ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جلسۀ چهارم هستی شناسی
زمان کنونی: 04-20-2024, 02:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pourmousa
آخرین ارسال: keshavarz.h
پاسخ: 5
بازدید: 2455

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسۀ چهارم هستی شناسی
04-20-2012, 05:32 PM
ارسال: #1
جلسۀ چهارم هستی شناسی
با سلام به دوستان عزیز ...

امروز قصد داشتم که مطالب جلسۀ چهارم را برایتان قرار دهم اما باز هم دیدم که پس از جلسۀ سوم هم برای کسی از دوستان سئوالی پیش نیامده است پس بنابراین بدین طریق به داستان نگاه می کنم که همگی تمام مطالب را درک نموده اید و کاملاً به آنها آگاه هستید ، بنابراین تصمیم گرفتم سئوالاتی را مطرح کنم و همگی دوستانی که در دوره شرکت دارند به آن پاسخ دهند که در اینصورت مشخص کنندۀ میزان درک مطلب همگی شما دوستان عزیز خواهد بود.
لذا دوستان عزیز و محترم لطف کنند و به این سئوالات پاسخ دهند و آن را برای من پیغام خصوصی نمایند. بدین ترتیب همگی شما دوستان می توانید متوجه گردید که به کل مطلب واقف و آگاه هستید یا خیر ؟

الف ) می خواهیم تکانه ها و نوسانات یک نیتی که در خلأ نوسانات و انرژی مطلق است را تغییر دهیم ، آیا این کار میسر است یا خیر ؟ درهر دو مورد پاسخ ، لطفاً توضیح دهید؟
ب ) دنیای واقعیت Real World چیست ؟
ج ) (( آلبرت اینشتین : می خواهم اندیشه های خداوند را بدانم... مابقی جزئی است )) این جمله را توضیح دهید ؟
د ) صبر هدفدار چیست ؟ لطفاً کلی گویی نفرمائید و بطور کامل توضیح دهید ؟
ه ) از دیدگاه دوره چه چیزی باعث ضعف شماست ؟ توضیح دهید ؟
و ) چه حیطه ای از مکالمات روزمرۀ ما مربوط به مکالمات درونیمان است و چه حیطه ای نیست ؟
ز ) آیا این محدودیت ذهنی ماست که باعث می گردد از آگاهی های جدید بترسیم یا مکالمات ذهنی ؟ چرا ؟ پاسخ خود را توضیح دهید.

دوستان عزیز لطف بفرمائید و به این سئوالات پاسخ دهید و همگی شما عزیزان پاسخهایتان را برایم پیغام خصوصی نمائید.
و منتظر پیغام خصوصی من باشید تا باهم جوابهایتان را بررسی کنیم.

حق نگهدارتان باد

واژۀ (( می توانم )) واژۀ ساده ای است اما راز زندگی همینه ...

http://www.secret4all.blogfa.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sajjad , zoofanoon , abnilboy , m_grate29 , REZA HAJISALIMI , P@RSA , oyama , mehdivafa , mehdi098 , mas84 , mohajer.my , pgs , azam , venus2 , farzin1 , keshavarz.h , Elixir
06-01-2012, 06:37 PM
ارسال: #2
RE: جلسۀ چهارم هستی شناسی
سلام
ادامه مباحث هستی شناسی از کی شروع میشه؟
 تشکر شده توسط: SAMIRA
06-06-2012, 12:11 PM
ارسال: #3
(04-20-2012 05:32 PM)pourmousa نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان عزیز ...

امروز قصد داشتم که مطالب جلسۀ چهارم را برایتان قرار دهم اما باز هم دیدم که پس از جلسۀ سوم هم برای کسی از دوستان سئوالی پیش نیامده است پس بنابراین بدین طریق به داستان نگاه می کنم که همگی تمام مطالب را درک نموده اید و کاملاً به آنها آگاه هستید ، بنابراین تصمیم گرفتم سئوالاتی را مطرح کنم و همگی دوستانی که در دوره شرکت دارند به آن پاسخ دهند که در اینصورت مشخص کنندۀ میزان درک مطلب همگی شما دوستان عزیز خواهد بود.
لذا دوستان عزیز و محترم لطف کنند و به این سئوالات پاسخ دهند و آن را برای من پیغام خصوصی نمایند. بدین ترتیب همگی شما دوستان می توانید متوجه گردید که به کل مطلب واقف و آگاه هستید یا خیر ؟

الف ) می خواهیم تکانه ها و نوسانات یک نیتی که در خلأ نوسانات و انرژی مطلق است را تغییر دهیم ، آیا این کار میسر است یا خیر ؟ درهر دو مورد پاسخ ، لطفاً توضیح دهید؟
ج ) (( آلبرت اینشتین : می خواهم اندیشه های خداوند را بدانم... مابقی جزئی است )) این جمله را توضیح دهید ؟
و ) چه حیطه ای از مکالمات روزمرۀ ما مربوط به مکالمات درونیمان است و چه حیطه ای نیست ؟
ز ) آیا این محدودیت ذهنی ماست که باعث می گردد از آگاهی های جدید بترسیم یا مکالمات ذهنی ؟ چرا ؟ پاسخ خود را توضیح دهید.

دوستان عزیز لطف بفرمائید و به این سئوالات پاسخ دهید و همگی شما عزیزان پاسخهایتان را برایم پیغام خصوصی نمائید.

حق نگهدارتان باد
سلام و عرض ادب و احترام
متاسفانه من ساعاتی که کلاس هستی شناسی آنلاین برگزار میگردد را نمی دانم در صورت امکان روز و ساعات تشکیل کلاس را در سایتتان بگذارید.
ممنون

mmm
08-02-2012, 08:20 PM
ارسال: #4
(04-20-2012 05:32 PM)pourmousa نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان عزیز ...

حق نگهدارتان باد

سلام من تازه با این فروم آشنا شدم
الف نمی دونم ولی به نظرم شاید بشه
ب دنیای واقعیت یعنی دنیایی بدون اخساس شاید
ج به نظرم اگر با اندیشه خدا آشنا بشیم قادر به خلق همه چیز هستیم همین طور که خدا انسان و زمین و بغیه جیزها را خلق کرد اگر ما هم بلد باشیم خلف می کنیم دیگه
د صبر هدفدار شاید معنیش این باشه که برای خواستمون تا رسیدن به هدف یک زمانی وحود داره که باید صبر کنیم و مطمئن باشیم که بهش می رسیم
ه اوم تنبلی و نداشتن برنامه به نظرم و هی می گم ایشالا فردا بهتر می خونم
و والا بیشتر زندگیم به نظرم مکالمات درونیه
ز به نظرم مکالمات ذهنی آخه یک زمانی حتی فکر نمی کردم برم دانشگاه یعنی زیادی تنبل بودم بعد که دری خورد به تخته و من کاردانی گرفتم بعد هم عاشق یکی از استادام شدم با خودم گفتم من می تونم لیسانس هم بگیرم بعد تونستم
یک زمانی فکر می کردم من هرگز زبان انگلیسی یاد نمی گیرم و از این موهبت برخودار نیستم اما بعدش گفتم یاد می گیرم و آموختم
06-25-2013, 12:51 AM
ارسال: #5
با سلام به همه میلیاردر ها
کمال تشکر از این مباحث خوشبختانه صحبت های شما در جلسات قبل باعث شد ... به مسئله" شرطی شدن " بیشتر فکر کنم و بتونم تا حدودی روش کارکنم...ممنون به امید خدا و تعالیم شما .... همت خودم بتونم در مسیر رسیدن به خواسته هام سوقش بدم.
پاسخ ها:
الف)سوال سختی است ولی از نظر من : امکان پذیر است ولی ابتدا باید آن را از خلا خارج کنیم که کار بسیار دشواریست یعنی تونلی به آن ایجاد کنیم سپس آرام آرم با سعی و خطا تغییرات را اعمال نماییم.
ب)دنیای آنچه به وسیله حواس پنجگانه لمس میشود
ج)خداوند خالق هستی است . بهترین هستی شناس این خلقت خود .... پس واقف شدن به اندیشه ایشان یعنی اصل قضیه .... بقیه سهل است.
د)صبر همراه با امید... ودلگرمی بدون ذره ای شک.... صبری که فکر آزادی عمل میدهد تا در بزرگراه زندگی با آخرین سرعت مجاز براند و لی دوطرف جاده را با گاردریل محکم بسته تا مبادا این فکرو نیت از مسیر خود خارج شده و به بیراهه رود...
ه)شرطی شدنم در پاره ای از مسائل کاری و زندگی
و)در مورد خودم باید عرض کنم در اکثر مواقع درگیر مکالمات درونی هستم .... ولی سعی میکنم مثبت و سازنده باشد حتی الان که دارم برای شما تایپ میکنم....
ز) بله "محدودیت ذهنی " من آن را دشمن پیشرفت مینامم ... زمانی پیش تا با مسئله تازه ای روبرو میشدم ذهنم درگیر میشد و میترسید ... ولی چند بار اجازه داده ذهن باز باشد ... و هر بار مسائل تازه را به خود ببیند باور نکردنی بود که راه های تازه ای در خصوص زندگیم ایجاد میشد ... احساس کردم بزرگ شده ام دیگران به من اعتماد میکنند و دارم راه دستیابی به خواسته هایم را پیدا میکنم... برداشت من از این موضوع اینست که انسان ذاتا کمال طلب است و لی باید این اجازه را به ذهنش بدهد تا در مسیر مطلوب کمال آرام آرام به درجه اعلا برسد ... محدودیت ذهن یعنی به تاخیر افتادن رشد و تکامل انسانی
با کمال تشکر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  RE: کلاس آنلاین هستی شناسی pourmousa 35 9,731 02-20-2015 04:41 PM
آخرین ارسال: naser.tuner
  برگزاری مجدد کلاسهای هستی شناسی pourmousa 2 795 01-30-2015 05:42 AM
آخرین ارسال: pourmousa
  جلسۀ سوم هستی شناسی pourmousa 23 5,117 11-17-2013 10:09 PM
آخرین ارسال: محسن دوستوندی
  جلسۀ دوم هستی شناسی pourmousa 19 4,298 11-17-2013 09:43 PM
آخرین ارسال: محسن دوستوندی
  جلسۀ اول هستی شناسی pourmousa 12 4,482 01-15-2013 09:08 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  کلاس آنلاین هستی شناسی کامیار کاظمی 45 10,348 08-12-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: حسابدار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS