ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اجرای طرح گوساله گوشتی
زمان کنونی: 05-18-2024, 12:44 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: majid1364
آخرین ارسال: محمد رضا 30
پاسخ: 17
بازدید: 3345

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای طرح گوساله گوشتی
04-21-2013, 03:54 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-21-2013 03:54 AM، توسط دشتستانی 92.)
ارسال: #11
RE: اجرای طرح گوساله گوشتی
دوست عزیز از اونجایی که هر نخل خرما درسال 10تا20 سر شاخه میده واگه اونا را با دستگاه خرد کن صنعتی خرد کنی یه چیزی شبیه کاه بدست میاد که گاوهاودام ها تمایل بسیار زیادی به خوردنش دارند اگه فراوری بشه که دیگه یه جیره ی غذایی بسیارمقوی وعالی میشه برای دام ها با این تفاصیر اگه کمکی در زمینه ی غذای دام از من بر میاد در خدمتم. احمد کشاورزی اینم غذای دام با قیمتی بسیار مناسبتر از سایر جیره ووعده های غذایی دام .assassinscreedbf16@gmail.com
دوست عزیز از اونجایی که هر نخل خرما درسال 10تا20 سر شاخه میده واگه اونا را با دستگاه خرد کن صنعتی خرد کنی یه چیزی شبیه کاه بدست میاد که گاوهاودام ها تمایل بسیار زیادی به خوردنش دارند اگه فراوری بشه که دیگه یه جیره ی غذایی بسیارمقوی وعالی میشه برای دام ها با این تفاصیر اگه کمکی در زمینه ی غذای دام از من بر میاد در خدمتم. احمد کشاورزی اینم غذای دام با قیمتی بسیار مناسبتر از سایر جیره ووعده های غذایی دام .assassinscreedbf16@gmail.com

09172710981احمد کشاورزی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , mahdi77
04-21-2013, 11:23 AM
ارسال: #12
دوستای عزیز کسی تو زمینه پرورش گوسفند گوشتی آشنایی نداره و یا می تونه راهنماییم کنه!
قیمت بره/نژاد گوشتی/هزینه ها و .... البته خودم کمی تحقیق کردم ولی کمه نیاز به همفکری با دوستان دارم.ممنون

امسال سالی هست که به امید خدا حتماً به دوتا از آرزو هام می رسم.5_004
 تشکر شده توسط: m1mmm
04-21-2013, 02:13 PM
ارسال: #13
اقا عموم تو کارشه خیلی راصیه بر عکس از گاو خوشش نمیاد چار پنج تا گاو داشت فروخت دلیلشم میگفت گاو رسیدگی زیاد میخواد و اگه بالای دهتا باشن بد نیست
یه اقایی تو جهاد کشاورزی بود پونزده تا گاو داشت البته شیری نشست برام حساب کتاب کرد ماهی دو ونیم میلیون سودش میشد البته میگفت گرفتن مجوز هفت خان رستمه
اگه بتونی بدون جواز کار کنی بهتره چون جواز وقت و هزینه ی زیادی میبره
04-21-2013, 05:21 PM
ارسال: #14
(02-04-2013 12:27 AM)faramarzeparsi نوشته شده توسط:  درود
دوست عزيز اگر در زمينه دام قبلا تجربه داشتيد مثلا زندگي در روستا و سرو كله زدن با انواع دام يا تجربه كار در دامداري و... با دقت و پشت كار فراوان و پوشيدن چكمه مي تونيد وارد اين كار شويد فعلا كه اوضاع كمي مساعد است يعني علوفه و خوراك دام خيلي بالا نرفته اما گوشت قرمز قيمتش بالاست اما اگر خداي نكرده قيمت خوراك دام هم مانند قيمت پرايد بره بالا بعدا به مشكل بر ميخوري
با نيروي كار هم سرو كار داشتن خيلي هنر مي خواد
امنيت و بهداشت محل پروار بندي هم خيلي مهمه
و به نظر من اگر امكان دارد با يك اهل فن مطمئن و متعهد!! شريك شويد
موفق باشي
دوسا عزیز این چه حرفیه که خوراک دام گرون نشده...من خودم مرغدارم...ذرت از 270 شده 650 الان چند روزه گیر نمیاد اگه باشه کیلویی 870 تومن. سویا از 500 شده 1100 الان چند روزه شده 1500 .اگه گیرت بیاد...همه چیز رفته بالا کنسانتره از 1850 شده 3200 . واکسن و دارو رو که دیگه نگو هر روز گرونتر میشه

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: mah114 , rezaho
04-21-2013, 05:28 PM
ارسال: #15
(04-21-2013 02:13 PM)mah114 نوشته شده توسط:  اقا عموم تو کارشه خیلی راصیه بر عکس از گاو خوشش نمیاد چار پنج تا گاو داشت فروخت دلیلشم میگفت گاو رسیدگی زیاد میخواد و اگه بالای دهتا باشن بد نیست
یه اقایی تو جهاد کشاورزی بود پونزده تا گاو داشت البته شیری نشست برام حساب کتاب کرد ماهی دو ونیم میلیون سودش میشد البته میگفت گرفتن مجوز هفت خان رستمه
اگه بتونی بدون جواز کار کنی بهتره چون جواز وقت و هزینه ی زیادی میبره

کلا واسه زیر شاخه های کشاورزی 9 ماه تا 1 سال باید زمان بذاری واسه مجوز گرفتن البته مزیتهایی هم داره . قیمت زمینت میره بالاتر...میتونه از تسهیلات بانک که تا 90 % هزینه ساختت رو میده با سود 7 در صد و 1 تا 2 سال تنفس استفاده کنی.از بیمه میتونی استفاده کنی..به نظر من میخوای شروع کنی اصولی و حساب شده برو جلو.حتما" موفق میشی.

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: mah114 , abnilboy , mahdi77
04-22-2013, 10:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-22-2013 10:55 PM، توسط rezaho.)
ارسال: #16
(04-21-2013 11:23 AM)mahdi77 نوشته شده توسط:  دوستای عزیز کسی تو زمینه پرورش گوسفند گوشتی آشنایی نداره و یا می تونه راهنماییم کنه!
قیمت بره/نژاد گوشتی/هزینه ها و .... البته خودم کمی تحقیق کردم ولی کمه نیاز به همفکری با دوستان دارم.ممنون

سلام خسته نباشید.از کدو شهرید؟ زمین واسه چرا دارید؟خوراکشو می خوای بخری؟
پرورش گوسفند شغل خوبیه در امدش خوبه ولی زیاد نیست من خودم پرورش گوسفند دارم و نژاد شال رو پرورش میدم .تازگی ها همسایمون بره فروخته بود حدود 300 تا 350
من توی این کارم اگه کمکی یا راهنمایی هرچی بخوای من در خدمتم . فقط سوال کن
اگه بتونی جواز بگیری خیلی بهتره واست عجله نکن پشیمان میشیا . مثل ما
10-11-2017, 11:00 PM
ارسال: #17
بررسی سود پرواربندی و اموزش جیره مناسب پروار گوساله کلیک
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال mohajer.my 14 10,465 09-12-2019 03:22 AM
آخرین ارسال: mojtabam1362
  دنبال طرح توجیهی پرورش گنجشک ahadzadeh 7 7,482 06-23-2019 05:44 PM
آخرین ارسال: aliheto
  طرح توجیهی نهالستان غیر مثمر pari2009 1 986 06-23-2019 05:34 PM
آخرین ارسال: aliheto
  میزان افزایش وزن گوساله پرواری چقدر است kourosh_ma 7 3,344 10-11-2017 10:54 PM
آخرین ارسال: محمد رضا 30
  کبوتر گوشتی abnilboy 2 909 07-12-2016 02:45 PM
آخرین ارسال: kourosh_ma

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS