ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظر شما راجع شغل رنگ کاری ساختمان ...
زمان کنونی: 05-06-2024, 06:07 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: azunited
آخرین ارسال: رازمنا
پاسخ: 17
بازدید: 4185

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما راجع شغل رنگ کاری ساختمان ...
04-12-2012, 05:29 PM
ارسال: #11
RE: نظر شما راجع شغل رنگ کاری ساختمان ...
با تشکر از بزرگان که در بحث شرکت کرده اند
خب پس کلا رنگ کاری شاخه ها مختلفی داره ...
در حال حاضر جدیدترین یا و پرکاربردترین روش رنگ ساختمان چیه ؟

از لباس کهنه ات خجالت نکش

از افکار کهنه ات شرمنده باش . . .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی
04-12-2012, 06:21 PM
ارسال: #12
توجه عزیزان را به یک مسئله مهم جلب میکنم:
برای انجام حرکت در هر حرفه ای نیاز نیست که خود شخص تخصص برای انجام دادن کار داشته باشد چون چنانچه خود فرد کار عملی را انجام دهد نمی تواند مدیریت قوی داشته باشد.فرد باید اطلاعات کاملی از شغل داشته و از افراد مجرب برای انجام کار استفاده کرده و خود برای توسعه کار فقط مدیریت کند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: azunited , مهدی گل محمدی , mteam , everything
04-12-2012, 06:41 PM
ارسال: #13
(04-12-2012 06:21 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  توجه عزیزان را به یک مسئله مهم جلب میکنم:
برای انجام حرکت در هر حرفه ای نیاز نیست که خود شخص تخصص برای انجام دادن کار داشته باشد چون چنانچه خود فرد کار عملی را انجام دهد نمی تواند مدیریت قوی داشته باشد.فرد باید اطلاعات کاملی از شغل داشته و از افراد مجرب برای انجام کار استفاده کرده و خود برای توسعه کار فقط مدیریت کند.

به نظر من اگر شخص تو اون تخصص انجام اون حرفه رو داشته باشه بیشتر میتونه مفید باشه .
خب نمیشه که دست خالی بریم سراغ چند حرفه ای و بهشون بگم که من براتون کار پیدا میکنم و شما کارا رو انجام بدید . اگه سنم بالاتر بود و بودجه بهتری دستم بود که میتونستم اعتماد سازی کنم که خوب بود ولی متاسفانه امکان مدیریت فعلا برام وجود ن داره.

تو مرکز شهرستان که افراد حرفه ای که هستند برای ماهها وقتشون پر شده با توجه به اینکه شهر ما هم در حال پیشرفته و ساختمان سازی ها به اوجش رسیده میشه اگه استارت این کار رو الان بزنم مطمئن هستم اینده از آن من خواهم بود .
به هر حال عجله ای هم در کار نیست و طبق گفته دوستان دنبال شخص هستم که بتونم زیر دستش کار کنم تا ببینم میتونم از عهده کار بر بیام یا نه.

بهتره ادامه این بحث رو بسپاریم به شخصی که در حال حاضر تو این شغل وارد باشه . منم نتایج تحقیقاتم رو راجع این شغل تو این تایپک قرار میدم تا دیگران هم استفاده لازم رو ببرند.

تشکر شده توسط: jahanagahi
04-12-2012, 07:00 PM
ارسال: #14
(04-12-2012 06:41 PM)azunited نوشته شده توسط:  
(04-12-2012 06:21 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  توجه عزیزان را به یک مسئله مهم جلب میکنم:

به نظر من اگر شخص تو اون تخصص انجام اون حرفه رو داشته باشه بیشتر میتونه مفید باشه .
خب نمیشه که دست خالی بریم سراغ چند حرفه ای و بهشون بگم که من براتون کار پیدا میکنم و شما کارا رو انجام بدید . اگه سنم بالاتر بود و بودجه بهتری دستم بود که میتونستم اعتماد سازی کنم که خوب بود ولی متاسفانه امکان مدیریت فعلا برام وجود ن داره.

تو مرکز شهرستان که افراد حرفه ای که هستند برای ماهها وقتشون پر شده با توجه به اینکه شهر ما هم در حال پیشرفته و ساختمان سازی ها به اوجش رسیده میشه اگه استارت این کار رو الان بزنم مطمئن هستم اینده از آن من خواهم بود .
به هر حال عجله ای هم در کار نیست و طبق گفته دوستان دنبال شخص هستم که بتونم زیر دستش کار کنم تا ببینم میتونم از عهده کار بر بیام یا نه.

بهتره ادامه این بحث رو بسپاریم به شخصی که در حال حاضر تو این شغل وارد باشه .
منم نتایج تحقیقاتم رو راجع این شغل تو این تایپک قرار میدم تا دیگران هم استفاده لازم رو ببرند.

عزیز من چشم من دیگر این بحث را ادامه نمی دهم ولی باید عرض کنم من بدون اینکه خود تخصصی داشته باشم کلی از این شغل درآمد داشتم. موفقتر باشی.
آدر س وبلاگی که در این زمینه کار کرده بودم را در تایپیک گذاشته بودم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: azunited , کامیار کاظمی
04-12-2012, 09:04 PM
ارسال: #15
(04-12-2012 07:00 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(04-12-2012 06:41 PM)azunited نوشته شده توسط:  

بهتره ادامه این بحث رو بسپاریم به شخصی که در حال حاضر تو این شغل وارد باشه .
منم نتایج تحقیقاتم رو راجع این شغل تو این تایپک قرار میدم تا دیگران هم استفاده لازم رو ببرند.

عزیز من چشم من دیگر این بحث را ادامه نمی دهم ولی باید عرض کنم من بدون اینکه خود تخصصی داشته باشم کلی از این شغل درآمد داشتم. موفقتر باشی.
آدر س وبلاگی که در این زمینه کار کرده بودم را در تایپیک گذاشته بودم.

نه اصلا منظورم این نبود که این بحث رو ادامه ندیم ... شما که بزرگ این انجمن هستید و تجربه شما قطعا کمک حال ما جوانان هست .
من به ادرس وبلاگتو ن رفتم . وبلاگ جنبه تبلیغ داشت من میخواستم بدونم جایی هست که فوت و فن هم اموزش داده بشه ؟ میگند که اتحادیه رنگ ساختمان هم هست کسی از این سازمان چیزی میدونه ؟
ایا کسی تو انجمن هست که اشنایی در این زمینه داشته باشه که هم اکنون در حال فعالیت این شغل باشه ؟

کلا متوجه هستم که با مدیریت قوی میشه تو کاری که تخصص نداشته باشی کلی در امد داشته باشه ولی خب این نکته فارموش نشه ما جوانان نیاز داریم اول استینمون بالا بزنیم و وارد کار شیم و بعد مدتی اگه وارد شدیم میتونیم استینمون رو پایین بزنیم و با مدیریت خوب در امد خوب داشته باشیم.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi
08-26-2012, 12:32 AM
ارسال: #16
این اولین تایپکی بود که تو انجمن زدم و الان بعد چند ماه و کسب تجربه کافی من میخوام کار خودمو تو این زمینه شروع کنم...

اموزش کافی توی رنگ مولتی کالر و کنیتکس بدست اورده ام و نمای برتر SKG هم به زودی به مهارتهای من اضافه میشه ...

این تایپک رو صرفا به این جهت بالا اوردم که اگه کسی تو این زمینه اندکی تجربه داره تجربه هاشو با ما شریک کنه !

به زودی هم تایپک ماشروع کردیم هم دز این زمینه خواهم زد و نمونه کارها و هزینه ها و در امد این شغل خواهم گذاشت.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی 1 , مــجــیــנ , everything
04-22-2013, 06:48 PM
ارسال: #17
من فکر میکنم اگر آدم تو هر کاری ابتکار و خلاقیت داشته باشه میتونه درآمد فوق تصور کسب کنه، به هر حال همه اونایی که میلیاردر شدن تو کار خودشون مبتکر بودن. کاری کردن که قبل از اونها کسی انجام نداده.

من میتوانم!!!
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در خصوص شغل ممنون میشم کمک کنید dark.6427 4 844 12-29-2017 11:03 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  راه اندازی شغل لیلا و وحید 0 600 11-08-2017 06:45 PM
آخرین ارسال: لیلا و وحید
  نظر شما در مورد خرید از شهر بانه چیست؟ M3HDI 37 12,745 07-09-2017 02:39 AM
آخرین ارسال: Majid ta
  همفکری و ارائه پیشنهاد برای شغل دوم rnima 10 14,532 04-24-2017 11:00 PM
آخرین ارسال: jafar1394
  نظر دوستان در مورد شغل خشکبار ebrahimjan007 4 16,454 12-02-2016 09:43 AM
آخرین ارسال: نوید طرقبه
  با چهل مبلبون سرمایه وارد چه کاری میشدی؟ rezadj 7 3,421 11-18-2016 11:24 PM
آخرین ارسال: irandac
  به برادر زاده من در انتخاب شغل کمک کنید yunespc 11 2,108 11-17-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  کدام شغل آنلاین ؟ کامیار کاظمی 18 4,193 09-18-2016 07:52 AM
آخرین ارسال: sepehrplus
Lightbulb پیشنهاد شغل برای پدرم k.hajivand 5 1,910 11-29-2015 10:30 PM
آخرین ارسال: سزار3
  نظر شما درمورد کسب در آمد از یک گلخونه خانگی کوچک شاهکار طبیعت 0 871 04-29-2015 11:13 PM
آخرین ارسال: شاهکار طبیعت
  راه اندازی یک فروشگاه و خدمات موبایل(نظر شما چیست؟) Hossein24 0 777 04-26-2015 12:34 AM
آخرین ارسال: Hossein24
  نظر شما: بوتیک مردانه؟ YashaR1989 2 451 04-12-2015 01:46 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  کمک برای بهترشدن این ایده(لطفا همه نظر بدن) sadaf72 11 2,875 12-30-2014 10:35 PM
آخرین ارسال: goldokhtar2
  شغل مشاور املاک yunespc 7 9,007 12-28-2014 02:40 PM
آخرین ارسال: rezaho
  نظر سنجی برای بهتر شدن انجمن -- تغیرات بزرگ به زودی در راه است-- MARYAR 12 3,620 11-25-2014 07:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  نظر شما در مورد این آگهی چیه؟!!!! یک همراه سبز 12 5,511 11-11-2014 12:01 AM
آخرین ارسال: طاهره طاهری
  نظر خواهی درباره سیسمونی roshkaa 0 1,159 10-31-2014 02:18 AM
آخرین ارسال: roshkaa
  نظر شما در رابطه با ترفندهای کاری چیست؟ jahanagahi 9 2,201 10-10-2014 09:01 PM
آخرین ارسال: ceyton
  لطفا برای انتخاب اسم برند نظر بدهید. tan-graphic 2 1,927 08-02-2014 06:00 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  دوستان هرکسی اطلاعاتی درباره شغل موزع گری(مامور پخش) داره کمک کنه yunespc 1 4,543 07-07-2014 09:03 AM
آخرین ارسال: yunespc

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS