سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گوگل ادسنس - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: گوگل ادسنس (/showthread.php?tid=3741)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

گوگل ادسنس - alicpu - 07-19-2012 11:14 AM

با سلام خدمت دوستان عزیز دیدم هیچ تایپکی در مورد این سیستم بسیار ارزشمند وجود ندارد گفتم یک تایپک جامع بزنم .
لطفا دوستان هر گونه سوالی در این زمینه دارند بپرسند تا در حد اطلاعاتم به ان جواب بدهم
سیستم گوگل ادسنس یک سیستمی است که با توجه به سایت یا وبلاگ شما و بر اساس موضوع سایت یا وبلاگ شما تبلیغات مربوطه را به نمایش می گذارد . و هر کس بر روی ان کلیک بکند به دلار پول می دهد .
حالا سوال های خود را در این زمینه بپرسید با تشکر
منتظرم
اگر روی این مبحث خوب کار بکنیم کبحثی است که درامد بسیار عجیبی توش است

RE: گوگل ادسنس - eng-j - 07-19-2012 12:26 PM

سلام. من چند سال پیش در مجموع حدود 30 هزار دلار از ادسنس درآمد داشتم و هنوز هم چند هزار دلاری توی حسابم باقی مونده. اما چون دو سه سال سایت رو آپدیت نکردم و بازدیدها کم شده درآمد ماهانه به 150-200 دلار نزول کزده.
دردسرهای نقدکردن چک باعث شد که این روش رو رها کنم. اما حالا با گرون شدن دلار باز هم به صرافت ادامه کار افتادم. با این حال وقت و فرصتی برای نوشتن تو سایت و آپدیت ندارم. راه حل مناسبی بنظرتون میاد که سایت رو دوباره به وضع پولساز برگردونیم؟ موضوع سایت بیشتر معرفی تم های بلاگر رایگان بود. اما بلاگر وقتی سیستم تم هاشو عوض کرد استقبال از این قسمت افت وحشتناکی کرد. مطالب آی تی هم داشتیم که کپی از سایتای دیگه بود. خوشبختانه رنکینگ صفحات هنوز بالاست و تعداد بسیار زیادی از صفحه ها رنک 3 و 4 دارن. الکسا هم حدود 120 هزار شده که البته در اوج 17 هزار رسیده بود.
برای این سایت پلن یا پیشنهادی دارید؟
ممنون

RE: گوگل ادسنس - alicpu - 07-19-2012 12:35 PM

خیلی خوبه رفیق.
نگاه کنید الان همان گونه که می دانید برای گرفتن پول از گوگل سه راه وجود داره .
چک . eft و وسترن یونیون است
و همه این ها باید اشنا در خارج داشته باشی .
و از ایران نمیشه این کار ها را کرد . پس اگر اشنا یا فامیلی داری مشکل حله .
در مورد اینکه هنوز هم سایت درامد داره . خیلی خوبه . حتی می توانید سایت را بفروشید با قیمت خوب
ولی گفتید که اپدیت نگاه کنید در زمینه تکنو لوژی و فناوری بازدید خوب می توانه بهتان بده ولی مطالب کپی خیلی نیم توانه بازدید بیاره . رفیق.
ولی بازم وقتی کپی می کنید سعی کنید عنوان را عوض بکنید و یک تغییراتی در متن بدهید
و اگر خواستید باز هم کلا کپی بکنید سعی بکنید کپی رایت را رعایت بکنید چون گوگل روی این مطالب خیلی حساسه
و حتی اگر صاحب اون سایت ببینه مطالبش را بدون کپی رایت زده اید به گوگل شکایت می کنه و ممکنه حسابتان بلوکه بشه و بسته بشه و تمام پول ها را برای خودش مصادره بکنه
چون نوشتید چند سال پیش در این زمینه بودید سعی بکنید تا می توانید با ای پی ایران در این زمینه فعالیت نکنید چون ممکنه درامد بالا بره . و بعد به همین دلیل دوباره بخواهند حساب را ببیند
در مورد مطالب حتی اگر نخواستید می توانید مثلا نویسنده ای را بگیرید که مترجم باشد و ماهی مثلا 30 دلار بهش بدهید
ولی باید تبادل لینک خوب بکنید . مطالب خوب بگذارید . و دوباره با مدیریت خوب به بازدید بالا برسه
در ضمن اگر میشه ادرس وبلاگتان را برایم بفرستید تا اگر بتوانم بیشتر بهتان کمک بکنم

RE: گوگل ادسنس - eng-j - 07-19-2012 12:59 PM

ممنون از پاسخ شما. راستش مشکل دریافت چک رو حل کردم و سالانه به ترکیه می رم و چک ها رو توی بانکی که حساب دارم نقد می کنم. اما با این حال دردسر داره دیگه. دو بار سفر در سال که حدود 1000 تا خرج بر می داره
مطالب کپی هم هیچ وقت کپی خام نمی کردم. حتی متن ها رو دوباره و با شکل دیگری می نوشتم اما چون مطالب آی تی خیلی توی سایتها تکرار می شن بیشتر سایتهای این حوزه هم افت وحشتناکی داشتن. مثل تک بلاگ معروف
قصد خودم این هست که نویسنده بگیرم و موضوع رو بیشتر روی طراحی بزارم. حالا طراحی گجتها تا طراحی ساختمونها و ماشینها. هر چیزی که طراحیش جالب باشه از دیدگاه طراحی بررسی بشه
نویسنده ماهی 30 دلار که بعید می دونم. حتی هندی ها هم با این مبلغ کار کنن. نمی دونم درصدی نویسنده بگیرم یا توافقی روی یه قیمت ثابت مثلا 500 تومن در ماه؟ فعلا که درآمد پایینه درصدی بهتره. ولی آیا نویسنده ای حاضر می شه با این شرایط کار کنه؟
در ضمن خودم هم تم های وردپرس و بلاگر و ... طراحی می کنم. بهتر نیست بجای بلاگینگ بیام و خودم دوباره طراحی ها رو بزارم برای فروش یا دانلود رایگان؟ یعنی سایت رو تبدیل به فروشگاه کنم؟
در مورد فروش سایت هم، اون زمان که توی اوج بود یک پیشنهاد 110 هزار دلاری داشتم اما جوونی بود و آرزوهای میلیون دلاری دیگه. Angel
ممنون

RE: گوگل ادسنس - alicpu - 07-19-2012 01:25 PM

بازم خوبه . نگاه کنید خوب نویسنده بگیرید . اگر بخواهید شاید بتوانم برایتان جور بکنم .
خوب ماهی چه قدر می توانید به نویسنده بدهید و روزی چه قدر مطلب می خواهید .
بعد نگاه کنید سایت را تبدیل به فروشگاه نکنید بلکه سایت را دارید در کنارش نیز فروشگاه بزنید این گونه با یک تیر دو نشان را زده اید . دوست عزیز
در ضمن اگر ایمیل خود را نیز بدهید تا بیشتر با هم اشنا بشیم و حرف بزنیم خوبه
در ضمن 1000 دلار زیاد نیست خرج می کنید . و ایا از طریق همون eft انجام می دهید در ترکیه
وای پیشنهاد 110 هزار دلاری خوب می باید چی کار می کردید برای این کار عزیز
نگاه کنید بالاخره می توانید در مورد پزشکی مطلب بگذارید . اگر اشتباه نکنم الان مثل همون موقع بیش ترین کلیک ها که ارزششان زیاد است روی پزشکی و وام است
و خودتان می دانید در مور کلیک ها حداقل یک سنت هست و تا 100 دلار نیز شنیده ام .
مثلا ممکنه یکی کلیک بکنه روی یک تبلغ بهتان 5 دلار بدهند و یکی کلیک بکنه و 50 سنت بدهند
بیش ترین کلیک نیز به ای پی امریکا می دهند
و یک نکته برای دیگران که دارند این تایپک را پیگیری می کنند به هیچ وجه به فکر تقلب از گوگل نباشید
برای مثال می توانید سوال های تقلب خودتان را بپرسید من می گوییم چگونه می فهمه

رفیق یعنی 110 هزار دلار را ول کردی بابا ایول بهت . راستی الان سایتت ویژگی هایش را اگر نمی خواهی عمومی بشه برایم بفرست .

RE: گوگل ادسنس - eng-j - 07-19-2012 06:21 PM

راستش سایتهای پزشکی و مالی و ... نیاز به تخصص در اون زمینه دارن. وگرنه شما بازدیدی بدست نمی یارین که ازش درآمدی داشته باشید. حالا همه دنیا می دونن که کیورد های داغ و گران قیمت ادوردز چی هست. اما این باعث نشده که همه سایتها با این موضوعات پولساز باشن. ایده وبلاگ کنار فروشگاه هم به نظرم جالب نیست چون فرصت یکی از این دو تا رو هم ندارم چه برسه به هر دوتا.
بطور متوسط من از هر کلیک گوگل 20-30 سنت می گرفتم. چون موضوعات آی تی قیمت پایینی دارن. در مورد تقلب هم دیگه همه به این قضیه واقفند. این برنامه ای که می گم مال سال 85 هست و این درآمدها مال اون زمون هست. پس من حتما این مسائل رو رعایت کردم دیگه. 80 درصد بازدیدهام هم اون موقع از آمریکا و کانادا بود.
حالا من بیشتر دنبال کسی هستم که بیاد و سایت رو دوباره آپدیت نگاه داره با موضوعات مرتبط با طراحی. درآمدش هم درصدی از درآمد ادسنس ما باشه. اما باید توی نوشتن مطالب انگلیسی و انشا به این زبان و آشنایی با اصطلاحات رایج این مقوله بدون مشکل باشه.

RE: گوگل ادسنس - alicpu - 07-19-2012 07:38 PM

امیدوارم فرد مورد نظر را پیدا بکنید . اره
در ضمن شما نیز از تجربیات خود بنویسید
کلا شما بنویسید منم بنویسیم تا دوستان عزیز بیایند و نگاه بکنند و استفاده بکنم

RE: گوگل ادسنس - arshiaaziz2000 - 07-19-2012 10:58 PM

می شه یه توضیح بدین که این گوگل ادسنس چجوری کار میکنه؟
اگه یه نفر بخاد تازه شروع کنه باید سایت بزنه با مثلا وبلاگ تو ارائه دهندگان وبلاگ؟
چقدر بازدید تو روز به درامد خوب به ادم میده

RE: گوگل ادسنس - alicpu - 07-20-2012 10:51 AM

سوال بسیار خوبی پرسیدی رفیق. نگاه کن گوگل ادسنس یک قسمت از قسمت های عظیم سایت گوگل است .
مثل سایت های تبلیغاتی ایرانی ولی خیلی پیش رفته تر عمل می کنه .
مثلا شما سایت یا وبلاگ فرقی نمی کنه می زنی . و بعد وقتی بازدید خوبی گرفتی می روی عضو می شوی . و کد ها را می گیری و می گذاری در سایتت این قدر پیشرفته است که بر اساس موضوعات سایتت تبلیغات را نشون می ده . مثلا پزشکی باشه تبلیغ پزشکی نشون می ده . و بر اساس هر کلیک نیز پول های مختلفی بهت می ده .
فقط اگر خواستید وبلاگ بزنید باید در بلاگ اسپات بزنید . که زیر نظر خود گوگل است .
اصلا سایت یا وبلاگ نباید فارسی باشد .
بستگی دارد رفیق ممکنه یکی روزی 1000 ای پی بیاید روزی 5 دلار کسب بکنه یعنی هدفمند نیستند ای پی ها
و ممکنه یک سایت همان قدر بیایند 1000 ای پی و روزی 30 دلار داشته باشد .
بستگی دارد این افرادی می ایند از کدام کشور باشند . چه قدر کلیک بکنند . و از این جور موارد
اگر سوال دیگری داشتید بپرسید
تا جواب بدهم .

RE: گوگل ادسنس - amiryazdani138 - 07-20-2012 12:14 PM

سلام.
برای دریافت چک حتما باید آشنا داشته باشیم؟
یک سایتی هست به نام ایران درآمد(irandaramad.com) ، میگه که ما یک آدرس مجازی خارجی برای شما ایجاد می کنیم و چک شما به اون آدرس میاد و بعد ما چک رو برای شما ارسال می کنیم. می خواستم ببینم این صحت داره؟