سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول (/showthread.php?tid=1463)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - کامیار کاظمی - 12-27-2011 12:48 AM

با صحبت های انجام شده بر آن شدیم تا با همکاری ماهنامه خلاقیت و پشتیبانی همراه اول خبرگزاری و هفته نامه ریال نیوز، اولین کارگاه آموزشی سراسری انجمن را با موضوع "2 برابر کردن پول " در تهران برگزار کنیم.
زمان دقیق همایش و ساعت برگزاری :

برای راحتی دوستان شهرستان (روز بعد از همایش تعطیل است.) و دانشجویان که قرار شد که بعد از امتحانات کارگاه برگزار شود:
21 بهمن (جمعه) ساعت 10:30 تا 12:30 در تهران برگزار می شود که دعوتنامه و آدرس برای دوستان ارسال میشود.

نکات :
- تعداد ثبت نام ها تاکنون بیش از 500 نفر بوده است بنابراین تنها افرادی که زودتر اقدام به رزور کرده اند دعوتنامه ارسال میشود (به علت گنجایش کم سالن همایش) و عزیزان اگر بعد از دریافت دعوتنامه به هر دلیلی نمیتوانند شرکت کنند لطفا ذکر کنند تا فرد دیگر بجای آنها دعوت شود.
- ارسال دعوتنامه بر اساس الویت ثبت نام است بنابراین به علت کمبود جا ممکن است رزرو را انجام اما دعوت نشوید.
- دعوتنامه ها ازر طریق ایمیل ارسال میشود.
- تا روز 19 بهمن دعوتنامه ها ارسال میشود، پس تا آن زمان ایمیل خود را چک کنید.
- لطفا بیش از تعدادی که در فرم دعوتنامه ذکر کرده اند همراه با خود نیاورند تا شرمنده نشوییم.

تبلیغات این همایش در جدیدترین شماره ماهنامه خلاقیت به چاپ رسیده است.
این همایش بصورت رایگان و حمایت مالی انجمن برگزار خواهد شد.

توجه داشته باشید به علت گنجایش 100 نفری سالن همایش ، دوستان علاقمند باید از قبل ، با پر کردن فرم زیر ، جای خود را رزرو نمایند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی این همایش، به شماره دی ماه ماهنامه خلاقیت مراجعه بفرمائید. 4 صفحه اختصاصی به این همایش تعلق دارد.

[تصویر: Se.jpg]

شاید در صورت ادامه این استقبال مجبور به استفاده از یک سالن بزرگتر با گنجایش بیشتر باشیم.
البته استقبال دوستان شهرهای دیگر واقعا چشمگیر بوده است و تقریبا از بیشتر نقاط، ثبت نام داشته ایم.

تصاویر کارگاه (با تشکر از عکاس عزیز آقای محمدرضا تمرتاش ) :
[تصویر: IMG_7120.jpg]
[تصویر: IMG_7140.jpg]
[تصویر: IMG_7146.jpg]
[تصویر: IMG_7195.jpg]
[تصویر: IMG_7093.jpg]
[تصویر: IMG_7062.jpg]
[تصویر: IMG_7053.jpg]
[تصویر: IMG_7041.jpg]

فایل پاورپوینت کارگاه آموزشی (دانلود بفرمائید.)

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - MARYAR - 12-27-2011 01:08 AM

بسيار سپاسگذار از پيگيري هاي انجام شده و همچنين سپاسگذار از سردبير مجله خلاقيت براي حمايتشان

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - mosafere55 - 12-27-2011 01:46 AM

خواهشا زمان دقیق همایش از قبل اطلاع رسانی شود تا فرصت برای برنامه ریزی و حضور درهمایش داشته باشیم

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - jehanbazar - 12-27-2011 08:54 AM

با سلام به مدير محترم سايت
من يكي از اعضاي انجمن هستم وبراي همايش نميتونم بيام تهران فقط ميتونم براتون اطلاع رساني اين همايش رو انجام بدم چون من پنل كاربري ارسال پيامك بصورت انبوه دارم وميتونم براتون تبليغات انجام بدم فقط كافيه متن خودتون رو با شماره همراه كساني كه ميخواين براشون پيامك ارسال كنيد برام ايميل كنيد تا براتون با نازلترين قيمت ممكن (هرپيامك 10تومان)اطلاع رساني كنم ضمنا اگه سامانه ارسال پيامك هم خواستين ميتونم يك ساله براتون پنل كاربري تحويل بدم با قيمت فقط 15000 تومان براي مديريت خودتون براي ارسال اس ام اس واين قيمت فقط براي اعضاي اين انجمن ميدم وگر نه فروشم براي ديگران 25000 تومان است ميتونيد اين رو تو سايتم ببينيد باتشكر
محمد فدوي

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - shahram......32 - 12-27-2011 10:26 AM

ما كه هستيم...

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - aaftaab24 - 12-27-2011 10:36 AM

برنامه ريزي خودتون براي چه ماهيه؟منظورم اينه كه فكر ميكنيد كي آمادگي برگذاري سمينار رو داشته باشيد؟

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - mjdehghani - 12-27-2011 12:05 PM

آقای کاظمی شما بی نظیرید . از تمام زحماتی که متحمل می شوید ممنون . اگر کاری از ما بر می آید دریغ ننماید ، اجازه بدهید ما هم خود را سهیم مسایل انجمن بدانیم .

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - کامیار کاظمی - 12-27-2011 12:11 PM

خواهش میکنم جناب دهقانی.
مطمئن باشید اگر تشویق ها و انرژی های مثبت شما دوستان نبود، اصلا کارها پیش نمی رفت که همه این پیشرفت ها را مدیون تک تک شما عزیزان هستیم.

یک طرح دارم که میخواهم همه عزیزانی که از طریق انجمن به کسبی رسیده اند را در سطح ایران معرفی کنم!
لطفا دوستان سریعتر انرژی خود را متمرکز کنید تا طرح های عملی شکل یابد.
واقعا خوشحال هستم که فقط امروز صبح دو نفر از دوستان به من اطلاع داده اند که در حال راه اندازی کسب خود هستند!

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - jahanagahi - 12-27-2011 03:00 PM

با تشکر از ادمین عزیز.

RE: کارگاه عملی دوبرابر کردن پول - koroshparsi - 12-27-2011 03:03 PM

درود
ضمن خداقوت خدمت مدیریت انجمن ودیگر عزیزان
بنده جهت این کارگاه ثبت نام کردم
خواهشمندم از مدیر انجمن جناب آقای کاظمی که از طریق ایمیل زمان و محل برگزاری اعلام گردد.
چون طبق فرمایش جناب آقای کاظمی قرار بود ایمیل زمان ثبت نام نیز ارسال شود ولی بنده تا این لحظه هیچ ایمیلی دریافت نکردم و فقط از طریق انجمن متوجه زمان ثبت نام این کارگاه شدم.
با تشکر از زحمات جنابعالی ودیگر دوستان
بدرود