ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همه را ویروسی کنید!
زمان کنونی: 05-06-2024, 01:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mteam
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 8
بازدید: 1541

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه را ویروسی کنید!
04-17-2012, 06:23 PM
ارسال: #1
همه را ویروسی کنید!
شرکت T-mobile در سال ۲۰۰۹ یک کمپین تبلیغاتی با شعار Life`s for sharing به راه انداخت و در ایستگاه راه آهن در لندن بدون اینکه به مردمی که در ایستگاه بودند اطلاع دهد، ویدئویی را ضبط کرد که به نام T-mobile Dance معروف شد.این ویدئو آنچنان نظر همه را جلب کرد که این شرکت برای بار دوم اقدام به ساخت یک ویدئوی مشابه کرد که البته این بار از داوطلبان دعوت کردند که در این ضبط آنها را همراهی کنند.

T-Mobile

دست اندرکاران ساخت این فیلم تبلیغاتی قطعاً تصمیم داشتند که از روش بازاریابی ویروسی (Viral Marketing) برای تبلیغ استفاده کنند ونتیجه خوبی هم از آن به دست آوردند. در این روش این مردم هستند که پیام تبلیغاتی شما را به صورت رایگان به همدیگر پاس می دهند و به صورت غیرمستقیم محصول و یا خدمت شما را تبلیغ می کنند. می خواهم کمی ساده تر از این ویروس تبلیغاتی حرف بزنم…

به آخرین پیامک یا ایمیلی که برای شما فرستاده شده بود و شما هم آن را به چندین نفر ارسال کردید فکر کنید. چه چیزی باعث شد که شما نسبت به پخش آن ایمیل اقدام کنید. در مورد من معمولاً اینگونه است که مطالب جذاب و خنده دار را برای دوستانم ارسال می کنم و تا به حال پیش نیامده که یک پیام تبلیغاتی را برای دیگران ارسال کنم. مگر اینکه بُعد جذاب بودن آن بسیار پررنگ تر از تبلیغاتی بودنش برایم جلوه کرده باشد.

در روش بازاریابی ویروسی، رسانه های اجتماعی به خصوص اینترنت مهم ترین نقش را ایفا می کنند. در این روش به هیچ عنوان نباید محصول خود را به طور مستقیم معرفی کنید. تبلیغ خود را جوری بسازید که درست همانند یک ویروس همه افراد ناقل آن باشند! از این پس بیشتر به ویدئو کلیپ ها، ایمیل ها، بازی ها و حتی بلاگ ها توجه کنید. در بازاریابی ویروسی اکثراً از این ابزارها برای تبلیغ استفاده می شود.

شاید شما هم حدود ۱ سال پیش ایمیلی با این مضمون که کدام آب معدنی در ایران استانداردتر است دریافت کرده باشید؛ این ایمیل دست به دست میان کاربران ایرانی گشت و فواید حاصل از آن به یک نوع برند آب معدنی که این روش بازاریابی رو انتخاب کرده بود رسید. در تکنیک بازاریابی ویروسی شما می توانید با کمک رسانه های اجتماعی، آگاهی افراد از برندتان را افزایش دهید.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سعید.کرمی , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , suma2 , mohammadshamosi , REZA HAJISALIMI , arash67 , دولتمند آنی , sherafati , صدفی , yaraei
04-17-2012, 11:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-17-2012 11:49 PM، توسط suma2.)
ارسال: #2
RE: همه را ویروسی کنید!
ممنونم جالب بود

این ایده بازاریابی ویروسی رو خیلی دوست دارم ... میخوام برنامه بریزم با مشورت دوستان در کارم پیاده اش کنم

حالا طرحمو اماده که شد در میون میزارم
 تشکر شده توسط: mteam , کامیار کاظمی , ناصر صادقی , sherafati , yaraei
05-03-2012, 12:08 PM
ارسال: #3
یه نقشه دارم
ایول جالب بود مرسی ...

در حال بررسی ...
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , mteam , sherafati
05-03-2012, 02:13 PM
ارسال: #4
البته محتوای ایمیل های که برای کاربران فرستاده میشه باید به گونه ای باشه که کاربران را ترغیب به ارسال ایمیل برای دوستان و آشنایانشان بکنه خود بنده در طول روز ایمیل های زیادی از سایت های مختلف دریافت میکنم و هر سایتی که مطالب خوبی را داشته باشه سعی میکنم تا حد ممکن برای دوستان و آشنایان خودم نیز ارسال کنم تا آنها نیز از آن مطالب بهرهمند بشوند و این یعنی رمز موفقیت یه سایت خوب درست رو مطالبی دست میذاره که کاربران را ترغیب میکنه که دیگر دوستانشان را هم از آن مطالب بهره مند کند.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: mteam , sherafati , Suma
05-03-2012, 03:00 PM
ارسال: #5
فکر کنم به طور نا خو اگاه دارم این کارو میکنم
ممکنه یه نمونه بذارین؟
یا همین فیلمه رو

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mteam , ناصر صادقی
05-03-2012, 03:01 PM
ارسال: #6
اینم لینک ویدیوش : http://www.youtube.com/watch?v=VQ3d3KigP...r_embedded

محشره از دستش ندین

اینم یک مقاله کامل از 10 تا از بهترین تبلیغات ویروسی : http://blog.hubspot.com/blog/tabid/6307/...ideos.aspx

من که دارم مطالعه میکنم اما برا کار خودم هنوز ایده جالبی به ذهنم نرسیده

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: mteam
05-03-2012, 03:44 PM
ارسال: #7
به دلیل اینکه لینکتون متعلق به سایت توتیوب میباشد متاسفانه باز نشد لطف کنید اگر لینک دیگری در اختیار دارید در این تاپیک بذارید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
05-03-2012, 03:46 PM
ارسال: #8
جالبه واقعا

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بچه هایی که در کار چاپ هستند لطفا راهنمایی کنید weblox 9 1,353 08-26-2014 11:04 PM
آخرین ارسال: weblox
  همه نظر بدن! مخصوصاً مديران فروش محسن قلي زاده 10 3,577 09-17-2013 11:15 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  ده روش موثر برای بازاریابی ویروسی mteam 0 873 04-23-2012 08:52 AM
آخرین ارسال: mteam
  فروشندگان خود را به وسعت مشتریان خود توسعه دهید mteam 0 530 04-23-2012 08:41 AM
آخرین ارسال: mteam
  همه جا می شود تبلیغ کرد؟! اقاي ايـــده 0 611 02-19-2012 12:22 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS