ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گوگل ادسنس
زمان کنونی: 05-23-2024, 07:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: m.shakibaei
پاسخ: 73
بازدید: 11714

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گوگل ادسنس
07-20-2012, 02:32 PM
ارسال: #11
RE: گوگل ادسنس
(07-20-2012 12:14 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  سلام.
یک سایتی هست به نام ایران درآمد(irandaramad.com) ، میگه که ما یک آدرس مجازی خارجی برای شما ایجاد می کنیم و چک شما به اون آدرس میاد و بعد ما چک رو برای شما ارسال می کنیم. می خواستم ببینم این صحت داره؟

از من می شنوید دور این سایتها رو خط بکشید. اینها فقط برای خودشون درآمد کسب می کنن. اونم از فروش اطلاعات ابتدایی به شما
علاوه بر آدرس باید تلفن هم وریفای بشه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mosafer bedar , alicpu , hamidmh
07-20-2012, 02:38 PM
ارسال: #12
(07-20-2012 02:32 PM)eng-j نوشته شده توسط:  
(07-20-2012 12:14 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  سلام.
یک سایتی هست به نام ایران درآمد(irandaramad.com) ، میگه که ما یک آدرس مجازی خارجی برای شما ایجاد می کنیم و چک شما به اون آدرس میاد و بعد ما چک رو برای شما ارسال می کنیم. می خواستم ببینم این صحت داره؟

از من می شنوید دور این سایتها رو خط بکشید. اینها فقط برای خودشون درآمد کسب می کنن. اونم از فروش اطلاعات ابتدایی به شما
علاوه بر آدرس باید تلفن هم وریفای بشه.
سلام.
من می خواهم در گوگل ادسنس کار کنم ولی هیچ آشنایی در خارج ندارم چکار کنم؟
 تشکر شده توسط: alicpu , hamidmh
07-20-2012, 03:14 PM
ارسال: #13
دوست عزیز اولا ادرس این سایتی را دادید ف/ی/ل/ت/ر است . فکر کنم همون سایتی است که کتاب کسب درامد در هفت روز را منتشر کرد .
نگاه کنید باید از طریق مثلا همین انجمن یا انجمن های دیگر یا دوست یا اشنایی که مورد اعتماد است را حتما پیدا بکنید .
بالاخره باید یک نفر را در خارج داشته باشید یا خودتان به خارج بروید مثل این دوست عزیزمون و حساب را باز بکنید و هر سال مثلا دو بار بروید و نقد بکنید و بیاید .
مثلا همین دوست عزیزمون را که در این انجمن هستند . شاید مثلا وقتی می رود از ترکیه از خودش را بگیرد از شما را نیز بگیرد و یک درصدی از شما بر دارد . ببین قبول می کنه
کلا باید ادرس خارج را بدهی برای ثبت نام
و کلا باید پول را در خارج نقد بکنی و بعد واریز بکنی به حساب ایرانی ات .
و وبلاگ یا سایتت را سعی کن اول به بازدید خوب و بالا برسانی و بعد بروی سمت گوگل ادسنس
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , hamidmh
07-20-2012, 03:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-20-2012 03:28 PM، توسط amiryazdani138.)
ارسال: #14
(07-20-2012 03:14 PM)alicpu نوشته شده توسط:  دوست عزیز اولا ادرس این سایتی را دادید ف/ی/ل/ت/ر است . فکر کنم همون سایتی است که کتاب کسب درامد در هفت روز را منتشر کرد .
نگاه کنید باید از طریق مثلا همین انجمن یا انجمن های دیگر یا دوست یا اشنایی که مورد اعتماد است را حتما پیدا بکنید .
بالاخره باید یک نفر را در خارج داشته باشید یا خودتان به خارج بروید مثل این دوست عزیزمون و حساب را باز بکنید و هر سال مثلا دو بار بروید و نقد بکنید و بیاید .
مثلا همین دوست عزیزمون را که در این انجمن هستند . شاید مثلا وقتی می رود از ترکیه از خودش را بگیرد از شما را نیز بگیرد و یک درصدی از شما بر دارد . ببین قبول می کنه
کلا باید ادرس خارج را بدهی برای ثبت نام
و کلا باید پول را در خارج نقد بکنی و بعد واریز بکنی به حساب ایرانی ات .
و وبلاگ یا سایتت را سعی کن اول به بازدید خوب و بالا برسانی و بعد بروی سمت گوگل ادسنس
سلام.
فایل یا فیلم آموزشی وجود نداره که نحوه ی بالا بردن آمار سایت برای گوگل ادسنس رو آموزش بده؟
یعنی فقط اگر یک سایت با آمار بالا داشته باشیم گوگل اون رو قبول می کنه؟
قوانین گوگل ادسنس چیست؟
07-20-2012, 03:31 PM
ارسال: #15
رفیق شما وبلاگ یا سایت داشته باش با روزی 50 تا ای پی بازم گوگل قبول می کنه . من حرفم این است
که همان روز اولی که وبلاگ را زدی . نری گوگل بگذاری . اگر گذاشتی مشکلی نداره . ولی وقتی وبلاگ یا سایتی را زدی و مطالب خوب خارجی گذاشتی و بازدید خوبی گرفتی ان وقت . راحت می توانی گوگل را بگذاری و درامد خوب کسب بکنی .
در مورد بالا بردن امار سایت . باید بگم . اول مطالبت باید خوب باشند . کپی پیستی نباشند اگر بودند باید کمی تغییر بدهید .
بعد باید حتما تبادل لینک بکنی با سایت های که موضوعشان با خودت یکی هستند .
هر روز اپدیت بکنی . نه اینک مثلا امروز 30 تا مطلب بدهی . و. روز بعد هیچی .
حتی اگر روزی یکی می دهی به روز باشد .
به ایمیل ها و نظرات کاربران باید پاسخ بدهی .
حالا ایا جواب سوالاتان را گرفتید یا نه
بازم سوال دارید بپرسید
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , hamidmh
07-20-2012, 03:40 PM
ارسال: #16
(07-20-2012 03:31 PM)alicpu نوشته شده توسط:  رفیق شما وبلاگ یا سایت داشته باش با روزی 50 تا ای پی بازم گوگل قبول می کنه . من حرفم این است
که همان روز اولی که وبلاگ را زدی . نری گوگل بگذاری . اگر گذاشتی مشکلی نداره . ولی وقتی وبلاگ یا سایتی را زدی و مطالب خوب خارجی گذاشتی و بازدید خوبی گرفتی ان وقت . راحت می توانی گوگل را بگذاری و درامد خوب کسب بکنی .
در مورد بالا بردن امار سایت . باید بگم . اول مطالبت باید خوب باشند . کپی پیستی نباشند اگر بودند باید کمی تغییر بدهید .
بعد باید حتما تبادل لینک بکنی با سایت های که موضوعشان با خودت یکی هستند .
هر روز اپدیت بکنی . نه اینک مثلا امروز 30 تا مطلب بدهی . و. روز بعد هیچی .
حتی اگر روزی یکی می دهی به روز باشد .
به ایمیل ها و نظرات کاربران باید پاسخ بدهی .
حالا ایا جواب سوالاتان را گرفتید یا نه
بازم سوال دارید بپرسید
سلام.
می توانم مطالب رو از سایت های خارجی که copyright (مجاز به کپی مطالب )هستند کپی کنم و درون وبلاگم قرار دهم؟
راستی از کجا میشه فهمید که اون سایت copyright است؟
 تشکر شده توسط: hamidmh
07-20-2012, 03:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-20-2012 03:56 PM، توسط alicpu.)
ارسال: #17
نگاه کنید گفتی کپی رایت . خوب نگاه کن وقتی مطالب را کپی رایت می کنی اخرش منبع را نیز بزن .
در مورد اینکه گفتی از کجا بفهمیم به نظرم انها هم مثل ما یک جای سایتشان نوشته اند . مثلا در سایت های ایرانی اخرش نوشته شده است .
ولی کلا از سایت های کپی بکن که گفته باشند با ذکر منبع مجاز است . و منبع را نیز ذکر بکن .
و بعد سایت های نیز هستند که حتی با ذکر منبع نیز مجاز نیست باید با مدیر خود سایت اول صحبت بکنی و بعد بگذاری

یک متن جالب پیدا کردم در مورد ادسنس گفتم بگذار م

صدرا املشی. جوانی خاص ایرانی که در روز خاص ۱ فروردین سال ۱۳۷۰ به دنیا آمده. زمان زیادیست که وبلاگ نویسی می کند. اما مدتیست به این فکر کسب درآمد از بلاگ هایش افتاده.
در حال حاضر دانشجوی رشته ی مهندسی مخابرات و MIT می باشد. او اکنون از سایت شخصی اش “قانون هنر” و سایر بلاگ هایش در بلاگ اسپات کسب درآمد می کند.
چی شد که اصلا به فکر کسب درآمد از اینترنت اونم با گوگل ادسنس افتادی؟
بزارید اینجوری شروع کنم که چرا اصلا به سمت اقتصاد و کسب درآمد کشیده شدم.
من تو یه خونواده کارمند و سطح متوسط جامعه متولد شدم. سابقه ی خانوادگی من همینطور بوده. اما من این مسئله رو دوس نداشتم و همیشه دنبال راهی بودم تا این تابو و سنت خونوادگی رو بشکونم. همیشه دوست داشتم کاری انجام بدم که بهش علاقه دارم، از چیزی پول بدست بیارم که برام تفریح باشه. درواقع بقول رابرت کیوساکی، پول برای من کار کنه، نه من برای پول. راه های زیادی امتحان کردم. از دست فروشی کتابهای دست دوم در بازار کتاب تا تدریس دروس دبیرستان.
من همیشه مطالعه دارم و کتابهای زیادی رو میخونم. اخیرا کتابی رو مطالعه کردم که راجع به گوگل ادسنس صحبت می کرد. با مطالعه از اون کتاب و بازدید از سایتهای مختلف مربوط به این موضوع، با پتانسیل بسیار زیاد این فناوری آشنا شدم و تصمیم گرفتم امتحانش کنم.

من از ۸ سال پیش کار وبلاگ نویسی رو آغاز کردم. وبلاگهایی رو طراحی کردم که اکثرا موفق و پر بازدید بودند. با خودم گفتم حالا که وبلاگ نویسی می کنم پس چرا از این طریق کسب درآمد نکنم؟
البته قبل از این از سرویس های اینترنتی کسب درآمد داخل کشور هم استفاده کرده بودم، اما زیاد برام خوشایند نبودند. برعکس، از کار با گوگل بسیار لذت می برم.

چرا اصلا این روش کارآفرینی رو انتخاب کردی؟
اگه منظورتون کسب درآمد از اینترنت باشه که من علاقه ی بسیار زیادی به کامپیوتر و مشتقات اون دارم. درنتیجه تصمیم گرفتم فعالیتم رو در این زمینه معطوف کنم.

چی شد به فکر راه اندازی این وب سایت افتادی؟ علاقه به این دسته از سایت ها داری یا … ؟
همونطور که گفتم بلاگهای زیادی داشتم. اما بیشتر مایل بودم یک سایت داشته باشم. این امر فعالیتم رو رسمی تر می کرد. الان دو ماه از تاسیس سایت “قانون هنر” می گذره ، و تا امروز درآمد نسبتا خوبی رو کسب کردم ( به همراه وبلاگ های دیگه در بلاگ اسپات ) که البته این سایت جای کار و پیشرفت فراوانی داره. موضوع این سایت قانون هنر هم درمورد دیزاین، طراحی و دکوراسیون منازل، ساختمان های اداری و… هست. درکل همه چیز که مربوط به موضوع املاک و مستقلات میشه. از اونجا که خودم به طراحی و دیزاین علاقه دارم، و دوره هایی هم در این مورد گذروندم، ترجیح دادم وارد این موضوع بشم و سایت ایجاد کنم.

کمی در مورد مراحل ثبت نام و اینکه چه مسیر و زمانی طی شد تا گوگل اکانتت رو تایید کنه رو بیان می کنی؟ آیا به مشکلاتی بر خوردی ؟ اگه آره اون مشکلات رو چطوری برطرف کردی

۳ یا ۴ ماه. چون چیزی از فرآیند ثبت نامش نمی دونستم. مجبور بودم همه چیز رو با آزمون و خطا امتحان کنم. ۷ بار اکانتمو از دست دادم. اما دوباره ساختمش. و خداروشکر این آخری خوب داره کار میکنه.
و اما شرح خلاصه و فرآیند ایجاد اکانت. برای اونهایی که در داخل کشور هستن ابتدا باید یکی رو در خارج از کشور پیدا کنید که از آدرس و نام اون بتونید استفاده کنید. چون ما در تحریم هستیم و خدمات به ما ارائه نمیشه. بعد از وارد کردن مشخصات حدود یک هفته الی یک ماه بسته به کشور مقصد طول خواهد کشید تا حساب شما باز شود. یک نکته اینکه اگه آدرس شما از کشوری مثل آمریکا باشه شما در کمتر از ۴۸ ساعت یک اکانت فعال خواهید داشت و فرآند پرداخت چک هم به سرعت انجام خواهد شد.
سپس شروع به استفاده از اون توسط سرویس بلاگر کردم. یعنی یه بلاگ تو بلاگر ساختم و تبلیغات رو اونجا به نمایش گذاشتم.بعد از اینکه میزان درآمدم به ۱۰۰ دلار رسید. یه نامه از گوگل که حاوی پین کد فعال سازی کامل اکانت بود به آون آدرسی که داده بودم فرستاده شد و بعد از دریافت و وارد کردن پین کد، حسابم کاملا فعال شد و الان دارم از اون استفاده می کنم.

مشکلات بودند. اما هیچوقت تسلیم نشدم. گوگل به دلایل زیاد و نا معلومی حسابم رو می بست. اما کوتاه نیومدم. دوستم می گفت خسته نشدی اینقد حسابتو بستن؟ گفتم اگه منم که گوگل به زانو در میارم. و خوشبختانه بالاخره موفق شدم و اولین ماه رو با موفقیت پشت سر گذاشتم. ماه پیش با سرعت لاک پشتی ۱۸۲ دلار درآمد داشتم. اما این ماه و تا تاریخ ۱۱ دسامبر، ۴۳۹ دلار درآمد کسب کردم.
خیلی از خواننده های این سایت یه بهانه می یارن و اون اینکه کسی رو خارج از کشور ندارن و برای همین این کار رو شروع نمی کنن، تو با این بهانه موافقی؟ یا نه؟ به نظرت اصلا کسی که اونور باشه و برات این کار رو انجام بده پیدا می شه؟

ببینید، من نمیتونم جواب این سوالو بدم که اصلا آیا کسی اونور پیدا میشه که اینکارو انجام بده یه نه. اما این نکته رو خیلی صریح می گم. اگه میخوایید تو یه کاری موفق بشید باید پررو باشین. یعنی خجالت نکشید ازین که کاری بکنید. من دوستی داشتم که عموش خارج کشور بود. بهش پیشنهاد دادم به عموش بگه. گفت نه، خجالت می کشم!! بند “پ” هیچوقت یادتون نره. یادتون باشه، توی تجارت باید پر دلو جرات باشید. حتما کسی اونور پیدا میشه که به شما کمک کنه.

چه پیشنهادی برای افرادی که به کار کردن در این زمینه فکر می کنند داری؟ برای موفق شدن در این کسب و کار چه پیش نیاز هایی هست ؟

بزارید اول اینجوری توضیح بدم که اصلا کسب درآمد در گوگل به چه روشیه. کسب درآمد در ادسنس برای وبسایتها به دو روش CTR , CPM صورت میگیره.
CPM: کسب درآمد به ازای بازدید کننده
CTR: کسب درآمد به ازای کلیک بر روی تبلیغات و منتهی شدن به فروش.
هردو روش بسایر مفید هستند. و شما می تونید از هردو روش بطور همزمان برای کسب درآمد تو سایتتون استفاده کنید. اما من بهتون توصیه می کنم هدفتون جذب بازدید کننده باشه. با این روش هم از CPM خوب درآمد کسب می کنید، هم کلیک خورتون زیاد میشه.
البته گوگل روشهای دیگه ای هم برای کسب درآمد از ادسنس داره بعنوان مثال می تونید از ویدئوهاتون پول دربیارید. حتما می پرسید چطور؟!!! از youtube. شما می تونید ویدئوهاتون رو در یوتیوب به اشتراک بگذارید و به ازای بازدید از ویدئوهاتون درآمد داشته باشید.

خیلی ممنونم صدرا جان از وقتی که گذاشتی و حرف های پایانی؟

و حرف پایان… اول از همه مطالعه مطالعه مطالعه. همیشه مطالعه داشته باشید تا اطلاعاتتون زیاد بشه و درنتیجه بتونید از فرصتها استفاده کنید.
بقول وارن بافت: ” برا ی کسب دستاوردهای خارق االعاده لازم نیست کارهای خارقاالعاده بکنید“، پس همین الان و بعد از خوندن این مصاحبه با ساختن یه وبلاگ تو بلاگر شروع کنید و کسب درآمدتون رو آغاز کنید. نترسید و بهونه نیارید. فقط انجام بدید.
در حال حاضر درحال تالیف یک کتاب کامل و کاربردی درمورد گوگل ادسنس خصوصا برای ایرانیان داخل کشور هستم که به امید خدا بعد از تمام شدنش اونرو در اختیارتون خواهم گذاشت.
ازینکه این وقتو در اختیار من قرار دادید ممنونم.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , eng-j , vahid61 , Raha.Parsa , hamidmh
07-20-2012, 04:01 PM
ارسال: #18
(07-20-2012 03:50 PM)alicpu نوشته شده توسط:  نگاه کنید گفتی کپی رایت . خوب نگاه کن وقتی مطالب را کپی رایت می کنی اخرش منبع را نیز بزن .
در مورد اینکه گفتی از کجا بفهمیم به نظرم انها هم مثل ما یک جای سایتشان نوشته اند . مثلا در سایت های ایرانی اخرش نوشته شده است .
ولی کلا از سایت های کپی بکن که گفته باشند با ذکر منبع مجاز است . و منبع را نیز ذکر بکن .
و بعد سایت های نیز هستند که حتی با ذکر منبع نیز مجاز نیست باید با مدیر خود سایت اول صحبت بکنی و بعد بگذاری

صدرا املشی. جوانی خاص ایرانی که در روز خاص ۱ فروردین سال ۱۳۷۰ به دنیا آمده. زمان زیادیست که وبلاگ نویسی می کند. اما مدتیست به این فکر کسب درآمد از بلاگ هایش افتاده.
در حال حاضر دانشجوی رشته ی مهندسی مخابرات و MIT می باشد. او اکنون از سایت شخصی اش “قانون هنر” و سایر بلاگ هایش در بلاگ اسپات کسب درآمد می کند.
من تو یه خونواده کارمند و سطح متوسط جامعه متولد شدم. سابقه ی خانوادگی من همینطور بوده. اما من این مسئله رو دوس نداشتم و همیشه دنبال راهی بودم تا این تابو و سنت خونوادگی رو بشکونم. همیشه دوست داشتم کاری انجام بدم که بهش علاقه دارم، از چیزی پول بدست بیارم که برام تفریح باشه. درواقع بقول رابرت کیوساکی، پول برای من کار کنه، نه من برای پول. راه های زیادی امتحان کردم. از دست فروشی کتابهای دست دوم در بازار کتاب تا تدریس دروس دبیرستان.
من همیشه مطالعه دارم و کتابهای زیادی رو میخونم. اخیرا کتابی رو مطالعه کردم که راجع به گوگل ادسنس صحبت می کرد. با مطالعه از اون کتاب و بازدید از سایتهای مختلف مربوط به این موضوع، با پتانسیل بسیار زیاد این فناوری آشنا شدم و تصمیم گرفتم امتحانش کنم.

من از ۸ سال پیش کار وبلاگ نویسی رو آغاز کردم. وبلاگهایی رو طراحی کردم که اکثرا موفق و پر بازدید بودند. با خودم گفتم حالا که وبلاگ نویسی می کنم پس چرا از این طریق کسب درآمد نکنم؟
البته قبل از این از سرویس های اینترنتی کسب درآمد داخل کشور هم استفاده کرده بودم، اما زیاد برام خوشایند نبودند. برعکس، از کار با گوگل بسیار لذت می برم.

اگه منظورتون کسب درآمد از اینترنت باشه که من علاقه ی بسیار زیادی به کامپیوتر و مشتقات اون دارم. درنتیجه تصمیم گرفتم فعالیتم رو در این زمینه معطوف کنم.

چی شد به فکر راه اندازی این وب سایت افتادی؟ علاقه به این دسته از سایت ها داری یا … ؟
همونطور که گفتم بلاگهای زیادی داشتم. اما بیشتر مایل بودم یک سایت داشته باشم. این امر فعالیتم رو رسمی تر می کرد. الان دو ماه از تاسیس سایت “قانون هنر” می گذره ، و تا امروز درآمد نسبتا خوبی رو کسب کردم ( به همراه وبلاگ های دیگه در بلاگ اسپات ) که البته این سایت جای کار و پیشرفت فراوانی داره. موضوع این سایت قانون هنر هم درمورد دیزاین، طراحی و دکوراسیون منازل، ساختمان های اداری و… هست. درکل همه چیز که مربوط به موضوع املاک و مستقلات میشه. از اونجا که خودم به طراحی و دیزاین علاقه دارم، و دوره هایی هم در این مورد گذروندم، ترجیح دادم وارد این موضوع بشم و سایت ایجاد کنم.

کمی در مورد مراحل ثبت نام و اینکه چه مسیر و زمانی طی شد تا گوگل اکانتت رو تایید کنه رو بیان می کنی؟ آیا به مشکلاتی بر خوردی ؟ اگه آره اون مشکلات رو چطوری برطرف کردی

۳ یا ۴ ماه. چون چیزی از فرآیند ثبت نامش نمی دونستم. مجبور بودم همه چیز رو با آزمون و خطا امتحان کنم. ۷ بار اکانتمو از دست دادم. اما دوباره ساختمش. و خداروشکر این آخری خوب داره کار میکنه.
و اما شرح خلاصه و فرآیند ایجاد اکانت. برای اونهایی که در داخل کشور هستن ابتدا باید یکی رو در خارج از کشور پیدا کنید که از آدرس و نام اون بتونید استفاده کنید. چون ما در تحریم هستیم و خدمات به ما ارائه نمیشه. بعد از وارد کردن مشخصات حدود یک هفته الی یک ماه بسته به کشور مقصد طول خواهد کشید تا حساب شما باز شود. یک نکته اینکه اگه آدرس شما از کشوری مثل آمریکا باشه شما در کمتر از ۴۸ ساعت یک اکانت فعال خواهید داشت و فرآند پرداخت چک هم به سرعت انجام خواهد شد.
سپس شروع به استفاده از اون توسط سرویس بلاگر کردم. یعنی یه بلاگ تو بلاگر ساختم و تبلیغات رو اونجا به نمایش گذاشتم.بعد از اینکه میزان درآمدم به ۱۰۰ دلار رسید. یه نامه از گوگل که حاوی پین کد فعال سازی کامل اکانت بود به آون آدرسی که داده بودم فرستاده شد و بعد از دریافت و وارد کردن پین کد، حسابم کاملا فعال شد و الان دارم از اون استفاده می کنم.

مشکلات بودند. اما هیچوقت تسلیم نشدم. گوگل به دلایل زیاد و نا معلومی حسابم رو می بست. اما کوتاه نیومدم. دوستم می گفت خسته نشدی اینقد حسابتو بستن؟ گفتم اگه منم که گوگل به زانو در میارم. و خوشبختانه بالاخره موفق شدم و اولین ماه رو با موفقیت پشت سر گذاشتم. ماه پیش با سرعت لاک پشتی ۱۸۲ دلار درآمد داشتم. اما این ماه و تا تاریخ ۱۱ دسامبر، ۴۳۹ دلار درآمد کسب کردم.
خیلی از خواننده های این سایت یه بهانه می یارن و اون اینکه کسی رو خارج از کشور ندارن و برای همین این کار رو شروع نمی کنن، تو با این بهانه موافقی؟ یا نه؟ به نظرت اصلا کسی که اونور باشه و برات این کار رو انجام بده پیدا می شه؟

ببینید، من نمیتونم جواب این سوالو بدم که اصلا آیا کسی اونور پیدا میشه که اینکارو انجام بده یه نه. اما این نکته رو خیلی صریح می گم. اگه میخوایید تو یه کاری موفق بشید باید پررو باشین. یعنی خجالت نکشید ازین که کاری بکنید. من دوستی داشتم که عموش خارج کشور بود. بهش پیشنهاد دادم به عموش بگه. گفت نه، خجالت می کشم!! بند “پ” هیچوقت یادتون نره. یادتون باشه، توی تجارت باید پر دلو جرات باشید. حتما کسی اونور پیدا میشه که به شما کمک کنه.

چه پیشنهادی برای افرادی که به کار کردن در این زمینه فکر می کنند داری؟ برای موفق شدن در این کسب و کار چه پیش نیاز هایی هست ؟

بزارید اول اینجوری توضیح بدم که اصلا کسب درآمد در گوگل به چه روشیه. کسب درآمد در ادسنس برای وبسایتها به دو روش CTR , CPM صورت میگیره.
هردو روش بسایر مفید هستند. و شما می تونید از هردو روش بطور همزمان برای کسب درآمد تو سایتتون استفاده کنید. اما من بهتون توصیه می کنم هدفتون جذب بازدید کننده باشه. با این روش هم از CPM خوب درآمد کسب می کنید، هم کلیک خورتون زیاد میشه.
البته گوگل روشهای دیگه ای هم برای کسب درآمد از ادسنس داره بعنوان مثال می تونید از ویدئوهاتون پول دربیارید. حتما می پرسید چطور؟!!! از youtube. شما می تونید ویدئوهاتون رو در یوتیوب به اشتراک بگذارید و به ازای بازدید از ویدئوهاتون درآمد داشته باشید.

و حرف پایان… اول از همه مطالعه مطالعه مطالعه. همیشه مطالعه داشته باشید تا اطلاعاتتون زیاد بشه و درنتیجه بتونید از فرصتها استفاده کنید.
بقول وارن بافت: ” برا ی کسب دستاوردهای خارق االعاده لازم نیست کارهای خارقاالعاده بکنید“، پس همین الان و بعد از خوندن این مصاحبه با ساختن یه وبلاگ تو بلاگر شروع کنید و کسب درآمدتون رو آغاز کنید. نترسید و بهونه نیارید. فقط انجام بدید.
در حال حاضر درحال تالیف یک کتاب کامل و کاربردی درمورد گوگل ادسنس خصوصا برای ایرانیان داخل کشور هستم که به امید خدا بعد از تمام شدنش اونرو در اختیارتون خواهم گذاشت.
سلام.
منبع همون سایتی است که مطالب رو ازش کپی کردیم؟
07-20-2012, 04:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-20-2012 04:04 PM، توسط alicpu.)
ارسال: #19
رفیق این ها را نیز در اینترنت و از سایت پرشین تولز به دست اوردم چیز های خوبی هستند
گوگل برای اینکه شبکه تبلیغاتی خود را گسترش دهد و از این طریق درآمد بیشتری را عاید خود سازد سرویس Adsense خود را برای وب مسترها ارائه کرد. در این سرویس کسانیکه دارای وب سایت ویا حتی وبلاگ هستند و محتویات مفید ارائه می دهند می توانند با نمایش دادن تبلیغات گوگل در صفحات وبشان درآمد کسب کنند. البته متاسفانه گوگل با بعضی از کشورها نظیر ایران و سودان و چند کور دیگر که تحت تحریم ایالات متحده آمریکا هستند همکاری نمی کند.

برای اینکه بتوان در این سرویس عضو شد شما باید آشنائی در یکی از کشورهای آمریکائی و یا اروپائی و یا هر کشوری که تحت تحریم نیست داشته باشید و هنگام باز کردن اکانت Adsense مشخصات فردی آن شخص را وارد کنید. البته این فرد باید قابل اعتماد شما باشد (عکس مطلب نیز صادق است)

پس از اینکه شما اکانت را ایجاد کردید، وبسایت شما توسط ادیتور های گوگل مورد بررسی قرار می گیرد و اگر موضوع وبسایت و محتویات آن مخالف قوانین گوگل نباشد پس از چند روز ایمیلی به شما ارسال می شود و اکانت شما فعال می گردد.

بعد از فعال شدن اکانت شما می توانید وارد اکانت شوید وکد جاوااسکریپتی را که برای نمایش تبلیغات گوگل لازم است را دریافت کنید. شما همچنین می توانید رنگ و شکل تبلیغات را متناسب با ظاهر وبسایت خود تنظیم کنید. پس ازاینکه کد جاوااسکریپت را در سورس کد صفحه وب خود قرار دادید، اسپایدر گوگل Mediapartner Googlebot صفحات وب شما را مرور کرده و از لحاظ موضوعی آن را طبقه بندی می کند. و پس از 24 تا 72 ساعت تبلیغات متناسب با محتویات صفحه وب شما نمایش داده میشود.

تبلیغاتی که گوگل در وب سایت اعضا نمایش می دهد به دو دسته تقسیم می شوند.

1. تبلیغات CPC یعنی هر زمان یکی از ویزیتورهای وب سایت شما برروی تبلیغات شما کلیک می کند گوگل به اکانت شما پول واریز می کند.

2. تبلیغات CPM :در این سیستم گوگل به ازای نمایش 1000 بار تبلیغ در صفحه شما به شما پول پرداخت می کند

در حال حاضر اکثریت تبلیغات هایی که در وب سایت اعضا نمایش داده می شود از نوع CPC است یعنی شما به ازای هر کلیک Valid که از طرف ویزیتور های شما انجام می شود پول دریافت می کنید.

اما نحوه در یافت پول

پس از اینکه اکانت شما فعال وشما شروع به کسب درآمد کردید به محض اینکه موجودی حساب شما به 50 دلار رسید، گوگل یک شماره رمز PIN Code از طریق پست به آدرسی که هنگام باز کردن اکانت وارد کردید ارسال می کند. شما باید این کد را در اکانت گوگل adsense وارد کنید تا گوگل مطمون شود شما در آن آدرسی که وارد کردید واقعا وجود دارید. پس ازاینکه شماره PIN را وارد کردید پس از اینکه موجودی حساب شما حداقل به 100 دلار رسید گوگل پول شما را به 2 طریق برای شما ارسال می کند:

1. از طریق پست: گوگل همواره درآمد ماه قبل را در اواخر ماه بعد محاسبه کرده و به اسم شما (یا به اسم آن شخصی که اکانت گوگل را باز کرده) چک می فرستد. این چک از بانک Citybank واقع در نیویورک صادر می شود و بین 5-15 روز طول می کشد تا به دست شما برسد

2. از طریق حساب الکترونیکی EFT : در این روش که فعلا در 16 کشور این سرویس موجود است، گوگل درآمد ماه قبل شما را در آخر ماه جاری محاسبه می کند و مستقیما به حساب بانکی شما واریز می کند. شما باید در اکانت Adsense مشخص کنید که گوگل به چه روشی پول شما را ارسال کند.در این روش پول سریعتر و مطمئنتر به دست شما می رسد. ولی مستلزم اینست که شما یک حساب بانکی در یکی از کشور های زیر داشته باشید:

Austria
Belgium
Canada
Denmark
France
Germany
Great Britain
Ireland
Italy
Japan
Netherlands
Portugal
Spain
Sweden
Switzerland
United States
(07-20-2012 04:01 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
(07-20-2012 03:50 PM)alicpu نوشته شده توسط:  نگاه کنید گفتی کپی رایت . خوب نگاه کن وقتی مطالب را کپی رایت می کنی اخرش منبع را نیز بزن .

سلام.
منبع همون سایتی است که مطالب رو ازش کپی کردیم؟

اگر اشتباه نکنم اره .
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , eng-j , hamidmh
07-20-2012, 04:18 PM
ارسال: #20
در ضمن یک نکته دیگر باید بگم . که اگر اشتباه نکنم چک های که گوگل به کشور های دیگر می فرستد یک ساله هستند
و تا یک سال می تواند فرد مورد نظر نقد بکند ان را . اگر نکند دوباره ان پول به حساب گوگل ادسنس فرد مورد نظر بر می گردد
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , eng-j , vahid61 , hamidmh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,161 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
  سؤال درباره جستجو در گوگل hamid.h 3 1,054 11-01-2014 03:42 PM
آخرین ارسال: hamid.h

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS