ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اشتباهات ما!(از اشتباهات دیگر میلیاردرها درس بگیریم و دوباره مرتکب نشویم)
زمان کنونی: 05-07-2024, 11:25 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: آرمین
آخرین ارسال: alicg3d
پاسخ: 5
بازدید: 994

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتباهات ما!(از اشتباهات دیگر میلیاردرها درس بگیریم و دوباره مرتکب نشویم)
11-26-2015, 12:41 AM
ارسال: #1
Heart اشتباهات ما!(از اشتباهات دیگر میلیاردرها درس بگیریم و دوباره مرتکب نشویم)
عزیزان نمیدونم جای این تاپیک درسته یا نه، ولی بیشترین جاییه که مطالعه میشه! و همچنین طرح های شکست خورده اقتصادیه! شاید باعث بشه تاپیک های کمتری تو این بخش باز بشه!
اگر نیست مرحمت کنید جابجاش کنید

این تاپیک رو باز کردم که اشتباهات اقتصادیمون رو برای هم بگیم تا جلو مشکلات هم رو در آینده بگیریم.18
هر پستی اینجا نماد یه شکسته! ولی در عین حال که فردی که تو این سایته اینو گذاشته مصداق اینه که هر شکست مقدمه یه پیروزیه بزرگتره!12_002

دوستان و بزرگوارانی که این مطلب رو میخونید:

من سنم شاید از خیلیاتون کمتر باشه و جرات نصیحت ندارم ، به عنوان توصیه برداشت کنید:
من 23 سالمه و از 17 سالگی مستقیم تو بازار کار کردم ، تا به الان 3بار ورشکست کردم و پاشدم و مهم ترین درسی که گرفتم اینه که هر کسی خودش بهتر از هرکس دیگه ای میتونه فعالیت اقتصادی داشته باشه!!! شاید جمله ام مبهم بود ولی دقیق تر بگم: پول بی زبونه ، اگه از دستتون رفت حتی اگه ده برابر مبلغش چک و سفته و هرچیزی داشته باشید ، رفته!!
من خودم الان 80 میلیون تومان چک و سفته عزیزانی که کلاه بردار از آب دراومدند دستمه و هیچ کدومش و یک ریال به پول نمی تونم نزدیک کنم!
خودتون و دست همتتون خیلی قوی تر از هر کسیه که پولتونو بدین دستش!
نمی گم شراکت نکنین ، نمی گم هم همکاری نکنین و پول به کسی ندین! ولی تا خودتون و دست همتتون و مغز خلاقتون هستین جز وقتی که یه دستتون صدا نمیده ندینش دست کس دیگه!!
اگر هم شراکت میکنین با آشنا باشه یا با آشناییت و اطمینان 100% باشه
به توصیه فلانی و مهر قبولی از فلان مرکز دولتی توجه نکنین

یکی از سران رشوه و فساد که الان با روی کار اومدن دولت روحانی فراریه 15 سال پیش با اعتبارنامه و معرفی نامه از سه وزارت خونه و 7 نهاد معتبر کشوری با شرکت پدر بنده کار کرد و سر این شرکت کلاه گذاشت!!!

و من الله توفیق
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: م.ع , فتاح , mohsen k1 , blacknight19
11-26-2015, 12:58 AM
ارسال: #2
RE: اشتباهات ما!(از اشتباهات دیگر میلیاردرها درس بگیریم و دوباره مرتکب نشویم)
اولین مورد شکست:
با مشارکت چندی از دوستان شرکت پخش لوازم آرایشی و بهداشتی راه اندازی کردیم ، من ساکن شیرازم گناوه و عسلویه واسه بازار ما بهشته!!! همچنین قشم و درگهان و...
از اینجاها جنس میاوردیم و خوب میچرخیدیم و اعتباری تو بازار بهم زدیم ، اینجور بود که رفتیم دنبال بلندپروازیای بیشتر!!!
نمایندگی دوتا برند معتبر اروپایی (تولید چین Smile ) رو از نماینده انحصاریشون تو تهران گرفتیم واسه استان فارس ، خلاصه کار ما از پخش شد خون دل خوردن که این برندها رو جا بندازیم تو بازار عاخه یه جورایی جنس رو مثل بچه خودمون دونسته بودیم و روش حساب میکردیم که اگه جا افتاد دیگه از رو همین پخش محصولات به قول معروف بارمونو میبندیم! ، با پوستر و خون دل و جنس امانی گذاشتن و ضررهای بسیار تو 6 ماهه اول یه سری مشتریان ثابت برای محصولات پیدا کردیم
تو حوزه آرایشی اعتماد سازی خیلی سخته و واسه همین چوبخوریه برند خیلی طولانیه!! بلاخره بعد از ماه 9ام نمایندگیمون دیدیم دوباره برگشتیم به سوددهی!
با هزینه کردن تقریبا 80 میلیون تومان و 9 ماه زحمت بلاخره داشتیم جواب زحماتمونو میگرفتیم

تا شد دم عید و ما ناگهان دیدیم که جنس مارو یکی دیگه هم داره پخش میکنه!!!!
با آمارگیری طرف پیدا شد و دیدیم ایشون قرارداد نمایندگی داره و تاریخش هم تازه تازس ، و این ایشون که عرض میکنم از پخش های گردن کلفت و محترم استان هستند...
خلاصه ما شدیم و شکایت از شرکت تهران!
دست آخر ضرر 80 میلیونی مارو با یه حکم 3 میلیونی دادگاه که اونم وصولش 6 ماه طول کشید به هم آوردن!!!

عاقبت و درس اخلاقی:

1.زیاد به قرارداد اعتبار و بسنده نکنید ، برای قرارداد حتما تضمین (چک سفته ضمانت نامه بانکی ، ملکی) بگیرید تا ناگهان به خودتتون نیاین ببینین 50 میلیون بدهکاری دارین و محصولی هم برای ارایه ندارین!!!
2.بازار دیگه زیاد اخلاقی نیست ، دوران مشتی بازاریها داره تموم میشه و دوران امپریالیسمه! کلاهتو سفت بگیر باد نبره!
3.قانون همواره برای همه مساوی است! اما برای بعضیا مساوی تر!
حواستون جمع!
 تشکر شده توسط: م.ع , mosafer63 , فتاح , amir386 , محمد یوسفی , mohsen k1 , blacknight19 , AUSTIN
11-27-2015, 03:03 PM
ارسال: #3
یعنی هیچ کس اشتباه تجاریی نداشته که بخواد با ما شریک شه!؟!؟
04-16-2016, 09:50 AM
ارسال: #4
دوستان به نظرم این تاپیک جالبی است چراغشو نذارید خاموش بشه.
ممنون

در انجام امور چاپ بر روی لیوان ، بشقاب ، تیشرت ، پازل ، قاب موبایل و ... در خدمتم.
اینستاگرام shikopik_chap
06-14-2016, 01:13 PM
ارسال: #5
سلام. تایپیک خوبیه من هم یک شکست رو اینجا اعلام میکنم بلکه تجربه ای باشد برای دیگران
من و داداشم ماشین خریدیم. یه کامیون به قیمت 300 میلیون در اوایل سال 94
ما 230 میلیون پول نقد داشتیم که با هفتاد میلیون قرض از بانگاه (سودی) ماشین رو ورداشتیم.
ولی وقتی از بانگاه خارج شدیم بخاطر بی تجربگی و نا آشنا بودن با اوضاع کار دیدیم که در آمدمون خیلی کمتر از اونیه که فکر میکردیم.
اقساط بانگاه موند رو دستمون . اومدیم جلوی ضرر رو بگیریم و کامیون رو سریع عوض کردیم با یه کامیون ارزون تر که 225 میلیون پولش بود
تو همین تعویض کردنا 20 میلیون ضرر دادیم و این کامیون هم باز سود دهی نداشت و چون وام هم داشتیم نصفشو فروختیم و در این معامله دوم هم 40 میلیون ضرر دادیم(بخاطر افت قیمت )
توصیه من به شما اینه که فقط در کارهایی که تسلط کامل دارین وارد بشین یا اگه میخواین یه کار تازه شروع کنین اونقدر تحقیق کنین که بعد از شروع کار، نکته تازه ای نباشه که از قبل ندونسته باشین و باعث دلسردی و در نهایت شکستتون بشه
و من الله توفیق30
 تشکر شده توسط: mohsen k1 , blacknight19 , soheila1 , AUSTIN , bazarganbnd , mahmoodmmm
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موفقیت بعد از بارها شکست فقط با تغییر باور cocoti 1 374 10-10-2018 09:39 PM
آخرین ارسال: cactoos
  کدوم یکی از این کارها خوبن؟ cold_fear1 0 648 11-06-2016 03:05 AM
آخرین ارسال: cold_fear1
Information چگونگی بازیافت طلا و نقره از قطعات کامپیوتر و موبایل yasinzivari 10 2,376 11-13-2015 02:35 PM
آخرین ارسال: MultiMoney
  خرید عمده کالا از ( تهران ، گناوه ، قشم ، بانه ، کیش ) + تجربیات hs6467 25 62,633 08-12-2015 08:43 PM
آخرین ارسال: MOJHDEH
  قدم اول برای شروع طوفانی ما ...........راه اندازی مرکز آموزش مجازی arsho 6 2,419 03-05-2015 03:47 PM
آخرین ارسال: majidkh92
  لطفا راهنمایی برای شغل دیگر soltan18 1 1,059 09-04-2014 11:38 PM
آخرین ارسال: ونداد
  ما هم از پایه شروع کردیم!! davodmyar 7 1,604 02-12-2014 01:41 AM
آخرین ارسال: davodmyar
  شروع کار به عنوان حسابدار ، درخواست راهنمایی و کمک از دوستان jujushow 20 6,415 02-03-2014 09:17 PM
آخرین ارسال: ramshad
  یکساله از کارم میگذره اما پیشرفت نکردم.. ramezani.byte 3 924 12-16-2013 10:48 PM
آخرین ارسال: tondar12
  راه های کسب درآمد از پارکینگ شرکت sam.in 6 3,382 06-27-2013 05:41 PM
آخرین ارسال: sepehrr988
  کسب درآمد از طریق کارگذاری فروش میلگرد چینی masoodagha 3 3,301 02-25-2013 01:17 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی
  طرح و پیشنهاد کسب وکار درامد زا از شما وسرمایه گذاری از ما تنگسیر 22 6,531 12-19-2012 11:16 AM
آخرین ارسال: بابایی
  هر کدوم از دوستان که برای شروع به مغازه نیازداره بیادتو naimeh 7 2,216 11-06-2012 09:49 PM
آخرین ارسال: صدفی
  خريد از چين sedaybaran 0 723 11-04-2012 11:02 PM
آخرین ارسال: sedaybaran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS