ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چاپ طرحها و تصاوير رو تيشرت
زمان کنونی: 05-03-2024, 10:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: maryamdolati
پاسخ: 26
بازدید: 6332

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپ طرحها و تصاوير رو تيشرت
09-17-2012, 11:23 PM
ارسال: #11
RE: چاپ طرحها و تصاوير رو تيشرت
داش مهدی اینا رو من قیمت کردم خیلی بیشتر از هشتثد بود ! شما چطور می گید هشتصد؟!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19 , مهدی گل محمدی , saeidt55
10-17-2012, 02:18 PM
ارسال: #12
سلام دوستان من هم مثل شما خیلی دنبالش کردمه اما خوب با این اوضاع قیمت دستگاه ها رفته بالا
مثلا من دستگاه رو شب تو سایت نگاه کردم زده بود 950 فردا که تماس گرفتم گفت 1200 گفتم تو سایتتون اینقدر زدینه گفت سایت بروز شده حالا برید یه نگاه بندازید
تمامی اجناس رفته بالا و یکم مقرون به صرفه نیست
من خیلی دنبال کارش رو گرفتم که همش توی این تایپیک هست اگه خواستید برید توی اینکار حتما این تایپیک رو بخونید و مطالعه کنید
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4372&page=3
با تشکر

موقعیتی که هرگز در آن نبوده اید را قضاوت نکنید
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Delta.H , یک همراه سبز , blacknight19 , saeidt55
04-16-2013, 02:32 PM
ارسال: #13
دوستان عزیز کسی اینکار رو شروع نکرد؟

و اگه کسی میدونه در حال حاضر بهترین دستگاه برای چاب چیه توضیح بده

اصلا بصرفه هست

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: blacknight19 , tondar12 , saeidt55
04-16-2013, 02:49 PM
ارسال: #14
دستگاه چاپ مستقیم روی تیشرت و پارچه ( بدون کاغذ و شابلون)
این پرینتر حرفه ای، به طور مستقیم با سرعت فوق العاده ای تا 50 تیشرت روشن یا 15 تیشرت تیره و رنگی را در هر ساعت چاپ خواهد کرد. با این پرینتر علاوه بر تیشرت می توانید روی پیراهن، حوله، جین، پیش بند، ساک پارچه ای و . . . نیز چاپ کنید.

از مزایای عمده کار با این پرینتر، جوهرهای با کیفیت بالای آن است که با قدرت فوق العاده ای روی پارچه ماندگاری دارد. بعلاوه درخشندگی و شفافیت چاپ این پرینتر؛ نظر مساعد شما را برای چاپ تیشرتهای مارک دار و برندهای معتبر جلب خواهد کرد.

جوهر سفید این دستگاه نیز که برای پارچه های تیره استفاده می شود؛ چسبندگی بالایی به پارچه داشته و در مقابل شستشو مقاوم است. چاپ تمام رنگی به روش مستقیم بدون نیاز به تهیه شابلون یا کاغذ ترانسفر از دیگر مزایای این پرینتر است.

کافیست پس از طراحی یا انتخاب تصویر یا نوشته دلخواهتان در کامپیوتر، دستور چاپ را به دستگاه بدهید. این پرینتر، در زمان کوتاهی طرح شما را مستقیما روی پارچه برش خورده یا تیشرت دوخته شده، چاپ خواهد کرد. پارچه یا تیشرت چاپ شده، پس از یک مرحله پرس حرارتی آماده ارائه به بازار و قابل شستشو است.

کیفیت و رزولوشن چاپ: تا 2880 dpi
تکنولوژی چاپ : (Epson DX5) جدید و پرسرعت
سایز چاپ: 42 × 60 سانتیمتر
پذیرش ضخامت: تا 5 سانتیمتر
میز کارهای متنوع: بچه گانه Mini ,Small = متوسط Medium = بزرگ Large ,XL = خیلی بزرگ= XXL , XXXL , XXXXL

در حالی که روش سابلیمیشن (چاپ کاغذی) تنها برای پارچه های پلی استری ماندگاری مناسبی را ارائه می کند؛ این پرینتر برای چاپ روی پارچه های نخ پنبه و کتان یا ترکیب پلی استر/پنبه – بدون نیاز به کاغذ - ایده آل است.

طرز کار با دستگاه نیز مشابه سایر پرینترها بوده و بسیار ساده و آسان توسط هر اپراتوری قابل استفاده است.

ساخت و مونتاژ این پرینتر کاملا در اروپا انجام شده و طبیعتا دارای گواهینامه و مجوز معتبر CE برای فروش در اروپا می باشد.

این کمپانی اروپایی، یک \"سیستم مدیریت جوهر\" را اختراع کرده است که فوق العاده برای کار روزانه با دستگاه مهم است. این سیستم 100% وکیوم شده است و بنابراین هیچ گونه اکسیداسیون یا اتلاف جوهری در طول چاپ رخ نخواهد داد.

• تیراژ چاپ:
در اینجا برای چاپ تیشرت به روش دیجیتال، با هر نوع تیراژ متوسط به بالا دستگاهی متناسب با نیازتان را خواهید دید.

به لحاظ تیراژ کار، این پرینترها را به دو گروه تقسیم می توان تقسیم کرد: پرینترهای تک تیشرت / پرینترهای دو یا چند تیشرت
با مدل تک تیشرت می توان در هشت ساعت کاری، تا 400 تیشرت روشن یا 120 تیشرت تیره را چاپ کرد.
در مدل دو تیشرت (همزمان)، در هشت ساعت کاری، حداکثر تا 800 تیشرت روشن یا 240 تیشرت تیره چاپ

تشکر شده توسط: mseyfzadeh , مهدی گل محمدی , yu3f , saeidt55 , کیمیا شریفی , ورجاوند
04-16-2013, 03:45 PM
ارسال: #15
کسی اگه از قیمت این مدل دستگاه

و همچنین

نحوه بازار فروش اون خبر داره؟

البته لازم بذکر است لباس فروشی ها مد نظرم هست

بیشتر تاکید من روی ظرافتهای بازاریابی و خلاقیت بازاریابی است

تشکر شده توسط: yu3f , مهدی گل محمدی , saeidt55
06-09-2013, 07:01 PM
ارسال: #16
دوستان مخصوصا اصفهانیهای عزیز کسی میدونه من از کجا میتونم قیمت این دستگاههای چاپ دیجیتال و مستقیم روی تیشرت رو بپرسم-ممنون

اینم یه لینک در مورد دستگاه
http://www.iran-printers.com/index.php?categoryID=15

06-09-2013, 09:37 PM
ارسال: #17
من یکی از اهدافم تولید تیشرتای گرافیکی بود و هست . ولی متاسفانه تو این مدت انقدر مشکلات و گرفتاری برام پیش اومد که هوز نتونستم طرح ها رو به یکی نشون بدم ببینم قابلیت چاپ داره یا نه .

قیمت دستگاه های چاپ مستقیم روی تیشرت خیلی بالا رفته و اصلا خریدش به صرفه نیست بهتره به یکی بدید براتون چاپ کنه .

چاپ به صورت غیر مستقیم و با کاغذ مخصوص هم روی تیشرت های صد در صد نخ جواب نمیده و باید درصدی پلاستیک داشته باشه تیشرت که خوب نیست.
06-10-2013, 11:17 AM
ارسال: #18
با سلام من این کارو بصورت تک رنگ و شابلونی انجام میدم روی شال و تیشرت فک کنم بازار خوبی هم داره تعدادی هم به در اختیار انجمن گیلان گذاشتم

[img][تصویر: guwt_نيازمنديهاي_داروغه.jpg][/img]میخواهید سریع تر موفق شوید؟ خب شما باید دیگران را تشویق کنید موفق شوند

نيازمنديهاي داروغه براي تبليغات شما

daruqe.ir
06-12-2013, 01:50 PM
ارسال: #19
من دستگاه چاپ مستقیم روی تی شرت رو قیمت گرفتم چیزی حدود 980 دلار آب می خوره ( تقریبا سی و چند میلیون تومان ! ) جوهرشم حدود یک میلیون و دویست و دستگاه پرسشم حدود دو میلیون تومان .
حالا شما قیمت تی شرت خام رو هم به اون اضافه کنید واقعا فکر می کنید کار به صرفه ای می باشه ؟
06-12-2013, 01:53 PM
ارسال: #20
980 دلار میشه سه میلیون و خورده ای نه سی میلیون!!

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: خانم میلیاردر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تو موفقیت هم سهیم باشیم(فعالیتت رو بگو-برای کارت ایده بگیر) طهورا 110 31,763 04-09-2020 08:26 AM
آخرین ارسال: Smn6630
  ایده های جدید برای چاپ روی لباس و شال babaei 2 2,292 03-09-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  گزارش خواندنی از یک پدیده رو به رشد: روش های نوین گدایی karafarin 0 510 01-27-2014 11:33 PM
آخرین ارسال: karafarin
  چطوری می شه نزدیکای عید یه سرمایه چند میلیونی رو حداقل دوبرابر کرد؟ سعید یوسفی 15 2,687 11-02-2013 12:32 AM
آخرین ارسال: hamid.h
Rainbow فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو BEYOND 8 2,208 09-07-2013 12:17 AM
آخرین ارسال: BEYOND

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS