ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: كدوم گزينه بنظرتون درسته؟
تقدير و سرنوشت
شانس
تمركز ذهني
هيچكدوم
[نمایش نتایج]

تقدير؟ سرنوشت؟ شانس؟ يا تمركز ذهني؟ يا... ؟؟؟
زمان کنونی: 05-06-2024, 06:12 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sedaybaran
آخرین ارسال: بهداد
پاسخ: 20
بازدید: 2436

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقدير؟ سرنوشت؟ شانس؟ يا تمركز ذهني؟ يا... ؟؟؟
02-12-2013, 08:18 PM
ارسال: #11
RE: تقدير؟ سرنوشت؟ شانس؟ يا تمركز ذهني؟ يا... ؟؟؟
کائنات

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , zoofanoon , rahgozar , yu3f , صابری , mir abbas
02-12-2013, 08:22 PM
ارسال: #12
(02-12-2013 08:18 PM)صدفی نوشته شده توسط:  کائنات

ضمن نهایت تشکر که در این بحث شرکت فرمودید.
لطفا کمی توضیخ دهید. ممنون.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: صدفی , zoofanoon , M3HDI , yu3f , صابری , mir abbas
02-12-2013, 08:32 PM
ارسال: #13
(02-12-2013 08:22 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(02-12-2013 08:18 PM)صدفی نوشته شده توسط:  کائنات

ضمن نهایت تشکر که در این بحث شرکت فرمودید.
لطفا کمی توضیخ دهید. ممنون.

کائنات رازی است برای همه
هر انسان در هر زمانی از تاریخ در هر نقطه از این جهان پهناور با هر شرایط عام و خاص انسانی و در هر جامعه ای با هر سلیقه و گرایشی میتونه با استفاده از این راز به آرزوها و اهداف خود برسه
رازی برای همه كه همه موفقیت ها را هم در برمیگیره ،شاید بشه اونو راز خوشبختی بنامیم. چون هر چه آرزو دارید با این راز بدست می آورید شادی، سلامت و ثروت
قانون جاذبه یكی از مهمترین قوانین كائنات است وكائنات بر پایه این قانون ساخته شده است.

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , zoofanoon , rahgozar , yu3f , sedaybaran , Mrs.Seyedi , صابری , mir abbas
02-20-2013, 03:38 PM
ارسال: #14
خیلی وقتها آدمهایی هستند که به شما نشان می دهند که از چیزی خوششون نمیاد ولی در واقع خیلی میخوان...تو دوستان دبیرستانیم -قضیه مال 20 سال پیشه ها- یک نفر یود که میگفت من اصلا حوصله درس خوندن ندارم و چیزی نخوندم و ... از این حرفها ولی آخرش معلوم شد که تو خونه فقط داشته خر میزده Smile
اصلا به ظاهر آدمها نگاه نکنید...
خیلی ها از خودشون شکوه و ناله در میکنند ولی در واقع دارن شکر ایزد میکنند
به این حرفها توجه نکنید...
مثلا تد دخترها (باکسب اجازه از بانوان انجمن) در مورد یک پسر همه دلشون میخواد فلانی بیاد خواستگاریش ولی یک نفر همش میگه نه بابا اون همچین تحفه ای نیست ولی ته ماجرا میبینی همون دختره صد دل عاشقش شده و با هم ازدواج کردند...

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , صابری , mir abbas
02-20-2013, 07:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-20-2013 08:51 PM، توسط صابری.)
ارسال: #15
سلام دوستان.
نکته ای در این موضوع نهفته است که در سی دی سمینار راز از استاد عزیزم دکتر علیرضا آزمندیان آموختم و توصیه میکنم این سی دی ها را تهیه کرده و با جان دل ببینید و بشنوید.
جناب دکتر آزمندیان یک فرمول را بیان نموده اند که باید جمع موارد این فرمول به 100 برسد تا خواسته ما محقق شود.
[تصویر: 13613723141.jpg]
اندیشه+باور + روحیه + انگیزه + ارتباطات + تلاش+ استقامت+ شرایط محیط+ خواست عنایت خداوند+...= خلق هدف
مثلا هر یک از آنها باید قدرتی داشته باشند که امتیاز 10 تا 15 را بدهند و جمع آنها بشود 100 تا خواسته محقق شود.
اما ایشان بیان میکنند که ممکن است قدرت یکی از این موارد در شخصی آنقدر زیاد باشد که خود به تنهایی باعث شود شخص به خواسته اش برسد!
مثلا قدرت اندیشه شخصی آنقدر قدرتمند عمل کند که نیاز به اجرای موارد بعدی نباشد و خود اندیشه به تنهایی نمره اش بشود 100 و خواسته محقق گردد!
و البته فرمول زیبای استاد خوبم جناب آقای بهداد که قطعا در آن هم محقق است:
خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته
اگر استاد بهداد هم نظرشان را در این رابطه و این فرمول بفرمایند خوشحال خواهم شد!

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
 تشکر شده توسط: mir abbas , کامیار کاظمی , sedaybaran , بابایی , rahgozar
02-20-2013, 09:17 PM
ارسال: #16
من نمونه زنده جلوتون .دانشگاهم نزدیک خونه،پادگانم نزدیک خونه،کارم نزدیک خونه،و تمومش را بدون کمتری تلاش بدست آوردم.برای سربازی2 ماه تلاش ذهنی میکردم که اصفهان بیافتم بدون هیچ پارتی.برای دانشگاه هیچی تلاش نمیکردم برای کار هم فقط ریسک میکنم و همیشه هم نتیجه میگیرم.یک چیزی برام محرز شده، چندین بار نتیجه کارهام طبق اون انتظاری که داشتم پیش نرفت و من کلی نا امید شدم بعدا فهمیدم که چقدر به نفعم شد.مثلا همین سربازی من یک پادگانی را مد نظر داشتم ولی دقیقا افتادم یک پادگان دیگه دیوار به دیوار همون پادگان.از لحاظ راحتی بهترین جا افتادم در هفته 4 روز بیشتر نمیرم ، رابطه خوب با امیر وجانشین و... بر عکسش پادگان کناری بدترین سیستم و کادر و محیط.اینه قانونی که باورش کنی

[تصویر: bbdfea212e3a.gif]

09364455049
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , کامیار کاظمی , MARYAR , mir abbas , صابری , بابایی , rahgozar
02-21-2013, 12:42 AM
ارسال: #17
اندیشه+باور + روحیه + انگیزه + ارتباطات + تلاش+ استقامت+ شرایط محیط+ خواست عنایت خداوند+...= خلق هدف
مثلا هر یک از آنها باید قدرتی داشته باشند که امتیاز 10 تا 15 را بدهند و جمع آنها بشود 100 تا خواسته محقق شود.
اما ایشان بیان میکنند که ممکن است قدرت یکی از این موارد در شخصی آنقدر زیاد باشد که خود به تنهایی باعث شود شخص به خواسته اش برسد!
مثلا قدرت اندیشه شخصی آنقدر قدرتمند عمل کند که نیاز به اجرای موارد بعدی نباشد و خود اندیشه به تنهایی نمره اش بشود 100 و خواسته محقق گردد!

عالی بود جناب صابری به موارد فوق العاده ای اشاره کردید.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: صابری , بابایی , rahgozar
02-21-2013, 09:13 AM
ارسال: #18
(02-21-2013 12:42 AM)mir abas نوشته شده توسط:  اندیشه+باور + روحیه + انگیزه + ارتباطات + تلاش+ استقامت+ شرایط محیط+ خواست عنایت خداوند+...= خلق هدف

عالی بود جناب صابری به موارد فوق العاده ای اشاره کردید.
سلام دوست عزیز.
باید از استاد عزیز جناب آقای دکتر آزمندیان تشکر کنیم که در سی دی سمینار راز خیلی از ناگفته ها را بیان میکنند.
اگر عمری بود نکته های دیگری هم از ایشان نقل قول خواهم کرد.

10_004
 تشکر شده توسط: بابایی , rahgozar
02-21-2013, 10:12 AM
ارسال: #19
یک نکته دیگه:
در مورد خواست و عنایت خداوند....
وقتی چیزی به صلاح ما نباشد هر چه هم تلاش کنیم نمی توانیم ان را به دست بیاوریم!
چون خداوند آن را به صلاح ما نمیداند و برای ما خلق نمیشود.
اما ... خدا گر ز حکمت ببندد دری/ز رحمت گشاید در دیگری(بهتری)!
یعنی اگر این خواسته ما که به صلاحمان نیست و برای ما خلق نشد؛ خداوند مورد بهتری برایمان فراهم میکند که به نفع ما باشد!
مانند گفته دوستمان که گفتند در پادگانی که دوست داشتند آنجا خدمت کنند میسر نشد اما در پادگان بغلی آن مشغول خدمت شدند که خیلی بهتر از اولی بوده!
این خواست خداوند بوده که به صلاح این دوستمان هم بوده!
بر عکس آن موقعی است که خداوند بخواهد چیزی برای ما خلق شود!
ما فقط درخواست میکنیم و به سرعت خلق میشود و خدا اسباب و وسائل ان را فراهم میکند تا به خواسته مان برسیم!
شاید راز این مسئله که دوستمان مطرح کرده اند همین باشد!
خواست خداوند!

10_004
 تشکر شده توسط: بابایی , rahgozar
02-21-2013, 10:19 AM
ارسال: #20
تازه این تاپیک رو دیدم و فقط نظرات خودم رو مینویسم :

rahgozar
1 - من افرادی را میشناسم در بین فامیل و دوستانم که اصلا تمرکز نمیکنند روی چیزی و خیلی وقتها خودشون تعجب میکنن که پشت سر هم اتفاقاتی بسیار شگفت انگیز براشون می افته یعنی واقعا به چیزی فکر نمیکنن که جذب کنن و مدام هم ناشکری میکنن این چطور میشه به نظر شما ؟؟ بعضی ها میگن شانس و خوش شانسی وجود نداره پس این چیه ؟
من منکر قانون جذب نمیشم ولی بعضی ها واقعا خوش شانسند نظر شما چیه ؟

هیچ حادثه ای اتفاقی رخ نمیدهد . این نفرات تمرکز بالایی بر هدفشان دارند و میدانند چه کاری انجام میدهند حال خودآگاه حال ناخودآگاه .

2 - رها کردن و نداشتن وابستگی به هدف که مطرح شد در بالا این دقیقا چطوری میشه هم من واقعا چیزی رو بخوام و مصمم باشم بهم میرسه و در عین حال وابستگی نداشته باشم و رها کنم ؟

در مورد رها سازی هدف بارها صحبت شده . یعنی عدم وابستگی مطلق به هدف
خودم رو مثال میزنم : تمام بدنم عدد 50 را هک کرده ام ( 50 میلیارد تومان ) این هدفمه - باورمه و دارم میبینمش که دارمش . اما رها سازی را چگونه انجام میدهم ؟
بهش وابستگی ندارم یعنی اگه بهش نرسیدم هیچ خدشه ای به زندگی ام نمیزنه که زندگیم از هم بپاشه . بلکه به خدا اعتماد دارم چون او بمن اعتماد راسخ داره و هر چیز صلاح بدونه من تسلیمم و مسئولیتش رو می پذیرم. کبوتر درونت را رها کن و به خالقت بسپار

3 - و در مورد رها کردن درست فرمودین ولی منظور من در مورد چیزیست که من صد در صد آن را میخواهم مثل جذب ثروت حلال زیاد در این مورد رهاسازی چگونه است ؟ در قانون جذب گفته شده تا چیزی را که میخواهید بدست نیامده همچنان تمرکز کنید روی آن و فرکانس مثبت بفرستید لطفا رها سازی در این مورد را توضیح دهید

رها کردن با تمرکز فرق دارد . تا آخرین لحظه ی رویت خواسته تان باید تمرکز داشته باشید و تمارن خود را انجام دهید اما وابستگی تان را از روی هدف بردارید . زیرا وابستگی موجب کاهش انرژی مثبت می شود . به این تحقیق خوب توجه کنید :
وقتی شما شب به خواب میروید مغز و ضمیر ناخودآگاه در حال فعالیت هستند و ناخودآگاه بسیار فعال است زیرا در خواب حالت آلفای مغزی زیاد میشود . پس اگر قبل از خواب مراقبه ی تجسمی داشته باشید ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما تمام شب روی هدفتان با تمام قدرت کار میکند .

.....................................................................
سمینار دکتر آزمندیان خیلی خوب بود که در سالن اریکه تهران برگزار شد . من یکی از آنها را حضور داشتم . درمورد اون فرمول دکتر باید گفت تمام فاکتورهای کاربردی عملکرد قانون جذب است . کاش بشه باز هم دکتر سمینار برگزار کنند . فرمول همیشه ثابت است و یک فرمول معادله ی فیثاغورث نیست . همه میتوانند آنرا انجام دهند اما همه ی این مسائل به باور + نگرش افراد بستگی دارد وگرنه چیزی رخ نمیدهد . قانون جذب یک قانون بسیار بسیار ساده است که اساسی سهل و آسون دارد . فقط باید انرا درک کنیم و بپذیریم و با آن هماهنگ شویم .

کائنات = به هر چیز به غیر من و خدایم گفته می شود .

کل کائنات = انرژی است

تو هم = انرژی

انرژی = انرژی = کائنات

پس تو هم میتونی کائنات باشی و قسمتی از بازی قانون جذبی

با سپاس10_004
 تشکر شده توسط: صابری , کیمیاگر , Fateme-S , sokoot , sajjad , بابایی , rahgozar
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS