ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارگاه عملی یک روزه
زمان کنونی: 05-05-2024, 10:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 44
بازدید: 8564

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه عملی یک روزه
05-25-2012, 09:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-25-2012 09:46 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #41
RE: کارگاه عملی یک روزه
جناب لطفی به نکته خوبی اشاره کردید اما شاید بهتر باشد در اینجا کمی از هزینه های این همایش اخیر برایتان بگویم.
برای این همایش یکروزه نزدیک به دومیلیون و پانصدهزار تومان هزینه شد که شامل :
هزینه تبلیغات در سایت ها و نشریات و غیره، حق تشریف فرمایی استاد جهانگیری، ناهار و پذیرایی، سالن و غیره

و از فروش بلیط ها نیز متاسفانه تمامی این هزینه ها پوشش داده نشد. و از جهت هزینه نیز، با آنکه دانشگاه هزینه را پذیرفته بود، اما کاملا ضرر مالی به همراه داشت.
که در واقعیت، تمامی کسانی که در این مدت دو هفته ای دراین همایش زحمت کشیدند اصلا پولی دریافت نکردند و به نوعی و با محاسبات مالی ضرر هم کردند.

اما ما و گروه همایش ایرانیان با آنکه با محاسبات خود بیش از یک میلیون ضرر از لحاظ صرف هزینه داشته ایم و اگر وقت خود را بر روی کار دیگری گذاشته بودیم مطمئنا نتایج بهتری نصیب ما شده بود، اصلا از این موضوع ناراحت نیستیم و در واقعیت به علت آشنایی با عزیزان و ساعات خوشی هم که گذراندیم و مطالبی هم یاد گرفتیم بسیار خوشحال هم هستیم.
و اصلا نه از کار خود پشیمان هستیم و در آینده نیز حتما این همایش ها را با قدرت بیشتری ادامه خواهیم داد.

دوستان نیز کمی نیمه پر لیوان را ببینند بد نیست!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mosafere55 , mosafer bedar , mteam , مهدی گل محمدی , m_grate29 , MARYAR , azim , sorena87 , mohammadshamosi , yazdan1392
05-25-2012, 10:23 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-25-2012 10:28 AM، توسط mosafere55.)
ارسال: #42
آقای کاظمی عزیز
ممنون که نظر مرا برای انعکاس در سایت تایید کردید قبول دارم وبا شناختی که از شما دارم می دانم که سودی برای این همایش در نظر نگرفتید و حرف های من دلیلی بر نادیده گرفتن زحمات دوستان نیست اما به نظر من این همایش ها تا آنجا که ممکن است ساده تر و دوستانه تر برگزار شودبهتر است و البته درانتخاب اساتید و سخنران ها نیز میشود بر اساس برخی معیارها از افرادی دعوت کرد که حتی از نظر مالی مثل ما فکر میکنند یا نظرشان به طرز فکر ما نزدیک تر است امیدوارم بزودی شاهد برگزاری همایش های بعدی باشیم و شاهد ثمرات مثبت آن باشیم شاید با بعضی صرفه جویی ها بشود هزینه های جانبی همایش را کاهش داد در ضمن اگر داریم کسی یا محصولی را به نوعی تبلیغ میکنیم باید بخشی از هزینه های همایش را به عهده بگیرند
با آرزوی موفقیت در همایش های بعدی .
 تشکر شده توسط: m_grate29 , MARYAR , قناد , yazdan1392
06-10-2012, 01:05 PM
ارسال: #43
با سلام خدمت همه اعضای انجمن
دکتر جهانگیری خیلی انگیزشی و با انرژی صحبت می کنند . من قبلا در کلاس های کارآفرینی ایشان شرکت کرده ام ولی در فروردین سال 89 از ایشان 15 بذر گیاه گوشت خوار خریداری کردم و قرار شد تا یکماه دیگر این بذرها به دستم برسد . این یکماه یک سال و نیم طول کشید و من هم اواخر سال 90 پولم را پس گرفتم .( چون این بذرها از آمریکا به دست ایشان نرسید ) در کل فکر می کنم اگر از ایشان مشاوره خصوصی بگیرید و درضمن سرمایه ای در حدود 5 میلیون داشته باشید ایشان طرحی مناسب ارائه می کنند ولی خود من نتیجه ای از خرید بذر نگرفتم و تقریبا نسبت به موضوع طرح ها و کارآفرینی دلسرد شدم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: dara , rad86 , کامیار کاظمی , مهدی 1 , yazdan1392
08-23-2012, 10:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-24-2012 12:17 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #44
دوستان عزیز مدرک شرکت در همایش برای کسانی که کپی مدارک خود را طبق ایمیل درخواستی ارسال کرده بودند اماده شده است.

جهت دریافت نیز به دوستانی که مدرکشان آماده شده است ایمیل ارسال شده است.

این مدرک مورد تائید :

- وزارت علوم و تحقیقات و فناوری
- شرکت ملی نفت ایران
- سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
- سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
- انجمن مدیریت ایران

و دارای کد گواهی انحصاری است.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: P@RSA , Delta.H , mohammadshamosi , yazdan1392
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برگزاری همایش کسب و کار آنلاین - کارگاه شهروندی کامیار کاظمی 0 791 05-20-2015 01:31 PM
  یک اتفاق خوب در امروز حامد 17 2,390 04-10-2013 06:44 AM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  از نظر شما ویژگی های یک همایش خوب چیست؟ کامیار کاظمی 1 2,397 04-05-2013 10:32 PM
آخرین ارسال: دهدار
  کارگاه عملی دوبرابر کردن پول کامیار کاظمی 142 24,093 04-18-2012 10:30 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  جلسه سوم - پنج شنبه 6 مرداد ساعت یک میدان تجریش کامیار کاظمی 47 8,026 08-18-2011 04:45 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS