول و پایه فروش رو آموزش نمیده و برای کسانیه که این اصول رو می دونند و در زمینه فروش تجربه دارند و حالا میخوان حرفه ای تر باشند .
و اما این دوره از چه جهت میتونه برای بازاریابها مفید باشه ؟
از اونجایی که این قشر ارتباط بیشتری با مشتریها دارند و یا با افراد مختلفی از هر طیفی ملاقات می کنند پس مسلما باید روی رفتارها و احساساتشون مدیریت داشته باشند تا بتونند موفق باشند چون اگر مشتری بتونه احساسات و رفتار شما رو پیش بینی کنه این شما هستید که غافلگیر میشید و تحت تسلط مشتری قرار می گیرید و نه مشتری ! اونوقت دیگه نمیشه فروش رو پیش برد و یا فروش موفقی داشت .
مثل بازی حکم ! تو این بازی اگر حریف دست شما رو بخونه مسلما شما می بازید چون اون موقع خوب میدونه که چی باید رو کنه مگر اینکه همه حکمها دست شما باشه و شما یه دست خیلی خوب داشته باشید که در هر صورت برنده اید! ولی اگر رقیب دست شما رو نخونه شما حتی با یه دست بد هم این شانس رو دارید که ببرید :-)
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی
08-11-2012, 02:54 PM
ارسال: #25
(08-09-2012 11:33 PM)goldmen نوشته شده توسط:  سلام خانم ياري
چرا قشم؟ اونم شهريور؟ خود گرماي هوا چيزي نميزاره ازادم چي برسه شماهم بخواين سخت بگيرين؟
از مدارك سوابق وتجربيات تيم اجرايي ميشه بيان كنيد؟
سرفصل هاي اموزشي چي هست؟ فقط مشكلات رو شناسايي ميكنيد ورفع؟ يا چيزهاي جديد هم بيان ميكنيد؟

اينا رو براي دوستان پرسيدم وگرنه خودم جاباشه شركت ميكنم

بازم موفق باشين

جناب Ggoldmen
اجرا در فشم (اطراف تهران) خواهد بود
سر فصلهای آموزشی به صورت دقیق و مشخص نیست و بر روی مدیریت غرور ،تن صدا، لحن صحبت ، طرز نشستن ، خجالت ، وقت شناسی و ... کار خواهد شد
در رابطه با سوابق و تجربیات از لینک زیر مطالعه بفرمایید :
http://toomaj.com/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%...%86%DB%8C/

سپاس از توجه و سوالات ارزنده شما
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  باورشما در مورد ثروتمند شدن چیست؟ اقاي ايـــده 10 2,843 09-05-2015 06:49 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  صنعت محتوا چیست؟ mehdi098 0 880 06-17-2015 04:04 PM
آخرین ارسال: mehdi098
  نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه ای یا مولتی لول مارکتینگ چیست؟ mehdi098 10 6,297 10-28-2012 05:13 PM
آخرین ارسال: yu3f
  نظر شما چیست؟ فرهاد قربانی 7 2,301 04-04-2012 01:09 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  راز ثروت او در چیست سعید.کرمی 1 1,238 03-19-2012 02:44 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS