سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=130)
+---- موضوع: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني (/showthread.php?tid=2214)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - hajir - 03-07-2012 09:13 PM

با سلام
دوستاني كه تمايل به تاسيس شركت تعاوني و يا راه اندازي يك كسب و كار جديد دارند مي توانند رو كمك من حساب كنند؟ اگر سئوالي داشتيد در خدمتم

RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - کامیار کاظمی - 03-07-2012 09:18 PM

ممنون جناب مهندس ضیایی که دعوت ما را قبول کردید.
دوستان جناب مهندس ضیایی مشاور بازاریابی و کارآفرینی و از دوستان دانشگاه خواجه نصیر هستند که خودشان نیز دستی بر کارافرینی دارند.

RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - azim - 03-07-2012 09:22 PM

عرض خوش آمد خدمت مهندس ضیایی.

انشا الله که بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم Smile

RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - اقاي ايـــده - 03-07-2012 09:28 PM

با سلام خدمت شما اقاي ضيايي
واقعا خوشحالم كه هر روز بر ستارگان اين انجمن افزوده ميشود.
مطمئن هستم كه با كمك و راهنمايي ها شما به جاهاي خوبي خواهيم رسيد.

RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - goldmen - 03-08-2012 12:33 AM

(03-07-2012 09:13 PM)hajir نوشته شده توسط:  با سلام
دوستاني كه تمايل به تاسيس شركت تعاوني و يا راه اندازي يك كسب و كار جديد دارند مي توانند رو كمك من حساب كنند؟ اگر سئوالي داشتيد در خدمتم

سلام

ايده من براي اينده كاريم قصد تاسيس چندين شركت دارم
براي مديريت اين شركت ها و تعيين برند اصلي قصد تاسيس يك شركت اصلي كه كار اصليش مديريت شركت هاي ديگه هست

چنين چيزي امكان پذير هست؟

مثلا شركت مادر
زير مجموعه هاش:
شركت ساخت ساز
رايانه
غذايي
و....

RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - pulaki - 03-08-2012 11:10 AM

ممنون آقا کامیار که ازاساتید برجسته رشته های مختلف جهت آموزش وراهنمایی و انتقال تجربیات به اعضا محترم دعوت بعمل میاورید اگر از محضراساتید فن در زمینه آموزش سرمایه گذاری دربورس اوراق بهادار و بازار معاملات ارزی جهانی و همچنین بزرگان ادبیات منظوم و منثور و نویسندگی حرفه ای هم مستفیض بشویم خیلی مفید فایده خواهد بود میلیاردر شدن در بورس و کتابخانه را فراموش نکنیم

RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - reza283 - 03-08-2012 11:55 AM

(03-07-2012 09:13 PM)hajir نوشته شده توسط:  با سلام

سلام استاد من دارم یک شرکت عمرانی _تاسیساتی تاسیس میکنم (البته سهامی خواص)برای نوشتن اساسنامه نیاز به کمک دارم اگه لطف کنین یه راهنمایی کنین یا یک اساسنامه نوشته شده رو برام بفرستین یه دنیا ممنون میشم.reza_28_3@yahoo.com

RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - jahanagahi - 03-08-2012 01:46 PM

مهندس ضیائی عزیز قدمت گلباران.امیدواریم تجربیات خوب خود را در این زمینه مکتوب فرمائید.

RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - اقاي ايـــده - 03-08-2012 08:07 PM

مهندس ضيايي من يك سوالي داشتم.
من هميشه ذهنم پر از ايده هست.و دوست دارم وقتي ميريم بطور مثال يك شركت يا سازمان ايده رو مطرح ميكنم.حداقل ايده تخمين زده شود.و يك درصد مشخص رو به من ايده دهنده بدهند.(خوب ايده اي كه دادم بطور حتم دربردارنده سودي هست)
اما هميشه اينكه برم ايده رو بگم و چيزي به من تعلق نگيرد مثل يك سد جلوم هست.
ايا راهكاري وجود دارد براي اينكه ايده رو جوري بيان كرد كه براي ايده دهنده سودي وجود داشته باشد؟؟؟؟؟
ميشود در اين زمينه من و ديگر دوستان را راهنمايي بفرماييد.
باتشكر

RE: مشاوره جهت راه اندازي شركت و كارآفريني - hajir - 03-08-2012 11:21 PM

(03-08-2012 11:55 AM)reza283 نوشته شده توسط:  [quote='hajir' pid='21293' dateline='1331138598']
با سلام

سلام استاد من دارم یک شرکت عمرانی _تاسیساتی تاسیس میکنم (البته سهامی خواص)برای نوشتن اساسنامه نیاز به کمک دارم اگه لطف کنین یه راهنمایی کنین یا یک اساسنامه نوشته شده رو برام بفرستین یه دنیا ممنون میشم.reza_28_3@yahoo.com
[سلام
شما اساسنامه تيپ را مي توانيد از اينترنت و يا اداره ثبت شركت هاي بگيريد اما مهم اينه كه بتونيد در اساسنامه مواردي را ذكر كنيد كه بعدا مورد استفاده شما واقع بشه در اين خصوص ميتوانيد با مشاورين ثبت شركت مراجعه كرده و به طور اختصاصي مشاوره دريافت كنيد اما چند نكته مهم كه قابل توجه بايد باشه شامل اين مسائل است:
1- توجه به سرمايه شركت : چون شما در حوزه عمران و ساختمان مي خواهيد فعاليت كنيد بايد سرمايه شركت را در حدي ذكر كنيد كه در مرحله گرفتن رتبه بندي بتونيد رتبه مناسبي كسب كنيد و در نتيجه در مناقصات بالاتري شركت كنيد.
2- موضوع فعاليت:
در اين خصوص هم دقت كنيد فعاليتهاي تحت ارتباط با خود را نيز ذكر كنيد مثل وارادات و صادرات لوازم ساختماني...
3- در خصوص سهامداران و ميزان مشاركت نيز احتياط لازم را بكنيد.
ان شاالله موفق باشيد]

[quote='sajad1441' pid='21356' dateline='1331221060']
مهندس ضيايي من يك سوالي داشتم.
من هميشه ذهنم پر از ايده هست.و دوست دارم وقتي ميريم بطور مثال يك شركت يا سازمان ايده رو مطرح ميكنم.حداقل ايده تخمين زده شود.و يك درصد مشخص رو به من ايده دهنده بدهند.(خوب ايده اي كه دادم بطور حتم دربردارنده سودي هست)
اما هميشه اينكه برم ايده رو بگم و چيزي به من تعلق نگيرد مثل يك سد جلوم هست.
ايا راهكاري وجود دارد براي اينكه ايده رو جوري بيان كرد كه براي ايده دهنده سودي وجود داشته باشد؟؟؟؟؟
ميشود در اين زمينه من و ديگر دوستان را راهنمايي بفرماييد.
باتشكر
[سلام
دوست عزيز واقعيت اينه كه بسياري از مشاوران وسرمايه گذاران بر اين باورند كه يك ايده 2 الي 5 درصد از كل اجراي يك طرح مي باشد و به همين دليل رقم زيادي براي ايده پرداز در نظر گرفته نمي شود در بسياري از مواقع هم ايده را به راحتي و بدون هزينه دريافت مي كنند و استفاده مي كنند مهمتريم موضوع اينه كه شما توانايي اين را پيدا كنيد كه ايده خود را به يكمحصول يا پتنت برسانيد انوقت مي توانيد با ثبت آن بهتر از ارزش كار دفاع كنيد اما همچنان بايد بدنبال سرمايه گذاري باشيد و براي سرمايه گذار طرح توجيهي داشته باشيد من بسياري از ايده پردازان را مي بينم كه نميتونن از ايده خودشان دفاع قابل قبولي داشته باشند مسلماً اين دسته از افراد كمتر به موفقيت مي رسند. اما پيروزمندانه ترين فرد آن است كه خودش بر روي ايده اش سرمايه گذاري كند و ديگران را نيز به سرمايه گذاري بر روي ايده خودش جذب كند شركت هايي مثل ماكروسافت، گوگل و اپل اين راه را در پيش گرفتند.
ايشاالله موفق باشيد]