ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چند بار از اینترنت خرید کرده اید ؟؟
زمان کنونی: 05-15-2024, 07:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amir_sky
آخرین ارسال: irandac
پاسخ: 40
بازدید: 5782

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-17-2012, 01:50 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-17-2012 02:20 AM، توسط amir_sky.)
ارسال: #1
سلام دوستان
چند بار از اینترنت خرید کردید ؟
آیا تا به حال سرتون خدای نکرده کلاه رفته ؟
آخرین خریدی که کردید چی بوده ؟؟

منتظــر زمــان ایــده آل نشســتن ، انتظــاریست که تا ابد طــول خــواهد کشــید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , هومان هرمزدی , yu3f , mir abbas , habib tousi
06-17-2012, 02:18 AM
ارسال: #2
RE: چند بار از اینترنت خرید کرده اید ؟؟
خود من تقریبا 10 بار خرید کردم .
آخرین خریدم هم یه بسته بود که از یه گروه اینترنتی خریدم. البته به قول اونا برنده شده بودم.
این پکیج به قول اونا شامل یه دی وی دی شامل نرم افزار های کاربردی ، دستبند ماه تولد، یه عطر فرانسه ای ، جا کلیدی هوشمند و یه ساعت بود .
جالب اینجا بود یه dvd رایت کرده بودن روش با ماژیک بد خط نوشته بودن : پکیج نرم افزارهای کاربردی. عطرش هم مطمئنم مال هرجا بود ، فرانسه ای نبود . به جای جا کلیدی یکی از این بطری های آب که جدیدا تبلیغش تو نت زیاده فرستاده بودن... دستبندش هم که توی شهر خودمون 1000 تومنه ... که قیمتش رو 50.000 زده بودن Huhکه به جرات میونم بگم 10000 تومن ارزش نداشت . خلاصه بابت همینا 17000با هزینه ارسال پول دادم این تخفیف ویژه هم به این خاطر بود که من برنده ی خوش شانس این پکیج تو جشنواره تابستانی شده بودم. Blush

تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , iranboy , yu3f , mir abbas , habib tousi
06-17-2012, 02:21 AM
ارسال: #3
اینا ترفندشونه . چطور اطمینان کردی ؟ سایتهایی که فروش ندارن برای اینکه پولی در بیارن از این ترفند استفاده می کنن .
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , amir_sky , مهدی گل محمدی , هومان هرمزدی , Divar , mir abbas , habib tousi
06-17-2012, 07:49 AM
ارسال: #4
10_004سلام دوستان خرید داشتم کتاب - کتاب الکترونیکی - سی دی - بیشتر محصولات آموزشی می خرم تا یادم نرفته یک امپی تری که سرم کلاه گذاشت اونی که باید باشه نبود ولی خوب کارش نمی شود کرد در کل ضعف اصلی این خرید ها عدم اطمینان خریداران از محصولات ارائه شده است حال چه قیمت چه کیفیت . بنده به نوبه خود فکر می کنم یک روزی این مسائل جبرا حل می شود و خرید های اینترنتی رونق بیشتری خواهد گرفت . موفق باشید
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , amir_sky , مهدی گل محمدی , yu3f , habib tousi
06-17-2012, 09:50 AM
ارسال: #5
سلام
دوست عزیز من اکثر خریدهایی که میشه توسط اینترنت انجام داد رو از فروشگاههای اینترنتی انجام میدم
خیلی هم راضی هستم تا حالا هم سرم کلاه نرفته
کتاب.سی دی . تی زمین شور .شمع . دستگاه کیک ساز .سنگ ماه تولد .گز . گردنبند .گل سر .صندل . دستگاه ورزشی و ...
من خیلی خرید میکنم ا ز این جور فروشگاهها

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amir_sky , مهدی گل محمدی , هومان هرمزدی , iranboy , yu3f , mir abbas , habib tousi , یوسف خادم پیر
06-17-2012, 02:09 PM
ارسال: #6
در صورتی که از فروشگاههای معتبر خرید کنید مشکلی پیش نمیاد.
من کتاب، سی دی آموزشی، لباس ورزشی و عطر خریدم. خیل هم راضیم. عطریم که خریدم 100% مطمئنم که اصله

زندگی یک فهم است
فکر زنجیر کنی یا پرواز،
در همان خواهی ماند...
 تشکر شده توسط: amir_sky , مهدی گل محمدی , هومان هرمزدی , iranboy , mir abbas , habib tousi
06-17-2012, 03:01 PM
ارسال: #7
امروزه گسترش رسانه های دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی، باعث به وجود آمدن تعامل اقتصادی میان کاربران اینترنت، شرکت ها و سرمایه گذاران مختلف شده است. قابلیتهایی که تجارت و خرید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود جدا کرده و دنیای تازه ای را به روی تاجران و مشتریان باز کرده است.
گرچه افراد، شیوه خرید سنتی را پذیرفته اند و با آن کنار آمده اند اما این شیوه خرید، مشکلات و موانعی هم دارد.

شلوغی فروشگاه ها، لزوم صرف وقت برای خرید، نیاز به حرکت و جابجایی فیزیکی، نیاز به حمل وجه نقد و امکان سرقت پول، از جمله معایبی است که در خرید سنتی باعث شده مشتریان به دنبال راه های جایگزین باشند و به نظر می رسد خرید از طریق اینترنت بتواند تا حدودی این موانع را برطرف کند.

مشتریان دلایل متعددی برای خرید اینترنتی عنوان می کنند . بسیاری از این دلایل به خصوصیات منحصر به فرد محیط اینترنت مثل دسترسی جهانی به کالا و خدمات ، وجود اطلاعات فراوان در مورد محصولات ، امکان مقایسه کالاها با یکدیگر و قیمتهای آن ها ، صرفه جویی در زمان ، انعطاف پذیری در زمان خرید ، عدم نیاز به تحرک فیزیکی ، وجود قیمت های رقابتی ، تنوع محصولات و سهولت در سفارش خرید بر می گردد. در واقع می توان عمده ترین مزیت خرید اینترنتی را راحتی و سهولت آن دانست . به این ترتیب خرید مجازی می تواند جایگزین واقعا مطلوبی برای خرید حضوری باشد
خود من هم یه بار یه گوشی موبایل خرید کردم که تا الان داره کار میده ... با وجود اینکه توی جاسک و شهرهای اطراف به علت فاصله کم با کشورهایی مثل امارات و عمان کالاهای خارجی خوب و ارزون قیمتی پیدا میشه...

تشکر شده توسط: yu3f , mir abbas , habib tousi , iranboy
09-05-2012, 11:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-05-2012 11:41 PM، توسط mehrnoosh.)
ارسال: #8
تقریبا هر سری که خرید کردم سرم کلاه رفته
مثلا یکبار کتاب خریدم وقتی برام رسید کتابی بود که چند صفحه اولش کنده شده بود ، نو نبود و صفحات باز شده بود و چاپش دست کم برای 10 سال پیش بود
30 صفحه کتاب یا کمتر با این شرایط حدود 10000 تومن برام آب خورد!!
همینطوریه که تو ایران اعتماد به خرید اینترنتی کم میشه درحالیکه خارج بیشتر خریدها اینترنتی انجام میشه و قشنگ رواج داره
 تشکر شده توسط: yu3f , mir abbas , habib tousi
09-05-2012, 11:42 PM
ارسال: #9
سلام
من کارت شارژ اکثر اوقات از طریق اینترنت میخرم.
سی دی آموزش زبان گرفتم 6500 تومان که وقتی واسم فرستادن اصلا اون چیزی نبود که تو سایتشون گفته بودند.
راستش نمیتونم اعتماد کنم.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , habib tousi
09-05-2012, 11:51 PM
ارسال: #10
من بیشتر کتاب گرفتم.یعنی تقریبا هر چی گرفتم کتاب بوده.بیشتر هم از آدینه بوک
 تشکر شده توسط: mir abbas , habib tousi , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه از اینترنت کسب درآمد کنم؟ money* 9 2,484 12-26-2018 12:03 AM
آخرین ارسال: viska
  بهترین و مطمئن ترین شیوه درآمد از اینترنت برای یک تازه کار saeedhashemi1371 5 1,991 11-24-2017 01:00 PM
آخرین ارسال: javaneirani
  خرید گروهی پکیج وبمستران هوشمند 2 همیار وردپرس (کسب و کار اینترنتی حرفه ای) xmax9119 4 2,320 01-02-2017 10:47 PM
آخرین ارسال: مهران مانی
  استفاده از ویکی پدیا برای کسب درآمد fado 5 3,537 10-13-2015 09:21 PM
آخرین ارسال: kashef51
  ماهی 100 هزار تومان از اینترنت... hs6467 20 2,526 08-09-2015 11:48 AM
آخرین ارسال: reza.rs
Lightbulb راهنمایی چگونگی تبلیغ و فروش کارهای هنرمندان در اینترنت؟ afshin67 30 6,267 12-29-2014 01:00 PM
آخرین ارسال: radical
  کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز msnmas 37 9,156 07-25-2014 01:26 AM
آخرین ارسال: milad_Mdpr
  اگر هنرمند هستید جشنواره ها را از دست ندهید ! aminjan 1 492 06-20-2014 11:58 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی msnmas 17 7,890 02-03-2014 09:31 PM
آخرین ارسال: safory
  نحوه دریافت پول از خارج از کشور make money 4 2,344 01-27-2014 08:30 AM
آخرین ارسال: محمد123
Thumbs Up کسب درآمد از طریق اینترنت کامیار کاظمی 78 27,424 01-10-2014 07:18 PM
آخرین ارسال: starter127
  چند سوال درباره فروشگاه اینترنتی amir_sky 12 3,377 04-23-2013 06:05 PM
آخرین ارسال: دهدار
  پاسخ تعدادي از پرسشهاي متداول در زمينه كتابهاي الكترونيكي بيلا بالا 0 502 11-12-2012 12:37 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  54 ساعت لذت بخش ( گزارشی از استارت اپ ویکند) kafshduzak 10 2,600 09-13-2012 12:54 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  شاه کلید کسب درآمد از اینترنت را می شناسید؟ sherafati 0 1,726 03-24-2012 02:47 PM
آخرین ارسال: sherafati
  در چند سالگی بازنشسته می‌شوید؟ کامیار کاظمی 0 871 11-13-2011 01:12 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS