ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پول در اوردن در ایران سادست
زمان کنونی: 05-05-2024, 07:06 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yunespc
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
پاسخ: 14
بازدید: 3598

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پول در اوردن در ایران سادست
02-02-2014, 11:39 PM
ارسال: #11
RE: پول در اوردن در ایران سادست
(02-02-2014 07:26 PM)sina babazadeh نوشته شده توسط:  مشکل اینه که اغلب تو سرمایه اولیه مشکل داریم.مثلا همین مورد که گفتین خودش میشه 500*30000=15000000
خوب این برای یک جوون بدون سرمایه که میخواد کاری شروع کنه یه مانعه.
بحث اصلی اینه که ما چطور سرمایه اولیه برای راه اندازی ایدمونو پیدا کنیم که در این مورد شاید شرایط ایران سخت ترین شرایط ممکن باشه
سرمایه اولیه یه دیوار ذهنی خود ساختس . قبول دارم بودنش می تونه خیلی مسایل رو حل کنه ولی نباید نبودش مانعی باشه .همه که اول سرمایه نداشتن. کار از کم باید شروع بشه تا ضمن روند رو به رشد کار با چم و خم انجام اون هم آشنا بشیم . بهترین نتیجه ای که از تاپیک دوبرابر کردن پول می شه برداشت کرد اینه که همگام با رشد سرمایه فکر شما هم رشد می کنه و شکوفا تر میشه و ذهنت بازتر میشه و دیدت هم به بازار تغییر می کنه . شما می تونی از تموم چیزای اطرافت پول در بیاری که الان به چشم یک جسم ساکن و غیر در آمدزا به اون نگاه می کنی (تمام چیزهای اطراف ما یا خریده شدن یا دزدیده ).
موفق باشید

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: یوسف خادم پیر , alma , hamid.h , yunespc , seemorgh , tarfand , مرتضی-تهران
02-03-2014, 01:01 PM
ارسال: #12
روش بسیار جالبی بود . من هم با دوست عزیزمون موافقم . پول درآوردن در ایران خیلی راحته . فقط اشتباهمون اینجاست که دنبال سرمایه های خیلی بزرگ هستیم . درحالی که . با پول کم هم میشه به درامد بالا رسید
مثلا به این پیامک هایی که روزانه همه دارن به هم ارسال میکنن فکر کردین؟
شاید برای هر پیامک 2 تومئسود داشته باشه ولی وقتی به تعداد کاربرانش و استفاده کنندگان فکر کنی میبینی هر روز چقدر پول جابجا میشه
 تشکر شده توسط: alma , hamid.h , iren , seemorgh , tarfand
02-03-2014, 03:21 PM
ارسال: #13
من خودم تجربشو دارم....بزارید تعریف کنم.....
من بدون سرمایه پول در میاوردم. یک هفته مونده به عید یعنی آخرین شب جمعه ی سال من گل میخریدم (از اینا که تو گلدونه و میبرن سر خاک) ... تازه پول هم نمیدادم. کارت ملیمو گرو میزاشتم پیش اونی که گل خونه داره و ازش گل میبردم و تو جاده قبل از امامزاده هایی که قبرستون داشت پهن میکردمو میفروختم.
هر گل رو میخریدم 1200 تومن و میفروختم 3000 هزار تومن. (در صورتی که قیمت های بقیه 4000 بود) آقا حدودا تو یک روز 800000 هزار دراوردم. اما اونایی که دور و برم بودن و میفروختن خیلی کمتر در آوردن. چون موقعیت مکانی من خیلی بهتر بود و غیره.... بعد از اینکه فروش تموم میشد پول گلخونه ای رو هم میبردم میدادم. (( تازه همون موقع ها من از ی سری ها میشنیدم که ضرر کردیم)) آدم اگه از فکرش استفاده کنه و با توکل به خدا بره جلو به همه جا میرسه.
حالا ی سری ها هستن که از اینجور کارا بدشون میاد.... مثلا دوستام.... از لحاظ مالی و رفاهی و شغلی و غیره پدر مادر من خیلی از پدر مادرای دوستام جلوتر بودن... من رفتم دست فروشی به دوستام گفتم بیاید برام کار کنید بهتون مزد خوبی هم میدم... گفتن برو بینیم بابا ما خجالت میکشیم و غیره...
اگه منم پشت خجالت قایم شم و بگم آره اینجوریه اونجوریه و غیره هیچ وقت به هیچ جا نمیرسم.
(((((((افکار منفی را باید دور کرد))))))))

.....ما فرق داریم.....
 تشکر شده توسط: yu3f , alma , یوسف خادم پیر , hamid.h , habib tousi , بهنام ذوالفقارزاده , اقاي ايـــده , SMKOZ6 , mardin-b , koruosh , حمید رضا غ , alireza091111 , مرتضی-تهران
02-04-2014, 03:11 PM
ارسال: #14
آفرین آقای seemorgh
انشالله همیشه موفق باشی
گر به کم قانع باشیم و عجله نکنیم، بعد از یه مدتی با کسب تجربه فراوان به جایگاهی بالایی میرسیم. باور بفرمایید.
زندگینامه ها رو مطالعه بفرمایید، اغلب گفته اند که "مثلاً 5 سال، 3 سال، 4 سال و ... خاک خوردیم ولی خداروشکر بعدش دیگه خوب شد".

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: seemorgh , mardin-b , alma , یوسف خادم پیر , hamid.h , alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در مورد ایده جدید وناب در مورد دونات مهندس روح الله زاهد 0 515 06-27-2017 11:17 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  راهنمایی در مورد مغازه وسایل فانتزی و دکوری mordadi 0 611 11-26-2016 06:18 PM
آخرین ارسال: mordadi
  بازار لوازم پلاسکو در تهران و قم ebrahim.ev 0 650 08-11-2016 02:58 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  با یک میلیون تومان سرمایه در کمتر از یکسال میشه یک کسب و کار دائم و خوب راه انداخت؟!؟ drbarari 6 2,145 02-12-2016 09:10 PM
آخرین ارسال: mobin1net
  ؟؟؟با 2000تومن چکار هایی میشه کرد؟؟؟/ ... / اعضای انجمن میلیاردرهای آینده ایران sherafati 28 6,521 02-26-2014 05:26 PM
آخرین ارسال: dvdghe
  تاسیس شرکت در تهران یا آمل مرتضی-تهران 11 2,101 08-28-2013 02:21 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  در مورد درست کردن خیار شور اطلاعاتی میخوام abnilboy 10 2,748 03-14-2013 08:08 PM
آخرین ارسال: abnilboy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS