ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چرا شروع نمی کنیم؟؟؟
زمان کنونی: 05-03-2024, 12:28 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arash67
آخرین ارسال: madar
پاسخ: 20
بازدید: 4232

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا شروع نمی کنیم؟؟؟
03-08-2012, 08:33 PM
ارسال: #11
RE: چرا شروع نمی کنیم؟؟؟
سلام به دوستان . خوشحالم که اکثر بچه ها شروع کردن به کاری تو ذهنشون بوده.
فکر میکنم اکثرا به همین دلیله که کاری شروع نمیشه. یعنی سپردن اونکار به آینده موهوم. البته این ماجرا در ما متاسفانه تبدیل به فرهنگ شده و در بابش سخنوریها کردیم ولی هیجوقت عمل نکردیم.
چون بنظر من عمل داستانش کلا سوا از حرفه و نیاز به کار اموزشی داره تا جابیفته.
مثلا یه نمونه از این مسایل اینه که درواقع شبیه به این مساله هست.
-شما زمانی شاد هستید که همین الان بخندید . یعنی اینکه شما نمیتونید برنامه ریزی کنید که مثلا شاد باشید. اصلا چنین چیزی شادی نیس و خیالات محضه.فقط همین الان خندیدن یعنی حس شادی کردن
- شما اگر به این توجه کنید که کی قراره بخوابید هیچوقت نمیتونید بخوابید. یعنی اینکه شما هیچوقت نمیدونید کی خوابتون میبره. منظورم زمان دقیقه این مساله س.چون اگه هی توجه به این موضوع کنید همش هشیارید و در نتیجه خوابتون نمیبره
- شما اگر به حرکات راه رفتن خودتون دقت کنید . یعنی خیلی خیلی زوم کنید رو اینکه چطور عضلات پای شما دارن با هم همکاری میکنند تا شما بتونید راه برید مطمین باشید با این توجه عمل راه رفتنتون با مشکل مواجه میشه . پس برای راه رفتن خوب یه مقدار زیاد بی توجهی میخواد . خود پا میدونه چکار کنه
اینها مثالاتی بود که شاید به ظاهر بی ارتباط با این مساله ست ولی حقیقتیه که من در عمل بهش رسیدم. یعنی فهمیدم که برای تصمیم گیری بعضی کارها اصلا نباید تصمیم بگیرم چون اونقدر انجام اون کار ضروری و واجبه و درسته که باید همین الان شروع کنم نه اینکه برنامه بریزم و یا بدتر از اون به بعد موکولش کنم. تجربه م نشون داده کاری رو که توش افتادم بهتر پیش بردم تا کاری که هی گفتم حالا اماده شم براش و نیاز به کارهای مقدماتی داره تا شروع شه.
میگن شروع هر کاری 50درصد اونکاره و واقعا بنظر من حقیقت داره.
زیاد پرچونگی کردم دوستان
قرار شده برنامه های عملی خودمونو بگیم
من واقعیتش همیشه از متن نویسی انگلیسی میترسیدم. چون مقوله مکالمه یا لیسنینگ کاملا جداست و میدونیم که حتی نوشتن به فارسی (یعنی باادبیات تقریبا درست )خودش یه هنره . چه برسه به انگلیسی.
در نتیجه همیشه در ذهنم این میگذشت که اصلا نمیتونم سایت انگلیسی بالا بیارم. البته میشه در این سایتها مطالب دیگران رو کپی کرد ولی بنظرمن ارزش نداره زیاد و موقتیه. شما برای بروز کردن خوب سایت با کانتنت که درواقع کینگ حساب میشه در سایت میتونید زنده نگهدارید سایت رو.
این در ذهنم بود تا اینکه دلو زدم به دریا و شروع کردم و دیدم که نه میشه یه کارایی کرد. واز همون قوانین بالا استفاده کردم . یعنی یه خرده بی توجهی کردم و فقط رفتم جلو.
الان که به روزهای اول نگاه میکنم خنده م میگیره. ولی می بینم که این روزها باید می بود تا به اینجا برسم.البته الان هم خیلی هنوز مسلط نیستم ولی درواقع همینکه تو اینکار افتادم خیلی خوبه و چیزهای زیادی یاد گرفتم.
خلاصه بعد این ماجرا اولین سایت انگلیسی با مطالب خودم رو بالا اوردم. به امید خدا تا شب عید میرم برای دومین سایت .البته پر کردن مطلبش تا نیمه فروردین طول میکشه.
من همش نگران بودم که اگر مثلا یه خواننده امریکایی سایت منو بخونه و با ادبیات من مواجه بشه چی میگه. و این بود که همیشه تردید داشتم.
ولی الان می بینم که در بازدید هند اولین رتبه داره و دومین رتبه مربوط به امریکاست. اینه که خیلی امیدوار شدم. البته بازدید سایت هنوز زیاد نشده چون کلا 20روزه که بالا اومده. بازدید ناچیزی در حد 350 بازدید در روز داره ولی امیدوارم با برنامه ریزی بیشتر شه .
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , kafshduzak , shahram......32 , arash67 , mohammadshamosi , mas84 , حامد
03-08-2012, 11:06 PM
ارسال: #12
من احساس میکنم بیشترین دلیلش برمیگرده به اینکه خودم رو نمیشناختم
من از خیلی مدت ها قبل میخواستم شروع کنم اما همه کارم این بود که کاسه چه چه کنم بگیرم دستم
حتی بارها و بارها مشاوره گرفتم از اشخاص مطرحی چون دکتر شیری - دکتر شهرام اسلامی
از خیلی ها میپرسیدم که باید چه کار کنم
و این خیلی ها هم خیلی جواب های خوبی میدادن اماارضا نمیشدم نمیدونم چرا

من یه عادتی دارم که نمیدونم خوبه یا بد اما اونکه بیشتر اوقاتی که تنها هستم خیلی با خودم حرف میزنم
مثل دو تا آدم میشینیم و با خودم حرف میزنم.
یه روز گفتم محمد نصیری چی میخوای از این زندگی ؟؟؟؟
اولش دنیا رو سرم خراب شد دیدم محمد نصیری هیچ جوابی بهم نمیده
گفتم مگه میشه مردک ! تو هیچی از زندگی نخوای ؟؟؟
اما هیچ جوابی نمیگرفتم

هزارتا فکر تو سرم میچرخید و هزار تا فکر و ایده و هزار تا کار
اما نمیدونستم این محمد چی میخواد ؟؟؟

به نظر من شروع کردن مهم نیست ! اصلا اگه این شروع کردن از روی چشم و همچشمی باشه شاید مارو نابود کنه
به نظرم من اولین مرحلش اینه که آدم بره با خودش خلوت کنه ببینه کیه ؟؟؟ کجای این دنیا قرار گرفته ؟؟؟ اصلا چی میخواد از زندگیش ؟؟؟
همینطوری نگه میخوام ثروت مند بشم میخوام میلیاردر بشم . نه این طوری به نظر من نمیشه
باید بره ببینه چه میخواد؟؟ این منم محم نصیری میخوام با این زندگیم چی کار کنم ؟؟
جواب این سوال به نظر من میشه شروع کردن.

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: کوروش , shahram......32 , arash67 , Alireza_Kh , mohammadshamosi , mjdehghani , mas84 , حامد , madar
03-09-2012, 12:10 AM
ارسال: #13
با تشكر از جمله ي تكان دهنده ي اقا كوروش...منكه حسابي لذت بردم...

شما زمانی شاد هستید که همین الان بخندید . یعنی اینکه شما نمیتونید برنامه ریزی کنید که مثلا شاد باشید. اصلا چنین چیزی شادی نیس و خیالات محضه.فقط همین الان خندیدن یعنی حس شادی کردن.........
بخدا مشكل اكثر ما در اينه كه در مرحله ي تصميم گيري غرق ميشيمو اصلا كارو شروع نميكنيم..ميشينيم يه عالمه كالبدشكافي ميكنيمو همه ي مسائل ريزو درشتو اناليز ميكنيم و هيچوقت از اين مرحله عبور نميكنيم ..در واقع جسارت و شهامت شروعو پيدا نميكنيم..همه ي ما دوست داريم كه قدم در يه كار 100 درصد مطمئنو ايمن بذاريمو همه هم به ما تضمين بدهند كه موفق ميشيم..اگه همچين چيزي بود كه همه زودتر از ما اونكارو شروع ميكردند و ميلياردر ميشدن..
بنده وقتي كارمو شروع كردم خيلي از همكارام اومدنو گفتن 100 درصد ورشكست ميشم ولي از اونجايي كه به كاري كه ميكردم باور داشتمو حتي يه ذره هم شك نكردم موفق شدم..
عيب ديگه ي اكثر ما اينه كه با يه جمله ي منفي و دلسرد كننده زود عقب نشيني ميكنيم..وقتي خودمونو قبول نداشته باشيم ديگه از ديگران نبايد انتظاري داشت......

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , arash67 , کوروش , kafshduzak , mohammadshamosi , vahid61 , حامد
03-10-2012, 02:39 PM
ارسال: #14
سلام بر همه میلیاردر های آینده..........

عـــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــــــــی هستین؟

علت اینکه من شروع نمیکنم بخاطر اینه که در واقع هیچ مهارت فنی ندارم

چون رشته تحصیلی من تئوری هست (البته اگه طبق وعده های خودشون عمل میکردن مسئولان -بی شک من جزو میلیاردرهای آینده بودم

اما من به این راحتی ها تسلیم نمیشم..........

برا سال 91 چند طرح کوتاه مدت 1ساله برنامه ریزی کردم

ودر بلند مدت یه طرح 5 ساله که در اولویت اونها ارشد و دکترای روانشناسی بالینی هست

نکته جالب اینه که من قول دادم تا 30 سالگی ازدواج کنم در غیر اینصورت ازدواج نخواهم کرد یعنی 6ماه دیگه وقت دارم تا مهر91

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , kafshduzak , mosafere55 , arash67
03-10-2012, 04:04 PM
ارسال: #15
آقا محمد بچسب به این هدف آخریت میلیاردر شدن بدون وجود همسر لذتی نداره.

منم قول دادم تا 24 سالگی ازدواج کنم.Big GrinBig Grin منم حدود 6 سال وقت دارم.Big Grin

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: kafshduzak , mosafere55
03-11-2012, 12:49 AM
ارسال: #16
همیشه برای من تعجب بود که چطور بعضی افراد برای ازدواج برنامه ریزی می کنند!!!! مگه برای پیدا کردن جفت و نیمه گمشده برنامه ریزی تاثیری داره؟
به اعتقاد من نیمه گمشده آدم در موعد مشخص خودش پیداش میشه .
البته منظورم قسمت نیستا . چون اصلا اعتقادی به قسمت ندارم. منظورم اینه که شما نیمه رو به سمت خودتون جذب خواهید کرد به شرطی که بدونید چی میخواید و چی در ذهنتون میگذره.
عجیب تر از اون اینه که بعضی افراد دوره میگردند و همینطور خواستگاری میرند. اصلا من نمیتونم با این قضیه کنار بیام.
بهرحال امیدوارم همه نیمه گمشده خودشونو پیدا کنن.
شاد باشید
 تشکر شده توسط: arash67 , kafshduzak , mas84 , یک همراه سبز
07-30-2012, 12:12 PM
ارسال: #17
به نظر منم هر چی بیشتر بشینی فکر کنی بدتره.باید زود دست به کار شد.البته نمیگم بدون فکر.فکر باشه مشورت باشه برنامه ریزی هم باشه ولی وقتی اینکارا انجام شد دیگه بی معطلی باید شروع کرد و لفتش نداد

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز
07-30-2012, 03:49 PM
ارسال: #18
من هم خودم تو شروع کردن کار مشکلی ندارم اما بیشتر ترسم از اینه که مثلا اگر چیزی رو تولید می کنم مشتری داره یا نه ؟!یا مثلا خدمتی رو ارائه می دم به درد میخوره یا نه!
واسه همین خیلی اوقات مردد می شم !و گرنه اگر مطمئن باشم چیزی سودمنده و بی برو برگرد انجامش می دم و اصلا به فکر سرمایه و از این چیزا نیستم!!
 تشکر شده توسط: M3HDI
07-30-2012, 10:14 PM
ارسال: #19
در اكثر موارد دليل اصلي "نداشتن اطلاعات كافي" و بدنبالش ترسه
 تشکر شده توسط: madar , یک همراه سبز
07-31-2012, 11:45 AM
ارسال: #20
ترس ترس ترس
ولی ما اولین یا تنها افرادی نیستیم که با این ترسها روبرو میشیم
ولی با آقای نصیری موافقم
اینکه از زندگی چی میخوایم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه کارمندان خوب را برای کمپانی خود حفظ کنیم as2017 0 785 01-24-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: as2017
  9 عبارتی که افراد باهوش هرگز در مذاکرات آن ها را بکار نمی برند as2017 0 583 01-22-2017 11:01 PM
آخرین ارسال: as2017
  چرا کارمندان باهوش استعفا می‌دهند؟ بيلا بالا 3 1,561 04-25-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: elaheh-hosseini
  10 نکته مفید برای شروع یک تجارت موفق صدفی 0 1,063 05-04-2012 01:14 AM
آخرین ارسال: صدفی
Rainbow چگونه حال کار را خوب کنیم؟ صدفی 0 942 04-05-2012 12:45 AM
آخرین ارسال: صدفی
Information چگونه خصوصیات روانی وشخصیت خود پیدا کنیم؟ www123 1 1,022 03-12-2012 11:46 PM
آخرین ارسال: goldmen

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS