ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارگاه عملی یک روزه
زمان کنونی: 05-05-2024, 10:09 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 44
بازدید: 8563

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه عملی یک روزه
05-17-2012, 10:58 AM
ارسال: #11
RE: کارگاه عملی یک روزه
توجه : برای اعضای انجمن امروز (28 اردیبهشت) نیز مبلغ 45000 تومان است.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , m_grate29 , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , jahanagahi , امیر مرادی فر , yazdan1392
05-17-2012, 12:24 PM
ارسال: #12
ممنون کامیار جان بابت همه زحماتت خیلی لطف کردی من خیلی دوست داشتم در این همایش شرکت داشته باشم ولی کلاسم باعث شد نتونم حضور داشته باشم امیدوارم آقا مهدی بهره لازم را از این همایش ببرند دوستان چون این یک فرصت استثنائیست سعی کنید جلسه را به چالش بکشید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: m_grate29 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , yazdan1392
05-17-2012, 08:31 PM
ارسال: #13
خدا را هزاران بار شکر که انجمن روز به روز محبوب تر می شود و این حرکتها با توجه به فعالیتهای شبانه روزی ادمین عزیز است. موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: امیر مرادی فر , P@RSA , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , yazdan1392
05-19-2012, 08:38 AM
ارسال: #14
RE: یک فرصت کسب و کار طلایی؛
دوستانی که در همایش در خدمت ایشان بودند چه تحلیلی از شخصیت ایشان داشتند به نظر شما این همایش مثبت ثمر بود لطف کنید نظراتتونو بیان کنید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: madar , m_grate29 , yazdan1392
05-20-2012, 09:01 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-20-2012 10:57 AM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #15
سلام دوستان عزیز تر از جانم
یک نکته توی خط:
استاد بزرگ دکتر جهانگیری استاد خیلی ها بوده و هست ، شان و منزلت ایشان بسیار بالاست شکی هم در آن نیست و بایستی چنین انسانهای فرهیخته ، با هوش و زیرک ، متعهد و متخصص روی چشم های خود جا دهیم ، دکتر همه خوبیها را دارا می باشد : ایده های خلاق ، بیش از حد اکتیو بودن ، امیدوار، خستگی ناپذیر، مدیریت پروژه ، و.....فروشنده قهار. آن یک نکته توی خط همین فروشنده بودن می باشد .
هیچ میدانید که برای ثروتمند شدن ، اکتیو شدن ، و به نظر من حتی برای اینکه معروف شوید ، بایستی یک فروشنده خوب شوید؟
پس بیاید قبل از اینکه یک ایده پرداز ، سازنده ، تولید کننده و ... باشید یک فروشنده خوب شوید و فروشنده گی را به هر طریق ممکن یاد بگیرید .
با سپاس از شما دوستان
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , m_grate29 , P@RSA , MARYAR , مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو , shahram......32 , ناصر صادقی , yazdan1392
05-20-2012, 10:01 AM
ارسال: #16
(05-19-2012 08:38 AM)ناصر صادقی نوشته شده توسط:  دوستانی که در همایش در خدمت ایشان بودند چه تحلیلی از شخصیت ایشان داشتند به نظر شما این همایش مثبت ثمر بود لطف کنید نظراتتونو بیان کنید.

ناصر جان شکی نیست که شخصیت مثبت اندیشی داشت ولی کلا حدود ساعت 3 ایشان را ملاقات کردیم فقط 1.5 ساعت درباره ی خودش و کارهایی که انجام داد صحبت کرد. و یک ساعت دیگر هم منابع ایران و حاشیه های منابع ایران.30 دقیقه هم پرسش و پاسخ

من نظرمو میگم : در کل جلسه ی مفیدی نبود برای من و حداقل چند نفری که با هم صحبت کردیم مفید نبود.
کلا من فقط یک مطلب از ایشان یاد گرفتم
در ضمن این یک کارگاه کسب و کار روزانه عملی بود نه تئوری.
بحث ها حاشیه ایی بود
قسمت اول استاد ضیایی که کلا تو حاشیه بود . بحث این بود که یک business plan خوب چیست و چطور اجرا کنیم ؟
ایشان در بحث هایشان به کرار مقایسه بین و کشور می پرداختند مثلا ایران ژاپن.اروپا خاورمیانه.امریکا ایران . امریکا و ژاپن ...
و در 30 دقیقه پایانی شروع کردن به بحث business plan که دو مورد داشت :
1.همه بلد بودند این قسمت
2.خودشم تاکید کرد که این قسمتو معمولا همه میدونند و به صورت تیتر وار گفتن

قسمت دوم : کامیار کاظمی
تعریف نمیکنم از کامیار که مدیر انجمن هست. واقعیتی بیش نیست.
من واقعا لذت بردم از بعضی از بحث های کامیار عزیز . مخصوصا عملی کردن 2 برابر پول
فقط کامیار عزیز موقع سخنرانی استرس داره

قسمت سوم : همش منتظر دکتر بودیم . گفتیم الان میاد فکر مارو روشن تر میکنه که خورد تو ذوقمون .... که در بالا اشاره کردم

تشکر ویژه از برگزار کننده های انجمن که زحمت فراوانی کشیدند.

سوژه مراسم : سماور 1.5 لیتری برای 50 نفر آدم
 تشکر شده توسط: مهتاب , کامیار کاظمی , P@RSA , mohammadshamosi , MARYAR , madar , مهدی گل محمدی , azim , YashaR1989 , shahram......32 , ناصر صادقی , قناد , yazdan1392
05-20-2012, 10:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-20-2012 11:00 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #17
ممنون محمد رضا جان، اتفاقا در حال تحلیل نظرات درباره همایش هستیم تا همایش های دیگر بهتر از قبل باشد:
درباره بخش سخنرانیم، دلم میخواست مانند همایش قبل، از هیجان سالن منفجر شود، اما معلوم نبودن زمان مراجعه دکتر (متاسفانه بدقولی هایی بوجود امد که بعد از همایش به عزیزان عرض کردم، یک موردش قیمت عجیب محصولات خود دکتر!) و در نتیجه کم بودن و بد موقع بودن زمان سخنرایم که به کارگاه نمیرسید تاثیر خوبی نداشت.
به هر حال آنقدر حرف و روش و ایده داشتم که باعث می شد برای همه انها زمان کم باشد.

به هر حال مطمئنا نقص هایی وجود داشته که برخی موارد اصلا دست برگزار کنندگان نبود و باید سعی کنیم که همایش های بعد بهتر شود.

قول خواهم داد که در همایش های بعدی این نقص ها برطرف شود، به هر صورت برای اولین بار بود که کنار دو سخنران دیگر و دو گروه جداگانه، همایش را برگزار میکردیم که برخی کمبود ها مطمئنا بر روی کار ما نیز تاثیر نامناسبی گذاشت!

ممنون از همه عزیزانی که شرکت کردند و دوستانی که در کنارم این همایش را بخوبی برگزار نمودند.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: m_grate29 , مهتاب , P@RSA , mohammadshamosi , MARYAR , madar , مهدی گل محمدی , shahram......32 , ناصر صادقی , yazdan1392
05-20-2012, 11:05 AM
ارسال: #18
قطعا تجزیه و تحلیل دوستان می تونه کمکی بسزا در پیشرفت روند برگزاری کارگاهها داشته باشه. دوستان ما رو از نظرات خود بی نصیب نگذارید. محمد رضا جان لطفا کردند و کاستی ها رو گفتند البته کاستی ها قطعا بیشتر از این بود به هر حال همه ما انسانیم و تجربه بهترین کمک کننده. لطفا بفرمایید ترجیح میدهید برنامه بعدی چه ویژگیهایی داشته باشه تا برای همه ما مفید باشه.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: P@RSA , mohammadshamosi , MARYAR , madar , مهدی گل محمدی , shahram......32 , ناصر صادقی , yazdan1392
05-20-2012, 01:33 PM
ارسال: #19
سلام خدمت دوستان
اول از همه از کامیار عزیز و بقیه دوستان که زحمت این همایش رو کشیدند تشکر میکنم ، برای بار اول تجربه خوبی برام بود.
توی هر کاری هم کاستی هم خوبی های خودش رو داره
دو تا سخنرانی اول ( آقای مهندس ضیایی و آقای کاظمی ) خیلی عالی بود
در مورد سخنان دکتر جهانگیری : ذهنیتی که قبل از همایش نسبت به ایشون داشتم خیلی فرق داشت
من فکر میکردم نسبت به فعالیت و ایده هایی که خودمون داریم ، میاند و بهمون مشاوره میدند و راه کارهایی بیان میکنند
ولی از اول تا آخر فقط از تجربیات خودشون صحبت کردند ، و ایده هایی که خودشون داشتند رو بیان کردند
به عنوان مثال وقتی مهدی از دکتر در مورد کارهای خدماتی از جمله چاپ و طراحی سوال کرد ، دکتر گفت مغازه رو تعطیل کنید !!!
---------------
ولی حدود یک ساعتی من و مهدی با مهندس ضیایی صحبت کردیم ، هر چی سوال داشتیم پرسیدیم و تا حدودی مفید ترین راه کار رو بهمون پیشنهاد میدادند
و بهتر استفاده بردیم
اگر دسترسی من به مهندس بیشتر بود ، بهتر ازشون بهره میبردم و توی کلاس هاشون شرکت میکردم
----------------
در مورد سخنرانی آقای کاظمی ایشون سنگ تمام گذاشتند ، خیلی عالی بود ، دلم میخواست بیشتر در مورد کلاس دو برابر کردن پول صحبت میکردند ولی نشد ( یه جورایی تا کنار رودخانه رفتیم و تشنه موندیم )
-----------
پ . ن : این عکسهای همایش چی شد پس؟ D:

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهتاب , مهدی گل محمدی , P@RSA , shahram......32 , ناصر صادقی , yazdan1392
05-20-2012, 01:40 PM
ارسال: #20
چرا همه همایشای توپ تو تهرانه؟

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
 تشکر شده توسط: m_grate29 , MARYAR , ناصر صادقی , mosafere55 , yazdan1392
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برگزاری همایش کسب و کار آنلاین - کارگاه شهروندی کامیار کاظمی 0 791 05-20-2015 01:31 PM
  یک اتفاق خوب در امروز حامد 17 2,390 04-10-2013 06:44 AM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  از نظر شما ویژگی های یک همایش خوب چیست؟ کامیار کاظمی 1 2,397 04-05-2013 10:32 PM
آخرین ارسال: دهدار
  کارگاه عملی دوبرابر کردن پول کامیار کاظمی 142 24,093 04-18-2012 10:30 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  جلسه سوم - پنج شنبه 6 مرداد ساعت یک میدان تجریش کامیار کاظمی 47 8,026 08-18-2011 04:45 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS