ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ارائه وبسایتهای بهینه شده به صورت رایگان
زمان کنونی: 05-12-2024, 12:04 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MohamadMJ
آخرین ارسال: mohammad62
پاسخ: 29
بازدید: 5272

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارائه وبسایتهای بهینه شده به صورت رایگان
05-27-2012, 12:52 PM
ارسال: #21
RE: ارائه وبسایتهای بهینه شده به صورت رایگان
دوستان عزیز این گونه که من از توضیحات دوستم شنیدم منظورش به نظرم این است مثلا من می گویم سایت تفریحی و سرگرمی می خواهم بزنم ایشون هاست و دامین را می دهد . و دیگه می شود مال من و من رویش کار می کنم . و در زیر سیستم ایشون اسم خودش یا سایتش را به عنوان سئو کار معرفی می کند . طرف می اید می پرسد این سایت و قالب را کی برایت زده و چرا این قدر رشد کردی شما این دوست عزیز را معرفی می کنی .
درست گفتم محمد جان یا نه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MohamadMJ
05-27-2012, 05:23 PM
ارسال: #22
سلام علیجون
ببین شاید تو بدونی الگوریتم گوگل توی این مدت محدود 3 دفعه آپدیت شده و کسی نیست که دقیقا مطمئن باشه در حال حاظر چی درسته و چی غلط در مورد بهینه سازی وب
من تا حدی خب با مطالعاتم تونستم یه سری نکاتش رو بفهمم.
در همین حد بدونین که مثل قبل نمیشه سایتی رو راحت آورد بالا و سایتی این روزا بالا میاد که حرفی واسه گفتن داشته باشه.

ما سایت رو به افرادی میدیم که میخوان کار کنن و اونا هم کار میکنن و ما به عنوان نمونه کار اونارو معرفی میکنیم.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: alicpu
05-27-2012, 07:15 PM
ارسال: #23
اره محمد جان درسته یک بار به خاطر الگوریتم پاندا اپدیت کرد یک بار به خاطر پنگوئن و الان هم ورژن جدید پنگوئن اپدیت کرده است . و در اولین اپدیتش خیلی از سایت های کله گنده ایران را رنکشان را پایین اورد .
کلا الان گوگل به سایت های بها می دهد که مطالبشان از خودشان باشند . یعنی تولید محتوا داشته باشند . تازه در مورد کپی پیست هم خیلی باید کار کرد . یعنی باید عنوان را کلا عوض کرد . خط اول و اخر متن را باید عوض کرد . عکس را واتر مارک بکنه در متن به دسته بندی یا خود متن لینک بده . بعد تگ ها را خودش بزنه . کادر سئو را هم پر بکنه .
بعد در شبکه های اجتماعی مطالبش را بگذاره . در انجمن ها مقداری را بگذارد یا کاملش را اخرش لینک مطلب و سایتش را بدهد
واقعا درست می گی محمد جان باید چیزی برای عرضه داشته باشی تا وارد جریان بشی .
قبلا کپی و پیست می کردی و راحت می امدی بالا ولی الان هم اگر بیایی بالا زود می زنه زمین گوگل
05-28-2012, 04:45 AM
ارسال: #24
ممنون از اطلاعاتی که دادی علی جون
دیگه رسما گذشت دوران کپی کردن. عنوان و متن و هرچیم تغییر کنه آخرش دیتابیس گوگل به گفته خودش مثل آدم داره تصمیم گیری و چک میکنه و دوره روبوت و خزنده گوگل تموم شد.
واتر مارک عکس جزء واجبات نیست یعنی ربطی به گوگل نداره چون گوگل تصویر نگاه نمیکنه و متن سوار تصویر یعنی alt و title رو چک میکنه.
در مورد نحوه پست دادن هم تغییرات زیادی داشته.
خلاصه هنوزم در حال تغییره.

05-28-2012, 10:16 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-28-2012 10:19 AM، توسط alicpu.)
ارسال: #25
اره به قول خودش داره یک مغر انسانی را پیاده می کنه ولی خیلی ضرر رسانده است به خیلی از سایت ها
حتی سایت های که مطالب از خودشان بودند .
معلوم نیست داره چی کار می کنه . هر روز هم می اید کنفرانس می گذاره و امید به اینده می ده
همون موتوری را هم داشت به نظرم رخت بهم .
در ضمن اون واتر مارک را به خطار افطایش بازدید گفتم ممکنه یک نفر این مطالب را کپی کنه و طرف ادرس سایت روش باشه به سایت ما بیاید .
راستی هنوز افراد مورد نظر خود را پیدا نکردی
اگر خوشت امد محمد جان یک اعتبار بده رفیق
05-28-2012, 02:28 PM
ارسال: #26
حالا نمیشه یک دومین که هنوز شروع به کار نکرده رو شما بهینه سازی رایگان کنید؟

بهترین سایت تفریحی Big Grin
05-28-2012, 06:02 PM
ارسال: #27
ممنون علی جون
گوگل قصدش خیر بوده جدا ولی خب همیشه وقتی میخواد تغییر کلی کنه همین مشکلات پیش میاد.
مثلا همین پاندا و پنگوئن خودشون یه اشتباهاتی کردن که ما خب تا حدودی شناسایی کردیم. البته نمیشه بهشون دل بست ولی این دوره باید پیش بینی کرد کار جدید گوگل رو و اقدام کرد. یه سری موارد که در مورد بهینه سازی متوجه شدیم واقعا خنده داره که خب نمیتونم بگم ولی اگر متوجه بشین واثعا خنده داره.
افراد هم خوشبختانه استقبال بیشتر شده. و خب صد در صد طول میکشه افراد کاملا فعال پیدا کرد.
جواب دوست دیگم که بهینه سازی میخواست.
ببین
بهینه سازی شاخه های زیادی داره. حتی هاست و سرور. منی که دارم ماهی 70 تومن پول هاست میدم مطمئنم از سایتهایی که دارم ارائه میدم دیگه.
یا یه نمونه کار بد 100 تا نمونه کار خوب رو خنثی میکنه وقتی خودم سایت داده باشم ببینم داره بیجا کاری میکنه خب همونطور که دادم پس میگیرم. و نمیزارم مورد بدی پیدا بشه.

07-16-2012, 06:55 AM
ارسال: #28
سلام چطوری با شما ارتباط بگیرم من میخام شرایط کارو بدونم مرسی

هر ایده ای در فکر ادمی متولد شود سرانجام درواقعیت قابل تحقق وتنها بسته به تلاش ادمی زمان می برد
07-16-2012, 06:55 AM
ارسال: #29
سلام چطوری با شما ارتباط بگیرم من میخام شرایط کارو بدونم مرسی

هر ایده ای در فکر ادمی متولد شود سرانجام درواقعیت قابل تحقق وتنها بسته به تلاش ادمی زمان می برد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سهند شیمی چگونه به یک کمپانی قدرتمند در صنعت کاشی تبدیل شد؟ svz2022 0 160 11-12-2022 03:03 PM
آخرین ارسال: svz2022
Lightbulb نظرتون راجع به دوره "کوچینگ ثروت" آقای مرتضی الهی چیه؟ M A X 0 307 04-13-2017 12:41 PM
آخرین ارسال: M A X
  گام به گام ایجاد یک بانک اطلاعاتی آنلاین parastoo260 10 1,547 09-28-2015 01:57 PM
آخرین ارسال: parastoo260
  چگونه طراحان وب به جهنم می روند!؟ mallarme 8 1,714 04-13-2014 02:11 PM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  آموزش قدم به قدم طراحی سایت حرفه ای kamangar 15 3,836 06-10-2013 08:24 PM
آخرین ارسال: رضا فضلعلی
  نظر شما راجع به پاوربالانس toofan245 27 3,304 10-21-2012 03:56 PM
آخرین ارسال: toofan245
  سایت های ایرانی که به درآمد واقعی رسیدن navidh8 4 2,839 02-08-2012 04:42 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  آشنایی با روشهای مناسب تبلیغات اینترنتی و راه حل های منسوخ شده ndm1368 2 1,684 08-05-2011 04:39 PM
آخرین ارسال: madar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS