ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گفتگویی با شایان شلیله : تولید کننده ی ایمیل هستم!
زمان کنونی: 05-07-2024, 12:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sherafati
آخرین ارسال: sherafati
پاسخ: 1
بازدید: 929

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-18-2012, 04:37 PM
ارسال: #1

شایان شلیله - کوه

۱-لطفا خودتونو برای مخاطبین معرفی کنین.
من شایان شلیله هستم. برخی من رو با وبلاگ به نام دنیای مجازی و فاجعه مجازی در ایران میشناسن٬ برخی با پایگاه خبری وبنا و برخی هم با عنوان لواشک چون که نام مستعار من توی برخی از شبکه های اجتماعی هست. اگه از سن و این ها هم بگم باید بگم که متولد تیرماه سال ۱۳۶۲ هستم.

۲-چه مدته که توی و.ب فعالیت میکننین؟
مدت طولانی از سال ۲۰۰۱

۳-میشه توضیح بیشتری در باره فعالیت های خودتون بدین؟
کارم خودم رو توی وب با سایت آموزش زبان انگلیسی OLC شروع کردم. بعد از چند سال پایگاه خبری وب سایت های ایران (وبنا) به اون اضافه شد و در ادامه جشنواره وب ایران٬ تا اینکه تقریبا دو سال پیش با ۳ نفر از دوستان خودم شرکت خاورزمین سیستم کیش رو تاسیس کردیم و الان فعالیت های من تمام به عنوان مدیرپروزه های شرکت خاورزمین سیستم هست.

۴- چی شد که جشنواره وب به وجود امد؟
جشنواره وب ایدش حدود ۴ یا ۵ سال پیش به ذهن من رسید. یک جشنواره ای بود به نام تاپ مدیا که یه بخش جنبی از اون مربوط به وب بود. اونجا بود که این سوال برای من ایجاد شد که وقتی رسانه های برای خودشون جشنواره مستقل دارن٬ چرا وب با این همه بخش و گستردگی جشنواره نداشته باشه. این شد که سال دیگه اولین دوره جشنواره وب ایران رو با هزار تا کم و کاست راه اندازی کردم. که امروز دیگه بودید و دیدید به کجا رسیده٬ من واقعا به رشد و تکامل جشنواره نمره بیست رو میدم.

۵- چه جالب ایا طرح های خاصی برای اینده دارین؟
طرح که برای جشنواره زیاد هست. اجازه بدین که در زمان مناسب خودش طرح ها رو اعلام کنیم.

۶-الان مشغول چه کارایی هستین؟
وب گردی٬ واقعا وب گردی٬ کلا مدیر پروژه از نظر تمام تیم ها آدم های بیکاری هستن که دارن بی خودی پول میگیرن. توی شرکت به من میگن تولید کننده ایمیل. اخه از صبح تا شب باید به همه ایمیل بزنم گزارش بگیرم و گزارش بدم و این کارها.

۷-به به نظر شما ایا امنیتی برای کارافرینان در جهان وب وجود داره نظرتون درباره کپی کاری ها و مشکلات یه کسب و کار در جهان وب چیه و اینده رو چطور میبینین؟
من خود به وب اعتقاد دارم. واقعا با تمام مشکلاتی که وجود داره اکه اعتقاد نداشتم وارد نمی شود. باید بدونی چطوری کار کنی. واقعا تجربه و تخصص می خواد. با اون چیزی که توی کتاب ها و کد نویسی هست خیلی فرق داره. وقتی از وب صحبت می کنیم. فقط برنامه نویسی سایت نیست. باید خیلی چیزا رو دید.

۸- برگردیم به خودتون چه توصیه هایی شایان شلیله به کسایی که می خوان در تجارت وب فارسی باشن داره؟
تجربه رو فراموش نکن. فکر نکن دنیای تجارت هم دنیای صفر و یک برنامه نویسی است. خیلی فرق داره دنیای تجارت انلاین هزاران هزار طیف داره. باید بدونن چیگار می کنن.

۹- کلید های طلایی موفقیت تو این وادی رو چی میدونین؟
ناامید نشدن. پشت کار٬ دنبال تجربه بودن٬ خاک خردن و توی این دو سال گذشته پذیرش و اعتقاد به کار گروهی٬ صبر٬ از خود گذشتگی.

۱۰ – علایق شایان چیه؟
برکسی پوشیده نیست. کوه و هر ورزشی که به کوه مربوط باهش به همراه تویتر و ف/ی/س/ب/و/ک و کلا وب.

۱۱-اهداف؟
خیلی شخصی هست. ولی آرامش یکی از هدف های مهم من تو زندگی هست.

۱۲- خوب حالا من چند تا کلمه میگم و شما اولین چیزی که به ذهنتون می آد رو برای ما بگین!
مثل مصاحبه وبلاگینا شد.

۱-آینده : خاکستری
۲-جشنواره وب : مافیا
۳-dial up : اون صدای وصل شدن به اینترنت

۴- موفقیت : دوست دارم
۵-anetwork : بهترین راه تبلیغ برای استارت آپ ها
۶- linkpad.ir : خوشم میاد دوست داشتم تو خاورزمین بود

۷- فرصت : از دست ندید.
۸- پول : فقط خرج کردنش خوبه و نه جمع کردنش
۹- موسیقی : سنتی و ستار و پیانو

۱۰- عشق : همش می افتم تو دام عاشقی
۱۱- ankabut.ir : ول نکنی جای خالی وبلاگ درست و حسابی زیاده
۱۲- ۱۳۹۱ : امید به موفقیت
۱۳- شایان شلیله : ریس مافیا

۱۴-حرف اخر؟
وب خیلی از مشکلات اجتماعی٬ تجاری و زندگی ما رو حل می کنه امید وارم همه با اعتقاد به وب توی تمام زمینه ها بتونیم به سمت درست حرکت کنیم.

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , mohammadshamosi , سعید.کرمی , ناصر صادقی , REZA HAJISALIMI , pesar368
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زندگینامه کسپر فابر، کسی که از تولید بهترین لوازم تحریردر دنیا ثروتمند شد. mahan.teymouri 0 1,571 09-22-2015 08:58 PM
آخرین ارسال: mahan.teymouri
  آشنایی با رابرت کیوساکی samiar afshari 1 670 03-29-2015 02:18 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  مصاحبه اختصاصی با آلبرتو کایرو sherafati 1 1,052 08-01-2014 11:39 AM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
  با ثروتمند ترین مرد جهان آشنا شوید MARYAR 3 1,512 03-07-2013 09:26 AM
آخرین ارسال: صابری
  فایل صوتی مصاحبه با کامران الهیان-میلیاردر خلاق ایرانی در زمینه تکنولوژی Mind 6 3,104 01-17-2013 09:39 PM
آخرین ارسال: صابری
  بیست دریافت دگرگون کننده زندگی Delta.H 3 2,110 12-08-2012 09:47 PM
آخرین ارسال: Mind
  آیا مخترع موس، با محصول ابداعی خود تبدیل به فرد ثروتمندی شد؟ امیر مرادی فر 1 965 07-11-2012 08:35 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  يك ميلياردر با روش فروش كالاهاي ارزان سعید.کرمی 25 4,236 04-16-2012 12:27 AM
آخرین ارسال: مسعود کوچولو
  مصاحبه با مایکل دل، میلیاردر دیپلمه! صدفی 1 1,159 04-13-2012 11:20 PM
آخرین ارسال: sherafati
  مصاحبه با پیر امیدیار صاحب سایت حراجی eBay صدفی 0 2,640 04-13-2012 10:46 PM
آخرین ارسال: صدفی
Rainbow مردی که ایمیل نداشت صدفی 5 1,495 01-24-2012 10:19 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
Question مصاحبه با "جاستین هونگ"، کارآفرین برتر از امریکا MARYAR 2 1,632 01-21-2012 10:30 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  با‌هوش‌ترین میلیاردر جهان mehdi098 1 1,249 01-06-2012 02:55 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  ثروتمندترین مرد جهان با هر نفس ۶۵۰ دلار به ثروتش افزوده می شود!! کامیار کاظمی 9 2,519 12-25-2011 07:09 AM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  مصاحبه با جیم بیلند راجرز ndm1368 5 2,532 07-15-2011 11:15 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  با میلیاردرهای جهان عرب آشنا شوید ndm1368 0 825 07-14-2011 08:10 PM
آخرین ارسال: ndm1368
  مصاحبه‌ای خواندنی با بیل گیتس کامیار کاظمی 2 1,848 06-14-2011 10:22 PM
آخرین ارسال: mas

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS