ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آموزش واردات و بایدها و نبایدهای این شغل
زمان کنونی: 05-04-2024, 11:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: m_grate29
آخرین ارسال: dadashbaba
پاسخ: 86
بازدید: 20500

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش واردات و بایدها و نبایدهای این شغل
07-03-2012, 03:09 PM
ارسال: #71
RE: آموزش واردات و بایدها و نبایدهای این شغل
ممنون محمد رضا جان.
من فقط این تیکش رو نگرفتم که فرمودید 50 میلیون سرمایه میخواد و 20 تا 30 میلیون برای گمرک و ....
به عنوان مثال من بخوام برم چین (یا یکی برام بیاره) دو هزار تا پازل بردارم بیارم که به طور میانگین میشه(با توجه به قیمتی که شما گفتید) چیزی حدود 6 هزار یوان میشه...اگه اشتباه نکنم چیزی حدود دو میلیون تومان در میاد (دقیقا نمیدونم درست تبدیل کرده باشم یا نه)
یعنی به خاطر این دو میلیون تومان از من 30 میلیون پول گمرک و.... میگیرند؟
یعنی حتما باید بالای 30 میلیون خرید داشته باشیم؟جزئی نمیشه؟

این تیکش واسم گنگ بودم...ممنون میشم توضیح بدید...با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi
07-03-2012, 03:30 PM
ارسال: #72
برای 2 یا 3 هزارتا نمیصرفه پول حمل 1500 دلار 3 تا بازرسی کالا 1500 دلار
نه شما چه جوری میخوای بیاری؟با کانتینر کشتی یا با ساک؟
با ساک میگیرن و باید گمرک بدین
به خاطر 50 میلیون 30 میلیون گمرک میگیرن
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , مهدی 1 , jahanagahi
07-03-2012, 04:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-03-2012 04:38 PM، توسط SHAYAN.IRANI.)
ارسال: #73
یعنی به نظر شما هیچ راهی نداره من بخوام پازل وارد کنم در کل؟ Yosef.gif
از طریق شرکت و....؟؟
اگر نه که حیف شد به نظرم خوب میشد ازش درآمد کسب کرد چون مشتری خودش رو داره صد در صد!
البته هدف من پازل های معمولی نیست.
به نظرتون با این ایده چی کار میشه کرد؟...میتونم شخصا یه مغازه بزنم و بشم نمایندگی فروش در سطح شهر یا مثلا جنوب کشور؟...البته مشکلی که هست اینه که توی ایران چنین چیزی نیست که بخوام از داخل بخرم و بفروشم!
دوستان نظری ندارند؟

واقعا ممنونم....کلا خیلی چیزها دستم اومد.
 تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi
07-03-2012, 04:45 PM
ارسال: #74
(07-03-2012 04:34 PM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط:  یعنی به نظر شما هیچ راهی نداره من بخوام پازل وارد کنم در کل؟ Yosef.gif
از طریق شرکت و....؟؟
اگر نه که حیف شد به نظرم خوب میشد ازش درآمد کسب کرد چون مشتری خودش رو داره صد در صد!
البته هدف من پازل های معمولی نیست.
به نظرتون با این ایده چی کار میشه کرد؟...میتونم شخصا یه مغازه بزنم و بشم نمایندگی فروش در سطح شهر یا مثلا جنوب کشور؟...البته مشکلی که هست اینه که توی ایران چنین چیزی نیست که بخوام از داخل بخرم و بفروشم!
دوستان نظری ندارند؟

واقعا ممنونم....کلا خیلی چیزها دستم اومد.

میتونی شراکت کنی
ولی اگر بتونی با 3 4 نفر کار کنی که بارشون مثل خودت کم باشه بیاری عالیه.هزینه ها تقسیم بر 4 میشه
نمونه بیاری ایران مونتاژ کنی یا بسازی
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , مهدی گل محمدی , Delta.H , مهدی 1 , jahanagahi , Mrs.Seyedi
07-03-2012, 05:04 PM
ارسال: #75
جناب محمد رضا سلام
بنده یک دوستی دارم ساکن شهر چانگ جو در جنوب چین (2 ساعت فاصله با شانگهای ) هستش پارسال پیشنهاد کرد با هم کار کنیم با اینکه بنده پول کافی ندارم ولی ایشون قبول کرده 3 ماه پس از دریافت اجناس تو ایران و فروش پولشو بفرستم چند چیز برام پیشنهاد داده و آخرین بار هم نمونه ای از صنایع دستی برام فرستاد ولی یک سری سوالهایی هستش که روند کار کند کرده مثلا1 -نرخ ارز هر روز بالاتر میره و چند تا چیز دیگه 2- کیفیت اجناس چون جنساش اصل و با کیفیت هستش خوب قیمت بالاست 3 - اگر به ایشون 3 ماه بعد پرداخت کنم آیا روال قانونی این اجازه رو می ده که اجناس بدون پرداخت پول به فروشنده وارد بشه 4 - چه اجناسی وارداتش راحتتر و بازارش تو ایران بهتر هست
با تشکر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , m_grate29 , Delta.H , jahanagahi
07-03-2012, 05:56 PM
ارسال: #76
پیشنهاد کاری عالیه ولی صنایع دستی فروشش تو ایران نمیدونم خوبه یا نه.
1.نرخ ارز بالا بره تاثیر داره بر ولی نه زیاد تاثیرش روی 20 درصد جامعه هست نه 100 درصد.شیر و نان ماست هر روز گرون میشه ولی بازم میخریم.کفش و بنزین ماشین گرون میشه ... ولی باز میخریم بازار ایران پر کشش ترین بازار جهان هست
2.روی کاری تمرکز کنید که 3 تا جنبه اصلی داشته باشه : اول کالایی با هر برندی کهه میارین کشش داشته باشه و عمومیت دوم اورجینال و برند خوبی باشه سوم ایده ی نوعی باشه و توان رقابتی کم باشه
بر فرض ما نمایندگی برند autosol از آلمان گرفتیم این 3 جنبه ی بالارو داره.
3.زیاد متوجه نشدم ولی طبق قرار دادها پول رد و بدل باید بشه حداقل تا گمرک ایران FOB بندرعباس و گرنه فروشنده PROFORMA صادر نمیکنه
4.همه ی کالا ها کشش دارند تو ایران ولی بعضی ها بیشتر . همه ی این کارها نیاز به یک بازاریابی قوی هست
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , مهدی گل محمدی , iranboy , arash67 , yu3f , Delta.H , مهدی 1 , jahanagahi , Mrs.Seyedi
08-02-2012, 11:39 AM
ارسال: #77
لطفن کتاب تعرفه 91 رو واسه من هم بفرستید

ُspace77contact@gmail.com
 تشکر شده توسط: Delta.H , yu3f
02-18-2013, 02:36 AM
ارسال: #78
سلام
چند تا سوال داشتم. براي خريد از چين پول چطوري بايد ببريم و پرداخت چطوري هست بايد نقد پرداخت كنيم مثلا بخواهيم 10000 دلار خريد كنيم بايد دلار ببريم و اونجا نقد بديم؟
اگه جنسي مثلا از مغازه دار خريديم ايا تضميني هست كه اون بفرسته؟
به گفته شما براي يك كانتينر جنس به غير از پول گمركي بايد 3000 دلار بديم؟
ايا ميشه اونور شريك پيدا كنيم كه چند نفري يك كانتينر اجاره كنيم يا بايد از اينجا پيدا كنيم؟
ايا شركتي هست كه اونور راهنمايي كنه و كارهاي باربري و ترخيص از گمرك انجام بده؟
جنسي ميخوام بخرم و توي سايت alibaba هم هست ايا ميشه من پول بفرستم شركتي يا خود فروشنده يا كسي وسايل بخره و ايران بفرسته ؟
ممنون ميشم جواب بديد.

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
 تشکر شده توسط: M3HDI , Delta.H , ahmad rezaee , yu3f , jahanagahi
02-18-2013, 03:00 AM
ارسال: #79
سلام

برای بحث بردن پول ، شما میتونید از صرافی های داخلی استفاده کنید (بعضی ها اینکار رو می کنن)

پول رو با یه درصدی در چین براتون چنج میکنن یا از اونجا تحویل میگیرید ( از صرافی ایران به صرافی چین)

مثله چک بین بانکی میشه حدودا

برای باقی سوالات هم آقا محمد عزیز ، کاملتر و بهتر میتونن جواب بدن

موفق باشید

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: Delta.H , ahmad rezaee , yu3f , مهدی 1 , jahanagahi
02-18-2013, 10:35 AM
ارسال: #80
(02-18-2013 02:36 AM)sedaybaran نوشته شده توسط:  سلام
چند تا سوال داشتم. براي خريد از چين پول چطوري بايد ببريم و پرداخت چطوري هست بايد نقد پرداخت كنيم مثلا بخواهيم 10000 دلار خريد كنيم بايد دلار ببريم و اونجا نقد بديم؟
اگه جنسي مثلا از مغازه دار خريديم ايا تضميني هست كه اون بفرسته؟
به گفته شما براي يك كانتينر جنس به غير از پول گمركي بايد 3000 دلار بديم؟
ايا ميشه اونور شريك پيدا كنيم كه چند نفري يك كانتينر اجاره كنيم يا بايد از اينجا پيدا كنيم؟
ايا شركتي هست كه اونور راهنمايي كنه و كارهاي باربري و ترخيص از گمرك انجام بده؟
جنسي ميخوام بخرم و توي سايت alibaba هم هست ايا ميشه من پول بفرستم شركتي يا خود فروشنده يا كسي وسايل بخره و ايران بفرسته ؟
ممنون ميشم جواب بديد.

پرداخت به سه طریق هست LC / TT و کریدیت و نقد

اولین نکته در خرید از چینی ها اینه که همه کلاهبردارن مگر اینکه خلافش ثابت بشه
می توانید نقد خرید کنید ( دلار آزاد ) خیلی از کالاها ورودش اینطوری ممنوعه
می توانید با کریدیت پرداخت کنید که اونم مثل نقد حساب می شه
می توانید از طریق صرافی ها حواله بزنید که TT حساب می شه
این سه روش بالا پرریسک ترین روش هست و در صورت نفرستادن جنس یا عدم تطابق با نمونه عملا هیچ کاری از دستتون بر نمی یاد

LC خودش در چندین نوع هست ، ولی معمولی ترینش که از ایران هم می شد بزنید ، الان را نمی دونم با وضعیت اتاق مبادله ای چطوری شده . ولی روالش اینه که شما پول را می دید به بانک ایرانی خودتون ، اونها یک سری مدارک بهتون می دن ، اون را می فرستید برای فروشنده تو چین ، اون جنس را آماده می کنه و به تحویل کشتی می ده ، سپس مدارک تحویل کشتی را به بانک خودش می ده و اون موقع بانکش (چینی ) پول را آزاد می کنه و بهش می ده ، این وسط می شه درخواست داد اتاق بازرگانی در چین قبل از بارگیری اجناس را بازدید کنه که مطابق نمونه باشه. اینجوری امنیت معامله دربالاترین سطح خودش قرار داره ، دلار دولتی می گیرید و ترخیص از گمرکش هم راحت تره ، ولی نیازمند کارت بازرگانی هست و یا باید از کارت شخص دیگه ای استفاده کنید.

کانتیر به دو صورت کرایه داده می شه ، یا دربست ، یا خرده بار که به صورت فوت مکعب به شما اجاره می دهند . ولی برای راحتی ترجیح این هست که دربست بگیرید.

علی بابا سایت معتبری هست ولی فروشنده هاش معتبر نیستند ، مگر اینکه از فروشگاه تکفروشی اش خرید کنی و با خود علی بابا طرف بشید که اونم برای کارهای تجاری جالب نیست .

شرکت های زیادی این کار را می کنند ، مخصوصا توی دبی شرکت های زیادی هستند ، که بار را چین تحویل می گیرن و بندرعباس یا تهران تحویل می دن (قاچاق)

ولی در کل ، واردات در حجم کم اصلا به صرفه نیست ، مگر جنس خیلی تخصصی که بازارش دست شما باشه و شخص و واردکننده دیگه ای اون کالا را وارد نکنه .

10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , yu3f , jahanagahi , vahid61 , HadiMahmoodi , M3HDI , bitumen , milad70
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 143 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  کمک فوری برای ایجاد شغل 1368Mohsen 2 843 04-19-2018 03:59 PM
آخرین ارسال: naserm123
  کدوم روش برای واردات از همه بهتر است؟ rezaeee 1 1,012 06-19-2016 10:40 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  آموزش عملی برای فروش و بازاریابی .... m-jalalvand 16 4,763 05-23-2016 09:19 AM
آخرین ارسال: peymani
  تغییر شغل بدم یا نه؟ venus-zb 5 1,293 02-15-2016 03:22 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  واردات از ترکیه navid_1988 8 1,578 11-30-2015 10:43 AM
آخرین ارسال: MEHRAN_SOOZER
  نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است m_grate29 52 10,365 08-16-2015 12:45 AM
آخرین ارسال: zy13
  حداقل یک‌بار در زندگی این کارها را انجام دهید بيلا بالا 4 960 03-06-2015 02:45 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
Rainbow ماهم شروع کردیم (واردات جوراب از ترکیه ) gh4315 13 4,835 11-27-2014 04:40 AM
آخرین ارسال: parsa_star
  چگونه بفهمیم به چه شغل و علم و فنی علاقه داریم؟ alireza091111 6 4,481 11-03-2014 02:25 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  ایران رکورد واردات چوب بستنی را شکست! dara 1 887 05-07-2014 07:19 PM
آخرین ارسال: moele
  فقط یک دقیقه به این مطلب توجه کنید ... tehran1400 1 1,012 03-12-2014 12:32 PM
آخرین ارسال: amir-hosain
  این وسیله به ظاهر ساده باعث نجات جان میلیون ها انسان خواهد شد !+عکس یوسف خادم پیر 2 1,117 03-09-2014 04:51 PM
آخرین ارسال: یوسف خادم پیر
  فقط 10 گام برای تغییر موفقیت آمیز شغل ... tehran1400 0 1,085 03-08-2014 10:35 AM
آخرین ارسال: tehran1400
  پردرآمدترین شغل ها در سال 2014 mohammadshamosi 0 652 12-20-2013 01:52 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  این توصیه های پولی را تا جوان هستید، جدی بگیرید m-jalalvand 9 2,145 11-12-2013 12:13 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  ترک این 5 عادت .... زندگی بهتر برای شما m-jalalvand 1 841 11-11-2013 11:28 AM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  این حرف ها را به خود بزنید تا روحتان شاد شود m-jalalvand 0 425 10-15-2013 09:17 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  رابطه بین موفقیت و شادی و راهکارهای افزودن این دو m-jalalvand 0 576 10-06-2013 04:59 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  80 درصد کارگران این کارخانه ناشنوا هستند m-jalalvand 1 769 10-05-2013 03:13 PM
آخرین ارسال: matarodi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS