ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همفکری
زمان کنونی: 05-19-2024, 04:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: babaei
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 30
بازدید: 4546

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری
04-05-2012, 08:51 AM
ارسال: #21
RE: همفکری
ممنون دوست خوبم
همین که می دانید می توانید دوباره بایستید یعنی این ذهن هنوز دست بر نداشته و امید دارد.
حتما موفق میشوید به خود ایمان داشته باشید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , dara
04-05-2012, 12:17 PM
ارسال: #22
بهترین اسم پیشنهادی برای کانون تبلیغاتی و آگهی در گیلان از نظر انجمن

[img][تصویر: guwt_نيازمنديهاي_داروغه.jpg][/img]میخواهید سریع تر موفق شوید؟ خب شما باید دیگران را تشویق کنید موفق شوند

نيازمنديهاي داروغه براي تبليغات شما

daruqe.ir
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی
04-05-2012, 12:38 PM
ارسال: #23
وقتی به اشتباه وارد کوچه بن بستی شویم چه عکس العملی ازخود نشان می دهیم؟
- ماتم گرفته و در همانجا نشسته و به بخت بد خود نفرین می فرستیم؟
و یا
- برگشته و با لبخند راه درست را پیدا میکنیم؟

من برگشتم و راه درست را پیدا کردم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , dara
04-05-2012, 12:49 PM
ارسال: #24
آقای قربانیان من متوجه منظورتان نشدم لطفا بیشتر راهنماییم کنید

[img][تصویر: guwt_نيازمنديهاي_داروغه.jpg][/img]میخواهید سریع تر موفق شوید؟ خب شما باید دیگران را تشویق کنید موفق شوند

daruqe.ir
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی
04-05-2012, 01:26 PM
ارسال: #25
خداوندا از اینهمه لطف ممنون و سپاسگزارم

daruqe.ir
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
04-05-2012, 01:28 PM
ارسال: #26
(04-05-2012 12:49 PM)carna نوشته شده توسط:  آقای قربانیان من متوجه منظورتان نشدم لطفا بیشتر راهنماییم کنید

دوست عزیز شکست وجود ندارد و شکست در معنی اصلی راه را اشتباه رفتن است. و مثالی که من نوشتم دقیقا روشن و در رابطه با موضوع تایپیک است. موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mjdehghani , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , REZA HAJISALIMI , dara
04-05-2012, 01:35 PM
ارسال: #27
(04-03-2012 10:22 AM)carna نوشته شده توسط:  سلام دوستان من فردی هستم که در گذشته اشتباهاتی کرده ام و موقعی به خود آمدم که کلی بدهی دور و برم جمع شده و حقوق کارمندیم کفاف این همه بدهی را ندارد و دوست هم ندارم پیش کسانی که ضامن یا واسطه دریافت وامهایم که شدن خراب بشم یا شرمنده انها بشم از شماها دوستان ،اساتید درخواست کمک دارم چگونه می توانم در مدتی کوتا خودم را بالا بکشم و از شر این بدهی ها نجات یابم من چند روز است که با این انجمن اشنا شدم یک مکانی فوق العاده است این افتخار من است تا از راهنمایی های شما دوستان بهره ببرم ""ممنون""

موقعیت بنده هم مثل شما بوده . من در 88/10 ورشکست شدم . 20 میلیون بدهی داشتم وکلی مشکل . ولی الان شکر خدا بدهیم رو پرداخت کردم یه پس انداز اندکی دارم و به نظر خودم دارم تو کارم پیشرفت می کنم . لاک پشتی حرکت می کنم ولی حرکت می کنم . این انجمن به من کمک کرد تا ابعادی از زندگی رو که هیچ وقت باور نداشتم باور کنم . چیزی به نام شانس رو روش خط بکشم و کلی رو یا برای خودم در نظر بگیرو . به نظر من فاصله رویا تا واقعیت به دیوار دیواری باریکتر از یک برگ کاغذ به اون می گن دیوار ذهنی .
من تجربیات خودم رو میگم . هیچوقت نگو نمیشه . افعال منفی تخلیه کننده انرژی از انسان هستند . دور و برت رو به دقت نگاه کن حتماً یه در بازه . هیچ وقت نمی شه همه درا بسته باشه . توکلت به خدا باشه اونقدری که خدا مواظب ما هست ما بنده ها 1 به 10000 هم مواظب خودمون نیستیم. مشکلات خودت رو گردن کسی ننداز همه رو قبول کن . من با گفتن یه کلمه اشتباه کردم همه کارهام درست شد . هیچ وقت بین بد و بدتر انتخاب نکن . سعی کن با تغییر شرایط اونارو به خوب و خوبتر تغییر بدی . شاید بگی چقدر حرفای تکراری ولی اگه باور داشته باشی حتماً میشه . راستی تکرار مادر ثروت چون موجب تجربه است .
موفق باشی

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , kafshduzak , jahanagahi , مهدی گل محمدی , REZA HAJISALIMI
04-05-2012, 11:44 PM
ارسال: #28
سلام دوست خوبم.شما نه اولین کسی هستی که بدیهی بالا اوردی ونه اولین کسی هستی که ورشکست شدی ونه اخرین نفری.تو که عرضه داشتی بدیهی بالا بیاری پس عرضه داری اونو پرداخت کنی.پس بیا از کارهاییی که به نظر شما تو کارت اشتباه بود .اشتباهتو بپذیر بگو فدای سرم.هر اشتباهی تاوانی دارد که باید هزینه اونو بپردازی.بجای زوم کردن تو مشکل، انرژی خودت رو تو راه حل بذار.به نقاط قوت خودت فکر کن تو میتونی با توکل به خدا.موفق باشی

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی
04-10-2012, 10:40 AM
ارسال: #29
من تمام فکر ثروتمندی را دارم و تمام رویاهام ثروت وسلامتی و موفقیت است با همه این اوصاف ولی در کارها زود دلسرد میشم هر کاری به ذهنم میرسه تا بیام اجراش کنم زود دلسرد میشم اگر بگید زود اقدام کنم هر کاری مستلزم حرکت اولیه است مثال تو ذهنم بود که کانون تبلیغات بزنم رفتم امتحان هم دادم هنوز نتیجه را اعلام نکردن ولی الان دلسرد شدم و دوست دارم تو بسته بندی محصولات کار کنم شما راهنماییم کنید

daruqe.ir
04-10-2012, 12:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-10-2012 12:10 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #30
آقا محمد ببین بسته بندی هم به جای خودش یه سودی داره و کانون تبلغاتی هم یه سودی بستگی به این داره که شما به چی علاقه داشته باشی.
به نظر من اگر دنبال سود هستی و دنبال دردسر نیستی برو سراغ همون بسته بندی به نظر من بهتره .

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همفکری و ارائه پیشنهاد برای شغل دوم rnima 10 14,544 04-24-2017 11:00 PM
آخرین ارسال: jafar1394
  درخواست همفکری درخصوص فروش تجهیزات شبکه saeed74 3 1,113 10-28-2014 10:51 PM
آخرین ارسال: saeed74
  دوستان میخوام یه همفکری با ما انجام بدهید bahador 12 2,477 02-13-2013 01:08 AM
آخرین ارسال: 369369

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS