ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني
زمان کنونی: 05-17-2024, 04:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: hajir
آخرین ارسال: hajir
پاسخ: 93
بازدید: 19897

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني
03-09-2012, 12:55 AM
ارسال: #11
RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني
اقاي ضيايي شرمنده سوال من بي جواب مونده
فكر كنم فراموش كردين جواب بدين

اگر امكانش هست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , ناصر صادقی
03-09-2012, 09:50 AM
ارسال: #12
(03-08-2012 12:33 AM)goldmen نوشته شده توسط:  [quote='hajir' pid='21293' dateline='1331138598']
با سلام
دوستاني كه تمايل به تاسيس شركت تعاوني و يا راه اندازي يك كسب و كار جديد دارند مي توانند رو كمك من حساب كنند؟ اگر سئوالي داشتيد در خدمتم

سلام

ايده من براي اينده كاريم قصد تاسيس چندين شركت دارم
براي مديريت اين شركت ها و تعيين برند اصلي قصد تاسيس يك شركت اصلي كه كار اصليش مديريت شركت هاي ديگه هست

چنين چيزي امكان پذير هست؟

مثلا شركت مادر
زير مجموعه هاش:
شركت ساخت ساز
رايانه
غذايي
و....

[سلام دوست عزيز
من يه بار جواب نوشتم ظاهرا ثبت نشده بود.
خدمت شما عرض كنم اين ايده شما ايده خود من هم بوده است و طي سال گذشته تونستيم يه تعاوني به نام دانش بنيان خواجه نصير با دوستان راه بندازيم و پيشرفت هاي خوبي هم شده است فكر مي كنم يكي از دلايل جلورفتن كار استفاده از يك تيم منسجم با برنامه كاري خلاق به همراه حضور افراد با تجربه ايي همچون دكتر موسوي نائينيان در كنار ما بوده است ايشان قبول زحمت كردند و رياست هيات مديره شركت بر عهده گرفتند و سال ها تجربه مديريت خود را براي ما به ارمغان آورند هر چند هيچگاه چيزي را بر ما تحميل نكردند و تفكر جديد ما به سرعت رشد كرد. توصيه من به شما اينه كه حتماً با يك تيم كار را شروع كنيد، برنامه مدون داشته باشيد، اصو مديريت را بخوبي فراگيريد و سعي كنمجموعه را به نحوي سازماندهي كنيد كه امكان حضور افراد جديد همواره فراهم باشه به طور مثال اين تعاوني كارش با فروش سهام تو دانشگاه خواجه نصير شروع كرد و در ابتداي كار تعدادي از دانشجو استقبال كردن و با 30 ميليون سرمايه كار شروع شد تو سال اول به سود باورنكردني 50% رسيد و قيمت سهام بالا رفت و سرمايه شركت به حدود 10 برابر رشد كرد ميدونم كه بعد از عيد دوباره فروش سهام داره و براي دانشجويان و خلاقان سهام به صورت قسطي ميده اين مجموعه درحوزه هاي مختلف از هواپيما و م/ا/ه/و/ا/ر/ه گرفته تا مواد غذايي فعاليت داره، البته هنوز دو سال از عمر شركت گذشته و به نظر من راه زيادي در پيش داره شايد روياي ما چيزي شبيه دره سيليكان ولي باشه با مدل ايرانيش، براي سئوالات بيشتر به من ايميل بزنيد board@knn-co.com]
 تشکر شده توسط: arash67 , sajjad , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , mosafere55 , reza_egbali , jahanagahi , Haavin , من میلیاردرم , mehre cyrus
03-10-2012, 12:51 AM
ارسال: #13
مرسي از لطفتون

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , mosafere55 , jahanagahi
03-10-2012, 12:04 PM
ارسال: #14
با سلام :
من و آقای گل محجمدی برای بعد از عید برنامه ریزی کردیم که یه سایت در مورد آموزش کسب و کار چاپ و تبلیغات راه اندازی کنیم در این مورد یه سری طرح ها ارائه دادیم و طرحمون کامل نیست و برای کاملتر شدنش به کمک های ادمین عزیز و شما عزیزان احتیاج داریم استاد شما برای این مورد چه پیشنهادات و راه کارهای اثر گذاری رو در نظر دارید تا بتونه سایتمونو بی عیب و نقص بکنه و بتونیم ازش درآمد خوبی داشته باشیم ما الان در حال فراهم کردن مقدمات کارمون هستیم و انشااله به زودی سایتمون راه اندازی میشه و امیدوارم بتونیم قدمی مثبت برای کسانی که مشکلی یا سوالی در این زمینه دارند برداریم .

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , jahanagahi , من میلیاردرم
03-10-2012, 05:59 PM
ارسال: #15
[quote='ناصر صادقی' pid='21473' dateline='1331364881']
با سلام :
من و آقای گل محجمدی برای بعد از عید برنامه ریزی کردیم که یه سایت در مورد آموزش کسب و کار چاپ و تبلیغات راه اندازی کنیم در این مورد یه سری طرح ها ارائه دادیم و طرحمون کامل نیست و برای کاملتر شدنش به کمک های ادمین عزیز و شما عزیزان احتیاج داریم استاد شما برای این مورد چه پیشنهادات و راه کارهای اثر گذاری رو در نظر دارید تا بتونه سایتمونو بی عیب و نقص بکنه و بتونیم ازش درآمد خوبی داشته باشیم ما الان در حال فراهم کردن مقدمات کارمون هستیم و انشااله به زودی سایتمون راه اندازی میشه و امیدوارم بتونیم قدمی مثبت برای کسانی که مشکلی یا سوالی در این زمینه دارند برداریم .
[سلام در مورد تبليغات بايد به اين موضوع توجه داشت كه الان تبليغ داره به صورت اختصاصي در مي آيد ديگ دوران تبليغات فله ايي و اس ام اسي سر آمده الان بايد تبليغات پر مغز با فكر و اختصاصي باشه در اين خصوص اگر بخواهي چيزي متفاوت بشي حتما بايد مطالعات زياد و جامع داشته باشي بعدش هم دوره هاي اختصاصي در اين حوزه رو بگذرون بعد دنبال راه اندازي سايت باش واقعيت اينه خيلي وقت ها مي خوايم راه چند ساله را يك شبه بريم مطمئن باش وقتي كيفيت كارت بالا بره كم كم به يك مرجع تبديل ميشي و اون موقع به جاي دنبال مشتري بودن مشتري را انتخاب مي كني ....]
 تشکر شده توسط: kafshduzak , mosafere55 , مهدی گل محمدی , arash67 , ناصر صادقی , reza_egbali , jahanagahi , من میلیاردرم , maryambanoo
03-11-2012, 03:53 PM
ارسال: #16
سلام
میخواستم بدونم در مورد طرحهایی مثل طرح خود شما(شرکت تعاونی)وام هم داده میشه یا نه؟اگه داده میشه تا چه سقفی اگر نه برای شروع حداقل سرمایه ی لازم چقدره؟
ممنون
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , من میلیاردرم
03-12-2012, 12:17 AM
ارسال: #17
(03-11-2012 03:53 PM)یاسا نوشته شده توسط:  سلام
میخواستم بدونم در مورد طرحهایی مثل طرح خود شما(شرکت تعاونی)وام هم داده میشه یا نه؟اگه داده میشه تا چه سقفی اگر نه برای شروع حداقل سرمایه ی لازم چقدره؟
ممنون
ُسلام
والا روز اول ما با معاون وزير تعاون صحبت كرديم يك تفاهمنامه ديديم كه توش نوشته بود قراره 2ميلياردتومان وام به تعاوني هاي دانش بنياد بدن كه 60% ضمانتش هم دولت ميكنه ولي تا اين لحظه هيچ تعاوني نگرفته البته ما ناراحت نيستيم چون خيلي وقت ها وام براي يك كسب نوپا سمه وخطرناك بيشتر كسايي همكه وام ميگرن باش هزار تا كار ديگه ميكنن نه كسب و كار!
در مورد سرمايه هم واقعيت اينه كه سرمايه را طرح توجيهي معلوم ميكنه اينكه شما چه برنامه ايي داريد و پلن مالي شما چيست وگرنه نميشه جواب درستي به اين سئوال داد؟
اگر شرايط كار را بگيد شايد بيشتر بتونم كمك كنم
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , MARYAR , کامیار کاظمی , ناصر صادقی , reza_egbali , jahanagahi , من میلیاردرم
03-13-2012, 05:51 AM
ارسال: #18
(03-12-2012 12:17 AM)hajir نوشته شده توسط:  [quote='یاسا' pid='21557' dateline='1331465004']
سلام
ممنون
ُسلام
والا روز اول ما با معاون وزير تعاون صحبت كرديم يك تفاهمنامه ديديم كه توش نوشته بود قراره 2ميلياردتومان وام به تعاوني هاي دانش بنياد بدن كه 60% ضمانتش هم دولت ميكنه ولي تا اين لحظه هيچ تعاوني نگرفته البته ما ناراحت نيستيم چون خيلي وقت ها وام براي يك كسب نوپا سمه وخطرناك بيشتر كسايي همكه وام ميگرن باش هزار تا كار ديگه ميكنن نه كسب و كار!
در مورد سرمايه هم واقعيت اينه كه سرمايه را طرح توجيهي معلوم ميكنه اينكه شما چه برنامه ايي داريد و پلن مالي شما چيست وگرنه نميشه جواب درستي به اين سئوال داد؟
اگر شرايط كار را بگيد شايد بيشتر بتونم كمك كنم

راستش تو یه تایپیک از همین سایت خوندم یکی از دوستان گفته بود که بهتره شرکتتون رو به صورت تعاونی ثبت کنین چون یه مزیت مهم داره که اونم وام دادنه با سود کم و بدون دردسره!
اما همین دوستمون گفته بود که تعاونی ها یه سری محدودیت هم دارن!اگه دارن میخواستم بدونم چه محدودیت هایی؟
راستی مهندس با شرایطی که جوونای ما دارن کسب و کار نوپا فقط با گرفتن وام راه می افته!
(البته حرفتون رو قبول دارم ولی راه دیگه ای نیست)
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , jahanagahi , Haavin , من میلیاردرم
03-13-2012, 10:43 AM
ارسال: #19
با عرض سلام خدمت استاد ضیایی.

میخواستم در مورد تعوانی های دانش بنیان که در دانش گاه ها راه میافتند اطلاعات کسب کنم.
آیا لازمه افراد تشکیل دهنده این تعاونی لزوما در زمینه تحصیلی خودشون فعالیت کنند ؟
یعنی مثلا من که دانشجوی مهندسی عمران هستم ، اگر بخواهم در دانشگاهمون یک تعاونی تشکیل بدم ، حتما باید در زمینه کارهای عمرانی باشه ؟

سوال دوم : آیا در زمینه علوم انسانی هم میشه این تعاونی ها فعالیت کنند ؟ مثلا روانشناسی ، یا مثلا کارآفرینی.

ایده ای که خود من داشتم این بود که در دانشگاهمون یک چنین تعاونی تشکیل بدم و در زمینه کارآفرینی و کسب و کار برای دانشجوها فعالیت کنیم. آیا امکان پذیره ؟

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , jahanagahi
03-13-2012, 11:01 AM
ارسال: #20
با درود بر همه شما

من تجربه و حتی نوبت دریافت وام را داشتم.
اما اما ...
اولا باید طرح کاملا شفاف باشه. ریز به ریز
اما چه فایده یک گله آدم نشستند که دیپلم به زور دارند و مثل یه ... با شما برخورد میشه.
انقدر نحوه برخورد بد بود که نگید.
این وام ها اصلا برای کارهای کارآفرینی نیست (البته نمی گن که نمی دیم!) یه کارایی مثل آرایشگری، شرکت خدماتی ، کارهای خانگی و ....
البته سقف داره.
10 میلیون تومان برای خوداشتغالی نه کارآفرینی
5 میلیون برای کارهای خانگی

البته بعد از اینکه طرح مورد قبول شد و خواستند ارسال کنند در این مدت وزارت تعاون شما را صدا کند که حدود 1 تا 2 ماه طول میکشه، شما باید جایی را برای خوداشتغالی خود پیدا کنید (حتی خانگی). یعنی قولنامه اجاره یا خرید!!!!!!!!
بعد از اون مرحله که مجبوریم هزار تا قرض کنیم و جایی را اجاره کنیم، بعد از تایید وزارت تعاون می روید سراغ بانک. یه یانک معرفی می شوید.
اما این بانک در رضای خدا وام نمیده.
2 تا ضامن دولتی و شاید یک کاسب گردن کلفت و یک دولتی.
از طرفی خیلی زود هم وام نمی دهند.
از همه مهمتر همه جا تبلیغ هست که 4% --- اما واقعا اینطور نیست.
تنها خوبی این مورد این هست که بلند مدت اقساط را پرداخت می کنید.

موفق باشید.

هیچ کاری نشد، ندارد.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ناصر صادقی , jahanagahi , 369369 , iran , بيلا بالا , من میلیاردرم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی تولیدی لباس زیر مردانه و زنانه Mohammad0315 1 1,764 07-01-2021 12:23 PM
آخرین ارسال: niloofarsaboonchi
  درخواست مشاوره و کمک peyman.fc 1 528 07-10-2019 12:17 PM
آخرین ارسال: peyman.fc
  راه اندازی کارخونه تولید خیارشور mehdi30 0 1,829 05-10-2018 11:04 AM
آخرین ارسال: mehdi30
  سلام / مشاوره A_Arsalan 0 359 02-02-2018 04:55 AM
آخرین ارسال: A_Arsalan
  راهنمایی برای راه اندازی کارگاه برش cnc ام دی اف mortaza_max 0 1,390 10-20-2017 08:17 PM
آخرین ارسال: mortaza_max
  بازار محصولات شترمرغ چطوره؟ چقدر هزینه میبره پرورش شتر مرغ راه بندازی؟ rivan 7 4,431 08-24-2017 03:48 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمایی در مورد حق مشاوره برای احداث و راه اندازی واحد تولیدی sara_540 2 1,167 08-24-2017 11:09 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  لطفا منو راهنمایی کنید ( راه اندازی لاستیک فروشی-تایر) mohsen k1 14 58,370 08-24-2017 10:41 AM
  راه اندازی مجدد کارخانه بسته بندی حبوبات و تولید روغن کنجد shavazi 2 2,087 08-24-2017 10:33 AM
  هزینه ی لازم جهت احداث کارخانه آرد >> لطف کنید جواب بدید << aliganjkhani 2 10,787 08-24-2017 10:03 AM
  كارآفريني جديد hasti@. 0 414 08-03-2016 05:53 PM
آخرین ارسال: hasti@.
  نیاز به مشاوره در زمینه احداث سفره خانه moh3n6510 6 2,227 05-05-2016 07:16 PM
آخرین ارسال: aligoli
  مشاوره در خصوص راه اندازی یک تهیه غذا و یا رستوران yasweb 6 13,800 05-05-2016 07:13 PM
آخرین ارسال: aligoli
  مشاوره جهت راه اندازی یک مجموعه ticktick 5 1,745 02-20-2016 11:52 PM
آخرین ارسال: ticktick
Smile درخواست همفكري دوستان جهت ايجاد كسب و كار Om1dkhan 4 762 01-01-2016 11:42 PM
آخرین ارسال: Om1dkhan
  همکاری جهت شرکت بسته بندی محصولات babaei 11 9,200 12-02-2015 06:33 PM
آخرین ارسال: elahesience
Wink تعیین هدف و راه برای راه اندازی کارگاه تولیدی little_lucifer 5 2,011 08-28-2015 12:39 PM
آخرین ارسال: saadati
  در خواست راهنمایی برای راه اندازی کیف دوزی زنانه aali 3 3,505 08-14-2015 02:46 AM
آخرین ارسال: tavanaa
  مشاوره جهت آبمیوه و بستنی فروشی sinadeath 1 5,549 08-13-2015 12:24 AM
آخرین ارسال: hesaab
  راه اندازی کارگاه بسته بندی vivan 7 10,866 08-12-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: ایمان65

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS