ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درامد در اینترنت
زمان کنونی: 05-05-2024, 01:02 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: farshid-salehi
پاسخ: 458
بازدید: 97296

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امیتازات : 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درامد در اینترنت
01-06-2014, 09:50 PM
ارسال: #371
RE: درامد در اینترنت
(01-06-2014 08:15 PM)alma نوشته شده توسط:  
(01-06-2014 05:32 PM)alicpu نوشته شده توسط:  خیلی جالبه این مقدار بازدید صورت گرفته از تایپک ولی هیچ کس سوالی را نپرسیده است
و حتی تشکری نیز نکرده است
همچنان منتظر حضور دوستان هستم
اگر دوستان فعالیت بکنند راه های کسب درامدی را یاد می دهم که به درامد های بسیار خوبی دست
پیدا بکنند

ممنون از تشویقها و اطلاعات خوبی که دادید.
راستش بعد از پیشنهاد یکی از دوستان برای پیوستن به گوگل ادسنس احساس کردم واقعا تو این زمینه ضعف دارم و به عنوان تجربه هم که شده علاقمندم این کارو یاد بگیرم.خوشبختانه امروز پست شما رو دیدم.

مطمئنا باید وقت بذارم و این تاپیک رو کاملا مطالعه کنم اما نمیدونم واقعا چقدر زمان میبره و چطور میتونم اطلاعات حداقلی در این زمینه پیدا کنم ؟؟
نگاه کنید اول بگذارید در مورد گوگل ادسنس که خودم چندین سال پیش کمی فعالیت کردم
و کمی نیز اطلاعات به دست اوردم . به شما بگویم .
اولین چیز باید اشنا و حساب و ادرس خارج از کشور داشته باشید .
بعد سایتتان بازدید یا همان ای پی خوبی داشته باشد . و از همه مهم تر زبان سایتتان انگلیسی باشد .
بعد باید با ای پی که مال ایران نباشد . عضو شوید و ادرس بدهید و سایتتان را تایید بکند
وقتی سایت تایید شد . تازه یک پین کد به ادرسی که دادید فرستاده می شود و اون پین کد را باید در حساب ادسنس خود فعال بکنید . بعد چک یا پول به حسابی که دادید واریز می شود
در مورد اینکه برای هر کلیک چه قدر می دهد
از چند سنت مثلا 30 الی 70 سنت بگیر تا چندین دلار مثلا 7 دلار یا بیشتر می دهد
حالا شاید بگویید برای چه موضوعاتی بیشترین پول را می دهد
برای سایت های مثل بیمه . وام . خانه. بهداشت . مد . بیشترین مبلغ کلیکی را می دهد به خصوص اگر ای پی مال امریکا باشد .
این فعلا اطلاعاتی بود . که می بایست حتما می دانستید .
پس اول شما باید اشنا اون طرف پیدا بکنید . بعد یک سایت قوی در این زمینه ها بزنید
و وقتی سایت قوت گرفت و بازدید خوبی گرفت مثلا 1000 ای پی بعد اقدام بکنید به گوگل ادسنس
تازه با استفاده از همین 1000 ای پی می توانید راه های درامد زایی دیگری را نیز کسب بکنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MohammadHashemi , alma
01-06-2014, 10:31 PM
ارسال: #372
دوست گرامی ممنون از توضیحاتتون و وقتی که میذارید .

آشنا که ماشااله فراوون داریم تو خیلی از کشورها اما مهم اینه که این کار خدای نکرده دردسر ساز براشون نشه .در مورد زدن سایت هم ممکنه بفرمایید چند ساعت در روز رو باید صرف جمع اوری مطالب کرد؟و مهمترین نکته اینکه اطلاعات پایه مورد نیاز رو چطور کسب کنم و تسلط به زبان انگلیسی چقدر شرطه(البته دست و پا شکسته یه چیزایی میدونم)؟
متشکرم
 تشکر شده توسط: alicpu
01-07-2014, 12:17 AM
ارسال: #373
به نظر من کار بیهوده و اشتباهیه
کسی که داخل ایران باشه دیر یا زود لو میره! گوگل انقدر هوشمند هست که نشه سرش کلاه گذاشت. سایت های خارجی هم برعکس ایران همش تو کار تولید محتوا هستند و خیلی سخته باهاشون رقابت کرد.
نصف اون انرژی که قراره برای سایت خارجی بزارین رو روی سایت ایرانی بزاری بیشتر جواب میده

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی محمد آبادی , alicpu , alma
01-07-2014, 11:47 AM
ارسال: #374
دوست عزیز با توجه به گفته ی دوست عزیزمان می توان گفت اگر وقتتان را بگذارید مثلا روی یک سایت تفریحی و سرگرمی
فارسی و چند ماهی به طور حرفه ای رویش کار بکنید و بتوانید بازدید بالای 8 هزار ای پی را از ان خودتان بکنید می توانید
ماهیانه تا یک میلیونم هم در بیاورید .
در زمینه گوگل ادسنس . مثلا اگر شما تمام این کار ها را بکنید . و پول هم بیاید . اگر مثلا یک کاربر یا خودتان چندین بار پشت سر هم کلیک بکنید . حسابتان بلک می شود . و دیگر نیم توانید باهاش کار بکنید .
کلا کار کردن با گوگل ادسنس در ایران و بعضی کشور های دیگر مشکل هست .
فعلا در همین نت ایران فعالیت بکنید و تجربه زیادی را کسب بکنید
بعد سراغ نت خارج بروید . چون در نت خارج باید حتما زبان فول داشته باشید تا بتوانید رقابت کنید . اونم باید همیشه تولید محتوا بکنید . ولی در نت ایران میشه خوب کار بکنید
فعلا توصیه بنده در این مورد نت ایران هست .
بعدم دوست عزیز فعلا در نت ایران به درامد زایی برسید اگر موفقیت امیز بود . بروید دنبال نت خارج
 تشکر شده توسط: alma
01-08-2014, 11:38 AM
ارسال: #375
اگر واقعا می خواهید کسب درامد بکنید از این تایپک استفاده بکنید
برای مثال تا دیروز فروم پا پ اپ نداشت . ولی الان دو عدد پاپ اپ گذاشته است .
که برای کسب درامدش می تواند خوب باشد
تازه بنده خیلی بهتر می توانم این انجمن را به درامد زایی برسانم
اگر کامیار جون اجازه بدهند ایده هایم را همین جا می نویسم
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی محمد آبادی , tohid , alma
01-09-2014, 12:09 PM
ارسال: #376
پیشنهاد بنده به کامیار کاظمی عزیز این است با توجه به اینکه فروم ایشون پیج رنک 4 دارد و رتبه الکسا ایشون زیر 1900 هست . و روزانه حداقل 1500 ای پی دارد . بیاید در قسمت پایین سایتشان قسمت تبلیغات متنی اضافه بکنن .
مثلا مثل فروم پرشین تولز .
مثلا 40 جایگاه تبلیغاتی درست بکنند . و تبلیغات متنی بگیرند . و به ازای هر تبلیغ متنی هر ماه 20 تومان بگیرند که می شود
ماهی 800 هزار تومان .
بعدم این دو تا تبلیغ پاپ اپ را از روی سایت بر دارند . ممکنه بازدید کننده ها را فراری بدهد با تشکر
در بلند مدت ضرر دارد برای سایت
این می تواند یک راه جایگزین باشد برای نگذاشتن پاپ اپ روی فرومتان
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , alma
01-09-2014, 02:45 PM
ارسال: #377
ممنون از دوست خوبم علی که از جون و دل مایه میزاره.
خب یه سری نکات لازمه بگم بر اساس تجربه.

اول اینکه گوگل ادسنس انقدر ها هم وحشتناک نیست که فکر میکنید. نمیاد تحقیق کنه ببینه وبسایت شما از ایرانه که. سایت باید انگلیسی زبان باشه یا بهتر بگم غیر ایرانی. خود ادسنس گوگل اونقدر ها گیر نیست برای تبلیغاتش. گیر اصلیش پرداخت هاشه که خب باید حتما خارج از ایران باشی پولت وصول بشه.

کلا روشی نیست که راحت هر کسی بتونه ازش استفاده کنه برای کسب درآمد. از نظر من کسی که میخواد به ادسنس گوگل فکر کنه باید توی همین ایران کار کرده باشه و وبمستر حرفه ای باشه.

تا جایی که میتونید اگر قصد دارید وارد دنیای نت بشین تخصصی کار کنید. سایت های عمومی اگر نخواید میلیونی خرج کنید فقط یه کار زمان بر هستش چون باید رقابت کنید. ولی کار تخصصی رقابت کمتره. بازدید ها هم هدفمند هستند.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: alicpu , alma
01-09-2014, 04:12 PM
ارسال: #378
تشکر از دوست عزیزم محمد جون که نظر داد .
حرف محمد جون خیلی درسته . کسی می تواند در زمینه گوگل ادسنس موفق باشد که حداقل چند سالی و حداقل یک تجربه موفق در نت ایران داشته باشد تا بتواند در زمینه جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد .
برای مثال فردی وقتی بتواند یک سایت را به بازدید بالای 10 هزار ای پی برساند و از ان کسب درامد میلیونی بکند
حتما می تواند در نت خارج نیز به کسب درامد بیندیشد .
چون که در زمینه اینترنت به خصوص گوگل باید واقعا ادم حرفی برای گفتن داشته باشد . و کار خیلی سختی نیست
یعنی باید ادم اول یک زبان انگلیسی در سطح قابل قبول داشته باشد .
بعد یک اشنا اون طرف داشته باشد . و اون اشناس یک حساب بانکی . یک ادرس که مال کشور های باشد که ادسنس گوگل مورد قبول داشته باشد .
و از همه مهم تر سایتی که بازدید قابل قبولی داشته باشد .
تازه فردی که سایت داشته باشد . و زبان سایتش انگلیسی باشد . و بازدید خوبی داشته باشد به غیر از ادسنس نیز راه های
درامد زایی خیلی خوب دیگر نیز هست .
این راه ها عبارتند از : مثلا می توانید یک محصول تهیه بکنید مثل یک کتاب پی دی اف و یک قیمت قابل قبول مثلا 1 دلار بگذارید . که اگر سایتتان 10 هزار ای پی داشته باشد فقط 1000 نفر بخرند می شود 1000 دلار . و به قیمت ایران 3 میلیون تومان .
راه های کسب درامد از نت خارج زیاد هست
ولی اول باید در نت ایران تجربه بکنید . و بعد وارد محیط نت خارج بشوید .

پادشاه تولید محتوا هست . و کاری بکنید وقتی کاربری به سایت شما می ایید زمان ماندن کاربر در سایت شما زیاد باشد
که به این می گویند بونس ریت . هر چی بالاتر بهتر .

در اخر در نت خارج تولید محتوا خیلی حرف برای گفت داره . الان نیز در نت ایران خدا را شکر داره جا می افتد . تولید محتوا
برای مثال خود بنده الان چند سالی هست دارم مطالبی که برای سایت ها می گذارم اختصاصی هستند .
 تشکر شده توسط: alma
01-09-2014, 04:41 PM
ارسال: #379
(01-09-2014 12:09 PM)alicpu نوشته شده توسط:  پیشنهاد بنده به کامیار کاظمی عزیز این است با توجه به اینکه فروم ایشون پیج رنک 4 دارد و رتبه الکسا ایشون زیر 1900 هست . و روزانه حداقل 1500 ای پی دارد . بیاید در قسمت پایین سایتشان قسمت تبلیغات متنی اضافه بکنن .
مثلا مثل فروم پرشین تولز .
مثلا 40 جایگاه تبلیغاتی درست بکنند . و تبلیغات متنی بگیرند . و به ازای هر تبلیغ متنی هر ماه 20 تومان بگیرند که می شود
ماهی 800 هزار تومان .
بعدم این دو تا تبلیغ پاپ اپ را از روی سایت بر دارند . ممکنه بازدید کننده ها را فراری بدهد با تشکر
در بلند مدت ضرر دارد برای سایت
این می تواند یک راه جایگزین باشد برای نگذاشتن پاپ اپ روی فرومتان

انقدر از این ضرب و تقسیم ها دوست دارم! آدم حساب میکنه می بینه کلی پول میشه بسی شادمان میشه!
مطمئنید 40 جایگاه تبلیغاتی؟؟؟ مگه سایت آگهیه؟ همون پرشین تولز هم 20 تا گذاشته. حالا فرض کنیم جایگاهش بود. آگهی دهنده کو؟ همین بنرهای بالا رو چند نفر تا حالا خواستن؟ به این راحتی ها هم نیست.
در مورد پاپ آپ هم من با بودنش موافقم. با اینکه از پاپ آپ متنفرم اما بودن یک دونه اشکالی نداره. مخصوصا اگه "شما برنده جایزه ساعت کاسیو شدید!" نباشه. اگه پاپ آپ معرفی سایتی شبیه با موضوعات انجمن باشه خیلی هم خوبه
اینم نظر شخصی من بود

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , alicpu , MohamadMJ , Tnia
01-09-2014, 06:22 PM
ارسال: #380
ممنون دوستان اگه ممکنه لطفا در مورد تولید محتوا کمی بیشتر توضیح بدید نمیدونم ذهنیتی که از این واژه دارم منطبق با چیزی هست که شما مد نظرتونه یا نه؟؟؟؟
سپاس
 تشکر شده توسط: alicpu
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 459 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,494 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  تبلیغات در سایتهای دیگر Divar 59 7,039 09-18-2017 11:47 AM
آخرین ارسال: asmadanesh
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,124 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 17,824 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 18,049 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,145 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,195 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 814 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  کمک به من در امر بازاریابی طراحی وب c4t3r 57 7,110 11-03-2015 06:06 PM
آخرین ارسال: reza_yki
  با این مواردی که بلدم چه می توانم در عرصه نت انجام دهم arash_tab 18 2,433 10-05-2015 09:36 PM
آخرین ارسال: ramin7
  نواوري در پرداخت hamancn 2 329 09-29-2015 10:29 AM
آخرین ارسال: hamancn
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,808 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
Question مشورت بسیار مهم با همه دوستان در مورد گرفتن سرویس فورواردینگ کالا به ایران ؟ Ariya 1 527 08-16-2015 03:23 AM
آخرین ارسال: radd
  درامد بیشتر دست فرد 0 702 08-13-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: دست فرد
  اهمیت چت آنلاین در فروش اینترنتی reza.rs 4 913 07-15-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  لطفا دوست بنده رو در انتخاب شغل آیندش راهنمایی کنید yousefi66 3 795 06-22-2015 09:08 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
Question چند سوال جدی در مورد اجرای ایده یک شبکه اجتماعی منحصر به فرد و خاص. Yoosef.71 12 3,164 06-14-2015 01:37 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست atp_mis 11 2,711 05-19-2015 10:13 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛درآمد: 1000 دلار در هر ثانیه! محسن دوستوندی 7 2,391 05-05-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: Saeed.MD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS