ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارگاه عملی دوبرابر کردن پول
زمان کنونی: 05-05-2024, 02:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: hotdvd
پاسخ: 143
بازدید: 24093

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-27-2011, 12:48 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-14-2012 12:56 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
با صحبت های انجام شده بر آن شدیم تا با همکاری ماهنامه خلاقیت و پشتیبانی همراه اول خبرگزاری و هفته نامه ریال نیوز، اولین کارگاه آموزشی سراسری انجمن را با موضوع "2 برابر کردن پول " در تهران برگزار کنیم.
زمان دقیق همایش و ساعت برگزاری :

برای راحتی دوستان شهرستان (روز بعد از همایش تعطیل است.) و دانشجویان که قرار شد که بعد از امتحانات کارگاه برگزار شود:
21 بهمن (جمعه) ساعت 10:30 تا 12:30 در تهران برگزار می شود که دعوتنامه و آدرس برای دوستان ارسال میشود.

نکات :
- تعداد ثبت نام ها تاکنون بیش از 500 نفر بوده است بنابراین تنها افرادی که زودتر اقدام به رزور کرده اند دعوتنامه ارسال میشود (به علت گنجایش کم سالن همایش) و عزیزان اگر بعد از دریافت دعوتنامه به هر دلیلی نمیتوانند شرکت کنند لطفا ذکر کنند تا فرد دیگر بجای آنها دعوت شود.
- ارسال دعوتنامه بر اساس الویت ثبت نام است بنابراین به علت کمبود جا ممکن است رزرو را انجام اما دعوت نشوید.
- دعوتنامه ها ازر طریق ایمیل ارسال میشود.
- تا روز 19 بهمن دعوتنامه ها ارسال میشود، پس تا آن زمان ایمیل خود را چک کنید.
- لطفا بیش از تعدادی که در فرم دعوتنامه ذکر کرده اند همراه با خود نیاورند تا شرمنده نشوییم.

تبلیغات این همایش در جدیدترین شماره ماهنامه خلاقیت به چاپ رسیده است.
این همایش بصورت رایگان و حمایت مالی انجمن برگزار خواهد شد.

توجه داشته باشید به علت گنجایش 100 نفری سالن همایش ، دوستان علاقمند باید از قبل ، با پر کردن فرم زیر ، جای خود را رزرو نمایند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی این همایش، به شماره دی ماه ماهنامه خلاقیت مراجعه بفرمائید. 4 صفحه اختصاصی به این همایش تعلق دارد.

[تصویر: Se.jpg]

شاید در صورت ادامه این استقبال مجبور به استفاده از یک سالن بزرگتر با گنجایش بیشتر باشیم.
البته استقبال دوستان شهرهای دیگر واقعا چشمگیر بوده است و تقریبا از بیشتر نقاط، ثبت نام داشته ایم.

تصاویر کارگاه (با تشکر از عکاس عزیز آقای محمدرضا تمرتاش ) :
[تصویر: IMG_7120.jpg]
[تصویر: IMG_7140.jpg]
[تصویر: IMG_7146.jpg]
[تصویر: IMG_7195.jpg]
[تصویر: IMG_7093.jpg]
[تصویر: IMG_7062.jpg]
[تصویر: IMG_7053.jpg]
[تصویر: IMG_7041.jpg]

فایل پاورپوینت کارگاه آموزشی (دانلود بفرمائید.)

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: pulaki , مهتاب , MARYAR , مهدی گل محمدی , mosafere55 , جوان , aaftaab24 , pesar368 , saeed225 , shahram......32 , mjdehghani , jahanagahi , arash1367 , sajjad , محمدرضا پورقوامی , mohamad javad , مصطفي , amin_tak , نیک , madar , shahrasebi , vavan1389 , mostafa ghobadi , حامد , بهار قوام , ناصر صادقی , اقاي ايـــده , P@RSA , arash67 , azim , yaraei , قناد , f.jafarankorjan , poolsaz , farid2012 , mohajer.my , سعید.کرمی , sherafati , iranboy , zoofanoon , mohammad62 , بيلا بالا , Mind , من میلیاردرم , صابری , دکتر شکراله پور , habib tousi
12-27-2011, 01:08 AM
ارسال: #2
RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول
بسيار سپاسگذار از پيگيري هاي انجام شده و همچنين سپاسگذار از سردبير مجله خلاقيت براي حمايتشان

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب , مهدی گل محمدی , mosafere55 , جوان , jahanagahi , arash1367 , محمدرضا پورقوامی , pulaki , نیک , مصطفي , mostafa ghobadi , کامیار کاظمی , ناصر صادقی , farid2012 , zoofanoon , habib tousi
12-27-2011, 01:46 AM
ارسال: #3
خواهشا زمان دقیق همایش از قبل اطلاع رسانی شود تا فرصت برای برنامه ریزی و حضور درهمایش داشته باشیم
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , arash1367 , pulaki , mostafa ghobadi , zoofanoon , habib tousi
12-27-2011, 08:54 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-27-2011 09:41 AM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #4
با سلام به مدير محترم سايت
من يكي از اعضاي انجمن هستم وبراي همايش نميتونم بيام تهران فقط ميتونم براتون اطلاع رساني اين همايش رو انجام بدم چون من پنل كاربري ارسال پيامك بصورت انبوه دارم وميتونم براتون تبليغات انجام بدم فقط كافيه متن خودتون رو با شماره همراه كساني كه ميخواين براشون پيامك ارسال كنيد برام ايميل كنيد تا براتون با نازلترين قيمت ممكن (هرپيامك 10تومان)اطلاع رساني كنم ضمنا اگه سامانه ارسال پيامك هم خواستين ميتونم يك ساله براتون پنل كاربري تحويل بدم با قيمت فقط 15000 تومان براي مديريت خودتون براي ارسال اس ام اس واين قيمت فقط براي اعضاي اين انجمن ميدم وگر نه فروشم براي ديگران 25000 تومان است ميتونيد اين رو تو سايتم ببينيد باتشكر
محمد فدوي
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pulaki , arash67 , kimyya , mostafa ghobadi , habib tousi
12-27-2011, 10:26 AM
ارسال: #5
ما كه هستيم...

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , pulaki , mostafa ghobadi
12-27-2011, 10:36 AM
ارسال: #6
برنامه ريزي خودتون براي چه ماهيه؟منظورم اينه كه فكر ميكنيد كي آمادگي برگذاري سمينار رو داشته باشيد؟
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , pulaki , mostafa ghobadi , iranboy , habib tousi
12-27-2011, 12:05 PM
ارسال: #7
آقای کاظمی شما بی نظیرید . از تمام زحماتی که متحمل می شوید ممنون . اگر کاری از ما بر می آید دریغ ننماید ، اجازه بدهید ما هم خود را سهیم مسایل انجمن بدانیم .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهتاب , مهدی گل محمدی , jahanagahi , pulaki , mostafa ghobadi , iranboy , habib tousi
12-27-2011, 12:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-27-2011 12:18 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #8
خواهش میکنم جناب دهقانی.
مطمئن باشید اگر تشویق ها و انرژی های مثبت شما دوستان نبود، اصلا کارها پیش نمی رفت که همه این پیشرفت ها را مدیون تک تک شما عزیزان هستیم.

یک طرح دارم که میخواهم همه عزیزانی که از طریق انجمن به کسبی رسیده اند را در سطح ایران معرفی کنم!
لطفا دوستان سریعتر انرژی خود را متمرکز کنید تا طرح های عملی شکل یابد.
واقعا خوشحال هستم که فقط امروز صبح دو نفر از دوستان به من اطلاع داده اند که در حال راه اندازی کسب خود هستند!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مهتاب , aaftaab24 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , pesar368 , محمدرضا پورقوامی , shahram......32 , pulaki , نیک , mostafa ghobadi , Mind , امیر222 , habib tousi
12-27-2011, 03:00 PM
ارسال: #9
با تشکر از ادمین عزیز.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , habib tousi
12-27-2011, 03:03 PM
ارسال: #10
درود
ضمن خداقوت خدمت مدیریت انجمن ودیگر عزیزان
بنده جهت این کارگاه ثبت نام کردم
خواهشمندم از مدیر انجمن جناب آقای کاظمی که از طریق ایمیل زمان و محل برگزاری اعلام گردد.
چون طبق فرمایش جناب آقای کاظمی قرار بود ایمیل زمان ثبت نام نیز ارسال شود ولی بنده تا این لحظه هیچ ایمیلی دریافت نکردم و فقط از طریق انجمن متوجه زمان ثبت نام این کارگاه شدم.
با تشکر از زحمات جنابعالی ودیگر دوستان
بدرود

آنچه جذاب است سهولت نيست، دشواري هم نيست، بلکه دشواري رسيدن به سهولت است .(کوروش بزرگ)
http://iranariaei.blogfa.com/پارسه ایرانیان
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , مهتاب , محمدرضا پورقوامی , pulaki , mostafa ghobadi , sokoot , iranboy , habib tousi
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برگزاری همایش کسب و کار آنلاین - کارگاه شهروندی کامیار کاظمی 0 789 05-20-2015 01:31 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  کارگاه عملی یک روزه کامیار کاظمی 43 8,556 08-23-2012 10:16 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS