ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارگاه عملی یک روزه
زمان کنونی: 05-18-2024, 10:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ:
بازدید: 8746

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه عملی یک روزه
05-20-2012, 04:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-20-2012 04:27 PM، توسط azim.)
ارسال: #23
RE: کارگاه عملی یک روزه
سلام دوستان .

اول از همه خوشحالم که این همایش هم برگزار شد و باعث آشنایی با دوستان جدیدی گردید.

نکته ای که کاملا قابل توجه هستش اینه که این همایش قرار بود بیشتر عملی باشد تا تئوری ، ولی متاسفانه اینطور نشد.

اما موضوعی که ذهن خود من رو در این 2 روز به خودش درگیر کرده بود این هستش که واقعا این کارگاه چطور میشد به یک کارگاه عملی تبدیل بشه ؟
مثلا آقای ضیایی مباحثشون رو چطور باید به صورت عملی بیان می کردند ؟
و یا کامیار عزیز که به بحث خلاقیت در کار پرداخت و موضوع 2برابر کردن پول را هم مطرح کرد ، چطور این موضوعات رو به کارگاه عملی باید تبدیل می کرد ؟
نکته ای که مهم هستش اینه که همه با هم ایده بدیم که در برنامه های بعدی بتونیم بهره بیشتری ببریم.

همه ی ما چون روحیه کارآفرینی داریم و به دنبال ایده های جدید هستیم ، پس باید بتونیم ایده ای را که بیان می کنیم به عمل تبدیل کنیم.

در مورد آقای جهانگیری هم من تا حدودی با نظر بعضی از دوستان که می گویند بیشتر تبلیغ کار خودشون رو می کردند موافق هستم ، اما یک نکته ای رو دوست دارم اینجا مطرح کنم :
اکثر افراد کارآفرین ، که از لحاظ شخصیتی رسانه ای هستند و به قول معروف به شهرت رسیده اند ، یک جورایی به یک سری از صحبت هایشان عادت می کنند ، و چون با همان حرف ها و ایده ها و طرح ها معروف شده اند و در جاهای مختلف سخنرانی می کنند و همیشه از خاطرات و حرف های تکراری شان می گویند ، وقتی هم برای یک همایش دعوتشان می کنیم باز هم همان حرف ها را می زنند ، چون فکر می کنند هنوز هم حرف هایشان جذاب هستند.
اما این وسط این ما هستیم که باید از قبل به چنین افرادی بگوییم لطفا در مورد فلان موضوع و فلان موضوع صحبت کنید ، نه اینکه از راه برسه و یک مشت حرف هایی که در مجلات و cd ها هم میشه پیدا کرد رو بگه.
از نظر من اصلا این همایش باید مجری محور برگزار می شد و یک نفر به عنوان مجری ، واسط بین شرکت کنندگان و اساتید میشد و بحث 2 جانبه راه می انداخت .
اونوقت کارگاه عملی هم داشتیم

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهتاب , P@RSA , مسعود کوچولو , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , YashaR1989 , shahram......32 , ناصر صادقی , قناد , Mrs.Seyedi , yazdan1392
موضوع بسته شده است 

پیام های داخل این موضوع
RE: کارگاه عملی یک روزه - azim - 05-20-2012 04:23 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برگزاری همایش کسب و کار آنلاین - کارگاه شهروندی کامیار کاظمی 0 793 05-20-2015 01:31 PM
  یک اتفاق خوب در امروز حامد 17 2,406 04-10-2013 06:44 AM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  از نظر شما ویژگی های یک همایش خوب چیست؟ کامیار کاظمی 1 2,408 04-05-2013 10:32 PM
آخرین ارسال: دهدار
  کارگاه عملی دوبرابر کردن پول کامیار کاظمی 142 24,239 04-18-2012 10:30 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  جلسه سوم - پنج شنبه 6 مرداد ساعت یک میدان تجریش کامیار کاظمی 47 8,077 08-18-2011 04:45 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS