ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درامد در اینترنت
زمان کنونی: 05-20-2024, 11:29 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: farshid-salehi
پاسخ: 458
بازدید: 97691

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امیتازات : 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درامد در اینترنت
11-08-2014, 08:52 PM
ارسال: #441
RE: درامد در اینترنت
ایول به دوستان که بنده نبودم جواب این دوستمون را به خوبی دادند.
یکی از بهترین پیشنهادات بنده به ایشون اینه که کارشان را در شبکه های اجتماعی بیشتر بکنید. و محصولات خود
را در شبکه های اجتماعی به معرض دید بگذارید. و حتی در همان شبکه ها به فروش برسانید.
یا حتی به قول یکی از دوستان اگر زبان خوبی دارید.. و اشنایی دارید با نحوه ی صادرات این گونه موارد و کار های دیگر
به نظرم می تواند یک درامد دلاری یا یوروی خیلی خوبی برایتان به ارمغان بیاورد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldokhtar2
11-08-2014, 09:17 PM
ارسال: #442
(11-08-2014 08:52 PM)alicpu نوشته شده توسط:  ایول به دوستان که بنده نبودم جواب این دوستمون را به خوبی دادند.
یکی از بهترین پیشنهادات بنده به ایشون اینه که کارشان را در شبکه های اجتماعی بیشتر بکنید. و محصولات خود
را در شبکه های اجتماعی به معرض دید بگذارید. و حتی در همان شبکه ها به فروش برسانید.
یا حتی به قول یکی از دوستان اگر زبان خوبی دارید.. و اشنایی دارید با نحوه ی صادرات این گونه موارد و کار های دیگر
به نظرم می تواند یک درامد دلاری یا یوروی خیلی خوبی برایتان به ارمغان بیاورد.

من واقعا میخوام از شما تشکر کنم
این تاپیک یکی از بهترین تاپیکهای این سایت هست که خیلی کامل.کاش بقیه تاپیکها هم روش شما را پیش میگرفتن

ممنون میشم شما یا بقیه ذوستان جواب سوالهای پست قبلم را بدین

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
 تشکر شده توسط: alicpu
11-08-2014, 09:36 PM
ارسال: #443
دوستان تا ان جایی توانسته اند جوابتان را دادند.
خودتان هم باید کمی علم اندوزی بکنید در این زمینه.
برای مثال فروش فرش دستبافت .
می توانید یک گروپ در شبکه های اجتماعی که خودتانم می دانید کدام را می گویم.
می توانید به راحتی یک پیج بسازید. و محصولاتتان را بگذارید. و شماره مورد نظر خودتان را نیز قرار بدهید.
تا مشتری ها باهاتان تماس بگیرند.
این یکی از راه های درامد زایی هست.
راه دیگر همان فروش. اینترنتی هست. که این زمینه حداقل یک سال باید رویش کار بکنید.
تجربه داشته باشید. و خیلی کار های دیگر.
 تشکر شده توسط: goldokhtar2
11-09-2014, 02:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-09-2014 02:12 AM، توسط rad86.)
ارسال: #444
(11-08-2014 08:17 PM)goldokhtar2 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از شما
رقیب که زیاده.اتفاقا رقبای قدر و حرفه ای هستن .مثل فرش آنلاین .فرش MARYAR.قالیکده
1.من میخوام بدونم با وجود این رقبا میشه سایت را به رتبه بالا رسوند؟
این که میگن کالاهای خاص بیشتر امکان موفقیت داره درسته؟
من شنیدم وبلاگ به دلیل زیرمجموعه سایت اصلی هستن زودتر تو گوگل میاد بالا .درسته؟
2.این که میفرمایید باید اعتمادسازی بشه از چه روش؟ اعتمادسازی فقط با یه نماد الکترونیک و سایت شیک کافی؟ یا منظورتون راه دیگست؟
شما که تجربه کار با نت دارید
3.این بحث قبلی که کاربری محترم آقای ایده گفتن تا چه حد میتونه نگران کننده باشه؟آیا کالاهای لوکس تو نت طرفدار نداره؟ چون قیمت بالاست
این قیمتی که من گفتم حداقل و حداکثر بود اما رنج میانگین اکثر تابلوها در حد 1 تا 3 میلیون هست.من فقط تو کار تابلوفرش دستبافت هستم و قیمتها 3 یا 4 برابر تایلوفرشهای
.ماشینی هست
4.به نظرتون توی سایت از تابلوهای ماشینی هم استفاده کنم خوبه یا فقط دستبافت باشه؟
5.تا اونجا که دوستان گفتن .هاست و دامنه و قالب روی هم 200 تا 300 میشه.اما میخوام بدونم طراحی سایت و بهینه کردنش چقدر میشه؟ چند زبانه کردن سایت هزینه ها را چقدر میبره بالا؟
6.ببخشید میتونم بپرسم شما کارتون چیه.چون متوجه نشدم .شما 40 سایت دارید اما خودتون برنامه نویس نیستید.
7.راستش اگه بدونم احتمال رتبه دار شدن و موفقیت بالاست خوب ارزش داره سرمایه بذارم.اما فعلا سرمایه م کمه

با سلام

میدونم الان ذهنتون درگیر سوالات زیادی هست ولی بهتره که قدم به قدم پیش برین و بیشتر وارد جزئیات بشین ، سوالات خیلی کلی هستن.

من شخصا چند سالی میشه که عقیده دارم باید روی کالاهای خاص کار کرد که مشتری خودشون رو دارن و سودشون هم بیشتره ، اما خود من برای تامین سرمایه سالها اقدام به فروش انواع کالا در نت کردم ، چون کالای خاص نیاز به سایت خاص و اعتبار خاص داره که جفت اینا نیاز به سرمایه داره

سایتی خاص هست که براتون برنامه نویس جداگانه نوشته باشه ، و قطعا برای اینجور سایت باید بالای 3 تومن درنظر بگیرین برنامه نویسی و طراحیش رو.

برای اعتبار اینجور سایتها ، کسی به نماد نگاه نمیکنه ، الان تو نت یه سرچ بزنید میبینید که چه سایتهای معروفی که نماد هم دارن ، شروع کردن به کلاه برداری ، منظور من از اعتبار برای کالای لوکس ، قراردادن آدرس فروشگاه و شماره ثابت هست و سپس قسمتی که مشتریان بتونن بیان و ازادانه نظرشون رو در مورد نحوه برخورد و فروش و محصول شما بنویسن و این نوع اعتبار نیاز به زمان داره

اما اینطور که از نوشته های شما خوندم ، بیشتر دنبال راه اندازی یک سایت یا وبلاگ با هزینه کم و مشابه سایتهای دیگر هستین ، حداقل با تجربه من ، کالای شما با این روش موفق نخواهد بود و رقیباتون خیلی راحت حذفتون میکنن و شما باید چند سال ادامه بدین تا بتونید آروم آروم اعتبار کسب کنید

وقتی رقیب قوی برای کالای لوکس دارین ، نمیشه با وبلاگ رقابت کرد ، حتی اگر با سئو و پاپ اپ و ... هم شما تو گوگل بیاین بالا ، بازهم مشتری از شما نمیخره ، شما خودتون رو جای مشتری بذارین ، حاضرین یک کالا با متوسط قیمت 3 تومن رو از یه وبلاگ بخرین؟تجربه من میگه نه!

اما اگر بر روی بحث وبلاگ و قالب های 200 تومنی اصرار دارین و میخواین با این روش شروع کنید ، برای اینکه به سود دهی برسین حدود 4 الی 5 سال زمان نیاز داره تا اعتبار پیدا کنید ، بازهم میگم که منظور من اعتبار گوگل و بالا اومدن تو گوگل نیست ، منظورم اعتبار بین مشتریان خاص هست - بهتره که اگر سایت لوکس زدین ، اگر فرش ماشینی هم میخواین داخلش بذارین از مدل های گرون قیمت بذارین که کلاس سایت حفظ بشه ، اما اگر میخواین ارزونتر شروع کنید ، بهتره که فرشهای ماشینی ارزون هم بذارید تا میزان خرید اولیه بالاتر بره و بتونید فیدبک بگیرین از مشتریا و بهتون اعتبار بدن که برای اینده خیلی موثر هست

درمورد دو سوال آخرتون هم ، بله من بیش از 40 سایت تا 4 سال پیش داشتم که خیلی از اونها رو که کالا های عادی بود بستم و الان تقریبا 7-8 تا که کالای تخصصی دارن رو هنوز باز نگه داشتم ، اما کار اصلی من 4 ساله که آهن هست و در بازار آهن مشغولم و عملا سایتهام برام شدن منبع درامدی که باهاش سرمایه جور کنم و برم تو کاری که بهش علاقه داشتم ، به همین دلیل هم بعد از وارد شدن به کار آهن خیلی از سایتهام ور واگذار کردم و الان فقط همونایی که برام سود خوبی دارن و بعلت اینکه بالای 10 سالشون شده و در گوگل همیشه رتبه 1 یا 2 هستن نگهشون داشتم

و اینکه پرسیدین چرا برنامه نویس نیستم ، اگر متن قبلیم رو با دقت مطالعه میکردین ، میدیدین که در انتهاش نوشتم که من شدیدا به برونسپاری کارها عقیده دارم ، من اگه بخوام وقت بزارم برای یادگیری برنامه نویسی ، پس چطور به کارهای سایتها برسم ؟ من عقیدم اینه که هرکاری رو به متخصصش بسپرم و درعوض کار تخصصی خودم رو گسترش بدم ، اینجوری سود خیلی بیشتر میشه

موفق باشید

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: alicpu , goldokhtar2
11-09-2014, 06:29 PM
ارسال: #445

با سلام

میدونم الان ذهنتون درگیر سوالات زیادی هست ولی بهتره که قدم به قدم پیش برین و بیشتر وارد جزئیات بشین ، سوالات خیلی کلی هستن.

من شخصا چند سالی میشه که عقیده دارم باید روی کالاهای خاص کار کرد که مشتری خودشون رو دارن و سودشون هم بیشتره ، اما خود من برای تامین سرمایه سالها اقدام به فروش انواع کالا در نت کردم ، چون کالای خاص نیاز به سایت خاص و اعتبار خاص داره که جفت اینا نیاز به سرمایه داره

سایتی خاص هست که براتون برنامه نویس جداگانه نوشته باشه ، و قطعا برای اینجور سایت باید بالای 3 تومن درنظر بگیرین برنامه نویسی و طراحیش رو.

برای اعتبار اینجور سایتها ، کسی به نماد نگاه نمیکنه ، الان تو نت یه سرچ بزنید میبینید که چه سایتهای معروفی که نماد هم دارن ، شروع کردن به کلاه برداری ، منظور من از اعتبار برای کالای لوکس ، قراردادن آدرس فروشگاه و شماره ثابت هست و سپس قسمتی که مشتریان بتونن بیان و ازادانه نظرشون رو در مورد نحوه برخورد و فروش و محصول شما بنویسن و این نوع اعتبار نیاز به زمان داره

اما اینطور که از نوشته های شما خوندم ، بیشتر دنبال راه اندازی یک سایت یا وبلاگ با هزینه کم و مشابه سایتهای دیگر هستین ، حداقل با تجربه من ، کالای شما با این روش موفق نخواهد بود و رقیباتون خیلی راحت حذفتون میکنن و شما باید چند سال ادامه بدین تا بتونید آروم آروم اعتبار کسب کنید

وقتی رقیب قوی برای کالای لوکس دارین ، نمیشه با وبلاگ رقابت کرد ، حتی اگر با سئو و پاپ اپ و ... هم شما تو گوگل بیاین بالا ، بازهم مشتری از شما نمیخره ، شما خودتون رو جای مشتری بذارین ، حاضرین یک کالا با متوسط قیمت 3 تومن رو از یه وبلاگ بخرین؟تجربه من میگه نه!

اما اگر بر روی بحث وبلاگ و قالب های 200 تومنی اصرار دارین و میخواین با این روش شروع کنید ، برای اینکه به سود دهی برسین حدود 4 الی 5 سال زمان نیاز داره تا اعتبار پیدا کنید ، بازهم میگم که منظور من اعتبار گوگل و بالا اومدن تو گوگل نیست ، منظورم اعتبار بین مشتریان خاص هست - بهتره که اگر سایت لوکس زدین ، اگر فرش ماشینی هم میخواین داخلش بذارین از مدل های گرون قیمت بذارین که کلاس سایت حفظ بشه ، اما اگر میخواین ارزونتر شروع کنید ، بهتره که فرشهای ماشینی ارزون هم بذارید تا میزان خرید اولیه بالاتر بره و بتونید فیدبک بگیرین از مشتریا و بهتون اعتبار بدن که برای اینده خیلی موثر هست

درمورد دو سوال آخرتون هم ، بله من بیش از 40 سایت تا 4 سال پیش داشتم که خیلی از اونها رو که کالا های عادی بود بستم و الان تقریبا 7-8 تا که کالای تخصصی دارن رو هنوز باز نگه داشتم ، اما کار اصلی من 4 ساله که آهن هست و در بازار آهن مشغولم و عملا سایتهام برام شدن منبع درامدی که باهاش سرمایه جور کنم و برم تو کاری که بهش علاقه داشتم ، به همین دلیل هم بعد از وارد شدن به کار آهن خیلی از سایتهام ور واگذار کردم و الان فقط همونایی که برام سود خوبی دارن و بعلت اینکه بالای 10 سالشون شده و در گوگل همیشه رتبه 1 یا 2 هستن نگهشون داشتم

و اینکه پرسیدین چرا برنامه نویس نیستم ، اگر متن قبلیم رو با دقت مطالعه میکردین ، میدیدین که در انتهاش نوشتم که من شدیدا به برونسپاری کارها عقیده دارم ، من اگه بخوام وقت بزارم برای یادگیری برنامه نویسی ، پس چطور به کارهای سایتها برسم ؟ من عقیدم اینه که هرکاری رو به متخصصش بسپرم و درعوض کار تخصصی خودم رو گسترش بدم ، اینجوری سود خیلی بیشتر میشه

موفق باشید

[/quote]
سلام
ممنون از شما خیلی کامل و عالی توضیح دادید
ببینید همون طور که شما هم میدونید تو کسب و کار غیر اینترنتی روال کار به این شکل هست که یه تازه کار ابتدا با سرمایه کم شروع میکنه و در صورت موفقیت کارش را گسترش میده و سرمایه بیشتر وارد کار میکنه
ولی مثل اینکه روش موفقیت در نت فرق داره

فقط متوجه این موضوع نشدم که از نظر شما کدوم در اولویت هست و مهمتره؟استفاده از تابلوهای ارزون تر و مشتری بیشتر یا تابلوهای گرونتر و حفظ کلاس و شیکی کار؟

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
 تشکر شده توسط: alicpu
11-09-2014, 08:36 PM
ارسال: #446
دوست عزیز در نت هم میشه از کم شروع کرد ، اما قبلا خیلی راحتتر میشد از کم شروع کرد ، الان چند سالی هست که سایتهای قدیمی قوی شدن و رقابت باهاشون سخت شده ، برا همین میگم که بهتره قوی شروع کنید

اگر با سرمایه کم میخواین شروع کنید بهتره که با فروش تابلو های ارزان شروع کنید که تعداد مشتریا بره بالا و بمرور براتون اعتبار بیاره و با سودش کار رو گسترش بدین

موفق باشد

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: alicpu , goldokhtar2
02-14-2015, 04:24 AM
ارسال: #447
سلام.
بنظر من پول دراوردن از اینترنت انچنان هم سخت نیست....من خودم حدود 2 سال تمام ازمون و خطا انجام دادم تا مثلا چند تا وبلاگ رو به قیمت های مختلف فروختم....بازدیدشون رو به 2000-3000 میرسوندم و بعد میفروختم....مثلا یکیشون رو که دوست داشتم این وبلاگ بود.http://musicgam99.mihanblog.com/
که هنوز که هنوز درباره ی وبلاگ نوشته خودم هستش..اما دیدم هیچکدوم اینا نمیتونه پاسخ گوی اصلیم باشه....بخاطر سعی کردم تجاربم رو بیشتر و بیشتر کنم و الان تقریبا به تکامل رسوندمشون...ولی متسفانه تنها مشکلم فقط سرمایه هستش برای ایدهام...امدم برم سراغ وام..مگهه بانکها وام بده هستند..حتی با ضامن...میگن یا باید سپرده چند ماهه باز کنی-یا گردش حساب داشتی باشی...و فعلا همیجوری موندم....ببینم خدا چی میخواد.
06-26-2016, 10:13 AM
ارسال: #448
از دیشب ساعت 2 شروع کردم به خوندن و الان بعد از 5 ساعت خوندن تموم مطالب به اتمام رسید.
خیلی وقته که اینجا آپدیت نشده و نمیدونم دوستان قبلی به ویژه آقا محمد هستن یا نه؟
سوالم اینه که بهترین سیستم تبلیغ یک سایت در حال حاضر چیه و هزینه اون حدوداً چقدر میشه؟
06-26-2016, 10:15 AM
ارسال: #449
(06-26-2016 10:13 AM)blogffa نوشته شده توسط:  از دیشب ساعت 2 شروع کردم به خوندن و الان بعد از 5 ساعت خوندن تموم مطالب به اتمام رسید.
خیلی وقته که اینجا آپدیت نشده و نمیدونم دوستان قبلی به ویژه آقا محمد هستن یا نه؟
سوالم اینه که بهترین سیستم تبلیغ یک سایت در حال حاضر چیه و هزینه اون حدوداً چقدر میشه؟
در واقع بعد از 8 ساعت
07-16-2016, 04:13 PM
ارسال: #450
سلام دوستان بعد از مدتها نبودنم دوباره برگشتم
یادش به خیر زمانی که این تایپیک را شروع کردم چه چیز های که در زمینه ی کسب درامد نبود ولی الان مد شده است
دوستان می خواهم بپرسم ببینم کسی این جا گروه تلگرام برای کسب درامد داره
اگر اره
لطفا بگویید چند هزار عضو داره. موضوعش در چند زمینه ای هست
و ماهیانه چه درامدی دارد
بیایید در زمینه ی کسب درامد از گروه های تلگرامی بحث بکنیم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 461 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,503 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  تبلیغات در سایتهای دیگر Divar 59 7,125 09-18-2017 11:47 AM
آخرین ارسال: asmadanesh
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,129 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 17,931 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 18,128 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,159 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,212 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 821 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  کمک به من در امر بازاریابی طراحی وب c4t3r 57 7,260 11-03-2015 06:06 PM
آخرین ارسال: reza_yki
  با این مواردی که بلدم چه می توانم در عرصه نت انجام دهم arash_tab 18 2,444 10-05-2015 09:36 PM
آخرین ارسال: ramin7
  نواوري در پرداخت hamancn 2 330 09-29-2015 10:29 AM
آخرین ارسال: hamancn
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,867 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
Question مشورت بسیار مهم با همه دوستان در مورد گرفتن سرویس فورواردینگ کالا به ایران ؟ Ariya 1 530 08-16-2015 03:23 AM
آخرین ارسال: radd
  درامد بیشتر دست فرد 0 707 08-13-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: دست فرد
  اهمیت چت آنلاین در فروش اینترنتی reza.rs 4 924 07-15-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  لطفا دوست بنده رو در انتخاب شغل آیندش راهنمایی کنید yousefi66 3 799 06-22-2015 09:08 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
Question چند سوال جدی در مورد اجرای ایده یک شبکه اجتماعی منحصر به فرد و خاص. Yoosef.71 12 3,186 06-14-2015 01:37 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست atp_mis 11 2,741 05-19-2015 10:13 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛درآمد: 1000 دلار در هر ثانیه! محسن دوستوندی 7 2,403 05-05-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: Saeed.MD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS