ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گوگل ادسنس
زمان کنونی: 05-18-2024, 01:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: m.shakibaei
پاسخ: 73
بازدید: 11694

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گوگل ادسنس
07-22-2012, 12:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-22-2012 12:37 PM، توسط icepack38.)
ارسال: #41
RE: گوگل ادسنس
میشه یه جای دیگه دانلود کنی ؟ واسه دانلود باید 30 دقیقه واسه هر کدام صبر کنیم

خیلی طول میکشه
همش ماله ادسنسه ؟

یا مال سایت های دیگه هم هست ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alicpu , hamidmh
07-22-2012, 01:00 PM
ارسال: #42
خیلی خوب بود . بنده به غیر از مقدمه که کتاب کسب درامد در هفت روز است را که داشتم امدم پارت اول را دانلود کردم . دیدم بسیار خوب بود .
اول می امد یک دامین مرتبط با یک موضوعی که در ذهن نویسنده بود ایجاد می کرد . بعد می امد می رفت در یک سایت مقالاتی را در ان مورد جستجو می کرد . و ان مقالات را می گرفت و می گذاشت در سایت .
بعد به سایت عکسی می رفت در باره همان موضوع نیز عکس های را می گذاشت .
ولی یک ایده همین جا که می تواند درامد زا باشد . طرف بیاید این اموزش های انگلیسی را دانلود بکند و ان را ترجمه یا زیر نویس فارسی بکند مطمئنا خوب فروش می رود چون در حین اموزش تصویری حرف های می زند که کسانی مثل بنده ممکنه زبانش خوب نیست ممکنه انها را متوجه نخواهند شد .
 تشکر شده توسط: hamidmh
07-22-2012, 01:03 PM
ارسال: #43
alicpu جان تمام قسمت ها مربوط به گوگل ادسنس است ؟
07-22-2012, 04:09 PM
ارسال: #44
ویدیو اول . مثلا وارد سایت های دیگر می شود . ولی در اخر همه چیز به گوگل ادسنس ختم می شود . مثلا ساخت سایت .
کلمات کلیدی و از این جور موارد
07-22-2012, 05:01 PM
ارسال: #45
دوستان در حال حاضر کسی توی انجمن هست که از این روش استفاده کنه.*********
در ضمن یه پیشنهاد برای ساخت سایت : میشه یه گالری عکس زد
عکس که کپی رایت نداره و نیاز زیادی هم نیست زبان یاد داشته باشید در حد چند کلمه که همه بلدند

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
07-22-2012, 07:25 PM
ارسال: #46
دوست عزیز باید بهتان عرض بکنم که درامد از گالری عکس زیاد نیست و خیلی کمه .
بعد بعضی عکس ها هستند که کپی رایت دارند . که صاحب اون عکس ها به گوگل شکایت بکنه بلوک میشه حسابتان و تمام پول ها می پره و می ره اینم از راه حل شما که داده بودید
07-22-2012, 08:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-22-2012 08:05 PM، توسط vahid61.)
ارسال: #47
(07-21-2012 09:09 PM)mrhm نوشته شده توسط:  سلام
میتونید اموزش کسب درآمد حرفه ای با گوگل ادسنس به صورت تصویری را در لینک زیر به صورت pdf دانلود کنید
http://www.cloob.com/user/memoirs/one/us...id/2842378
سلام
من مقدمه رو دانلود کردم .خیلی خوب بود

همیشه آنچیزی اتفاق می افتد که منتظرش هستید……
07-23-2012, 02:32 AM
ارسال: #48
آره منم مقدمه شو خوندم.
کم کم دارم دان می کنم.
توی همون مقدمه چند سوال برام پیش اومد که جوابشونو پیدا نکردم :
- فرض کنید من یه آشنا توی دبی دارم، بعد یهمدت که وبلاگمو روی بلاگر زدم و روش هم کار کردم مدتی بعد میرم سراغ ادسنس اونا هم برای یه پین کد میفرستن درسته؟ من ادرس آشنامونو توی دبی میدم (موقع عضویت در ادسنس). پین کد فقط همون حالت عددی داره؟ یعنی اینکه آشنا مون میتونه از طریق ایمیل و یا اس برام بفرسته و یا نه مخلفات لازم هم در کنار پین کد هست؟

- با توجه به این که من آشنام توی دبی زندگی می کنه پس باید وی/پی/ان امارات داشته باشم، از کجا وی ... امارات پیر بیارم؟

- آیا میتونم از کتابهایی پزشکی که داخل خود ایران چاپ میشه برای مطالب وبلاگ استفاده کنم؟

07-23-2012, 04:18 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-23-2012 04:26 AM، توسط Divar.)
ارسال: #49
اینکه پارت دوم به بعد انگلیسیه !
پارت دوم و سوم انگلیسه، کدوماش فارسیه که دان کنم؟
چند سوال دیگه :
توی لینکی که از کلوب گذاشتید یه توضیح به این صورت هست : ((((((((پس از وارد كردن كدها، كافیست فایل صفحه وب خود را بر روی سرور آپلود كنید.))))))))
این یعنی چه؟
در ضمن الان میتونم با یه وی/پی/ان دیگه مال هر کشوری (بر فرض هم که بلاگر توی ایران شیلتر نیست) توی بلاگر وبلاگ بزنم؟ منظورم اینه که آی پی که موقع ساخت وبلاگ دارم باید با آی پی کشوری که چک و درامد برام ارسال می کنه یکی باشه؟ یا نه فعلا و قبل از فعال کردن تبلیغات با هر ای پی که خواستم کار کنم.

07-23-2012, 11:25 AM
ارسال: #50
دوست عزیز اگر اشتباه نکنم . فقط کد پین را برایتان می فرستن که اونم بستگی داره . مثلا از چند روز طول می کشه تا به دستتان برسه تا یک ماه .
اره کد فقط هست . که باید اونو در پنل خود بزنید و حساب را تایید بکنید .
وی پی ان امارت را میشه راحت گیر اورد رفیق.
به سایت وی پی ان تول برو بعد رایگان بهت وی پی ان می ده . هر کشوری را خواستی انتخاب بکن . و بعد ای پی اون کشور را بهت می ده
سعی کن از اینترنت بر داری و کپی رایت را نیز رعایت بکنی . هر کاری بکنی باید کپی رایت را رعایت بکنی .
در ضمن سعی کن هیچ وقت ادرس سایت یا وبلاگی که گوگل ادسنس داری به ایرانی جماعت ندی چرا چون به قول خودش می اید بهت تشکر کند و مثلا 30 تا کلیک می کنه . طرف یا همان گوگل فکر می کنه خودتی . می اید حسابت را بلوکه می کند . این یکی از موارد حساسه حتی خودت یک بار کلیک نکن . روی این چیز ها خیلی حساسه چون اگر این جوری نبود نمی شد گوگل ادسنس
عزیز من در مورد ویدیو کلش انگلیسی است ولی اگر کمی با اینترنت و سایت های اشنایی داشته باشید می فهمید جریان چیست .
در ویدیو اول که من نگاه کردم در مورد ثبت دامین توضیح داد . بعد یک سایت زده بود . بعد امد در مورد نام دامینی که انتخاب کرده بود رفت تو یک سایت که پر مقالات خارجی بود و حدود 196 تا مقاله بر داشت و با یک اکانت اف تی پی وارد حساب سایتش شد و مطالب را اون جا کپی و پیست کرد . همین
در مورد وی پی ان هر کشوری بود هیچ طوری نیست . ولی سعی کن از ایران کلا نباشی .
 تشکر شده توسط: Divar , hamidmh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,157 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
  سؤال درباره جستجو در گوگل hamid.h 3 1,053 11-01-2014 03:42 PM
آخرین ارسال: hamid.h

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS