ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دختری موفق
زمان کنونی: 05-08-2024, 06:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 3
بازدید: 1372

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختری موفق
02-14-2012, 12:51 AM
ارسال: #1
دختری موفق
در کارگاه دوبرابر کردن پول درباره دختری صحبت کردم که بسیار در کار خود موفق است و چون دوستان درخواست داشتند این مطلب را در تاپیکی ذکر کنم، این مطلب را در اینجا می آورم.

این دخترخانم که اتفاقا من به واسطه چاپ کتاب هایم با ایشان آشنا شدم، فردی بسیار فعال هستند و با وجود خانواده ای به نسبت مذهبی، ابتدا بصورت کارآموز، تایپ را در دفتری اجاره ای در انقلاب - تهران، چندین سال پیش شروع کردند و پس از مدتی با جسارت تمام همراه با خواهر کوچکتر خود به تنهایی شروع به کار کردند.
به واسطه روابط عمومی بسیار بالایشان ، ازهمان ابتدا در کار صفحه آرایی و تایپ کارهای زیادی به آنها پیشنهاد شد و چون مشکل اجاره دفتر داشتند ابتدا با شریک شدن و از یک اتاق از دفتری شروع به فعالیت کردند تا به امروز که :
یک دفتر بزرگ در انقلاب بصورت مستقل را در اختیار دارند و تنها یکی از کارهایشان ترمی 15 میلیون تومان برایشان صرفه اقتصادی دارد.
در ابتدا و زمانی که باهم کار میکردیم ایشان از 9 صبح تا 9 شب با علاقه کار میکردند و به تنهایی تمام حجم کارهایشان را مدیریت میکردند تا اکنون که چند تایپیست و خانم های دیگر نیز در کنارشان مشغول به کار شده اند.

دوستان میشود، لطفا همت کنید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , مسعود کوچولو , MARYAR , arash67 , حامد , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , aaftaab24 , قناد , mosafere55 , mohamad javad , مهتاب , dara , اقاي ايـــده , ناصر صادقی , vahid61 , shahram......32 , madar , 369369 , iranboy , ebizare , ahmad1440
03-16-2012, 05:43 PM
ارسال: #2
RE: دختری موفق
سلام میشه این خانم به من معرفی کنید آدرس شرکت بدهید بنده هم خانمم علاقه به کار تایپ دارم

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: P@RSA , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , iranboy
03-16-2012, 05:50 PM
ارسال: #3
RE: دختری موفق
(03-16-2012 05:43 PM)miliyarderno1 نوشته شده توسط:  سلام میشه این خانم به من معرفی کنید آدرس شرکت بدهید بنده هم خانمم علاقه به کار تایپ دارم
در مورد تايپ فرموديد.يك نكته اي يادم اومد.براي تايپ كافينت دارها معمولا دنبال افرادي هستند تا برايشان تايپ كنند.به واسطه كار زيادي كه ميگيرند.نيازمند افرادي در اين زمينه هستند.
موفق باشيد.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , madar , iranboy , ahmad1440
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای سرمایه گذاری موفق ۸ قانون زیر را آویزه گوش تان کنید مهرشاد میردائمی 6 3,168 08-08-2013 12:04 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS