سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اجرای طرح گوساله گوشتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان عزیز
من توی طرح کشاورزی مهر ثبت نام کردم
و میخواهم یه طرح پرورش گوساله گوشتی دایر کنم
می خواستم بدونم کسی اشنایی نداره که توی این کار باشه
یا یه کارافرین برتر در این زمینه بهم معرفی کنید
می خواهم از تجربیاتشان در اجرای طرح استفاده کنم
خواهشا هرکس اطلاعاتی داره کمک کنه
دوستان عزیز اینجوری کمک می کنید؟
یه راهنمایی کنید
دوست عزیز
مطمئن باشید که اگر دوستی اطلاعاتی داشته باشد بدون چشم داشت تقدیم خواهد کرد، حتما کسی تاکنون و از افرادی که در انجمن حاضر بوده اند تجربه ای نداشته اند.
لطفا صبور باشید و در اینترنت و سازمان های مربوطه تحقیقات خود را پیگیری کنید
(07-30-2012 10:00 PM)majid1364 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز
سلام ، پيدا كردن كار افرين برتر سخته ولي بايد پيداكردنشو از يه جايي شروع كرد من يكسري به اداره تعاون و كار و امور اجتماعي زدم و ديدم كه اسم يكسري از كارافرينان برتر در زمينه هاي شغلي مختلف و نيز دامپروري درش بود كه البته با شماره تماس و ايميل برخي از انها. من در مورد استان خودم كه فارس هست پيدا كردم شما هم احتمالا در مورد استانتون كه نميدونستم چيه پيدا مي كنيد . حالا چرا گاو گوشتي؟ چرا گاو شيري را انتخاب نكرديد؟
(08-01-2012 07:08 PM)vahideh نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-30-2012 10:00 PM)majid1364 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز
سلام ، پيدا كردن كار افرين برتر سخته ولي بايد پيداكردنشو از يه جايي شروع كرد من يكسري به اداره تعاون و كار و امور اجتماعي زدم و ديدم كه اسم يكسري از كارافرينان برتر در زمينه هاي شغلي مختلف و نيز دامپروري درش بود كه البته با شماره تماس و ايميل برخي از انها. من در مورد استان خودم كه فارس هست پيدا كردم شما هم احتمالا در مورد استانتون كه نميدونستم چيه پيدا مي كنيد . حالا چرا گاو گوشتي؟ چرا گاو شيري را انتخاب نكرديد؟

سلام
دوست عزیز من برای استان مرکزی میخواهم
گوشتی درامد بیشتری داره نسبت به شیری
فروش شیر به قیمت خوب سخته
سلام دوست عزيز، در صورتي كه پيدا نكرديد، اگر خواستيد با دو تا از اساتيد دانشكده ام كه تخصص در امور بهداشت و پرورش گاو را دارند ، در مورد اين موضوع راهنمايي ميگيرم.
با سلام
بنده هم می خواهم در این زمینه فعالیت کنم
خوشبختانه یه دامداری متروکه پیدا کردم و با کمی هزینه میشه راش انداخت
ولی با این گرونی نگران شدم
تا 30 راس جا دارم
اگه اطلاعاتی در این زمینه کسب کردید لطفا با من هم در میان بگزارید
با تشکر
درود
دوست عزيز اگر در زمينه دام قبلا تجربه داشتيد مثلا زندگي در روستا و سرو كله زدن با انواع دام يا تجربه كار در دامداري و... با دقت و پشت كار فراوان و پوشيدن چكمه مي تونيد وارد اين كار شويد فعلا كه اوضاع كمي مساعد است يعني علوفه و خوراك دام خيلي بالا نرفته اما گوشت قرمز قيمتش بالاست اما اگر خداي نكرده قيمت خوراك دام هم مانند قيمت پرايد بره بالا بعدا به مشكل بر ميخوري
با نيروي كار هم سرو كار داشتن خيلي هنر مي خواد
امنيت و بهداشت محل پروار بندي هم خيلي مهمه
و به نظر من اگر امكان دارد با يك اهل فن مطمئن و متعهد!! شريك شويد
موفق باشي
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده هم میخوام وارد این کار بشم
میخوام در قالب شرکت تعاونی فعالیتم رو شروع کنم، یک هکتار زمینم گرفتم، پیگیر کاراش از جهادکشاورزی هستم فکر کنم بزودی باید کارای ساختمون سازی رو شروع کنیم
تا جایی که شنیدم قیمت مواد اولیه شدید رفته بالا، مثلا خود گوساله 4 ماهه مناسب پرواربندی تا سه میلیون حتی بیشتر هم قیمتش رفته بالا، یونجه هم که خوبش ششصد هفتصد تومان نمیدونم با این شرایط میصرفه بریم تو کارش یا نه، دوستان اگر کسی تجربه ای در ساخت ساختمونهای گاوداری و تجربه مدیریتی داره لطف کنه و راهنمایی کنه
ممنونم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع