ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولید آیفون تصویری و صوتی
زمان کنونی: 04-26-2024, 11:30 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Fery Farrokhzad
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ: 9
بازدید: 3751

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-20-2012, 05:29 AM
ارسال: #1
Star تولید آیفون تصویری و صوتی
درود بیکران خدمت اساتید این انجمن پر انزژی
این اولین کامنتمه تو سایتتون و خوشحالم جامو پیدا کردم!
خواستم ایده ایی رو مطرح کنم که در واقع دغدغه یکی از دوستانمه و البته نبود اطلاعات تخصصی و خود کم بینی این دوستم همیشه باعث شده این ایده در حد حرف باقی بمونه
در واقع این ایده خواستار تکامل آیفون تصویری هست بدین صورت که در نبود اعضای خانواده فرد مراجعه کننده اگر حاوی پیامی باشد بتواند این پیام رو منتقل کند و این آیفون بتونه این صحبت رو ضبط کنه .....همین!
و در آخر صحبتهام متذکر بشم که من و دوستم عملا در زمینه برق . الکترونیک و ... بی اطلاعیم ولی این ایده ی تکاملی در ذهنمون نقش بسته ... آیا امیدی به این ایده هست یا باید بایگانی شه ؟

پیشاپیش بابت پاسخگویی شما بزرگواران سپاسگذارم

چه بهتر که آدم تنشو بفروشه ولی مغزشو به جانی نفروشه ....

maradona =======> Fery Farrokhzad
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , vahid61 , arash67 , مهتاب , jahanagahi , sokoot , masoud123 , مهدی 1 , maxsoulfly , Delta.H , mohammad.b
02-20-2012, 08:12 AM
ارسال: #2
RE: تولید آیفون تصویری و صوتی
سلام دوست من
اولا ورودت رو تبریک میگم. ایشالله که بتونیم دوستای خوبی باشیم واسه هم و چیزای خوبی از همدیگه یاد بگیریم.

من الکترونیک دارم میخونم دوست من.
شندی بودن که خب صد در صد شدنیه. کار زیادی هم فکر نمیکنم ببره.
موضوع اینه بر فرض مثال این آیفون ساخته شد.
واسه تبدیل کردنش به پول فکری کردی شما ؟. چطوذی تولید بشه و چطوری فروش بره ؟

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , کامیار کاظمی , Fery Farrokhzad , arash67 , jahanagahi , مهدی 1 , maxsoulfly , M3HDI , Delta.H , فرهاد قربانی , mohammad.b
02-20-2012, 05:13 PM
ارسال: #3
اين ايفون در ايران موجود هست يك مدت هم در تي وي تبليغاتش پخش ميدشد.كه وقتي ايفون رو فشار ميدي شروع به عكس يا فيلم برداري ميكنه.
من در همين جهت ايفون تلفني رو باهم پيشنهاد ميدم.همه ما وقتي خونه تنها باشيم به حمام كه بريم با مشكل اينكه يك وقت صداي زنگ در يا گوشي تلفن بياد دردسر داريم بايد از حمام بيام بيرون با مشكلات خاص خودش
براي همين به نظرم ساخت همچين دستگاهي كه در حمام نصب بشود نياز هستد.
در مورد دستگاه اين چنيني كه به فكر مون مياد.بايد به نظرم يك جا ثبت كنيم و بعد درخواست براي ساختش از مخترعين.اپلو كه هوا نميخوايم كنيم-اينطور دستگاهايي حامي مالي پيدا ميكنند.بخصوص تو صنعت كشور كه همه چيز در حال بومي شدن هست.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Fery Farrokhzad , مسعود کوچولو , arash67 , jahanagahi , مهدی 1 , maxsoulfly , M3HDI , Delta.H , فرهاد قربانی
02-20-2012, 05:22 PM
ارسال: #4
داداش سجاد
تا چیزی رو نسازی نمیتونی ثبت کنی.
یعنی هر چیزی بخوای ثبت کنی باید ساخته باشی. کار بده. بعد ببریش ثبتش کنی.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: Fery Farrokhzad , مسعود کوچولو , arash67 , jahanagahi , مهدی 1 , maxsoulfly , Delta.H
02-20-2012, 05:31 PM
ارسال: #5
سپاس بابت نظراتتون
واقعیت امر اینه که من نمی دونستم این ایده تا به حال اجرایی شده یا نه که آقا سجاد میگن که تبلیغاتشو دیدن
اما اینی که سجاد جان گفتن پیشنهاد خوبیه و این نقیصه ایی که همه ما در حین حمام و یا حتی دستشوئی باهاش مواجه هستیم رو امیدوارم با همفکری دوستان به یک ایده جامع برسیم و شکی نیست که ایده های تکمیلی (مثلا ادغام یخچال فریزر و ...) همیشه خواهان داره ...

چه بهتر که آدم تنشو بفروشه ولی مغزشو به جانی نفروشه ....

maradona =======> Fery Farrokhzad
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مسعود کوچولو , arash67 , jahanagahi , مهدی 1 , maxsoulfly , M3HDI
02-22-2012, 12:30 AM
ارسال: #6
دوست عزيز اين ايده خوبيه ولي به نظر من بازاري نداره.اگه خواستي من خيلي پيشرفته ميتونم برات بسازم به طوري كه حتي پيامهاي ضبط شده را از طريق راه دور و موبايل هم بتوني بشنوي ولي فكر نميكنم كه بتوني فروش كني
 تشکر شده توسط: Fery Farrokhzad , arash67 , jahanagahi , maxsoulfly
12-12-2012, 11:53 AM
ارسال: #7
(02-22-2012 12:30 AM)mhk نوشته شده توسط:  دوست عزيز اين ايده خوبيه ولي به نظر من بازاري نداره.اگه خواستي من خيلي پيشرفته ميتونم برات بسازم به طوري كه حتي پيامهاي ضبط شده را از طريق راه دور و موبايل هم بتوني بشنوي ولي فكر نميكنم كه بتوني فروش كني

دوست عزیز من خودم این مدل رو که علاوه بر ضبط تصویر و عکس sms هم روی گوشی ارسال میکنه توی نمایشگاه معماری امسال که در اصفهان برگزار شد دیدم.
و توی بازار موجود هستش.

آنچه جذاب است سهولت نيست، دشواري هم نيست، بلکه دشواري رسيدن به سهولت است .(کوروش بزرگ)
http://iranariaei.blogfa.com/پارسه ایرانیان
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی 1 , maxsoulfly , M3HDI , Fery Farrokhzad
12-12-2012, 10:38 PM
ارسال: #8
از لحاظ الکترونیکی به راحتی قابلیت اجرا دارد ؛ ماژول های آمادش هم موجوده روی مموری SD راحت ترین روشی هست که می توانید ذخیره سازی کنید
ولی تولید آیفون تصویری حالا این امکان را داشته باشه یا نداشته باشه ، تقربیا می شه گفت انحصاری شده و دو تا شرکت بزرگ بازار ایران را در دست گرفتند و تولیدشون بسیار بالاست و سخت می شه باهاشون رقابت کرد .

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , M3HDI , Fery Farrokhzad
12-13-2012, 01:05 AM
ارسال: #9
البته این تاپیک قدیمی هست اما به نظر من در روزگاری که موبایل جزء لاینفک زندگی شده میتوان به راحتی هنگام خروج از منزل شماره موبایل خود را رو ی درب حیاط قرار داد و هرکس مراجعه کند با موبایل شما تماس بگیرد و به صورت زنده صدایتان را بشنود و حتی تصویر شما را ببیند.
اگر هم نگران پخش شدن شماره موبایلتان هستید میتوانید یک سیمکارت و گوشی برای این مواقع تهیه کنید که هزینه آن بسیار کمتر از نصب چنین تجهیزاتی است.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید کالایی خاص یا ارایه خدمتی خاص سعید احمدی 9 2,530 12-20-2017 12:41 PM
آخرین ارسال: yasanservice
  کمک برای راه اندازی خط تولید ظروف یک بار مصرف smagoli 12 65,567 12-05-2017 06:54 PM
آخرین ارسال: rostame_k
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,212 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  مشارکت در تولید - 60 میلیون سرمایه از شما تولید از ما Shahramnon 2 3,556 01-02-2017 04:30 PM
آخرین ارسال: Shahramnon
  بدنبال شریک برای تولید پنبه tiktaak68 1 1,211 11-15-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: tiktaak68
  تولید محصول کشاورزی در زمستان sorin 4 1,570 12-13-2015 06:31 PM
آخرین ارسال: moele
  تولید کفش با ایده های تازه ashena_73 2 1,793 11-26-2015 02:30 AM
آخرین ارسال: hatef.hashemi
  عمده و تولید !! ashena_73 3 1,082 11-22-2015 07:10 PM
آخرین ارسال: ashena_73
Star ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) hasan-f 13 7,692 11-21-2015 02:50 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  کمک در باره تولید پالتو و کاپشن shanli 1 904 07-31-2015 01:05 AM
آخرین ارسال: hamidirche2
  تولید و بسته بندی نمک تصفیه شده NavidAtabaki 1 1,654 05-31-2015 11:32 AM
آخرین ارسال: cooch
  خاک تولید شده از برش سنگ در معدن ariston 4 2,015 05-31-2015 11:16 AM
آخرین ارسال: cooch
  بسته بندی های خلاقانه ! (تصویری) اقاي ايـــده 2 2,051 05-22-2015 01:08 PM
آخرین ارسال: moele
  ایده ی امنیتی برای آیفون های خانگی erfankt19 4 1,366 08-05-2014 11:23 PM
آخرین ارسال: hamedmoez
  تولید تیرچه بلوک jahanagahi 23 22,865 09-28-2013 09:24 AM
آخرین ارسال: بابایی
  راهنمایی برای تولید انبوه وسیله ای کارآمد و مفید se3c 2 1,667 01-26-2013 06:07 PM
آخرین ارسال: hadi1987

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS