ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چرا میلیاردر؟
زمان کنونی: 04-25-2024, 07:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مسعود کوچولو
آخرین ارسال: sokoot
پاسخ: 31
بازدید: 5333

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا میلیاردر؟
02-17-2012, 02:47 AM
ارسال: #1
چرا میلیاردر؟
هرچند میدونم که خیلی در این مورد بحث شده ولی مینویسم واسه کسی که شاید براش بدرد خورد.
کتاب عامل علائدین بسیار عالیه برای اعتماد بنفس و آموزش چگونگی درخواست.
یه چیز میگم شاید باور نکنید من تا اول دبیرستان خجالت میکشیدم با پدرم تلفنی صحبت کنم.
اما حالا تعریف از خود نباشه فقط به پشتوانه ی اعتماد به نفس براحتی با چند تا کارخونه دار بزرگ مذاکره کردم و مراحل کار رو از ایشان پرسیدم.
براحتی با وضعیتی داغون که بخاطر دوستم و کمک بهش توی بنایی ایجاد شده بود رفتم به یکی از بزرگترین نمایشگاه ماشین شهر و با لباس کثیف نشستم در حالی که دوستام فرار میکردن.
از دوستانم میخواستم بزرگ فکر کنن و به کم قانع نباشن.
میگفتن کارمند بشیم و...یکی از استادام گفت پسر آخه چرا الکی هم وقتت رو تلف میکنی و هم پول بابای بیچارتو از بین میبری.
بابام استاد دانشگاه و بسیار زحمتکشه و واقعا از اینکه میبینم از صحبت در مورد کارآفرین شدنم ناراحت میشه خیلی زجر میکشم.
ولی چه کنم که پدر پولدار نمیذاره نه کارمند شم نه کارگر و خود اشتغال.حتی از سرمایه گذاری هم بدم میاد و خوره ی تولید دارم.و عاشقش هستم.

راستش رو بخواین نمیدونم چجوری هدایت شدم.ولی چیزی که میدونم اینه که از بچگی رویاهام بزرگ بوده.
تو مقوله ی کارآفرینی هم که از طریق شرکت فکر فردا و دکتر جهانگیری افتادم تو این جریانات.
اما یه سوال از شما دارم:
چی باعث شد بزرگ فکر کنید؟
چرا خواستید میلیاردر بشید؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kafshduzak , مهتاب , jahanagahi , مهدی گل محمدی , YashaR1989 , arash67 , sherafati , REZA HAJISALIMI
02-17-2012, 03:05 AM
ارسال: #2
RE: چرا میلیاردر؟
اول از خودم شروع میکنم.
پدرم علاوه بر کارمندی یه بنگاه زود بازده(شغل دوم) هم داره.
یه مدت پیشش کار میکردم و شیرنی میگرفتم.برای یه دانش آموز خوب پولی بود.
اما ماجرا از اینجا شروع شد:

مادرم زنگ زد گفت 1/5 k سیب بگیر بیا.
چشم.
توی میوه فروشی 3 نوع سیب وجود داشت با سه قیمت.چون آدم لارژی هستم خواستم دو کیلو بگیرم که تازه بیشتر هم شد.اونم از گرونترینش.
یه لحظه تعلل کردم که یه پیرزن اومد سیب بگیره. قیمتها رو پرسید و بلاخره رسید سیب نوع چهارم یعنی پوسیده.
یادم نمیاد خرید یا نه ولی من به اون سیبها که خریده بودم لب نزدم.
از اون روز به بعد تصمیم گرفتم که یه تولید کننده باشم.
با غرور تمام گفتم خدایا تو فقط یه چند تا ایده ی پولساز بده.من دورو بریهام رو میکشم بالا.
به هر حال ایده داد و من نتونستم دور و بریهام رو هدایت کنم چون من پیامبر نیستم.اونا غیر قابل هدایت بودن.
گفتم خدایا من تسلیم.قبول تو قوی تری.حالا که ایده دادی تا آخرش افسار رو بگیر کم نیارم.
خلاصه این بود که با این انجمن آشنا شدم و با شنیدن خبر استارت کار عملی چند تا از دوستان روحیه گرفته و در نتیجه کار شروع شد.
نمیدونم چی شد که خواستم میلیاردر بشم اما همین روزا منتظر شنیدن خبر انقلاب تو صنعت قارچ باشید.خیلی زود.
ببخشید که سرتون رو درد آوردم.
نصف شبی خوابم نمیومد خواستم درددل کنم.

تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , MARYAR , pulaki , کامیار کاظمی , kafshduzak , مهتاب , jahanagahi , مهدی گل محمدی , YashaR1989 , arash67 , sherafati
02-17-2012, 03:15 AM
ارسال: #3
خداوند وقتي مارو خلق ميكنه با يك هدفي و سرنوشتي همراه هست.اون هدف سرنوشت ادمهاي روبه جايي كه از قبل تعيين شده ميكشونه.
همه ما روي اين كره خاكي ازمايش ميشيم هركدوم مون به يك طريق.
من هميشه هرجا حرفي از استعداد ميومد يا ميشنيدم.به خودم ميگفتم استعداد من چيه؟؟؟چي ميتونه باشه.من چه استعدادي دارم كه ميتونه تو زندگي بهم كمك كنه و به يك زندگي راحت اسوده برسم.هرچي گشتم ديدم مثل بقيه كه صداي خوبي دارن-خط خوب-طراحي-مغز خوب-و غيره كه هركسي يك استعدادي داره من مثل اونا نيستم.تا اينكه استعدادم رو كشف كردم.استعداد من فكر كردنم هست.
از روزي كه فهميدم توانايي من اينه شروع كردم ازش استفاده كردن.در هرجايي براي هر موضوعي ذهنم به صورت خودكار مطالبي رو ميگه من ارائه ميدم.
چيزي كه باعث اين فكر ميشه كه ميلياردر بشم ذات ادمي هست كه بيشتر در فكر رفاه اسايش ديگران هست.از 10 نفر انسان شايد 3نفر به فكر پول باشند براي ميلياردن شدن.(البته به صورت غير مستقيم كمك ميكنن به ديگران) و 7 نفر براي كمك به ديگران به فكر ميلياردرشدن هستند.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , کامیار کاظمی , kafshduzak , مهتاب , jahanagahi , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , YashaR1989 , arash67 , sherafati , REZA HAJISALIMI , Mrs.Seyedi
02-17-2012, 12:26 PM
ارسال: #4
يه قانون هست تو كشور من كه بهم مي گه:
" ميلياردري فكر كن، ميلياردري زندگي كن، ميلياردري رفتار كن، ميلياردري خرج كن"
هر وقت از اين قانون پيروي مي كنم در مسير درست حركت مي كنم و هر چي انرژي مثبت و آرامش و ثروته به سمت من جذب مي شه اما گاهي در مسائلي كه موانع فكري و انرژي هاي منفي نمي ذاره به اين قانون عمل كنم همه چيز خراب مي شه مسير را اشتباه مي رم همه انرژي هاي منفي به سمت من ميان و...
هميشه احساس كردم به دنيا نيومدم كه از صبح برم سر كار تا براي يكي ديگه ثروت آفريني كنم، آفريده شدم كه زندگي خاصي داشته باشم و ديگران را هم به سمت تفكر خاصه راهنمايي كنم
خلاصه اينكه ما خاص آفريده شديم...
مواد تشكيل دهنده ذهنمون از اجناس مرغوب بوده نه چيني

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: pulaki , کامیار کاظمی , مسعود کوچولو , مهتاب , jahanagahi , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , YashaR1989 , arash67 , sherafati , REZA HAJISALIMI
02-17-2012, 01:18 PM
ارسال: #5
سلام دوستان
سوال خوبیه که چرا میخوایم میلیاردر باشیم و اصلا از کجا شروع شد
اگه اجازه بدین منم علت این مساله رو میگم
من با توجه به سنم که حدود 35سالمه در جاهای مختلف کار کردم.گرچه الان مشغول تحصیلم اونم بعنوان بهانه.
دوره دانشجویی تدریس خصوصی میکردم.بعضی شاگردام تو خود بازار بودن یعنی اونجا بهشون درس میدادم تو حجره های باباشون. اونجا اولین جرقه ها زده شد تو ذهنم که بخدا این میلیاردرا هیچ تفاوت خیره کننده ای ندارند با بقیه گرچه قبول دارم همین تفاوتهای کوچیک و نادیدنی خودش یه دنیاست (چون به اعتقادم ریزه کاریها از اصل مهمتره معمولا)
خلاصه بعد اون من حدود یکسال کارمندی کردم.دیدم نه یه جوریه دارم میمیرم. همه میگفتن یه جاهایی مثل بانک و اینا خوبه. امتحان دادم جزو 5نفر اول شدم و رفتم بانک.شعبه م ونک بود اینو گفتم تا بدونین که هم شعبه م خوب بود هم مشتریای خوبی داشتیم.یه جورایی شعبه الف حساب میشدیم.باورتون نمیشه دیدم دارم میمیرم یعنی من مرگ رو میدیدم هر روز انگار. سه ماه موندم روزی که بهم گفتن باید از فردا پشت صندوق بشینی و کار صندوق رو یاد بگیری گفتم نه من نمیتونم . رییس شعبه گفت یعنی چی نمیتونم گفتم خب دیگه نمیتونم(توجه داشته باشید من قسمت چکهای کلر بودم که گفتم داشتم میمردم یعنی کار سبک و بدون تماس بامشتری زیاد). گفت خوب میخای چکار کنی گفتم استعفا میدم.گفت 8ماه طول کشید تا مراحل ورود رو طی کردی تازه سه ماه شده . شوخی میکنی.گفتم عمرا اگه شوخی کنم .فردا صبح دفتر مرکزی بانک بودم و استعفا دادم.تمام.بعد با اینحال چون اپشنی نداشتم و مجبور به داشتن درامد بودم رفتم طرفای جنوب ایران کار کردم که حقوقش بهتر بود.4.5سال کار کردم دیدم دارم واقعا میمیرم. بخدا نه از کار زیاد.اصلا کاری نبود.کاردفتری زیر کولر که کار نیس .اونم 7ساعت در روز. من از دیدن اینده محتوم و مشخصم میمیرم.
یعنی من دقیقا میتونستم سرازیری قبر رو ببینم جون معلومه. سی سال کار میکنی بعد بازنشسته بعدم یه خرده میگذره میری سرازیری قبر.ببخشید که رک میگم ولی همینه.شما زندگیت برنامه ش ریخته شده و تمام.
خلاصه زدم بیرون و دیگه هم تاالان کارمندی نکردن دیگه.بعد شروع کردم به اینکه ایده هام چیه بعضیاشم پیاده کردم به قدر کافی نگرفت ولی ناامید نشدم. الان ایده هام اینترنتیه و قصدپیاده سازیشو دارم.
بنظر خودم من تصمیم گرفتم میلیاردر( نه عزیزان من قصد دارم بیلیونر شم اونم در حوزه دلاری) شم چون یه ایده ای داشتم و الان خیلی بیشتر تقویت شده و اونم اینه (البته برای خودمه و نمیتونم تعمیمش بدم):
یا انسان باید در زندگی کوتاهش خیلی عالی و پرفکت زندگی کنه و به چیزایی که میخواد برسه یا اصلا زندگی نکنه
این حرفیه که من همیشه دارم به خودم میزنم و ازشم سعی میکنم کوتاه نیام.من حاضرم حتی زندگی خفت بار رو عمدا به پایان بدم ولی تن بهش ندم
شرمنده که سرتون رو درد اوردم
 تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , kafshduzak , مسعود کوچولو , مهتاب , jahanagahi , pulaki , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , YashaR1989 , arash67 , 3ObHaN , sherafati , hasan-f , Mrs.Seyedi
02-17-2012, 01:23 PM
ارسال: #6
(02-17-2012 12:26 PM)m_sh نوشته شده توسط:  يه قانون هست تو كشور من كه بهم مي گه:
" ميلياردري فكر كن، ميلياردري زندگي كن، ميلياردري رفتار كن، ميلياردري خرج كن"
هر وقت از اين قانون پيروي مي كنم در مسير درست حركت مي كنم و هر چي انرژي مثبت و آرامش و ثروته به سمت من جذب مي شه اما گاهي در مسائلي كه موانع فكري و انرژي هاي منفي نمي ذاره به اين قانون عمل كنم همه چيز خراب مي شه مسير را اشتباه مي رم همه انرژي هاي منفي به سمت من ميان و...
هميشه احساس كردم به دنيا نيومدم كه از صبح برم سر كار تا براي يكي ديگه ثروت آفريني كنم، آفريده شدم كه زندگي خاصي داشته باشم و ديگران را هم به سمت تفكر خاصه راهنمايي كنم
خلاصه اينكه ما خاص آفريده شديم...
مواد تشكيل دهنده ذهنمون از اجناس مرغوب بوده نه چيني
مريم خانم چرا نوشتيد "يه قانون هست تو كشور من" مگه در ساير كشورها اين قانون وجودنداره و در بقيه نقاط دنيامردم به فقيرانه زندگي كردن افتخار ميكنند؟!

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , مهتاب , jahanagahi , MARYAR , YashaR1989 , arash67 , sherafati , REZA HAJISALIMI
02-17-2012, 02:50 PM
ارسال: #7
فوق العاده بود کوروش جان

"یعنی من دقیقا میتونستم سرازیری قبر رو ببینم جون معلومه. سی سال کار میکنی بعد بازنشسته بعدم یه خرده میگذره میری سرازیری قبر.ببخشید که رک میگم ولی همینه.شما زندگیت برنامه ش ریخته شده و تمام."

"یا انسان باید در زندگی کوتاهش خیلی عالی و پرفکت زندگی کنه و به چیزایی که میخواد برسه یا اصلا زندگی نکنه."

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , kafshduzak , مسعود کوچولو , مهتاب , jahanagahi , pulaki , مهدی گل محمدی , arash67 , sherafati , hasan-f , REZA HAJISALIMI
02-17-2012, 03:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-17-2012 03:38 PM، توسط kafshduzak.)
ارسال: #8
محمد پس خوبیه
چقدر ساکته
محمد شاگرد اوله
معدلش بیسته
محمد چقدر آرومه

اینا نقل قول هایی بود که از 7 سالگی تا سوم دبیرستان همراهم بود و همیشه عذام میداد
به جرئت میتونم بگم اصلا نمیدونستم زندگی یعنی چی ؟؟ اصلا نمیدونستم میخوام چی کار کنم ؟؟
فقط یاد گرفته بودم برم مدرسه و هی 20 بگیرم و بیام بشینم تو خونه و تنهاییم رو سر کنم با یک کامپیوتر و یک اتاق همین
بعدشم طبق روال پام به دانشگاه باز شد ( وروردی87) هرچند اینم بگم که بالای 15 میلیون خرج کردم که رو سفید کنم بابا و مامانم
چونکه دوست داشتن محمد ( همون پسر معدل بیسته بره شریف - امیر کبیر و اینا) اما وقتی رتبم شد 106000 تازه فهمیدن این پسر اون
معدل بیسته نیست.
از بیست سالگی بود که فکر کنم دقیقا استارت این خورد که میخوام با زندگیم چی کار کنم ؟؟؟خیلی کلنجار رفتم.کتاب میخوندم.دفتر ور میداشتم
خط خطی میکردم.هدف های کاذب واسه خودم تعیین میکردم.تازه داشتم یه چیزایی یاد میگرفتم( تو مرحله آزمون و خطا بودم و هنوزم هستم زندگی یعنی آزمون و خطا)
تولد 21 سالگیم دیگه استارت جدی رو زدم که زندگیم بسازم و تولد 22 سالگیم شد که دیگه عزمم رو جزم کردم وارد گود بشم.
میلیادر میشم فقط به یک دلیل ؟؟؟ من لیاقت زندگی کردن رو دارم.من لیاقت لذت بردن و خلق کردم لذت واسه اطرافیانم رو دارم.من لیاقت این رو دارم
مرگ میاد نمیدونم اون دنیام چی میشه اما همین دلیل کافیه که حداقل این دنیام رو بسازم

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , مهتاب , jahanagahi , اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , pulaki , YashaR1989 , arash67 , m_grate29 , sherafati , REZA HAJISALIMI
02-17-2012, 03:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-17-2012 04:00 PM، توسط مسعود کوچولو.)
ارسال: #9
معرکه بود آقا کوروش.
من تجربیات شما رو ندارم.ولی برا دیگران کار کردم.ویزیتوری.
صاحب شرکت میگفت برو بگو از شرکت ... اومدمو...
این کلمه منو افسرده میکرد.از شرکت ... اومدم و ...
هیچی از این بدتر نبود.خیلی خفت داشت.
گذاشتمش کنار.شرم باد بر من که برای یکی دیگه کار کنم اونم فقط برای اینکه شکمم سیر شه.من یه کارآفرینم.یه میلیاردر.
وقتی اولین بار راز رو نگاه کردم نوشتم تا 6 ماه دیگه 10 میلیارد تومن پول میخوام.مال دو سال پیش بود و بهش هنوز نرسیدم.اما انتخاب خوبی بود.بهم حال میده هنوزم.
من اولین انتخابم میلیاردی بود.من ذاتا یه میلیاردرم.
آقا محمد میلیاردر خوبیه.
خدا عمرش بده خروار خروار برای پدر و مادرش دعا گرفته به خاطر کارای خیرش.
محمد استاد اوله تو کار آفرینی و انتخاب.
محمد چقدر با وقاره.
خدا خیرش بده اگه نبود کی برا ما کار ایجاد میکرد.(بیش از چند هزار از خانوارهای ایران.)
خدا پدر و مادرش رو نگه داره.
هی بچه برو از آقا محمد یاد بگیر انتخاب کردنو.

آقا محمد ببخشید فضولی کردما.چون متنت خیلی تاثیر گذار بود نتونستم جلوی خودمو بگیرم.

تشکر شده توسط: kafshduzak , مهتاب , jahanagahi , pulaki , کامیار کاظمی , کوروش , YashaR1989 , arash67 , sherafati , REZA HAJISALIMI
02-17-2012, 04:36 PM
ارسال: #10
احساس جالبیه احساس دیدن سرازیری قبر تو کار کارمندی. من احساس می کردم دارم خفه میشم از این زندگی روتین احساس یک زندانی رو داشتم . گاهی فکر می کردم این منم که با بقیه فرق دارم پس شاید من دارم اشتباه می کنم دوباره یک کار کارمندی دیگه رو تست می کردم مخصوصا وقتی آدمهایی با تفکر سنتی مدام بهم می گفتن فلانی رو ببین رفته فلان جا سر کار می دونستم زندگی اون آدم به من ربطی نداره اما ناخود آگاه تحریک میشدم بازم تست کنم. یک روز پدرم گفت دختر تو برای کار کارمندی درست نشدی جمله جالبی بود همون روز تصمیم گرفتم که حتی بهترین و وسوسه کننده ترین پیشنهاد های کار کارمندی رو دیگه قبول نکردم. راههای زیادی رو تست کردم که بعضی هاش شد تجربه برای آینده حتی تو این تجربه ها کلی به بانک مقروض شدم تا با بچه های انجمن آشنا شدم الان که دارم تو مسیرم خوب پیش میرم یادم میاد که از بچه گیم خودم رو یک معلم می دونستم الانم یک جورایی دارم آموزش میدم البته معلم نیستم اما سی دس و کتابهای آموزشی درست می کنم. و البته در ذهنم مسیر شرکت دکورم رو هم در کنار این کار طراحی می کنم تا در شرایط مناسب استارت اون رو هم بزنم.
من کارمند بهترین ادارات دولتی ایران با بهترین حقوق و مزایا بودم به عنوان نمونه من مهندس طراح بخش طرح و توسعه صدا و سیما بودم و مدیر فروش مرکز رشد دانشگاه امیر کبیر. کار کارمندی بهتر از اینها برای من وجود نداره اما تو هر کدوم از اونها هم فقط 4ماه دوام اوردم.
مسئله مهم اینه که الان خوشحالم احساس می کنم دارم کاری رو می کنم که متعلق به منه و از انجامش لذت می برم. و همین عشق عامل موفقیت منه.
خوندن این متن که آدمهای دیگه ای هم هستن که مثل من از کار کارمندی عذاب می کشن برام خیلی خوب بود. از همتون ممنونم

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: P@RSA , jahanagahi , اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , pulaki , کوروش , مسعود کوچولو , YashaR1989 , arash67 , sherafati , hasan-f , REZA HAJISALIMI
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خانه من میلیاردر چگونه است؟ کامیار کاظمی 80 19,731 06-27-2019 12:14 PM
آخرین ارسال: iman_bahar
  چگونه میلیاردر بشم؟ shooshoo 11 2,022 05-22-2018 12:16 PM
آخرین ارسال: mohammad jarahi
  آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ hamedkhan 18 4,028 03-13-2017 04:36 PM
آخرین ارسال: نام کاربریbahram
  اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ کوروش بزرگ 74 9,830 02-28-2017 11:01 AM
آخرین ارسال: ***arman***
  من میلیاردر نیستم. مولتی میلیاردرم fnazari 0 888 11-09-2016 02:31 PM
آخرین ارسال: fnazari
  اگه میلیاردر بشوید چند درصد از ثروت خود رابه امور خیریه تخصیص می دهید farzin54 31 5,685 05-03-2016 01:49 PM
آخرین ارسال: cwar
  شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید ahmad rezaee 56 12,447 08-17-2015 10:31 PM
آخرین ارسال: مصطفي صادقي
  اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ dehkadeh ali 45 6,895 03-21-2015 01:35 PM
آخرین ارسال: faridfarhood
  اهدای کالای مجانی میلیاردر شوید dehkadeh ali 25 6,690 03-08-2015 05:33 PM
آخرین ارسال: فریبا منتظری
  چرا همه میلیاردر نمیشن؟؟؟؟؟ yagub62 14 3,342 12-14-2014 11:31 PM
آخرین ارسال: فانیس
  آیا برای میلیاردر شدن به دنیا آمده اید mjdehghani 18 5,668 12-14-2014 11:18 PM
آخرین ارسال: فانیس
  آتش زدن زانتیا در جشن میلیاردر شدن لئوپارد 14 3,710 09-27-2014 11:49 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  راه و روشهای ساده برای میلیاردر شدن shoghllkt 0 1,366 07-30-2014 11:06 PM
آخرین ارسال: shoghllkt
  یه میلیاردر باید چجوری باشه mardanblog 6 2,045 01-09-2014 03:34 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
  دانشگاه هایی که میلیاردر می سازند! mallarme 6 1,990 01-09-2014 01:41 PM
آخرین ارسال: ali007
  اگر میلیاردر شوم برای انجمن چه خواهم کرد؟ سعید یوسفی 20 3,432 09-30-2013 12:36 PM
آخرین ارسال: mehdikan
  تا حالا چقدر بدست اوردي؟ چرا؟؟ چگونه؟؟ اقاي ايـــده 6 2,093 08-18-2013 10:57 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  دوست داشتید جای چه کسی می بودید ؟ چرا ؟ avan 11 2,995 05-21-2013 11:54 PM
آخرین ارسال: pesar.khaleh121
Wink میلیاردر شدن یک دقیقه ای... mardanblog 7 2,206 05-06-2013 02:05 PM
آخرین ارسال: soheil92

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS