ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارگاه عملی یک روزه
زمان کنونی: 05-05-2024, 05:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 44
بازدید: 8559

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه عملی یک روزه
05-20-2012, 02:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-20-2012 02:06 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #21
RE: کارگاه عملی یک روزه
سلام و ادب خدمت دوستان گرامی و محترم
فرمودند که نظر خودتان را در مورد همایش بگوئید بنده هم اطاعت امر کرده مطالبی را خدمتتان عرض می کنم انشا الله که مفید حال باشد :
1- همین که دوستان خوب و پر انرژی و مستعدی را ملاقات کردم خودش کلی ارزش داشت و مفتخرم که به خدمت ایشان رسیدم.
2- همایش بیشتر تئوری بود اگر عملیاتی می شد بازده بیشتری داشت مثلا اگر مهندس ضیایی همین بیزنس پلان را فقط کار می کرد و یک پروسه را بصورت عملی کار میکردند فوق العاده بود والی در کتاب ها مطالب بیشتری می توان در این مورد بدست آورد ، چه خوب بود که یک متد از کار را از اول تا آخر کار می کردند. انشا الله در همایش های دیگر.
3- مهندس کاظمی که بنده ارادت به ایشان دارم و در همین جا از ایشان و دوستان دست اندر کار که قبول زحمت کرده تا این همایش برگزار شود قدر دانی می کنم . آقای مهندس چه خوب بود که اطلاعاتتان را کلاسه می کردید و تا پراکنده گی در ارائه بوجود نمی آمد ماشا الله شما پر از اطلاعات هستید و برای آموزش دادن بایستی یکی از آنها را از صفر شروع می کردید البته با توجه به شناختی که از جنابعالی دارم شرایط بوجود آمده که خیلی هم غیر مترقبه بود باعث شد که شما به گونه ای دیگر برنامه تان پیش رود آن هم از کار با ارزش دوستان و شما کم نخواهد کرد.
4- دکتر جهانگیری ایده های خیلی خوبی از ایشان گرفتم البته تا عملیاتی بشود خیلی کار دارد و حالا چگونه و به چه شکلی ایشان می تواند ما و دوستان را برای یکسال ساپورت کند خود جای بحث دارد البته ( با روندی که دیدم بعید بنظر می رسد چنین قصدی داشته باشد). بماند بگذریم انتظار بیشتری از ایشان داشتم، و سعی او بیشتر شناساندن مجموعه خودش بود ! که انصافا خوب هم این کار را انجام می دادند . مسئله دیگر اینکه بنده دوتا از مجموعه ایشان را خریدم یکی بنام سی دی های خود اشتغالی 2 که همان برنامه دانستنی های شبکه سیما در مورد مشاغل بود و ایشان متاسفانه فقط کپی کرده و به دیگران به اسم خودش می فروختند که حتی ایشان زحمت آن را نکشیده بودند که قسمت تبلیغات زیر نویس آن را حذف کند و ... بماند.
پکیج دوم کشاورزی قرن 21 که به نظر من بسیار ابتدایی است و فقط یک محصول تجاری است .... و از یک نفر حرفه ای بعیده که چنین کاری را ارائه بدهد.
در آخر به نظر بنده این همایش نیمه پر آن بیشتر از خالی بود و هست و می دانم که در آینده بهتر از این هم خواهد شد من به شخص از آمدن به این همایش بسیار خرسند هستم.
با سپاس فراوان از عزیزان

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , m_grate29 , azim , P@RSA , کامیار کاظمی , MARYAR , shahram......32 , ناصر صادقی , mosafere55 , قناد , yazdan1392
05-20-2012, 02:22 PM
ارسال: #22
(05-20-2012 01:40 PM)sherafati نوشته شده توسط:  چرا همه همایشای توپ تو تهرانه؟

برای اینکه شما ها یخورده به خودتون بیاین و بدونید که میلیاردر شدن زیاد آسون نیست و باید براش هزینه کرد.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , m_grate29 , azim , shahram......32 , ناصر صادقی , yazdan1392
05-20-2012, 04:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-20-2012 04:27 PM، توسط azim.)
ارسال: #23
سلام دوستان .

اول از همه خوشحالم که این همایش هم برگزار شد و باعث آشنایی با دوستان جدیدی گردید.

نکته ای که کاملا قابل توجه هستش اینه که این همایش قرار بود بیشتر عملی باشد تا تئوری ، ولی متاسفانه اینطور نشد.

اما موضوعی که ذهن خود من رو در این 2 روز به خودش درگیر کرده بود این هستش که واقعا این کارگاه چطور میشد به یک کارگاه عملی تبدیل بشه ؟
مثلا آقای ضیایی مباحثشون رو چطور باید به صورت عملی بیان می کردند ؟
و یا کامیار عزیز که به بحث خلاقیت در کار پرداخت و موضوع 2برابر کردن پول را هم مطرح کرد ، چطور این موضوعات رو به کارگاه عملی باید تبدیل می کرد ؟
نکته ای که مهم هستش اینه که همه با هم ایده بدیم که در برنامه های بعدی بتونیم بهره بیشتری ببریم.

همه ی ما چون روحیه کارآفرینی داریم و به دنبال ایده های جدید هستیم ، پس باید بتونیم ایده ای را که بیان می کنیم به عمل تبدیل کنیم.

در مورد آقای جهانگیری هم من تا حدودی با نظر بعضی از دوستان که می گویند بیشتر تبلیغ کار خودشون رو می کردند موافق هستم ، اما یک نکته ای رو دوست دارم اینجا مطرح کنم :
اکثر افراد کارآفرین ، که از لحاظ شخصیتی رسانه ای هستند و به قول معروف به شهرت رسیده اند ، یک جورایی به یک سری از صحبت هایشان عادت می کنند ، و چون با همان حرف ها و ایده ها و طرح ها معروف شده اند و در جاهای مختلف سخنرانی می کنند و همیشه از خاطرات و حرف های تکراری شان می گویند ، وقتی هم برای یک همایش دعوتشان می کنیم باز هم همان حرف ها را می زنند ، چون فکر می کنند هنوز هم حرف هایشان جذاب هستند.
اما این وسط این ما هستیم که باید از قبل به چنین افرادی بگوییم لطفا در مورد فلان موضوع و فلان موضوع صحبت کنید ، نه اینکه از راه برسه و یک مشت حرف هایی که در مجلات و cd ها هم میشه پیدا کرد رو بگه.
از نظر من اصلا این همایش باید مجری محور برگزار می شد و یک نفر به عنوان مجری ، واسط بین شرکت کنندگان و اساتید میشد و بحث 2 جانبه راه می انداخت .
اونوقت کارگاه عملی هم داشتیم

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهتاب , P@RSA , مسعود کوچولو , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , YashaR1989 , shahram......32 , ناصر صادقی , قناد , Mrs.Seyedi , yazdan1392
05-22-2012, 10:09 PM
ارسال: #24
اين هم چكيده اي از نوشته هاي من از صحبتهاي دكتر جهانگيري در اين همايش تقديم به شما:

ديدن به نوعي متفاوت مثال :
حتي با ديد درآمد به زباله نگاه كنيم.
سيگاري توليد كردم كه نه تنها ضرر نداره كه مفيد هم هست.
ازكودكي لوازم عتيقه جمع ميكردم و حالا يه موزه از اونها براي بازديد عموم در زادگاهم ساختم كه براي اهالي درآمد ايجاد شده.
مايع ظرفشويي كه 80% اون آبه بصورت قرص درآوردم كه با اين كار هم در قيمت تمام شده هم در حمل و نقل و هم فروش قيمت كم شده.
سكه اي بنام سكه عشق با الگو گيري از سكه هاي قديمي و نقش حافظ روي آن.
بنايي ساخته شده از رابيتس به ضخامت 3 سانتيمير شبيه به صخره براي فروشگاه.طوريكه نياز به تبليغات نيست و افراد با پاي خودشان جذب اين ساختمون شده و عكس ميگيرند و داخل مي شوند.
خاك رنگي: 50 صنعت از خاك رنگي استفاده مي كند.
بجاي ظروف پلاستيكي بسته بندي از ظروف سفالي استفاده شود كه خود ظروف هم جنبه تزئيني دارند.
نقاشي و طراحي روي سنگها(حيوانات و مناطق تاريخي و ...)
90 ميليون سفره در روز پهن ميشه اگه 1% از اون رو تامين كنيم ميكنه 900 هزارتا عشق است(تكه كلام)
برگ درخت خرما 46% سلولز دارد حداقل كار پودر كردن آن و توليد شانه تخم مرغ است.
برخي از پيشنهادها:
1- مونتاژ(پيدا كردن كالاهاي مختلف و لوكس در سايتها و مونتاژ سازي مشابه)
2- آت سورسينگ
3- مشاغل خانگي
4- ضايعات(كشاورزي و صنعتي و ...)
5- صنايع زير دست پتروشيمي(دستگاه تزريق پلاستيك بخريم در زير زمين يا پاركينگ و قالب دكمه يا شيلنگ و ... ببنديم)

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , MARYAR , shahram......32 , مهدی گل محمدی , mosafer bedar , dara , azim , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , yazdan1392
05-22-2012, 11:40 PM
ارسال: #25
با تشکر از دوستانی که واسه ی همایش زحمت کشیدن..
بیشترین فایده ی این همایش اشنایی با دوستان جدید و دیدار با اعضای قدیمی بود...
از لحاظ کاری هیچ چیزی به معلومات بنده اضافه نشد...مهندس ضیایی یه سری اطلاعات کاملا تئوریک ارائه دادند و بس..
کامیار خان کاظمی هم که کاملا صادقانه و با احساس صحبت کردن و اگه مطالبشونو مدون و منسجم ارائه میکردن عالی بود...
دکتر جهانگیری که کلا اعتمادمو به ایشون از دست دادم...تبلیغ کارای خودشونو کردن و رفتن...صد رحمت به صحبت های اعضای انجمن..در ضمن ساپورت یکساله ی ایشان کاملا سر کاری میباشد و تنها به ایمیل های شما پاسخ میدهند..
نتیجه ی کلی::::منتظر نباشیم که کس دیگری برای ما نسخه ی موفقیت بپیچد.... بقول کامیار به روش خود پولدار شوید...

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , pesar368 , m_grate29 , azim , ناصر صادقی , قناد , Mrs.Seyedi , yazdan1392
05-23-2012, 01:16 PM
ارسال: #26
واقعا دوستان این همایش هیچ چیز مثبتی به غیر از صحبتهای جناب کاظمی نداشت واستون؟
من کلی ناراحت بودم که چرا نتونستم شرکت کنم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , ناصر صادقی , yazdan1392
05-23-2012, 01:36 PM
ارسال: #27
خانم صدفی , به این شکل هم نبود که استفاده ای از این همایش نشه
برداشت افراد فرق میکنه با همدیگه
من نمیگم صحبت های دکتر جهانگیری خوب نبود , ولی برداشتی که قبل از همایش ازشون داشتم فرق میکرد
اگه بتونیم ایده هایی که دکتر توضیح دادند رو عملی کنیم , خیلی خوبه
البته اگه کسی واقعا به این ایده ها علاقه داشته باشه
بیشتر در مورد کشاورزی و پرورش یک محصول بود و...
صحبت های مهندس ضیایی و آقای کاظمی واقعا خوب بود

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: azim , صدفی , ناصر صادقی , yazdan1392
05-23-2012, 02:32 PM
ارسال: #28
البته این نکته ی مهم فراموش نشه که بیشترین سود رو گربه برد.هم کارآفرین بود.هم سخت کوش و هم بدون پول شروع کرد کارشو
یه گربه نحیف و لاغر زمان نهار اومد بعد از یه ربع شد هرکول
و منو هم بد ترسوند
 تشکر شده توسط: صدفی , ناصر صادقی , shahram......32 , قناد , yazdan1392
05-23-2012, 03:34 PM
ارسال: #29
نه خانوم صدفی
درسته که دکتر زیاد از کارای خودش تبلیغ کرد اما ایده های بسیار زیبا و عملی برامون ارائه کرد که من فقط یکیش را وقت کردم سرچ کنم دیدم چقدر عالیه و واقعا درآمد زا

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: azim , mohammadshamosi , صدفی , ناصر صادقی , shahram......32 , yazdan1392
05-23-2012, 06:20 PM
ارسال: #30
دوستان متاسفانه به خاطر مجوز ساختمان مجبور شدم برم چمستان و نتونم به همایش برسم وواقعا تاسف میخورم بعضی دوستانی که رفتند و موضوعاتی را بیان کردند برام جالب نبود من به اینکه استاد جهانگیری با چه نیتی به این همایش اومده کاری ندارم ،ما به چه نیتی به این همایش رفتیم مهمه و اینکه کی خوب صحبت کرد کی بد مهم نیست اگر استاد جهانگیری صحبت هم نمیکرد وفقط میومد آنجا وفقط خودش را معرفی میکرد بس بود تلاش برای به موفقیت رسیدن را در وجود این مرد میتوان دید ولی ما چی انتظار داریم ایشون بیاد بگه این ایده ، این کار، این سرمایه، این خریدار برو حالشو ببر اگه اینکار را میکرد حرف نداشت ما باید این افراد را سرمشق خودمان قرار بدیم تا بتونیم به موفقیت برسیم با نشستن و هی ایده دادن که فایده نداره عمل کردن به آنها مهمه پس بیایید عمل کنیم تا اینکه فقط حرف باشه رفتن به چنین همایشی یکی از بزرگترین قدم برداشتن بسوی موفقیت میباشد رفتن شما به همایش یعنی شما یک قدم از بقیه جلوترید ومطمئن باشید اگر هدف داشته باشید حتما به موفقیتهایتان دست پیدا میکنید

تشکر شده توسط: بهنام ذوالفقارزاده , ناصر صادقی , m_grate29 , mohammadshamosi , yazdan1392
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برگزاری همایش کسب و کار آنلاین - کارگاه شهروندی کامیار کاظمی 0 790 05-20-2015 01:31 PM
  یک اتفاق خوب در امروز حامد 17 2,390 04-10-2013 06:44 AM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  از نظر شما ویژگی های یک همایش خوب چیست؟ کامیار کاظمی 1 2,397 04-05-2013 10:32 PM
آخرین ارسال: دهدار
  کارگاه عملی دوبرابر کردن پول کامیار کاظمی 142 24,093 04-18-2012 10:30 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  جلسه سوم - پنج شنبه 6 مرداد ساعت یک میدان تجریش کامیار کاظمی 47 8,026 08-18-2011 04:45 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS