ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چرا شروع نمی کنیم؟؟؟
زمان کنونی: 05-03-2024, 02:29 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arash67
آخرین ارسال: madar
پاسخ: 20
بازدید: 4233

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا شروع نمی کنیم؟؟؟
03-08-2012, 02:57 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-08-2012 03:22 AM، توسط arash67.)
ارسال: #1
چرا شروع نمی کنیم؟؟؟
بعضی از اعضای انجمن انتقاداتی کرده اند که کار عملی کم تو انجمن انجام میشه و ....
البته من خودم با این قضیه زیاد موافق نیستم ولی از اونجا که دیدم خیلیها هستند (مثل خودم) اون طور که انتظار میره هنوز کاری رو شروع نکردن و دائم دارن وقت رو از دست میدن تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم.
از دوستان می خوام کسایی که کاری رو شروع کردن بیان از تجربه ها و مسائلی که باهاش روبرو بودن بگن هر چی عملی تر باشه تاثیر گذاریش بیشتره
مثلا از تصوراتی که قبل از شروع کار داشتن و فکر می کردن در موردی خاص به مشکل می خورن ولی اون مسئله اونقدرها هم مهم نبوده و مشکلی براشون به وجود نیاورده یا موارد و مسائل ذهنی که با حل آنها در ذهن خود اقدام به شروع کار کردند.
و کسایی هم که هنوز کاری راضی کننده از نظر خودشون انجام ندادن بیان یه مدت رو این قضیه فکر کنن مسائلی رو که به ذهنشون میرسه بگن تا همه با هم بتونیم علت ها رو پیدا کنیم و مسائل روشن بشه.به نظرم اگه الان بیایم پیشفرض های ذهنیمون رو راحت و بدون ترس بیان کنیم خیلی بهتر از اینه که چند سال دیگه بر گذشته افسوس بخوریم.

3نکته:
1- خواهشا فقط نظرات شخصی خودتون بیان کنید و از گذاشتن مقاله های مختلف بپرهیزید.
2-دوستان لطف کنن بیشتر مسائل روانی و ذهنی مطرح کنند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pulaki , کامیار کاظمی , vahid61 , mjdehghani , jahanagahi , kafshduzak , mohammadshamosi , dara , madar , nazli , یک همراه سبز
03-08-2012, 03:18 AM
ارسال: #2
RE: چرا شروع نمی کنیم؟؟؟
یکی مواردی که به ذهنم می رسه اینه که اکثرا ما برای شروع کار منتظر انجام اتفاقی خواص هستیم در حالی که دقیق نمی دونیم اون کار چیه
شاید بدلیل میل به سکونی هست که در وجود همه هست که باعث میشه شروع کار رو به آینده ( زمانی نامعلوم ) موکول کنیم.
یا ممکنه به خاطر این باشه که از نبود چیزی ناراحتیم. فکر می کنیم باید حرفی را به کسی می زدیم اما نگفتیم یا فلان عمل را باید در زمان خاص انجام می دادیم اما ندادیم دقیقتر بگم یک نوع عذاب وجدان بیهوده
بهترین راه حلی که برای موارد ذکر شده به ذهنم میرسه ( فکر میکنم تو خود انجمنم بحث شده اما دقیق خاطرم نیست کجا ) اینه که خودمون رو جای آدمی در نظر بگیریم که تقریبا چیزی واسه از دست دادن نداره و مجبوره به هر حال کاری انجام بده
مثلا فرض کنین تا چند روز آینده تمام پولهاتون تموم میشه و در صورت نداشتن درآمد گرسنه خواهید ماند.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pulaki , کامیار کاظمی , vahid61 , jahanagahi , کوروش , kafshduzak , mohammadshamosi , dara
03-08-2012, 06:21 AM
ارسال: #3
من همین الان دارم میرم اصفهان وگرنه کامل توضیحاتم رو مینوشتم.برگشتم کلی تجربیات ناب و گرانقیمت تو این زمینه براتون خواهم نوشت.
فعلا خداحافظ

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: pulaki , jahanagahi , arash67 , kafshduzak , mohammadshamosi
03-08-2012, 10:07 AM
ارسال: #4
بحث جالبي هست

قبلا گفتم بازم ميگم تا كساني كه نخوندن بخونند

از مهر قصد اغاز يك كار روداشتم..... همش مشكل ذهنيم بحث مالي بود........وهمش تو تصورم اين بود كه بايد كلي پول داشته باشم تا بتونم كاري رو شروع كنم

ولي تو انجمن روزهاي اول عضويتم آقاي كاظمي يك تايپك درخصوص كارهاي براي عيد زدن ....... منم اونجا يك جرقه زد به ذهنم در خصوص فروش اجيل تو نمايشگاه هاي بهاره
بعد باخودم نشستم حساب كردن........ ديدم بيشتر از 10 ميليون تومان پول نقد لازم هست....... داشتم منصرف مي شدم كه بايكي از دوستام مطرح كردم
اون گفت آشنا داره ميتوني چكي اجيل خريد كنه از مشهد.. منم سريع قبول كردم

اين كار شد سرآغاز فعاليت ما براي فروش اجيل در نمايشگاه بهاره بابلسر

ما از فاروج تو خراسان شمالي اجيل برديم بابلسر
تا الان 30 ميليون خريد كريدم....... براي جنس هامون...... فقط چك داديم...... اونم تو شرايطي بازاريهاي سابقه دارهم بايد نقدر خريد كنند

من تنها كاري كه كردم اين بود نا اميد نشدم....... وشروع كردم به فكر كردن در خصوص راه هاي ديگه براي انجام كارم....... حتي از دوستانم كمك خواستم..... والان دارم نتيجه اش رو مي بينم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , vahid61 , jahanagahi , مهدی گل محمدی , arash67 , کوروش , kafshduzak , mohammadshamosi , mosafere55 , dara , حامد , یک همراه سبز
03-08-2012, 11:14 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-08-2012 11:29 AM، توسط mjdehghani.)
ارسال: #5
من هم کار خودم رو شروع کردم ، البته نسخه بتاش رو.
کار کردن توی این دوره یه مقدار سخته ولی موفقیت هم دلچسب تره . بنده توی کار احساسات رو شریک نمی کنم . سعی می کنم با منطق تصمیم بگیریم . آینده دوری رو متصور می شم ولی حواسم به جلوی پاهام هست . به شخصه به هیچکس توی کار اطمینان صد در صد ندارم و این باعث می شه که همه چیز رو دقیق حلاجی کنم . ولی خوب معایبی هم داره . توی زمینه تجاری اشتباه زیاد کردم ولی مهم شهامت پذیرفتن اشتباه و درس گرفتن از اوناست .فعلاً که شب عید و ما هم یه مقدار سرمون شلوغ . انشاالله بعد از تعطیلات . کار کرم آیزینیا که فعلاً به مشکل خورده رو ادامه می دم. هیچ وقت از خودم راضی نمی شم و همیشه بالا تر رو میبینم . خیلیا فکر می کنن برای شروع کار ثروت و امکانات مالی احتیاج دارن در صورتی که فقر شدید تفکر دارن. دیوارهای ذهنی فقط با قدرت فکر باز می شن ( نه با پول نه با امکانات دیگه ). همیشه یه غول سیاهی به نام شکست قبل از شروع کار برای همه هست ولی باور کنید اون تصویر یک موجود خیالی کوچیکه که یه منبع نور داره از نزدیک بهش می تابه و سایه بزرگ شدش رو ما میبینیم . می تونیم باورش کنیم یا نکنیم
همیشه موفق باشید

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , arash67 , kafshduzak , mohammadshamosi , mosafere55 , motafaker77 , حامد
03-08-2012, 12:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-08-2012 12:03 PM، توسط pulaki.)
ارسال: #6
اینجا بعضی از دوستان همش دارند از معایب و مضرات کار کارمندی داد سخن میدهند و به ضرس قاطع اعلام میکنند که هیچ کارمندی نمیتواند میلیاردر باشد و کارمند بخت برگشته میبایست قید میلیاردرشدن را بزند که من بشخصه با این نظرات تا این حد موافق نیستم کارمندی به نوبه خود شغل شریفیست و از خیلی مشاغل کاذب و بیکاری محض ارزش بیشتری دارد حالا چند پیشنهاد برای میلیاردرشدن کارمندان محترم
1-در کنار کارمندی شغل دوم پولسازی میتوانید داشته باشید که با توسعه آن حتی میتواند در طول زمان به شغل اصلیتان هم تبدیل بشود و از وابستگی صرف به حقوق کارمندی بی نیاز و شمارا در مسیر ثروتمند شدن قرار بدهد.
2-ادامه تحصیل در رشته های کاربردی ویا آموزش غیر آکادمیک یک مهارت عملی ضمن خدمت میتواند راهگشا و بسیار مثمر ثمر باشد.
3-پس انداز ماهیانه درصدی از حقوق و مزایای دریافتی وسرمایه گذاری آن در بازارهای پولی و مالی و همچنین تامین مالی طرحهای مورد نظر از طریق اخذ تسهیلات بانکی و صندوقهای قرض الحسنه و تعاونیهای اعتبار درون سازمانی
4-شرکت در مناقصات و مزایدات دستگاههای دولتی که برای کارمندان محترم اولویتهای ویژه ای هم قائل میشوندو سایر موارد مشابه

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , jahanagahi , مهدی گل محمدی , arash67 , کوروش , kafshduzak , mohammadshamosi , mosafere55 , dara , motafaker77 , حامد
03-08-2012, 12:47 PM
ارسال: #7
منم بعد كلي فكر ايده.كه فقط انتظار داشتم به ديگران بگم و از ديگران چيزي بگيرم.يا با ديگران همكاري كنم.بالاخره با كمك دوستان و ياري خدا.به چيزي كه از دستم برمياد.و سرمايه خيلي كمي ميخواد براي شروع كار. رو فعلا در اول راهش قدم گذاشتم.اميدوارم كه خدا كمكم كنه و همينطور دوستانم تا به جاهايي كه انتظارش رو دارم برسم.
فقط كافي هست كه به خودتون متكي باشيد.در ابتدا كارهارو خودتون شروع كنيد.كم كم افراد ديگر هم حتما به شما ملحق خواهند شد.
از كم شروع كنيد و كم توقع باشيد.پله هاي خوشبختي را يكي يكي طي كنيد.اينطوري به پله هاي بالاتر خواهيد رسيد.و مزه خوشبختي پله هاي قبل هم حس كرديد.
براي بعضي كارها شايد تا چند وقت يا چند سال هيچ درامدي بدست نياريد و حتي بايد از جيب خودتون هم خرج كنيد.ولي وقتي اميدوار هستيد كه يك روز به درامد خوبي ميرسيد.پس پا عقب نكشيد و ادامه بديد.
اگر كار رو در نيمه راه ول كرديد.بدانيد كه باقي كارها هم همينطور خواهد بود.همه چيز بستگي به شما دارد.
موفق باشيد.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , arash67 , kafshduzak , mohammadshamosi , mosafere55 , dara
03-08-2012, 01:17 PM
ارسال: #8
(03-08-2012 12:00 PM)pulaki نوشته شده توسط:  اینجا بعضی از دوستان همش دارند از معایب و مضرات کار کارمندی داد سخن میدهند و به ضرس قاطع اعلام میکنند که هیچ کارمندی نمیتواند میلیاردر باشد و کارمند بخت برگشته میبایست قید میلیاردرشدن را بزند که من بشخصه با این نظرات تا این حد موافق نیستم کارمندی به نوبه خود شغل شریفیست و از خیلی مشاغل کاذب و بیکاری محض ارزش بیشتری دارد حالا چند پیشنهاد برای میلیاردرشدن کارمندان محترم
1-در کنار کارمندی شغل دوم پولسازی میتوانید داشته باشید که با توسعه آن حتی میتواند در طول زمان به شغل اصلیتان هم تبدیل بشود و از وابستگی صرف به حقوق کارمندی بی نیاز و شمارا در مسیر ثروتمند شدن قرار بدهد.
2-ادامه تحصیل در رشته های کاربردی ویا آموزش غیر آکادمیک یک مهارت عملی ضمن خدمت میتواند راهگشا و بسیار مثمر ثمر باشد.
3-پس انداز ماهیانه درصدی از حقوق و مزایای دریافتی وسرمایه گذاری آن در بازارهای پولی و مالی و همچنین تامین مالی طرحهای مورد نظر از طریق اخذ تسهیلات بانکی و صندوقهای قرض الحسنه و تعاونیهای اعتبار درون سازمانی
4-شرکت در مناقصات و مزایدات دستگاههای دولتی که برای کارمندان محترم اولویتهای ویژه ای هم قائل میشوندو سایر موارد مشابه

دوست عزيز......
خود كار كارمندي هيچ گونه سطح پيشرفتي كه مد نظر بچه هاي اينجا باشه نداره
خانواده ما كلا كارمند شدند
راهكارهاي گه شما بيان كردين براي كارمندان ميشه باز كار آزاد وغير كارمندي
ولي براي كسي كه بخواد از خود كار كارمندي بجاي برسه بصورت قانوني هيچ چيزي نداره
كاركنان وزارت نقت بيشترين حقوق دريافتي رو دارند
نيروهاي ارشد سپاه
وزرا وريس جمهور

ولي اگر كار غير قانوني بخواي درامد داشته باشي بسيار بسيار پول هست
مثلا يك نماينده مجلس براي انتحابات اخير كمتراز يك ميليارد خرج كرده..... تا چندين ميليارد
كه كل حقوق ومزاياي كه بصورت قانوني تو مدت اين چهار سال دريافت مي كنند بيشتر از 200 ميليون تومان نيست
خودتون حساب كنيد اين پول از كجا درمياد

ولي منم به همه كارمندان گرامي توصيه ميكنم اگر ميخواين پيشرفت كنيد حتما بفكر يك كار دوم باشيد........به حقوق كارمندي اصل دل خوش نكنيد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mjdehghani , arash67 , مسعود کوچولو , kafshduzak , mohammadshamosi , mosafere55 , dara
03-08-2012, 01:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-08-2012 02:10 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #9
(03-08-2012 11:14 AM)mjdehghani نوشته شده توسط:  من هم کار خودم رو شروع کردم ، البته نسخه بتاش رو.
کار کردن توی این دوره یه مقدار سخته ولی موفقیت هم دلچسب تره . بنده توی کار احساسات رو شریک نمی کنم . سعی می کنم با منطق تصمیم بگیریم . آینده دوری رو متصور می شم ولی حواسم به جلوی پاهام هست . به شخصه به هیچکس توی کار اطمینان صد در صد ندارم و این باعث می شه که همه چیز رو دقیق حلاجی کنم . ولی خوب معایبی هم داره . توی زمینه تجاری اشتباه زیاد کردم ولی مهم شهامت پذیرفتن اشتباه و درس گرفتن از اوناست .فعلاً که شب عید و ما هم یه مقدار سرمون شلوغ . انشاالله بعد از تعطیلات . کار کرم آیزینیا که فعلاً به مشکل خورده رو ادامه می دم. هیچ وقت از خودم راضی نمی شم و همیشه بالا تر رو میبینم . خیلیا فکر می کنن برای شروع کار ثروت و امکانات مالی احتیاج دارن در صورتی که فقر شدید تفکر دارن. دیوارهای ذهنی فقط با قدرت فکر باز می شن ( نه با پول نه با امکانات دیگه ). همیشه یه غول سیاهی به نام شکست قبل از شروع کار برای همه هست ولی باور کنید اون تصویر یک موجود خیالی کوچیکه که یه منبع نور داره از نزدیک بهش می تابه و سایه بزرگ شدش رو ما میبینیم . می تونیم باورش کنیم یا نکنیم
همیشه موفق باشید
حتما توجه فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mjdehghani , arash67 , mohammadshamosi , mosafere55 , venus2
03-08-2012, 02:27 PM
ارسال: #10
حتما توجه فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mjdehghani , arash67 , mohammadshamosi , mosafere55
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه کارمندان خوب را برای کمپانی خود حفظ کنیم as2017 0 785 01-24-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: as2017
  9 عبارتی که افراد باهوش هرگز در مذاکرات آن ها را بکار نمی برند as2017 0 583 01-22-2017 11:01 PM
آخرین ارسال: as2017
  چرا کارمندان باهوش استعفا می‌دهند؟ بيلا بالا 3 1,561 04-25-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: elaheh-hosseini
  10 نکته مفید برای شروع یک تجارت موفق صدفی 0 1,063 05-04-2012 01:14 AM
آخرین ارسال: صدفی
Rainbow چگونه حال کار را خوب کنیم؟ صدفی 0 942 04-05-2012 12:45 AM
آخرین ارسال: صدفی
Information چگونه خصوصیات روانی وشخصیت خود پیدا کنیم؟ www123 1 1,022 03-12-2012 11:46 PM
آخرین ارسال: goldmen

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS