ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سبد ميوه
زمان کنونی: 05-17-2024, 10:12 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali1371
آخرین ارسال: میلادقادرزاده
پاسخ: 20
بازدید: 3621

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سبد ميوه
01-13-2014, 06:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-13-2014 08:16 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #11
RE: سبد ميوه
سجاد جان ، ممنون از مطالب خوبی که زحمت کشیدی

یک سوال ، داداش مواد پلاستیکی که برای بازیافت آسیاب می کنند (منظورم سبد میوه نیست) ، سرشار از انواع آلودگی هاست ، از ظروف اسید گرفته ، تا ظروفی که در توالت ها استفاده می شه ، ظروف روغن موتور و ضد یخ و ... که همگی هزار تا مشکل بهداشتی دارند ، من از نزدیک چند تا آسیاب رفتم
عملا شستشوی بهداشتی انجام نمی شه ، در حین خرد کردن ، آب در مسیر جریان داره ، البته آب که چه عرض کنم ، آب گلالود پر از آلودگی هایی که گفتم ، آب هم که مدار بسته هست و شاید چند روز یکبار آب عوض بشه.
البته ظاهر پلاستیک هایی که خرد می شه و برای تزریق پلاستیکی ها ارسال می شه تمیزه ، ولی خدا می دونه چه آلودگی هایی به همراهشه ، می خوام ببینم آیا واقعا طبق گفته هم صنفی هاتون ، توی دستگاه بر اثر حرارت آلودگی ها پاک واقعا جنس بدون مشکل تولید می شه ؟ آیا آزمایشی چیزی روی محصول نهایی انجام دادید ؟

و یک مورد دیگه اینکه آیا به مواد آسیابی ادتیوی چیزی (به جز رنگ ) برای بالابردن کیفیت مواد آسیابی اضافه می کنید ؟

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sajjad rahbari , ebrahim.ev
01-13-2014, 08:07 PM
ارسال: #12
در مورد بهداشتی بودنش بگم که این مواد تقریبا در دمای 300 درجه سانتیگراد دوب میشه تا اونجایی که من خبر دارم تو این دما بیشتر میکروب ها و الودگی ها از بین میرن و این رو هم بگم که بیشتر مواد اسیابی در مصارف معمولی استفاده میشن برای تولید قطعات حساس بهداشتی تز از مواد پتروشیمی استفاده میشه که کاملا بهتداشتی هستن
در مورد ادتیو هم باید بگم که مقدار کمی مواد بادی استفاده میکنیم تا یکمی نرم بشن
 تشکر شده توسط: ebrahim.ev , مهدی 1
01-13-2014, 08:32 PM
ارسال: #13
با سپاس از آقای رهبری بابت مطالب خوبشون...
لطفا در مورد بازدهی مالی این کار هم توضیحی بفرمایید.سپاس

فعلا در وضعیت ورشکستگی
01-15-2014, 05:00 PM
ارسال: #14
(01-13-2014 08:32 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  با سپاس از آقای رهبری بابت مطالب خوبشون...
لطفا در مورد بازدهی مالی این کار هم توضیحی بفرمایید.سپاس

بحث شیرینه پول12_002
در مورد بازدهی مالی عرض کنم مواد اسیابی خوب بخوای گیر بیاری 2000 قیمت هر کیلوشه
مثلا سبدهایی که ما تولید میکنیم 700 گرم هستن یعنی 1400 هر سبد میوه درمیاد حالا این سبد میوه باید درب هم داشته باشه البته ما خودمون قالب دربشم داریم که تولید میکنیم ولی بخوای از بازار بخری 180 الی 200 هم اون میشه
در مورد هزینه های جاری و برق بخوای حساب کنی 200 تومان هر سبد هزینه برمیداره
در جمع حساب بکنیم هر سبد میوه 1800 برا تولید کننده در میاد
الان که ما داریم میگه فروشیم 2000 میفروشیم
چون تقاضاکمه
ولی موقع مصرف که اواخر تابستان میشه من خودم پارسال 2800 میفروختم اگه بخوایم
سود خوبی در بیاریم باید پول داشته باشیم مواد رو الان بخریم و تولید کننیم و در موقعیت مناسب بفروشیم
حالا در مورد تولید روزانه یک دستگاه تزریق خوب هر 24 ساعت 2000 عدد سبد تولید میکنه یعنی اگه بخوایم همین امروز بفروشیم روزانه 400هزار سود کردیم
حالا بخوایم تولید یک روزمون رو نگاه داریم واسه زمان مصرفش 2میلیون سودمون میشه
این رو هم بهتون بگم
باید پول کافی برا خرید مواد داشته باشیم ها
و همچنین مدیریت در تولید و پیش فروش مناسب یکی از اصل های تولید میباشد
 تشکر شده توسط: seraj , مهدی 1 , ebrahim.ev
01-15-2014, 05:05 PM
ارسال: #15
دوستای عزیزم با خوندن مطالب من شاید بعضی ها وسوسه بشن این کارو انتخاب کنن
با حساب کتابی که من نوشتم یعنی هر شخصی میتونه ماهی 12 میلیون سود کنه درسته ماهی اینقدر میشه ولی هیچ تولیدی تا به امروز نتونسته هر ماه تولیدیش رو بفروشه ها
چون بازار کارش فصلی هست باید پول و انبار داشته باشی و تولید کنی و انبار کنی تا تو فصلش بفروشی
 تشکر شده توسط: seraj , مهدی 1
01-15-2014, 11:24 PM
ارسال: #16
دقیقا نکته اش همین بود که تو پست آخر فرمودید

برای یک روز کار کردن با فرض 2000 سبد نیاز به 2.5 میلیون سرمایه هست که با در نظر گرفتن فصلی بودن کار ، راحت 100 میلیون + یک انبار بزرگ نیاز داره

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: seraj , ebrahim.ev , Mohsen1988
02-09-2015, 02:47 AM
ارسال: #17
حالا که اینجا بحث پلاستیک گرمه منم یک سوال نیمه مرتبط بپرسم. میخواستم بپرسم آیا اسباب بازی ها هم به همین روش تولید میشن؟ اگر کسی بخواد کارخونه اسباب بازی بزنه به صرفه خواهد بود؟
02-09-2015, 10:07 AM
ارسال: #18
بله

خیر ، به دلیل تعدد قالب ها و بحث مونتاژ هزینه تمام شده خیلی بیشتر از محصولات چینی خواهد شد

.
 تشکر شده توسط: rezaeee , Mohsen1988
02-11-2015, 07:34 PM
ارسال: #19
من یک تحقیق اینترنتی کردم ، دیدم که گویا مراحل کار در پلاستیک سازی به این شکل هست
شما اول قطعه رو کامپیوتری (مثلا با سالیدورک) طراحی میکنید بعد میدید یکجا با ماشین CNC اون قطعه رو روی چوب یا .... میسازن برای شما. بعدش شما باید این قطعه رو بدید قالب ساز تا براتون قالبش رو بسازه. در نهایت باید مواد اولیه رو (گرانول یا هرچی) بریزید توی دستگاه ذوب و تزریق پلاستیک(فکر کنم الان جفتشو یه دستگاه انجام میده درسته؟) و از اون دستگاه هم بریزیدش توی قالبی که ساختید. بعدشم سرد میشه و قالب رو باز میکنی و مخصول آمادست!
درست گفتم؟

مثلا یک فیلم بود برای کمپانی اسباب بازی BIG و طرز ساختن ماشین های بزرگ اسباب بازی(از اینایی که بچه میره میشینه توش) رو نشون میداد. پلاستیک شبیه یک استوانه ی ژله ای از بالا میومد و یه دستگاه از دو طرف پرسش میکرد و 2 ثانیه بعد باز میشد و بدنه ی اصلی ماشین ساخته میشد! بعدشم چرخها و برچسب هارو میچسبوندن و والسلام!
اینم فیلمش: https://www.youtube.com/watch?v=dcRUE1MJE28

خلاصه این صنعت خیلی گستردست گویا و انواع روش ها و تجهیزات هست. ولی سوال من اینه که رابطه بین دستگاه تزریق پلاستیک و قالب محصول چی هست؟ یعنی من باید ببینم قالبی که ساختم چه وزنی از پلاستیک لازمشه بعد برم ماشین تزریق بخرم که اون وزن رو ساپورت میکنه؟ و این وزن ها احتمالا رنج داره؟ چندتا رنج هست؟

همچنین آیا جنس مواد پلاستیکی که یک دستگاه تزریق میتونه ذوب و تزریق کنه هم براش فرق میکنه؟ یعنی واسه هر جنس مواد اولیه باید دستگاه خاص خودشو خرید؟
اصلا دستگاه های ذوب و تزریق جفتش یک دستگاهه یا اینا هم از هم جدا هستن؟

همچنین قیمت ساخت قالب ها چطوری تعیین میشه؟ ابعادش؟ یا مثلا مقدار ساعتی که ماشین CNC باید روش کار کنه؟ حدودا قیمت ساخت قالب برای ابزارالات ساده (مثلا بدنه ی آیفون تصویری ) چقدر درمیادش؟

من اکر بخوام یک دستگاه الکترونیکی رو تولید انبوه کنم (مثلا همون آیفون- یا گیرنده دیجیتال- یا دستگاه حضور و غیاب و ....) باید دستگاه تزریق رو بخرم و قالب رو هم بدم بسازن و خودم تولید کنم؟ یا اگر سفارش بدم برام بصرفه تره؟

یکمی اگر میشه قیمت بدید ببینم چطوریه (آخه چنتا ایده خیلی خوب برای ساخت اسباب بازی های هوشمند هم دارم)
03-06-2020, 12:31 AM
ارسال: #20
(01-11-2014 06:34 PM)sajjad rahbari نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
میخوام قبل از هر کاری در مورد دستگاه یک توضیح مختصری براتون بگم
دستگاه های تزریق بر اساس ظرفیت تزریق مواد پلاستیکی دسته بندی میشن
به طوری که برای قطعات کوچک دستگاه با تناژ کم
و برای قظعات بزرگ تری مثل سبد میوه باید از دستگاه با تناژ بالا استفاده کرد
مثلا من خودم دستگاه 370 تنی دارم این دستگاه مقدار ظرفیت تزریقش 2کیلوگرم میباشد
یعنی نهایت وزن تولیدی دستگاه دو کیلو میباشد
باید این رو مدنظر داشته باشین که سبد میوه شما چند گرم هست و بر اساس اون نوع دستگاه رو انتخاب بکنین
قیمت دستگاه تزریق کمش 180 تومان هستش اینم اضافه کنم دستگاه های تزریق چینی از لحاظ سرعت تولید و کم سروصدا داشتن بهترین نوع می باشند
برای یک دستگاه تزریق کمترین مساحت مورد نیاز باید 100 مترمربع باشد البته فقط برای تولید نه انبار داری
در مورد بازار فروش بهتون بگم اگه در منطقه کشاورزی باشی اصلا جای فکر نداری طوری هست که خودشون میان پیدات میکنن تازه باید وقت قبلی هم ازتون بگیرن
برای دستگاه تزریق یک قالب هم برای هر سبدت نیاز داری که الان بدی خوبش رو برات بسازن 20 تومان اب میخوره
در مورد خود تولید هم اگه خواستین بگین میگم
در نهایت بهتون بگم اگه یکم پول داشته باشی هرچقدر که هزینه کنی نهایتش 18 ماه بعد همون اندازه سود کردی

سلام مهندس میخام فقط سبد برای سیب تولید کنم چه دستگاهی بگیرم ایا ریسک ورشکستگی داره و چند درصد؟ اگه میشع خودتون یا کسی ک میشناسین معرفی کنید تا باهاش چند دقیقه مشاوره داشته باشم
۰۹۲۱۱۵۱۹۶۰۰
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS