ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطرات تجسم خلاق
زمان کنونی: 05-31-2024, 07:00 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: مرتضی الهی
پاسخ: 39
بازدید: 8076

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات تجسم خلاق
11-19-2012, 12:21 AM
ارسال: #31
RE: خاطرات تجسم خلاق
من تو بدنم عضلات سینم جزو عضلات ضعیفم بود و رشد زیادی نمیکرد کلی هم روش وقت میذاشتم بر عکس بازو هام که مثل علف هرز رشد میکرد و میکنه
خلاصه از این مربی برنامه بگیر از اون مربی برنامه بگیر وزنه هایی که میزدم و رو سنگسن تر کردم گفت نه نمیشم از تمرینات تمرکزی با تعداد بالا استفاده کردم بازم جناب سینه بنده گفت نمیشم گفت نمیخوام خودمو درست کنم سرتون رو درد نیارم این اتفاقات همزمان شد با موقعی که کتاب استاد خوزه سیلوا رو میخوندم و شروع کردم به تجسم خلاق یادمه یه بار اونقدر محو تجسم شده بودم که احساس میکردم از زمین جدا شدم از اون موقع به بعد تمرینات عادیم رو ادامه دادم تا الان عضلات سینه ام شده یکی از نقاط قوتم به طوری که هرکی میبینه اول از برنامه ای میپرسه که باهاش سینه هام رو تمرین میدم بعد میره سراغ بازو ها
(فکر نکنید ارنولد یا رونی کلمن و جی کاتلر هستما گنده نیستم اما فیتم)
ببخشید زیاد حرف زدم اگه پستم مناسب نیست مدیر عزیز حذفش کن
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , GreatNavid , yu3f , dara , مسعود کوچولو , بهداد , حامد , m_grate29 , Delta.H , M3HDI , Busaba , مرتضی الهی
11-19-2012, 10:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-19-2012 10:59 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #32
فلیکس بومگارتنر اتریشی چند روز پیش رکورد بلندترین سقوط آزاد جهان را شکست و در این کار به سرعت ۱۳۴۱ کیلومتر در ساعت رسید. این نخستین بار بود که دیوار صوتی در سقوط آزاد توسط یک انسان شکسته شد.
[تصویر: space_2369561b.jpg?1350403028]

حالا در سمت چپ نقاشی فلیکس بومگارتنر را می بینید. تصویری که او در ۵ سالگی کشیده و به عنوان یک رویا به مادرش داده است. رویایی که حالا تبدیل به حقیقت شده است.

منبع: نارنجی

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , dara , vahid61 , بهداد , پرواز , حامد , ali mohammady , m_grate29 , jahanagahi , مــجــیــנ , shahrasebi , Busaba , مرتضی الهی
11-19-2012, 03:51 PM
ارسال: #33
ممنون جناب کاظمی .
خیلی جالب بود.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , بهداد , jahanagahi , hamed.yegane
11-19-2012, 07:52 PM
ارسال: #34
(11-19-2012 10:59 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  فلیکس بومگارتنر اتریشی چند روز پیش رکورد بلندترین سقوط آزاد جهان را شکست و در این کار به سرعت ۱۳۴۱ کیلومتر در ساعت رسید. این نخستین بار بود که دیوار صوتی در سقوط آزاد توسط یک انسان شکسته شد.

حالا در سمت چپ نقاشی فلیکس بومگارتنر را می بینید. تصویری که او در ۵ سالگی کشیده و به عنوان یک رویا به مادرش داده است. رویایی که حالا تبدیل به حقیقت شده است.

اقای کاظمی این عکس باز نمیشه

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi
11-19-2012, 08:24 PM
ارسال: #35
اما برای من باز میشه

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: jahanagahi
11-19-2012, 08:32 PM
ارسال: #36
(11-19-2012 07:52 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(11-19-2012 10:59 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  فلیکس بومگارتنر اتریشی چند روز پیش رکورد بلندترین سقوط آزاد جهان را شکست و در این کار به سرعت ۱۳۴۱ کیلومتر در ساعت رسید. این نخستین بار بود که دیوار صوتی در سقوط آزاد توسط یک انسان شکسته شد.

اقای کاظمی این عکس باز نمیشه

لطفا به لینک منبع مراجعه کنید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , بهداد , مصطفي , حامد
11-19-2012, 08:51 PM
ارسال: #37
در سال 1380/8/3 در اوج مشکلات مالی و روحی.پس از نوشتن اهدافم:

http://up.iranjoman.com/images/1cdk43bp5r2ssjbmoczr.jpg
[b]

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Delta.H , مــجــیــנ , پرواز , بهداد , مصطفي , حامد , GreatNavid , vahid61 , Busaba , مرتضی الهی
11-19-2012, 09:37 PM
ارسال: #38
بنابراین اگر آقای قربانیان در آن زمان یک سفینه فضایی به داشته هایشان در آن تصویر اضافه میکردند چه بسا الان در اعماق فضا سیر میکردند!
روز به روز ایمانم به قدرت ذهنی که دارم بیشتر و محکمتر میشود.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , پرواز , بهداد , jahanagahi , حامد , مرتضی الهی
11-19-2013, 01:33 AM
ارسال: #39
اردیبهشت ماه سال 92بود که دراوج مشکلات مالی بودم از طرفی کار ورمی کمپوست رو شروع کرده بودم وبا 10میلیون هزینه مجبور به جمع کردن اون شدم وخسارت مالی وروحی شدیدی خوردم . وتقریبا از برج8سال91 دنبال کار میگشتم ولی به هر دری میزدم نمیشد.وبامدرک مهندسی مجبور به کار درآژانس بودم .
شاید اوایل اردیبهشت بود که شروع کردم به تجسم خلاق وخودم رو میدیدم که درحال امضاء کردن قرارداد یک ونیم میلیونی هستم بعد از شاید یک هفته که نامید شده بودم. باخودم گفتم بزارتوقعم رو پایین بیارم ودر حالی که حتی باحقوق 700تومنی هم حاضر به کار بودم .شروع کردم به تجسم قرارداد ماهی یک میلیون .ولی ته دلم درگیر این قضیه بود شاید یک هفته هم این کار رو تکرارکردم وبعدش اصلا فراموشم شد. در کمال ناباوری 27اردیبهشت بود که یک کار خوب پیدا کردم و در کمال ناباوری قرارداد حقوق یک ونیم میلیونی رو امضاء کردم . خدا هوای بنده هاشو داره فقط باید باورمون بشه!

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: MARYAR , پرواز , ali mohammady
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS